דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

גם התחלתי לומר ״להנאתו״ על כל דבר :man_facepalming:t2:

אוּזן כבר קיבל על זה קרדיט פה

גיא, גם ה"לך" זה מאוזן?

ה״לך״ מיועד לאיש שבתמונה. 12 שנה בראש הפירמידה זה יותר מידיי, הכח משחית.

לא חשבתי שלביבי. אוזן צריך להשאר בכדורגל.
רוב ה-12 שנה הוא דווקא ברח הצידה.

וגם אכן הלך.

מאוזן הסרתי עוקב בטוויטר כשהוא התחיל עם השטויות

לא נורא, העיקר שדודו אוואט מצייץ

הוא נוראי, מצייץ באותה רמה שהיה יוצא לכדורי גובה

בא לי לתת לכולכם באן ולמחוק את הספאם הזה. אבל אז אני נזכר שנשאר בלי משתמשים ובלי ספונסר.

לא תקחו ? :wink:

Paul Pogba could be set for a summer move to Real Madrid after #mufc reportedly dropped their asking price to as little as €60million (£53m) #muzone [AS]

— United Zone (@ManUnitedZone_) November 6, 2020

משום מה יש לי הרגשה שאם הוא יגיע לריאל של זידאן שתקללו אותו יותר ממה שאתם מקללים אותו עכשיו.
ועדיין מעדיף שלא יגיע.

אני עדיין אשמח שיגיע. הוא שחקן שבמקום הנכון יהיה אחד הקשרים הטובים בעולם. ולגעתי ריאל בהחלט יכולה להיות המקום הזה, עם קאסמירו שינקה מאחורה, ועם פדה הנמרץ לצידו.

שחקן פרימדונה אחרי פציעה, שאף אחד לא יודע מה החשק שלו בכלל לשחק כדורגל. תגידו, לא למדתם לקח?

תהייה שעלתה לי, גם בגלל שלקבוצתי האהובה יש דילמות דומות - בהנחה שהזאר (שלפני שנייה דווח שנדבק בקורונה ולא ישחק נגד ולנסיה) ימשיך להתמיד עם כמות המשחקים והתוצרת שלו, מאז שהגיע לריאל ועד עכשיו, גם עד סיום עונת 20/21, או אפילו גם אם ישפר את המאזן הזה מעט -

מה אתם הייתם עושים עם הזאר בקיץ 2021? מנסים לתת לו עוד שנה ובתקווה לשינוי, או לקצץ הפסדים ולנסות להיפטר ממנו?

במידה ואין תכנון להנחית לפחות 2 קראקים להתקפה וכל עוד מה שיש לנו זה ילדים מוכשרים אך לא בשלים, אני לא רואה סיבה לא לתת לו הזדמנויות נוספות.
הזאר מייאש עם הכושר הגופני והפציעות, אבל הוא עדיין וורלד קלאס שאנחנו לא יכולים לוותר עליו. לא חושב שזה דומה למקרה גריזמן אם לשם כיוונת.

לא כיוונתי לגריזמן, או לפחות לא רק או לגמרי עליו.
יש הבדל גדול בין גריזמן לדמבלה, ובין כל אחד מהם בנפרד ושניהם ביחד להזאר. אבל זו באמת תהיה שעלתה לי, גם בלי להשוות לשחקנים בברצלונה.

האם שווה לתת הזדמנות לשחקן, בקליבר הזה (עם כל מה שמשתמע מכך, בעיקר כלכלית), הזדמנות לשנה שלישית, אחרי שהשנתיים הקודמות (אם וכאשר, כמובן) לא היו…אממ…משהו שהוכיח שהוא שווה את הכסף?

ובקשר להנחתת 2 קראקים - חיסכון המשכורת של הזאר, גם אם רק חלקית, אולי אפילו יכול לעזור בזה.

בלתי אפשרי לענות על השאלה בלי לדעת מה האלטרנטיבה. בשביל אמבאפה והאלאנד נראה לי שכולם יגידו לך שכן. בשביל אף אחד - לא. כל מה שבאמצע - תלוי מאד בנסיבות.

אני בדעה שלהשאיר.
נרוויח מה שנרוויח ממנו.
כמובן שתלוי אלטרנטיבה, אם זה ההבדל בין כן אמבפה ולא אמבפה אז ברור שלמכור, אבל גם לצד אמבפה והאלאנד אעדיף את הזאר ואת הילדים כגיבוי מאשר את הילדים כאופציה ראשונה.
מצד שני אני גם חושב שאם כבר מסי וקוטיניו עוזבים אז כן יהיה מקום לגריזמן בברסה, אז זה לא חוכמה.

לא אוהב שמושכים את הזמן עם שחקני רכש על סמך העבר שלהם, טוב ככל שיהיה. מכיוון שאז התמורה עליהם אפסית ועל פי מקרי עבר(קאקא, שבצ’נקו וכו’) כך גם הסיכוי לפריחה מחודשת. אז כל עוד הזאר אטרקטיבי הייתי נפטר ממנו, אבל זה רק במידה ויש מחליפים ראויים וכמובן אם העונה הזו תהיה כושלת כמו הקודמת.

הזאר כרגע אטרקטיבי? לא חושב שיהיה לו ביקוש רב היום, בטח לא עם המשכורת.
גם עכשיו לא מדובר בפציעה אלא בקורונה, ביש מזל ולא מצב גופני