דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אני אמנם חושב שהזארד שחקן על והוא יכול לשפר אותנו פלאים ועם עוד שחקן-שנים להחזיר אותנו לתלם, אבל אני אהבתי את הקו החדש שלפלורנטינו קונה שחקנים צעירים. קצת נמאס מאותם ימים שפותחים את הארנק על שחקנים שהם כבר בשיא של השיא שלהם, או שהם כבר יחסית מבוגרים. הזארד בעונה הבאה יהיה בן 28 אם אני לא טועה, זה גיל שהוא כבר דיי בעייתי כי הוא צריך להגיע למקום חדש, להתאקלם, להכיר את הליגה, את השפה, את הקבוצה- את הכל. בהנחה ונתחיל להנות ממנו במהרה, גם ככה שנתיים שלוש הוא כבר יתחיל להזדקן. לא חבל?

צריך להביא שחקנים, לדעתי, במקסימום גיל 24-25 ולא חסרים שחקנים כישרוניים ומלאי פוטנציאל בגילאים האלה.

לא צפיתי בצ’לסי בעקביות בשנים האחרונות כדי לראות זאת בעיניים, אבל הבנתי שהזאר הוא מסוג השחקנים שמופיעים רק כשמתחשק להם. לצד כל משחק טוב יש לו שניים מזעזעים. לכישרון שלו כולם מודעים, אך השאלה היא האם זה השחקן שיוכל להוביל לנו את ההתקפה עונה שלימה.

אני זוכר שעונת הפריצה שלו בליל היתה באותה עונה שצ’לסי זכתה בליגת האלופות. כל אירופה רדפה אחריו וקבוצות ירדו על ארבע כדי להביא אותו. אנחנו גם רדפנו אחריו, לפי הפרסומים כמובן, אך לבסוף הוא הודיע חגיגית שהוא בוחר בצ’לסי, כי הוא כנראה הסתנוור מהזכייה בליגת האלופות.
פאסט פורוורד מספר שנים שנים, צ’לסי מנמנמת, וריאל מדריד זכתה בינתיים ב4 גביעי אירופה. איך שגלגל מסתובב לו.

היה לנו את כריסטיאנו על אותה בלטה בדיוק, והיינו אחרי זכיה באליפות 100 הנקודות, אז לא יודע כמה באמת רדפנו אחריו.
אבל כן, טיימינג זה גורם חשוב בחיים ובקריירה.

מסכים כרגיל עם @whykds ומוסיף את הצורך בשחקנים שמבקיעים שערים, במיוחד אם בייל יעזוב. הזארד זה שחקן של 15-20, אולי 25 שערים בעונה. ויש גם את אסנסיו שאנחנו רוצים להמשיך להגדיל את מספר הדקות שלו. לא אהיה עצוב אם הזארד יגיע אבל צריך לבחון היטב אלטרנטיבות. דיבאלה למשל, שיודע לשחק גם בצד ימין וגם כחלוץ שני באמצע.

גם אני אשמח אם יצטרף חלוץ עם כדורגל ברגליים, לא רוצה ‘9’ חדש. לא איקרדי, לא לבאנדובסקי[סיום עונה רע ואולי סימן שאלה לגבי הצ’מפיונס], לא הארי קיין[חלוץ נפלא, ואני לא בוטח לגבי הכישלון של בריטים בספרד]. לואיס פיגו הגיע בגיל 28 לריאל מדריד וזידאן בגיל 29, ומצד שני יש רכישות כאלה פעם בהמון זמן, מכל הבחינות.
אני חושב ששוב, עם כל הכבוד לעונה טובה של וויליאן - אז האזרד היה קצת תקוע בצ’לסי, כששיחק פה ושם במרכז זה לא היטיב עימו. הוא סקורר לדעתי כמו בייל וחשוב מכך - הוא בדרך-כלל בריא יותר ממנו, והוא מוסיף לנו משהו אחר - משחק אגפים אמיתי, לא תלות אינסופית במגנים, והוא גם טוב על שטח קטן. אקבל אותו בברכה אם יגיע. השחקן הכי מלהיב בצ’לסי מאז אריאן רובן שגם על הצטרפותו חגגתי בזמנו, הפעם הסוף יהיה אחר :slight_smile:

שם חדש? ריאל מסתכלת על קינטרו, ‘תואם חאמס’ בנבחרת קולומביה. נראה כמו שחקן חכם עם אותה רגל שמאל קטלנית. אבל ברור שזה בחיתולים ועוד שם שנזרק.

הזארד בן 27, יש לו 4 שנים בטופ לפחות. אני חושב שזה מספיק באיזשהו מקום.
לא מצפה מכל שחקן להיות רונאלדו.
ריאל במצב כלכלי טוב וזה לא סותר את הצעירים שמגיעים, עוד 4 שנים כבר אסנסיו יהיה בשל וגם ויניסיוס, רודריגו, אודגארד ושאר הצעירים שאנחנו בונים שיובילו את ההתקפה שלנו. ומהיכרות עם פרז הם גם ימשיכו להגיע.

הזארד לא שחקן עם בעיות אגו, לא ישים ווטו על בעיטות נייחים כמו ניימאר, יתעסק בכדורגל, ואולי כשתהיה לו עכשיו קבוצה טובה יותר סביבו הוא יהיה אפילו טוב יותר.
אחד הדברים שהכי חסרים לנו זה יכולת אישית קרוב לרחבה, אין לנו שחקנים שהם גם מהירים וגם יודעים לעבור שחקן בדריבל, למעט אסנסיו שעדיין לא בשל.

בנוסף בהנחה שנצליח לבנות איזהשהו משחק לחץ אני מאמין שזה יקרה טוב יותר עם האזארד מאשר ניימאר.

מה הסיכוי שלופטגי מחזיר את חאמס? מושלם לשיטת מיליון הקשרים לא?

באיירן צריכים לוותר עליו בשביל שזה יקרה.

אגב, שיטת מיליון הקשרים היא של נבחרת ספרד כבר עשר שנים ולא קשורה בהכרח ללופטגי. פורטו שלו שיחקה 4-3-3 עם חלוץ מטרה ושני ווינגרים. ריאל מדריד לא תהפוך לנבחרת ספרד תחתיו.

כן!

מבטיח?

מאמנים באים והולכים, וריאל מדריד המופקרת הגנתית שתוקפת בחמת זעם אחרי שנקלעה לפיגור מוקדם נשארת :slight_smile:

יש לנו חמישה מאמנים - ראמוס, מרסלו, לוקה, קרוס וכריסטיאנו. לופטגי הוא רק זה ששולחים למסיבות עיתונאים לחרטט לפני משחקים.

הרגעת אותי.

אז אפשר להתקדם, דיבאלה ולבנדובסקי תמורת בייל ובנזמה ואפשר מבחינתי להתחיל את העונה.

שכחת את פלונרטינו בין המאמנים.

לא רוצה את לבנדובסקי.
תביאו לי שחקן שהוא לא אחרי השיא.
חאמס מושלם לשיטת מיליון הקשרים, אך אני נגד שיטת מיליון הקשרים

אשרף מושאל לדורטמונד, בגרמניה אומרים שזה סגור

זהו עומר מסקראל. נמכר לפרנקפורט לפני שנה עם סעיף → עשה אחלה עונה בקישור של מחזיקת הגביע → נרכש בחזרה כעת תמורת 4 מיליון יורו → נמכר לשאלקה תמורת 10 מיליון. business.

הופה

https://twitter.com/rmadridinfo/status/1012664674607869952?s=21

כאילו הוא חוזר להיות נכס שלנו? מה האמינות של המקור הזה?

האמת שאני מוכן לקבל אותו חזרה.
לשיטת היהלום הוא מתאים יותר מאיסקו, ובכלל יאפשר לנו לשלוח את איסקו אחורה ולגרום לקישור התקפי (איסקו מודריץ וקאסמירו) להיות מאוזן יותר.
בנוסף מדובר בנכס שאפשר להשתמש בו בטרייד אופציונלי.

הוא שחקן אדיר ומאד מאד חכם (וכידוע יש לי חיבה לשחקנים שחושבים מהר), אבל צריך לשקול טוב לפני שמחזירים אותו:

1. הוא פציע
  2. האקסית שלך יכולה להיות אחלה - אבל אי אפשר לחזור אליה ולעשות כאילו אין היסטוריה. אם חאמס חוזר הוא ירצה לשחק, כל עוד אנחנו לא בטוחים שאנחנו יכולים לתת לו את זה - עלול להיווצר מרמור ואפילו נזק. איסקו למשל, שאמור להשתדרג במעמד, פתאום יחזור שנתיים אחורה למצב שהוא שוב מתחרה איתו וזה שוב שניהם אבל אף אחד מהם.
  3. בואו קודם נראה מה הרכש בהתקפה, וננסה להתאים אליו את השאר

יכול להיות שהאקסית מרגישה נואשת ותהיה מוכנה כל דבר שלא ישאיר אותה לבד.
לא חושב שכל אירופה מחזרת אחריו, אחרת אנחנו היינו מוצאים עבורו עסקה טובה יותר, ובנתיים התקופה בבאיירן לא העלתה את ערך השוק שלו והדבר היחיד שעלה זה הגיל וכמות הפציעות.

אבל מדובר בשחקן עם המון כדורגל ברגליים שברגע הנכון ישלח כדור טוב, מדובר באוזיל משודרג ופחות עצלן.
גם לאגב הוא מתאים יותר מאיסקו, בהנחה שיש לנו גם אגף שני ולא הכל יפול עליו.

אבל מה שנכון נכון, קודם להביא את הרכישות להתקפה, חאמס נחוץ כגיבוי, אבל זה לא יהיה שווה הרבה אם בהרכב עדיין ישחקו הbbc

:pray:
האם אנצ’לוטי בדרך להישג השיא שלו עבור ריאל מדריד אחרי הדסימה?

זה אפילו עוקף את הדסימה.

הם כתבו שזה מסקיי ספורט, שהוא מקור מצויין, אבל אני לא רואה זכר לזה שם.
בכל מקרה אם באיירן מוותרת עליו אז הוא חוזר להיות שלנו, עם חוזה לעונה אחת. כלומר סביר שיימכר בכל מקרה.

מארקה חוזרים היום לאופצית קורטואה, שמת לחזור לילדים שלו במדריד, ומסיים חוזה בצ’לסי בקיץ הבא. העניין באליסון מתקרר עקב תג המחיר הגבוה. המחיר של הבלגי לטענתם: 35 מיליון יורו כתוצאה מהחוזה המסתיים כמובן. ובסוף קיילור נאבאס יאכיל את כולם כובעים שוב…

image

מארקה: חצי אירופה רודפת אחרי לוקאס ואסקס. מדברים בעיקר על אנגליה - ארסנל-ליברפול-צ’לסי שמעוניינות וכך גם מילאן. אין ספק שהוא היה ה-‘סופר-סאב’ של זידאן ושחקן שבשנתיים האחרונות רשם את הכי הרבה משחקים ומעניין האם עזיבתו של זידאן תשנה משהו. בשנה שעברה רשם 48 משחקים בהם כבש 8 שערים ובישל עוד 12.

מעבר לכך, החדשה העיקרית: בטח שמעתם כל מיני קשקושים על כך שסעיף השחרור של כריסטיאנו רונאלדו צנח או משהו כזה, ל-120 מיליון יורו, אז התשובה היא: לא. ריאל מדריד הכחישה את הכל. כריסטיאנו נשאר עם סעיף שחרור פסיכי של מיליארד יורו. כמוכן, יממה לאחר ציטוטים די מעורפלים של מרקו אסנסיו בנוגע להתעניינות מצד ליברפול ופרסומים על הצעה גבוהה של 180 מיליון יורו - ב-AS נכתב שריאל מדריד ממש לא תשחרר אותו, לא למכירה.

זה מזכיר לי את עניין נאצ’ו שבקיץ 2016 קיבל הצעה קוסמת מרומא ובחר להישאר בריאל מדריד למרות שהיה יכול להיות שחקן הרכב שם. שיחק לו המזל ובעונה בה פפה נפצע הרבה ו-ואראן גם כן - נאצ’ו שיחק בהמון משחקים גדולים. יש נטייה לזלזל בלוקאס, לקרוא לו תרנגול עיוור, ואין ספק שאסנסיו למשל שחקן עם הרבה יותר קסם, ואולי אם לוקאס לא היה מדרידיסטה גם אני הייתי מעריך אותו פחות. אבל הוא לא צריך להוביל, הוא אחלה סופר-סאב ולדעתי אם יעזוב - אנחנו נצער. כמובן שלא אם נקבל איזה 40 מיליון יורו אך זה לא יקרה. האמת שהליגה האנגלית קצת פיזית וקשה עבורו אבל באיטליה נניח ברומא הוא היה יכול להצליח. יש לו את המהירות וזה כלי במתפרצות ואני חושב שאשתקד היה לא רע בכלל. גם בישל נגד פאריס בגומלין ונגד באיירן בגרמניה ואף ‘התאבד’ כמגן כשהיה צריך.

עריכה: מדברים על האצה במו"מ כדי לסגור את עניין קורטואה בתמורה ל-30 מיליון. אני חושב שהוא לא נתן שום ערך מוסף בצ’לסי וכבר שכחתי מתי הוא נתן משחק גדול באמת נגד יריבה חזקה. הערכתי אותו המון באתלטיקו אבל אני כבר נשאר עם קיילור שהוא שחקן מרגש. מקווה שלא…