דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לאורך הקריירה הוא שיחק בעיקר קשר מרכזי, בעונה האחרונה תופקד כקשר התקפי מתחת לחלוץ במערך 4-2-3-1.
הוא מתאים גם ל4-3-3. אייאקס גם שינו טקטיקות מידי פעם בין הליגה לאירופה.

התעוררו הרבה דיווחים על פוגבה בשעות האחרונות, בעיקר סביב כך שהוא לא הצטרף למשחק של יונייטד בטענת פציעה.

https://twitter.com/wideoverload/status/1157698178579423238?s=21
בינתיים, ואן דה ביק עם מה שיכול להיות השער האחרון שלו בהולנד

ואן דה ביק נראה מאוד מאוד חרוץ ואנרגטי. למען האמת לא ראיתי אותו מספיק בימי אייאקס (חוץ ממשחקי ליגת האלופות והמשחקים נגד וויטסה של אודגארד), אבל אני חושב שהוא כן יכול לתת לנו דברים שהקישור לא נותן כרגע, נראה כמו שחקן תכליתי שמשחק בעיקר לעומק, כמו כן עובד לא מעט בהגנה ויודע לעשות לחץ כראוי לשחקן אייאקס.

לראות אתמול את סאנצ’ו ולדפוק את הראש בקיר מדוע אף אחד בקבוצה לא חושב בכיוון הזה.
זה שהוא שחקן ענק כבר כמעט כולם מזהים. מדהים היה לראות משקיע המון גם בעבודה הגנתית.

בהחלט כוכב כדורגל. רק שלא יסיים בבאיירן.

ג’וניור פירפו מגיע לברצלונה במחיר מציאה, יחד עם משתנים הוא יעלה כמעט מחצית ממה שעלה פרלאן מנדי. לא אוהב להתלונן ולהסתכל על הדשא של השכן אבל - חבל. את דוני ואן דה ביק הייתי מקבל כרגע בברכה בתקווה שהוא מגיע כדי לשחק (מודע לכל השוני בין ריאל מדריד ואייקס). אבל שחקן אחד זה לא מספיק לשינוי הנחוץ. אפשר וצריך היה להחתים גם את כריסטיאן אריקסן.

ואן דה ביק יהיה החתמה מצויינת עבורנו, אנחנו נואשים למספרים מהקישור ולקצת מרץ, קשר התקפי שגם עוזר בהגנה זה משהו שלא ראינו פה הרבה שנים.
מקווה רק שהוא יראה דשא…

הוא כבר כמעט חתם בקסטיליה לפני כמה שנים, אני מניח ששמים עליו עין. סביר מאוד שבעונה הבאה, כשכנראה יחפשו שחקן כנף לימין הוא יהיה מועמד רציני

ABC אומרים שנסגרה עסקת ואן דה ביק תמורת 55 מיליון + משתנים.
יגיע בשבוע הבא, אחרי שיעזור לאיאקס במוקדמות הצ’מפיונס נגד פאוק סלוניקי (המשחק הראשון היום).
בינתיים הוא כבש ובישל ב2-2 מול ויטסה במחזור הפתיחה:

עקרונית אני צופה אחת משתי אפשרויות-

1. זידאן גאון והוא מכין משהו מבריק שיביא אליפות וצ’מפיונס.
  2. מה שאנחנו רואים עכשיו זה מה שיהיה, קטסטרופה.

קשה לי לראות משהו באמצע.

ואן דר-ביק הוא שחקן טוב, הוא הכי הרשים אותי בריצה של אייאקס, אבל…עם מי הוא ישחק את השיטה של אייאקס ? וריאל אף פעם לא שחקה כך.

הוא לא ישחק וגם לא צריך לשחק את השיטה של אייאקס.

הבדלי המחיר והציפיות בינו לבין דה יונג עושים רושם של מקרה קלאסי של השפעת הייפ. מה שכן, עוד רכש שמגיע לאזור הדמדומים בין הספסל וההרכב. נקווה להפתעה בגזרת פוגבה.

פאביניו לריאל? כמה זה אמין? בקצב הזה עוד מעט נשמע על דה חאה שוב פעם, הרי ההתקפה שלנו לגמרי טובה.

לא אמין.

סאגת הקשר: אתמול פורסם שריאל מדריד מקווה שיונייטד תסגור עם אריקסן, ואחר כך תאפשר לפוגבה לעזוב. היום אומרים שיונייטד יורדת מאריקסן כי היא מאמינה ש"הלב של אריקסן במדריד". deadlock.

נראה כאילו זידאן מחק את אריקסן עוד לפני שיש לו בכלל הזדמנות לקלל אותו או לשחק גולף בזמנו הפנוי,יש לנו את ואן דה ביק ואריקסן ביד בסכום של 110 מיליון פחות או יותר ועדיין הוא מעדיף להביא את פוגבה ב 150 מיליון,שייגמר כבר הקיץ הזה (כדי שנוכל להגיד שתיגמר כבר העונה הזו).

https://twitter.com/10JoseAlvarez/status/1159086259333214208?s=19

מקשיבים ל- @titi_camara

שמועות על דיבאלה ב70 מיל’ ל טוטנהאם. יכול להתאים לנו לימין…

ואיקארדי? עוד שניה מקבל שק זהב כנדוניה רק כדי לעזוב את מילאנו. שניהם לא הוזכרו אפילו לרגע. לא ברור למה.

כנראה נכנסו ללחץ אחרי ההודעה האחרונה שלי שאני לא מצליח להוציא מהסגל יותר מ-60 שערים :joy:

ועכשיו ברצינות, אם יגיע נהפוך למועמדים רציניים לאליפות.

אף קבוצה לא רוצה את איקרדי מסיבות מובנות, חוץ מיובנטוס. כזכור, יובנטוס שילמה 94 מיליון יורו על היגוואין כך שהיא לא דוגמא להתנהלות הגיונית בגזרת החלוצים, במיוחד כשמדובר בלחטוף לעלק-יריבה שלה את הכוכב הראשי.

האמת שאיקרדי ובנזמה יכול להיות שילוב מעניין. אחד יצלם סרטונים של עצמו עם אשתו של חברו הטוב ביותר, והשני יאיים לפרסם אותם. זו אמנם לא סחיטה, אבל בנזמה ודאי יחמיץ את הנקודה.

גם שמועות על משא ומתן על ניימאר, ומצד שני מודריץ’ לא טס… בלי סיבה ממשית לכאורה…
אולי אני סתם מודאג אבל אני מקווה שאין פה מהלך של מודריץ’ + כסף בשביל ניימאר…