דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אצלנו הוא כן הצליח בתור גיבוי לקאסמירו. בטח אופציה יותר טובה מקרוס או כל אילתור אחר. יש לך ספק שעם יורנטה בסגל אפשר לתת יותר מנוחה לקאסמירו?

התחושה שלי שהם היו יכולים להראות יותר מהכישרון שלהם אם הייתה לנו שיטת משחק. אי אפשר להוכיח את זה כמובן.

מה רע בתחביבים? זה מעביר את הזמן.
לא היית מחליף את אודריוסולה, מרסלו, יוביץ’ ולוקאס באשרף, רגילון, מוראטה ויורנטה?

כן, עכשיו רק נשאר לך לשכנע את מוראטה ואשרף להיות שחקני ספסל. או להבין שהעולם הוא לא משחק מנג׳ר.

אגב, זכור לי שהתלהבת מאוד מיוביץ׳, כמו מכל שחקן שיש לו קליפ ביוטיוב ואתה מנסה להריץ פה. אתה גם מודה בטעויות לפעמים? איפה אנדומבלה שקידמת פה חזק בקיץ הקודם?

אם מוראטה היה מקבל מספיק דקות אולי הוא לא היה מחפש לעזוב, מי יודע. כנ"ל לגבי יורנטה ורגילון שלדעתי היו מסתפקים בלפתוח בחצי מהמשחקים. גם בקבוצות שהם עברו אליהם לא הבטיחו להם מקום של קבע בהרכב. אשרף זה באמת סיפור אחר.

לגבי יוביץ’ כבר כתבתי שטעיתי לגביו. אין לו אופי להצליח פה.

כמה שחקנים כבר “הרצתי” פה? עד כמה שזכור לי התלהבתי משמות שכולם מתלהבים מהם, כמו אמבפה, הולאנד, קמאבינגה וסאנצ’ו. כמובן גם יוביץ’. הייתי נואש שנחתים גיבוי לקאסמירו ומכאן עלה השם של אנדומבלה, אבל לא ממש הרצתי אותו. רק רצון בעוד קשר אחורי בסגל.

חוץ מזה קצת מוזר להתלונן בנושא שהשם שלו כולל “פנטזיות” על, ובכן… פנטזיות.

זה כמובן נכון אבל לא במקרה של יורנטה. כמו שכבר כתבתי, הוא עוד לא נתן את העונה הטובה הזו שתשים אותו במקום של מוראטה ואשראף. אבל זה כבר היסטוריה

כל עוד לא תהיה לנו שיטת משחק ונעשה ניקוי אורוות רציני, אף שחקן לא יצליח פה.
לכל שחקן שבא להצליח בריאל נש נסיבות מקלות ומקשות:
מצד אחד הוא בא למועדון מלחיץ יותר, ומשחק ברמה גבוהה יותר.
מצד שני הוא משחק סביבו עם שחקנים טובים יותר, ובגדול כשאתה בריאל מדריד לרוב תהיה הקבוצה הטובה יותר (בטח יותר משאתה סוסיאדד).
משום מה מרגיש לי שכל שחקן שמגיע לריאל משתמש בחלק הראשון כתירוץ, בעוד לפני שמגיע אנחנו מדברים על ״מעניין כמה יתן עם שחקנים טובים יותר סביבו״.

אנחנו חייבים שיטה! חייבים דרך! חייבים מוטיבציה לשחקנים העייפים שלנו שכל פעם כשיש משחק גדול הם מתעלים קצת על עצמם אבל לרוב פשוט זה לא מספיק.
אני גם יכול להבין חלק, יש שחקנים שהאין דרייב שלהם פשוט הזוי מבחינתי (אסנסיו ויוביץ׳ לדוגמה)

מה זה שיטה ודרך ? אם אני מבין נכון ממה שאנשים כותבים זה משהו מאוד חשוב שאין לזידאן ולריאל הנוכחית.

אבל מצד שני זכינו באליפות ואנחנו מובילים את הליגה, אז או ששיטה ודרך לא ממש חשובים או שכן יש לנו שיטה ודרך, אני מבולבל, אפשר לעזור לי ?

שיטה ודרך לא חשובים כשהיריבה שלך יותר גרועה ממך. אתה רק צריך להיות פחות רע.

וזה לא שיטה? מתעוררים בבוקר ופתאום אתה יותר טוב מהיריבה( או פחות גרוע) בלי שתהיה לך שיטה ודרך?

תחת זו אחלה שיטה לכל הדעות.

אחלה תחת, מקבל רכב שנראה שמקסימום אפשר יהיה למכור אותו כברזל( אפילו לא לפירוק) ואז שיפוץ קטן וזוכים במירוץ היוקרתי.

על אותו עיקרון אתה יכול לשים אותי בהרכב ריאל ולראות שאולי עדיין ננצח קבוצת ליגה בספרד ולהניח שאני שחקן כדורגל לגיטימי.
על אותו עיקרון אתה יכול להגיד ששחקן שזכה בליגה בוודאות טוב משחקן שלא זכה בליגה, ויש לנו מזל שאצלינו משחק אסנסיו ולא מסי.

אם סיטי בליגה שלנו אנחנו נהיים גרועים יותר? לא.
אם סיטי בליגה שלנו אנחנו ניקח אליפות? גם לא.
לכן אני טוען שאנחנו לא טובים מספיק בלי קשר לאליפות, מה לעשות שלקחת אליפות בקושי רב מול ברסה מתפרקת זו לא פסגת השאיפות שלי.

אני מנסה לחשוב למה אנחנו נראים כך. מבחינה אינדיבידואלי אף שחקן שלנו כמעט לא נופל מהרמות הגבוהות, אז מה בכל זאת לא עובד?
אז נכון שמבחינה אינדיבידואלית אין לנו קבוצה שצריכה לזכות באלופות, אך בהחלט צריכים לשחק טוב יותר.

במילים אחרות, אצלינו השלם קטן מסך חלקיו. ופה התפקיד של מאמן

משחקים זוועה תחת בניטז, הסגל נראה גמור, ואז הזידאן מגיע ו3 צ’מפיונס ואליפות, עוזב הזידאן ומתבזים באחד העונות הכי גרועות של ריאל מאז ומעולם, כולם צועקים שיש לזרוק את כל השחקנים לפח ורונאלדו כבר לא כאן, ואז חוזר הזיזו ובום ! אליפות, והעונה מקום ראשון.
ואז אתה בא וטוען שהשלם קטן מחלקיו, אני מבולבל.

גב, תנסה לחשוב מה יקרה אם תחליף בין אסנסיו למסי.

רוב השחקנים שלנו מסוגלים להשתלב יפה בטופ 3 של הקבוצות הטובות, אבל רובם הם לא טופ 3 בעצמם. לדעתי דבר זה בולט אצלנו בעיקר בהתקפה. אני מקווה שהזאר ישנה זאת.

אני לא מבין למה אתם חושבים שמראדונה היום הוא לא שחקן טוב לריאל מדריד.

כן, גם אני יודע לקחת משפט שלא אנרתם ולענות עליו ולצאת צודק.
עובדתית אני צודק הרי, מראשונה היום סתם שמן, ואני מעדיף את לוקאס וסקז עליו.

עכשיו אענה לכם קצת ברצינות, ומקווה שבמקום לנסות להוציא דברים מהקשרם לטובת ניצחון בויכוח אתם אשכרה תקראו ותבינו מה אני כותב.

טיטי,
זידאן עשה פה עבודה נהדרת 3 שנים. אפשר לשים את ה3 שנים האלה בצד? וכן אני רוצה לשים אותם בצד כי מה שמישהו עשה פעם לא שווה כלום אם הוא כבר לא נראה כך. פה דוגמת מראדונה יכולה להכנס.
לפי 2018 משחק אצלינו אגב השחקן הטוב באירופה ו7 מועמדי כדור הזהב.
לא קראתי לפטר את זידאן, רק שאני מאוכזב ממנו.

רוי,

זה המשפט שכתבתי בתגובה לטיטי. תקנו אותי אם אני טועה אבל זה מובן מאליו שלא העדפתי את אסנסיו על מסי.

לאף קבוצה אין הרכב שלם של טופ 3.
טופ 3 כשמו כן הוא - טופ 3. השחקנים הטובים בעולם מתפרסים בהרבה קבוצות, גם ליונייטד, לריאל, ולברסה יש שחקני טופ 3 ואיש לא יגיד שהן מהקבוצות הטובות היום שיש.
מוזמן לבדוק כמה שחקנים טופ 3 יש לבאיירן. אני חושב שלא תופתע לראות שלא כאלה הרבה.
לצורך העניין מבין שחקני ריאל יכנסו בהרכב באיירן השחקנים הבאים:
קאסמירו, ראמוס, וראן ואחד מבין מודריץ או וולוורדה. ואת זה אומר אחד המעריכים הגדולים של גורצקה.
יש להם 2 בלמים, מגן שמאלי, 3 קשרים, 2 קיצוניים ואולי חלוץ שאינם בטופ 3

ה’אס’ הולך חזק על הידיעה לפיה ישנם גישושים בין דוד אלאבה לריאל מדריד. מצד אחד, על פי הדיווח האוסטרי דרש חוזה די מטורף מבאיירן (25 מ’ נטו), מה שעלול להרתיע את המועדון. מצד שני, הסכום הזה אכן גבוהה מאד ולכן יתכן שבסופו של דבר החוזה יהיה נמוך משמעותית. כמו כן, מדווח שפיני זהבי מייחס להחתמה הזו משמעות אסטרטגית עבורו בדמות תחילת קשר עסקי עם המועדון.

אלאבה בן 28 ויכול לשחק במגוון עמדות, אם כי הוא ידוע יותר מכל בעמדת המגן השמאלי. בין מגוון תכונותיו מהירותו המטורפת - משהו שקצת חסר לנו בלשון המעטה.

עוד מדווח העיתון הספרדי שהערב שליח וולט צלצל בדלת משפחת זידאן ובידו מנת רגלי צפרדע בבישול איטי, מתנה ממנדי.

האמת? אופציה מאוד טובה.
מנדי מגן מחליף מצוין, אבל לא מתאים להיות מגן מוביל ומרסלו כבר פרש ועדיין לא סיפר לנו.
אלאבה יסגור לנו את העמדה לעונה או שתיים במחיר לא גבוה מידי ככל הנראה.
גם אם המשכורת שלו גבוהה, במידה ויגיע בגרושים זה לא יהיה נורא בכלל.

אלאבה כבר שנה משחק בלם ולא מגן, וזה מעניין אפילו יותר אם נזכרים שראמוס לא ילד (וכרגע גם בלי חוזה לעונה הבאה). בלם שמאלי עם רגל שמאל זה מעניין תמיד, אלאבה נעים עם הכדור וכמובן וורלד קלאס מנוסה.

והכי חשוב עדיין מספיק צעיר, בדיוק בגיל שבלמים מגיעים לשיא.

באיזה פרק של הפודיום אוזן דיבר עליו שאתה מצטט? :blush:

כישרון חריג לשנתון שלו