דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

בייל חתיכת סקורר. גם כשהוא לא במיטבו הוא מסוגל לכבוש בקלות.
עם זאת, אין סיבה למקם את רודריגו עם ואסקז וויניסיוס. צריך לתת לו צאנס לפני. הוא חד יותר מול השער.

קודם כל אתה מחשב את הסטטיסטיקה שלו מאז שהגיע אלינו (והיא בכלל 0.55) אני חושב ששנינו יכולים להסכים שכיום הוא לא נותן חצי מהיכולת שהוא נתן בעונות הראשונות שלו. שנה שעברה הוא היה עם 0.4 למשחק.

אני מבין שגם סולארי ולופטגי אשמים? יש לו אופי מחורבן וזה הכל…

שלא תבין אותי לא נכון, בייל בשיאו צריך להישאר, אבל הוא כבר לא שם וכל שנה הוא רק יורד ביכולת, בנוסף לא נראה שכדורגל מעניין אותו יותר והוא ממאיס את עצמו על כולם. תוסיף לזה את העובדה שהוא פצוע חצי עונה מאז שהוא הגיע אלינו (מינוס עונה אחת) ותקבל שחקן שלא ניתן לסמוך עליו.

כתבתי שאם הממוצע הוא לפי דקות משחק זה 0.62 ל-90, בייל נדיר שסיים משחקים של 90 דקות.

ומה זה רק 0.4 שערים למשחק ?
זה העונה כי גרועה שלו וזה ממוצע יותר טוב מהעונה הכי טובה של הזאר שרק לפני חודש שילמנו עליו מיליארד יורו ואנחנו מחזיקים ממנו השחקן שיציל אותנו.

לופטגי נתן לסייל לשחק ונתן לו הרבה יותר חופש ובייל החזיר בשערים רבים בתחילת העונה, עד שכל הקבוצה התחילה לקרטע ובייל…נפצע :slight_smile: סולארי זה סתם חרא של מאמן.

גם אם בייל יורד בכושר עם השנים ופצוע הרבה זמן(ב-2 העונות האחרונות הוא סביר מבחינת פציעות) זה עדיין שחקן של לפחות 0.5 שערים למשחק, 15-18 שערים לעונה סבירה, אתה לא יכול לא להשתמש בנשק כזה ולתת לו לעשות בושות על מגרשי הגולף.

במשפט אחד - עד כמה שאי אפשר לסמוך על בייל הוא השחקן שהכי אפשר לסמוך עליו בסגל.
וזה אומר המון, בעיקר על הסגל.

נראה יותר תכליתי מווינסיוס, אבל הוא עדיין צריך להוכיח המון.

הממוצע שכתבתי לפי דקות, לא משחקים…

סביר מבחינת פציעות? רק שניה לפני זה כתבת:

בכל אופן, אני מעדיף עונה גרועה שישחקו בה הצעירים באגף על פני בייל “עושה טובה שעולה לשחק” (כמובן שלוקאס ואסקס לא נכלל בהגדרת הצעירים)

להזאר יש בעונה הקודמת (שהיא הכי טובה בקריירה שלו) 16 שערים שהם 0.5 למשחק ו15 בישולים שהם 0.46 למשחק ובוא נגיד שאני לא בטוח שהוא משחק בקבוצה יותר טובה מריאל… דיוק המסירות שלו הוא גם בממוצע לאורך כל השנים באיזור ה84% לעומת בייל עם 78% (עם נדיבות). בייל והזאר לא משחקים באותו תפקיד ולכן לא נכון להשוות ביניהם, בייל הוא מבצע, הוא אף פעם לא היה בונה משחק והראיית משחק שלו מזכירה את של לוקאס ואסקס, את הזאר הביאו כדי שיהיה מי שיכניס את הכדור לאיזור ה16. בייל אגב עם 0.3 בישולים למשחק וזה כולל את שנותיוח הראשונות והטובות אצלנו, בשלוש עונות האחרונות שלו הוא עם 0.125, וזה עם פאקינג רונאלדו לבשל לו ולא אוליבייה ג’ירו האגדי

זה בגדר מדע בדיוני בלבד, לא זוכר את זידאן משנה החלטה שלו או מודה בטעות.
לא בייל ולא חמאס יראו סגל אצל זידאן ולא משנה מה המחיר שהוא או הקבוצה יצטרכו לשלם.
אתה תראה את שחקני קאסטיליה עולים לריאל, רק כדי לכסות מקומות בספסל לפני שבייל או
חאמס יראו סגל.

eh
חאמס זה עוד יכול לקרות. חאמס בסופו של דבר איבד את המקום לאיסקו. לא כיף, מכה קטנה לאגו של חאמס אבל אפשר להתאושש. מהצד של זידאן אני בטוח שהוא מבין ששחקנים יכולם לעשות דברים מטופשים כשהם עצבניים.

בייל איבד את המקום ללוקאס ואסקז, בייל משחק שוב זה כבר מדע בדיוני.

אני מקווה שחאמס אמר לו את זה בשיחה ביניהם. דם שעולה מהר לראש זה נושא שיחה משותף מעולה!

בדקתי ובאתרים שונים מופיע מספר דקות שונה, נלך לפי האתר שלך שאני מניח שזה transfermarkt

בעונה האחרונה שהיא העונה הכי גרועה של בייל הוא הבקיע 0.4 שערים למשחק, הזאר בעונה הכי טובה שלו בקריירה הבקיע 0.49 שערים למשחק, אבל זה לא כ"כ נכון, כי הזאר הבקיע 4 פנדלים ובייל רק 1, אם עושים חישוב לפי שערי שדה אז בייל 0.32 והזאר 0.37, כלומר בעונה הכי גרועה של בייל הוא הבקיע כמו בעונה הכי טובה של הזאר בקריירה.

אם נלך לפי ממוצעי קריירה בייל 0.55 למשחק והזאר 0.39, אבל גם זה לא מדוייק, בייל רק עם 3 פנדלים והזאר הבקיע 17 פנדלים, אם מנטרלי פנדלים אז בייל עם ממוצע קריירה של 0.53 והזאר צונח ל 0.31

אני אטען שכל שחקן כנף בשלישייה הקדמית בכדורגל של היום הוא כמעט חלוץ לכל דבר ועניין ומצפים ממנו לשערים, אבל גם נלך לפי הטענה שלך שהזאר הוא יותר בונה משחק שתפקידו “להכניס כדורים לרחבה” ואילו בייל הוא פינישר המספרים עדיין לא תומכים.

בייל כל הקריירה עם 65 בישולים שזה 0.35 למשחק והזאר בונה המשחק עם 61 בישולים שזה 0.28 אסיסטים למשחק, כלומר בייל גם מבקיע יותר טוב וגם מבשל יותר טוב ובהפרש גדול מאוד גם בגולים וגם באסיסטים.
אבל…גם כאן ההשוואה לא נכונה, אם נבדוק אז נגלה שכרבע מהבישולים של הזאר זה קרנות וכדורים חופשיים שהוא הרים ושחקנים נגחו לשער, כלומר לא ממש בישול מבריק ממשחק שדה, ובייל בריאל הוא לא מרים הקרנות לכן יש לתקן את המעוות, אז עקרונית צריך להוריד רבע מהזאר וזה כבר צונח ל 0.21…

אחוז דיוק במסירות ודריבלים מוצלחים ושאר ירקות לא מעניינים אותי כשמדובר בחלוצים.

תסביר לי בבקשה איך שחקן עם “ראיית משחק של לוקאס ואסקז” מבשל הרבה יותר שערים מגאון הכדורגל הזאר ?

ומאחר שאתה השתמשת בקלף הרונאלדו אז גם אני אשתמש בקלף הרונאלדו שלי, בייל כל הקריירה שלו היה אפשרות שנייה ושלישית בהתקפה של ריאל, כל הכדורים הלכו לרונאלדו והוא ניזון משאיריות, הזאר כל הקריירה היה הרונאלדו של צ’לסי, זה שכל הכדורים עוברים דרכו והאופציה הראשונה בהתקפה, ולמרות זאת בייל עם מספרים הרבה יותר טובים גם בשערים וגם בבישולים.

שלא תבין אותי לא נכון, אני מת על הזאר, חושב שהוא שחקן טופ עולמי ורציתי מזמן שיביאו אותו, רק לא מבין את הזילזול הזה בבייל שהוא אחד השחקנים הטובים בעולם ולבטח יותר טוב מהזאר.

• ממוצע קריירה של בייל = מאז שהגיע לריאל, כי אצלנו הוא שיחק רק בשלישייה הקדמית ואילו בטוטנהאם שיחק בכמה עמדות כולל מגן שמאלי.

תחפש בדיון על האקסים כשהתווכחנו על אריאן רובן VS גארת’ בייל ותראה ש-20% משערי הליגה של בייל הם מול דפורטיבו לה קורוניה וראיו וייקאנו (גם הייתה רביעייה בתשעה שחקנים). לבייל זה גם עוזר שיש את כריסטיאנו - מפחית לחץ ויש שחקן אחר שמושך תשומת לב. הזאר שיחק לעומת זאת עם שחקני התקפה מתים כשהברך של דייגו קוסטה שוב עשתה בעיות. ויסלחו לי וויליאן, היגוואין, פברגאס ופדרו. וגם אטו

אגב במצב החרבנא כיום כבר רציתי שבייל יישאר כי אין גולים אבל כל פעם שאני “תומך” בו - מייד אחרכך קורה משהו אחר שמעצבן ומזכיר לך למה נמאס ממנו. משחקי הגולף, לא רצה להתלבש נגד באיירן (אלא אם זידאן משקר) ועוד ועוד

אהבתי את ההודעה. מנומקת ומסוברת יפה. אבל התעלמת מכמה נקודות חשובות.

1. הפרשי הרמות בליגה הספרדית. הפרשים גבובים מבאנגלית.
  2. משחק לצד שחקנים טובים יותר. אשכרה שחקן מחליף שנזרק מריאל משמש קשר פותח בצלסי…
  3. תתייחס לכמות השערים של הקבוצה. לא בדקתי אבל מאמין שצלבי הבקיעו פחות באופן כללי. בין אם בגלל שיטת משחק, חולשת יריבות או אנע עארף עדיין מדובר בנתון משפיע.

אגב אני מתומכי ההישארות של בייל, אך השוואה של המספרים היא לא מדויקת.

והזאר הבקיע רק מול ליברפול יונייטד וסיטי ?

ובעניין רונאלדו, מצד שני כל הכדורים הולכים לרונאלדו ונשאר פירורים לבייל.

ואנחנו לא יודעים בדיוק מה קורה שם, אני די בטוח שהמועדון היה מעניש אותו אם לא היה מתלבש בלי סיבה, וזה שהוא משחק גולף זה עניינו האישי…ואם היה משחק פלייסטישן היה יותר טוב ?

תבדוק מספרים של בייל אחרי שהפך לשחקן התקפה לכל דבר ועניין בטוטנהאם, תמצא שהם יותר טובים מהמספרים שלו בליגה הספרדית.

אנחנו הבאנו את בייל בהמון כסף כי הוא הבקיע המון שערים ובישל המון שערים והיה השחקן הכי טוב בעולם אחרי רונאלדו ומסי וכל זאת בקבוצה בינונית עד חלשה בליגה האנגלית.

נכון. אבל זה בייל מודל 2013. לנו יש את מודל 2019. ובניגוד לרכבים הדגמים לא השתבחו עם השנים…

שוב חוזר ואומר, אני תומך במה שאתה אומר, סתם הגבתי לגבי המספרים שרשמת ואמרתי שיש שם וואחד כוכבית.
שישאר, אבל לא כי אנחנו רוצים, אלא כי אין קונות ואין תחליף.

אני מבין שבייל 2013 זה לא בייל 2019, אני רק אומר שבייל 2019 לא כ"כ רע כפי שחלק עושים ממנו, 0.4 שערים למשחק, אם סולארי לא היה מנסה להוכיח ש…(אני לא יודע מה הוא רצה להוכיח) ונותן לבייל לשחק יותר אולי היה מחזיק כמאמן עד לסיום העונה.
ושוב עונה אחרונה היא העונה הכי גרועה בקריירה של בייל, עונה לפני הוא היה עם ממוצע של 0.8 שערים למשחק.

@titi_camara, אתה חוזר כל הזמן על טיעון הממוצע. בחיים האמיתיים יש עוד דברים, יש אינטראקציה בין אישית. כלומר זידאן לא שופט את בייל רק לפי כמות שערים פר משחק. זידאן לא אוהב את בייל. סיבות אפשריות: גישה בעייתית, אי מילוי הוראות במגרש, חוסר התאמה לשיטה - למשל רוצה לשחק רק עם שחקן כנף אחד חופשי (הזאר) ובצד השני שחקן מחויב יותר טקטקית.

בכל אופן, הסיבות לא מאוד רלוונטיות. אין לי ספק שבייל צריך לעזוב. מצב בו המאמן מצהיר בפומבי שהוא לא רוצה שחקן מסוים, דורש עזיבה של השחקן (כפי ששחקן שמצהיר שהוא רוצה לעזוב לא צריך להישאר). העניין עם בייל נהיה מלוכלך (לפני כן זידאן כיבד את בייל כלפי חוץ למרות שהיה ידוע לכל כי הוולשי לא בתכניות), ויהיה רע לקחת את הסיפור לתוך העונה. בקיצור, אחרי האירועים האחרונים, אין אחורה לדעתי.

הרכש הבא? במארקה נכתב שריאל סיכמה עם דוני ואן דה ביק, קשרה המצויין של אייקס שבלט עם מספרים נהדרים אשתקד כולל בשלבי הנוק אאוט (18 שערים ו-10 בישולים). השלב הבא הוא לסגור את הפרטים מול ההולנדים (סכום מוערך: 60-70 מיליון יורו). השחקן אישר: “יש התעניינות” אך אמר שאני ממהרים מדי עם הדיבורים והעדיף שלא להרחיב. עוד נכתב כי באייקס הבינו שהשחקן החליט לעזוב. המאמו אריק טן האח אמר: “נעשה הכל כדי להשאירו אבל אם קבוצה גדולה כמו ריאל מדריד תתעקש…”

מצוין,שחקן קישור מאוד אינטלגנט שיודע בדיוק לאן לרוץ שגם עובד קשה זה בדיוק מה שחסר לנו,הרבה יותר מפוגבה (הלוואי יגיעו ביחד),השאלה אם הוא מגיע להרכב או שגם הוא כמו שאר הרכש מיועד להיות מחליף,כי אם כן אז חבל על הכסף.

אני תמיד חוזר על טיעון הממוצע כי מבחינתי שחקן כמו בייל נבחן רק לפי ממוצע שערים, לא הביאו אותו כי הוא ממושמע טקטי ולא מעניין אותי שהוא לא השתלב חברתית או שהוא בנאדם בלתי נסבל, הוא מביא את הדבר הכי חשוב בכדורגל.

אני לא מאמין שהסיבה שזידאן לא רוצה את בייל היא מקצועית, הסיבה היא אישית ביותר.

ונכון אני מסכים איתך הסיבות לא רלוונטיות, כי בייל ככל הנראה לא עוזב, הוא ישאר כאן עם משכורת של 17 מיליון יורו ו 0.55 שערים בממוצע למשחק, יהיה מטומטם לא להשתמש בו ותהיה הסיבה אשר תהיה.

זה משאיר כסף לניימאר…

הסיבה התחילה כמקצועית, הוא לא היה שווה הרכב. משם זה התחיל להדרדר

ואן דה ביק שחקן מעניין, לא יודע אם הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים. מצד אחד הוא נותן מספרים יפים מהקישור וזה משהו שאין לנו אם חאמס לא בתוכניות. מצד שני הוא שחקן שמתבלט הרבה בזכות שיטת משחק ספציפית. הוא לא עילוי טכני, אין לו דריבל, הוא בקושי משתתף בהנעת הכדור (ממוצע של 26 מסירות למשחק בליגה בעונה האחרונה, דה יונג עם 80). אוהדי אייאקס טוענים שהוא לא ברמה של ריאל ושרק בחצי שנה האחרונה הוא הראה יכולת ברמה גבוהה.

דה ביק מציע לנו המון תנועה ללא כדור ועבודה הגנתית. למצבים שלו הוא מגיע בזכות תנועה חכמה. הוא שחקן שתלוי בשיטה ובתיאום מרבי עם החברים שלו לקבוצה. אנחנו קבוצה פחות טקטית מאייאקס וזה יכול לעבוד לרעתו.

מכיוון שבמחיר של פוגבה אפשר להביא גם את ואן דה ביק וגם עוד קשר איכותי אז כנראה שווה להמר עליו. אם בזכות ההולנדי נראה את איסקו וקרוס משחקים פחות זה כבר טוב.

באילו עמדות שיחק ואן דה ביק באייאקס? הוא היה באמת חלק משלישיית קישור או שהוא “חאמס” כזה?