דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אתה סתם מודאג. מודריץ’מתקרב לגיל של שמעון פרס, הוא פשוט מקבל מנוחה.

חוץ מזה שהדאגה שלך היא חלום רטוב.

אומרים שקובו הולך בהשאלה לויאדוליד, קסטיליה קטנה עליו

https://twitter.com/jpedrerol/status/1159169889845878784?s=20

לא מצליח להבין איך הגופה של איסקו טובה מקובו. לראות את ואסקז מחלטר בקישור ההתקפי סטייל ג’סי לינגארד… לא יכול להיות משהו יותר מדאיג מזה. חבל, הזדמנות לילד לבלוט ולתרום כבר העונה.

לדעתי החלטה טובה. יעבור את המסלול של אסנסיו ויחזור חזק בהרבה מעכשיו.
קסטיליה באמת קטנה עליו.

אין לנו מקום לעוד שחקן זר בסגל. זה הוא או רודריגו.

הסיבה שדיבאלה עוזב היא שהוא לא מתאים לימין. רק במרכז.

הוא גם ככה לא יוכל לשחק בקבוצה הראשונה העונה בגלל מגבלת הזרים,עדיף שישחק בליגה הראשונה מאשר שיתבזבז בליגה השלישית.
רודריגו יהיה שם כדי לגאול אותנו באמצע העונה מהאפרוריות של הותיקים.

איך עובדים חוקי האזרחות בספרד? איך ואלורדה קיבל אזרחות אחרי 3 שנים בספרד (18-21), וקובו לא קיבל על 4 שנים (10-14)… יש הבדל בין דרום אמריקאים לאסייתים?

ואיך רודריגו עדיף עליו? ועוד כשהוא משחק בעמדה בה משחק לוקאס פאקינג ואסקז האגדי. חאמס בכלל לא נלקח בחשבון, אין לדעת אם יש קשר התקפי באופק. בקיצור, אני רואה את ההשאלה הזו כדבר נורא בעייתי בגלל הבעיות שיש לנו בקישור. לא יודע. אולי פרז מכין לנו איזה שפן.

שילמו על רודריגו 45 מיליון יורו אז זה לא משנה כמה קובו הרשים בשני משחקי ידידות וחצי (וגם קצת נסחפים איתו כרגע בעיניי). השאלה מצויינת ובטוח עדיפה על משחקים מול בני מושרייפה בליגה השלישית. אם יש בו משהו מעבר לקליפים הוא יראה את זה בויאדוליד.

כנראה שכן… היה על זה דיון פה לא מזמן.

איזה באסה להיות שחקן צעיר תחת מאמן כמו זידאן. יש לו אפס אמון בצעירים. ויניסיוס ורודריגו בקושי הולכים לקבל דקות העונה, ועוד יש גם את ברהים בסגל. לוקאס ישחק יותר משלושתם ביחד… קובו יעשה בשכל אם ילך לויאדוליד.

מרגיש שאנחנו הולכים לעונה מבאסת ודווקא בגלל זידאן. היו לו מספיק שחקנים טובים כדי להעמיד קבוצה רעננה ולהתחיל בבנייה מחדש. במקום זה כנראה הולך להיות אותו הרכב משנים קודמות עם שינוי אחד או שניים. העיקר יהיה לנו את הספסל המפואר ביותר באירופה והצעירים שלנו ילהטטו דווקא באתלטיקו, סוסיאדד, ויאדוליד, קסטיליה וכו’

במצב הקיים עדיף לו לשחק בויאדוליד. יכול להיות שאם היה כאן מאמן שמאמין יותר בצעירים אז היה עדיף לו להישאר.
אבל אני חושב שגם כיום הוא מסוגל לתרום לנו יותר ממה שואסקז או איסקו מסוגלים. הוא כישרון גדול שצריך עוד הרבה ליטוש, בזה אין ספק. אבל בשונה מכל מיני רוביניואים למיניהם מדובר בשחקן מאוד תכליתי ומאוד בוגר בסגנון המשחק שלו כבר עכשיו.
נעזוב את הכדרור הצמוד והטעיות הגוף, אפשר לראות שהוא מסוגל לייצר הזדמנויות בצורה טובה מהם. במשחק שלו מול אקאוודור הוא סיפק שבעה כדורי מפתח בשליש האחרון. גם מול צ’ילה היו לו כמה מסירות בולטות.

אני הראשון להיות פסימי ולקטר, אבל חייבים להפסיק עם הסרט הזה של הילדים המלהטטים. לא נצליח עם הלוקאסים אבל גם לא עם ילדים בני 18 שבלי קשר כבר זכינו לראות מרשימים מהם.

ומתי בפעם האחרונה קבוצה של “ילדים מלהטטים” זכתה במשהו ?

קובו ורודריגו הם לא אלה שיצילו לנו את העונה. אנחנו לא צריכים להשלות את עצמנו. אבל באמת שבמצב הקיים אני לא רואה במה לוקאס עדיף על רודריגו או איסקו על קובו. במקרה הכי גרוע נתאכזב מעוד שני צעירים כשרוניים. דבר שמובטח לנו כבר עכשיו עם איסקו וואסקז.

יפנים לא יכולים להחזיק בדרכון שני.
לגבי החוק, לפי מה ששלחתי כאן לא מזמן, לדרום אמריקאים לוקח שנתיים לקבל אותה, לשאר הרבה יותר(לא זוכר בדיוק). זה היה כתוב בויקיפדיה ולאחרונה גיליתי שגם המנג’ר תומך בזה, אז זה כנראה נכון.

הרבה מאוד כלי תקשורת מדווחים על המצב המאוד מתקדם במשא ומתן על ניימאר בין פריז לריאל.

הצעה של ריאל לפריז -
120 מיליון יורו + מודריץ = ניימאר

יש מצב שזו הסיבה שמודריץ לא נסע עם ריאל למשחק היום

בארסה ביקשה מניימאר לדחות את ההצעה ולהמתין לה.
ההצעה של ריאל זה חוזה 5 שנים לניימאר.

המקורות זה רוב העיתונים הגדולים האנגלים

גם הרבה מאוד כלי תקשורת דיווחו שאריקסן סיכם, שבייל הסכים לעבור לסין או שבייל יעבור כחלק מעסקת פוגבה. אני במקומך לא הייתי לוקח את זה יותר מדי ברצינות, אם מחר יהיו דיווחים באס ובמארקה זה יהיה קצת יותר קונקרטי.

מסכים איתך,
שבמארקה ובאס זה יהיה יותר מעשי,
אבל עדיין זה דיווח לא קטן. ( מבחינת כמות).

נ.ב אפרופו אריקסן - הלוואי שהוא וואן דה ביק יגיעו מאשר פוגבה אחד.

לא יודע, אני ממש לא עף על אריקסן. מבחינת סגנון משחק הוא לא פחות אפטי מקרוס. הוא בטח שיותר יומרני ומעניין במשחק שלו, אבל אני לא מרגיש שמדובר כאן בחיזוק משמעותי להרכב. פוגבה לעומת זאת, לפחות בשבילי, הוא וורלד קלאס לכל דבר.