דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

הפנטזיה הרטובה עוד מהקיץ שעבר זה אמבפה.
איך הוא העדיף ללכת לפריז. איזה אהבל בחיי.

ייתכן שזה היה בצחוק, אם לא, האם באמת אליסון הוא השוער שקיווינו שיגיע אחרי השמועות על די חאה/קורטואה/דונארומה/קפה? האם הוא מספיק טוב כדי להיות שוער ראשון בריאל בשנים הבאות ?

https://twitter.com/ElPlanetaBlanco/status/1001681457243394050

מ׳פבה צעיר מאוד, אנחנו צריכים לזרוק את פריז מליגת האלופות עוד איזה פעם פעמיים והוא יבין ויברח משם.

האמת שאליסון שוער מדהים וגבוה מאוד; אני חושב שמבחינת נסיון עוד חסר לו אבל מדובר בשוער של ברזיל והוא שיחק בליגת האלופות ככה שאני באמת מאמין שיהיה איתו יותר מבסדר. אחלה של החתמה.

המארקה מפרסם ידיעה לא מפתיעה במיוחד - זיזו מאד לא להוט להחתים שוער ומבסוט מקיילור. בשבוע הבא מתוכננת ישיבה של הצוות המקצועי ובה יועלה שמו של אליסון, כשהמטרה היא לשכנע את זיזו שלא רואה צורך לשנות דבר בקאדר השוערים (כולל לוקה וקסייה).

אני מאד מקווה שהמנטליות הזו לא תלווה אותנו לאורך הקיץ.

אולי תהיה ישיבה שבוע הבא אבל זידאן כבא לא יהיה שם :disappointed_relieved:

מודה שלא ראיתי משחק שלם שלו ככה שאין לי מושג אם הוא באמת טוב כמו ההיילייטס שלו.
שחקן בסגנון הזה הייתי רוצה בקישור שלנו במקום קרוס.

סביץ’ שחקן מצויין ודובר עליו פה לפני כמה חודשים. קרוס הולך להשאר פה עד 2025 בערך…

פראנס פוטבול מפרסמים שסדיו מאנה היה אמור להיות הרכש הראשון של זידאן, השחקן נתן את הסכמתו ופלורנטינו נתן אור ירוק, אבל הכל חוזל"ש. מחכים למחליף של זיזו, כאילו למועדון משנה מי המאמן כדי לרכוש שחקנים.

15 תגובות אוחדו לנושא קיים: בואו להצביע בסקר :: מי צריך להיות המאמן החדש?

במארקה כתבו עכשיו שריאל מדריד ‘חוזרת’(תחליטו אתם) לאופציית אנטוניו קונטה שסביר להניח שלא ימשיך בצ’לסי למרות שזכה בגביע. אבל שימו לב לזה:

נשיא מורסיה אמר דברים מאוד מעניינים למארקה, וגם אלה שלא יודעים ספרדית - יכולים להבין את הכותרת. “גוטי הולך להיות המאמן של ריאל מדריד”. גאבלז טוען שרצה למנות את גוטי למאמן מורסיה בעונה הבאה ונפגש איתו במסעדה במדריד, אלא שאז זידאן התפטר והתוכניות השתבשו. גוטי רוצה להמתין לריאל מדריד כמה ימים. “הלוואי שזידאן היה נשאר עוד יומיים”, הוסיף.

ועכשיו שני הגרוש שלי לדיון: אני דווקא רואה בכך קשר: אולי בקיץ אחד לאבד גם את זידאן וגם את כריסטיאנו זה יותר מדי. אותם דיווחים על עזיבה היו גם בשנה שעברה, הפעם זה מעט יותר מלחיץ אבל קצת נמאס לי. ובכל-זאת ישאר איזה חלל ריק שלא היה בקבוצה מאז עזיבת ראול וגוטי לדעתי.
אפרופו ראול וגוטי - אז מיצ’ל או לאודרופ או שניהם גם יחד זה הרבה פחות מרגש[מה עם פרננדו היירו בקומבינה?]. הם מדרידיסטאס ואוהבים כדורגל התקפי אבל חסרי ניסיון, לא היו שחקני עבר גדולים כמו זידאן לדעתי לפחות והרקורד שלהם כמאמנים ממש לא מספיק טוב. רציתי שיגיע מאמן רציני שיהיה לו את המנדט לעשות שינויים גדולים, ובתקווה שכריסטיאנו יישאר - להיפרד מבייל ובנזמה. כרגע אני בכלל לא בטוח שזה יקרה.
לגבי סארי - מאמן טוב, וכל זה לא אומר דבר עבור האפשרות שייאמן את ריאל מדריד או סיכויי ההצלחה שלו. המניות שלו בעלייה לעומת בניטס בזמנו, אבל העבר שלו פחות עשיר.

אני חושב שקונטה מאמן וורלד קלאס אדיר.
אבל בספק אם הכדורגל שלו מתאים לפרוייקט של ריאל.
כל התארים שזכה בהם היו בערך 352, ומנגד נכשל טוטאלית כשניסה לשחק 433.
מערך של 352 טומן בחובו שינויים רבים בסגל הנוכחי ולמעשה מבטל הרבה מאוד מהרכישות לפרוייקט העתיד שפלורנטינו עובד עליו כבר כמה זמן.

זו משימה סופר קשה למצוא מאמן שימשיך את דרכו של זידאן. זה מאתגר כי זה לא עניין של לשפוך 100 מליון ולהנחית כוכב, אלא לבחור בין מה טוב למה מתאים.

רודריגו סגור תמורת 45 מיליון יורו. בן 17, צעיר מויניסיוס בחצי שנה.

אני מרגיש שאני במרחק 15 שנה, כושר משחק סביר ודרכון ברזילאי אחד מלהיות כוכב בריאל מדריד. הכי קרוב איי פעם :slight_smile:

שני הילדים זומנו למשחקים הקרובים של ברזיל עד גיל 20:

על רודריגו מעולם לא שמעתי (טוב, שנתון 2000) עד שריאל חטפה אותו מברצלונה; מבחינת השוואה, מדובר בעילוי כמו ויניסיוס או שריאל סתם קנתה העיקר שברצלונה לא?

לדעתי מוכשר יותר מויניסיוס.

אם כבר מדברים על שניהם, רודריגו נראה לי הרבה יותר מוכשר. ויניסיוס מרגיש לי כמו פלופ. הרבה פעמים הוא מנסה דברים שלא הולכים לו והוא מאבד את הכדור בשלומיאליות.
שניהם רחוקים מלהיות ניימאר בכל מקרה. אבל סביר להניח שגם אם לא יצליחו לממש את הפוטנציאל, הם יצליחו להחזיר את ההשקעה המינימאלית יחסית לשוק של היום.
ואם הן כן יתגלו כניימאר הבא - הרווחנו.

אף אחד מהם לא יהיה ניימאר הבא. אך נראה שלפחות רודריגו מביניהם עתיד להיות שחקן גדול.
הבנאדם רק בן 17 וכבר עשה כאב ראש להרבה מאוד מגנים שם.

חכו עם כל ההכרזות של מי הולך להיות שחקן גדול.
להזכיר לכם כמה ראולים, ניימארים ומה לא קנינו?

מה שכן כמו שנאמר, עם המחירים של היום זה כנראה לא יהיה הפסד ויש בעיקר מה להרוויח בטווח הרחוק

אם כבר ההיפך, אף אחד לא הכריז פה על ניימאר הבא. כולנו אמרנו שהם פשוט לא שם. מה שניימאר עשה בגיל 17 הם ככל הנראה לא יעשו גם בעוד חמש שנים.
בכל מקרה גם על ניימאר אמרו שהוא רוביניו ואמרו שהוא מסי. כרגע הם רק כישרונות וצריך להתייחס אליהם ככאלה.

ויניסיוס שחקן של מספרים, 4 שערים ו-3 בישולים כשהוא מוביל את פלמנגו למקום הראשון בליגה והוא עוד לא בן 18. הדריבל שלו באמת נראה שלומיאלי והוא לא ממש לא מזכיר את ניימאר בקסם אבל משהו בו באמת מיוחד. הוא יודע להיות במקום הנכון ולתת תפוקה.

לרודריגו יש דריבל הרבה יותר טוב וניצוצות של גאונות אבל הוא גם די פרץ השנה משום מקום. ויניסיוס הוביל את נבחרות ברזיל הצעירות בכל הגילאים עם רקורד שערים מטורף. לרודריגו יש רק 4 משחקים בנבחרות הצעירות ושלושה שערים. יהיה מעניין לעקוב אחרי ההתפתחות של שניהם. מה שבטוח היינו צריכים שחקנים מהסוג הזה שיוסיפו טאץ’ ברזילאי למשחק ההתקפה השבלוני שלנו.

ראול דה תומאס הכריז בעצמו שחתם על חוזה חדש לחמש שנים:

https://twitter.com/RaulDeTomas9/status/1008227541193314304

הוא הבקיע 24 שערים ב32 הופעות שעזרו לראיו לעלות לפרימרה, וקרוב לודאי יהיה הבורחה מיוראל של העונה הקרובה. מיוראל קרוב לבטיס תמורת 10 מיליון יורו.

למי שפספס, רודריגו הוכרז רשמית וכבר קיבל חולצה: