דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

חשבתי שאשמח יותר מהעזיבה של בייל, כנראה סרטוני הפרידה עושים את שלהם, אבל העזיבות שלו ושל חאמס הן אבני דרך מבחינתי. בהנחה סבירה ששנה הבאה גם מרסלו, ואסקז ומודריץ’ יעזבו ואולי נוספים, זה ממש ניקוי האורוות לו יחלנו, רק איטי. אגב מבחינת בייל אני צופה בסרטונים ונזכר שמאז ומתמיד ציפיתי שיפרוץ יותר ואני חושב שהוא באמת היה מסוגל.

אם ב2021 נקבל את הרכש המובטח לפחות ברובו והחברה הצעירים שלנו ימשיכו להשתפר, יש למה לצפות.

באיזה עולם נלסון סמדו שווה יותר מאשרף?
העסקה הזו עדיין מחרפנת אותי.

בעולם שהסוכן שלך הוא מנדש😂

חשבתי על זה קצת, כם ריאל וגם ברסה מתנהגות דומה הקיץ, נפטרות ממשכורות שמנות ומוכרות הרבה יותר משקונות.
דנו הרבה בכך שהאנגליות עושות קפיצת מדרגה אל מול ברסה וריאל, אבל יש לי הרגשה שקיץ הבא יהיה מאוד מפתיע.
מאמין שברסה וריאל לא יחסכו לנצח. יהיה ממש מעניין לראות איך 2 הקבוצות יבנו מחדש.

עם ה300 מיליון שבזבזנו שנה שעברה אנחנו נוכל בעונה הבאה להביא את האלאנד, אמבפה וסאנצ׳ו (בתאוריה). אמבפה וסאנצ׳ו לפני סוף חוזה והאלאנד עם סעיף שחרור של 75.
בהחלט אפשר להרים מהלך.
יש לי הרגשה שפרז מתכנן לנו משהו כזה.

לגבי האלנד היו דיווחים סותרים בתקשורת לגבי סעיף השחרור אם זה שנה הבאה או בעוד שנתיים, אם הסעיף יופעל אז זה קלי קלות אם לא זה יהיה הרבה יותר קשה.
אמבפה שנה לפני סיום יעלה משהו בסביבות 120-150 מיליון ולא אמורה להיות בעיה כל עוד הוא רוצה להגיע.
לגבי סאנצ’ו יש לו בשנה הבאה שנתיים לסיום החוזה אז דורטמונד לא תתפשר על פחות מ-120 , אם אתה מחבר את שלושת אלו זה כבר יוצא די כבד עם כל המשכורות.
קיץ ריאלי יהיה מבאפה וקאמבינגה ( גם ישאר לו שנה לחוזה ) בתוספת האלנד אם זה יהיה אפשרי.

גם אם אלך איתך,
אמבפה שנה לסיום חוזה 150
סאנצ׳ו 120
האלאנד 75
זה סך הכל של 345, נעגל ל350.

זה לא בשמיים בכלל.
תוסיף לכל שאם נביא חלוץ כמו האלאנד אנחנו נפטר מ2-3 חלוצים (לא כסף גדול אבל שחרור משכורות בין היתר).
נוכל למכור חלק מהצעירים שלנו באגף אם אמבפה וסאנצ׳ו יגיעו, הם כן יכניסו לנו קצת כסף.

ברור שלא נצא מקיץ כזה במאזן חיובי, אבל אחרי כל הקיצים החלשים ושחרור המשכורות נוכל לעשות כך.

אגב, רק תשוו בין קיץ ה300 מיליון התאורטי הזה לאחד שעשינו לפני שנה.

אגב, זה אולי יפתיע אתכם, אבל מבין השלישיה הזו אמבפה הוא האחרון שאביא. משהו בו לא מרשים אותי. אין לו את הקסם שיש לגדולים באמת. אחלה סקורר, בהחלט חסר לנו, פחות מחלוץ אמיתי ומישהו לאגף ימין.

אסתפק באמבפה והאלאנד, תודה לכל הנוגעים בדבר.

אגב ואם בתאוריות עסקינן.
דיווחים רבים מספרים כי קבאני, שנמצא בגדר שחקן חופשי העונה, הוצע לריאל מדריד במסגרת חוזה לעונה + אופציה לעונה נוספת. הדיווחים מספרים כי ריאל לא פוסלת את העניין על הסף.

בתאוריה זה קל וזה נשמע חלומי, במציאות לא כל כך קל לשנע שחקנים ( בנזמה ) אבל יש לזה סיכוי - מספיק שתמכרו את איסקו (30 ) ואחד מרודריגו/ויניסיוס (60-70 ) וכבר יש לך יופי של תקציב.
אני בספק שזידאן ילך על כל כך הרבה שחקני התקפה בקיץ אחד ( אחרי שכבר קנה את הזאר ) ולדעתי קשר אחורי אחד יגיע.

לבנזמה לא בטוח אם יהיו קופצות. ליוביץ אני מאמין שכן.
מיוראל הוא בהחלט חלוץ ליגה לגיטימי, ומריאנו גם כן.
נניח לא באמת נעשה כסף משם.
בהנחה שגם אמבפה וגם סאנצ׳ו יגיעו אנחנו נוכל למכור לטעמי אפילו 4 מבין הקיצוניים שלנו (נשאר עם 2 מחליפים בנוסף לחברה צעירים מהנוער שיקבלו הזדמנות):
הזאר, אסנסיו, רודריגו, ויניסיוס, ואסקז, בראהים.
מהרשימה הזו למעט ואסקז כולם שווים כסף ולא רק העברה חופשית.
4 מאלה זה ככל הנראה מגיע ל100m וגם במשכורות זה מתקרב לשניים שנקנה.
יש לנו לא מעט נכסים שיכולים להכניס כסף.
מבחינתי גם למדתי ששחקן צעיר לא שווה את ה45 מיליון. רודריגו רינייר וויניסיוס לא שווים החתמת קראק. במחיר שלהם היינו יכולים להביא את סאנצ׳ו.
אלה מחירים טובים לצעיר שכבר שיחק באירופה, לא לברזילאי

אין ספק שיש יכולת לגייס סכום כסף רציני מכל מיני שחקנים , השאלה תמיד היא הרצון ( גם את בנזמה יכלו כבר למכור, פשוט לא רצו ).
יהיה מעניין לראות אם ריאל תחזור לשיטת הגלקטיקוס , אישית אני מקווה שלא אחרי שלקחתם מאיתנו את כריסטיאנו.

לא בקטע רע אבל לא נראה לי שיש לך מה לדאוג.
את מי ניקח? לינדלוף? :sweat_smile:

זבל של סוכנים או שמועות מצחיקות מצד אחד - לצד מצוקה אמיתית בצד שני. שחקן בפרופיל של אדינסון קבאני (לפי הדיווחים הוא הציע את עצמו דרך סוכניו) הייתם לוקחים - מגיע בחינם עם שכר גבוה, לא ידרוש הרכב, נאמר זאת כך.

image

לפי ה-AS, זידאן מבקש חלוץ. הוא לא צריך להצהיר על כך בתקשורת (למרות שאמר משהו בסגנון של “עד הארבעה באוקטובר הכל יכול לקרות”, מה שבא בסתירה מסוימת לקו של המועדון). המיסטר תמיד היה איש של מעט מילים ובעיקר - מעשים. כפי שהיה נגד סוסיאדד כאשר לוקה יוביץ’ לא שותף. וגם מריאנו דיאס ובורחה מאיורל לא מתאימים לו. בשנה שעברה ריאל כבשה 99 שירים ב-51 משחקים -1.9, שיפור עלוב ביחס ל-1.8 קודם לכן (101 שערים ב-57 משחקים).במועדון שקלו שחקן בסגנון דז’קו או קבאני/פלקאו, מבוגרים שיביאו ניסיון, וקצת כמו אדבאיור ב-2011. הולאנד ואמבפה על הכוונת אך לטווח הרחוק, כמובן, ובמועדון מאמינים באסנסיו והזאר כשהמחשבה היא שבים כה חלוץ שיגיע כביכול יהיה על הספסל.

לפי הרבה מאוד כתבים בטוויטר, יוביץ’ ביקש לחזור בהשאלה לגרמניה, יתרה מכך, יש הטוענים שאפילו יש כבר משא ומתן על השאלה חזרה לפרנקפורט בשביל שיצבור ביטחון וכו’.

אם אכן יעזוב, לדעתי חייבים להביא שחקן התקפה נוסף, מה דעתכם?

כנראה שזה באמת קורה, מתחזקות ההערכות שיוביץ’ יושאל לעונה לפרנקפורט הקבוצה ממנה הוא הגיע.
מרגיש לי ששנה הבאה הוא כבר לא יהיה חלוץ ריאל מדריד, משאילים אותו בשביל לשפר קצת את התדמית לפני מכירה ולקראת הגעה של חלוץ חדש (האלנד?).

בכל מקרה, נראה שנשאר עם מיוראל הפרווה כגיבוי של בנזמה, שימשיך לשחק בלי הפסקה.

וכך גם ככל הנראה תיראה העונה שלנו… דלת שערים, עם הרבה תקווה באסנסיו שיתן את הפריצה (שלא באמת תגיע), והזארד אחד שבינתיים הוא פלופ רציני.

תהיה בעיה למכור את יוביץ׳ בגלל החוזה המוגזם. אני מהמר שזאת לא ההשאלה האחרונה שלו.

בהחלט

הודעה לציבור השמאים המודאג: הבלם דייגו יורנטה עובר מסוסיאדד ללידס תמורת 20 מ’ יורו. אנחנו נראה כמה מיליונים, וזאת אחרי שכבר מכרנו למועדון הבאסקי ב-7 מ’. היה נחשב לפוטנציאל וקיבל כמה הופעות אצל מוריניו.

4 מיליון שולשלו לקופה. חדלתי מהכנת ארוחת צהריים ופתחתי את הוולט :partying_face:

וגם:
https://twitter.com/rmadridinfo/status/1308719135514386432?s=21

רק חסר שנוציא את קרוס לחל"ת וגיא מרים מסיבה בחסות ההפגנה.

נראה לי פלורנטינו למד לקח לא להנחית על זיזו שחקנים - הכסף יורד והשחקן מתייבש.

מקווה שחוסכים כל שקל בשביל הצב :turtle: