דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

למה שזה יהיה 2 מתוך ה 3? להלאנד יש סעיף שחרור של 75 מיליון בקיץ הבא,להביא את שלושתם זה אפשרי מאוד (לא באותו קיץ כמובן).

אם יש כסף לאיזה 150 מיליון דמי העברה וכנראה איזה 20 מיליון שכר לאמבפה, ו75 מיליון דמי העברה ואיזה 15 מיליון שכר להאלאנד אז קשה לי להאמין ש0 דמי העברה ואיזה 10 שכר זה מה שישבור אותנו.
נניח ל3 שנים זה 330 של האלאנד ואמבפה אל מול 30 של אלאבה.
המספרים הומצאו מהראש אבל זה פחות או יותר הסדר גודל (גם אם תורידו 100 מיליון מאגף ימין זה לא ישנה את נכונות הטענה)

זה מצב שיכול לקרות, אבל הוא שווה ערך לכך שבשביל חופשה בחול אצטרך לוותר על קניה של ג׳ינס.
גם חשוב לזכור שבמצב כזה אולי ניפטר מהמשכורת של מרסלו, אולי לא יהיה לו ביקוש גדול מידי, אבל אולי הוא ימצא מועדון אחר ויחתום בו כדי להבטיח חוזה לאחרי 2022

כרגע עמדת המגן השמאלי שלנו בבעיה, מרסלו שחקן עבר ומנדי לא שחקן.
אלאבה הוא פתרון זמני לבעיה וישפר את הקבוצה, ובמחיר קטן מאוד

נסו לענות על השאלה כפשוטה, התשובה תבהיר את סדרי העדיפויות. גם אם זו לא בהכרח הדילמה שניתקל בה, עדיין ברור שזה יהיה תחת אילוצים כלשהם.

לא שאני יושב על המספרים, אבל לא בזבזנו המון בשנים האחרונות. אחת הסיבות היא כנראה הוצאות שכר מכובדות פלוס. לכך נוספו אבדן הכנסות עקב קורונה ושיפוצים בברנבאו. אני שיראו לי קודם את מי משחררים. בינתיים הלך הגולפאי הגיע מישהו שעושה יותר ממנו ותורם אפילו פחות.

בשאלה של לבחור 2 מבין אלאבה, אמבפה והאלאנד ברור שאוותר על אלאבה. פשוט למה שזו תהיה השאלה?
אם יש עליו דיבור זה כנראה כי אפשר.
בנוסף, האלאנד לא יגיע הקיץ אלא קיץ הבא.

אלאבה הוא לא החלום, זו לא שמועה של רצוי אלא שמועה של מצוי. רצוי - דיוויס, מצוי - אלאבה.

סוכנו של האלנד פרסם לפני כמה ימים שסעיף 75 המיליון יהיה תקף כבר מהקיץ הקרוב, ככה שלא תלוש שכבר בקיץ הוא יחפש קבוצה.

אלאבה וורלד קלאס אמיתי ב 3 עמדות, דיוויס שחקן מאוד מהיר עם בישול ענק מול ברצלונה, הרצוי הוא אלאבה ללא שום צל של ספק.

אלאבה במקום ראמוס יהיה מצויין לדעתי.

לפי התקשורת הקטאלנית, גם ברצלונה ניגשה לברר לגבי אלאבה וקיבלה תשובה: 10 מיליון שכר נטו ו 15 מיליון מענק חתימה.
ברצלונה תוותר כמובן, אבל אלה כנראה הדרישות שלו גם מכם.

גב, כשאתה עושה חשבון, אתה צריך לקחת בחשבון שעלות שכר למועדון היא בערך פי 2 ממה שהשחקן מקבל. ובנוסף , אם שחקן מסוים שובר היררכיית שכר, יהיו לכך השלכות גם לגבי שחקנים אחרים. הרי באיירן נותנת לו ללכת לא בגלל שהם לא מבינים כלום בכדורגל, אלא בגלל שהוא דורש יותר מדי לטעמם.

יותר מידי לטעמם כי אצלם זה עבור מגן מחליף.
אצלינו זה עבור שחקן פותח.

אני לא אומר שזה לא כסף, אני אומר שאני לא אקנה את זה שאלאבה הוא הסיבה שבגינה אחד מאמבפה או האלאנד לא יגיע.

בנוסף, מי אמר שאלאבה יקבל את כל מה שהוא דורש? אם דורש x ואף קבוצה לא מוכנה אז הוא ירד בדרישותיו. או שבאיירן יסכימו לממן חלק משכרו.

זה דיון מאוד תאורטי של אם ואם על דברים שלא ידועים לנו, אם זה אלאבה או אמבפה אז ברור שאמבפה. אבל אני לא חושב שזה המצב, ובטח שלא אם עקב כך נצליח להפטר ממרסלו (שמקבל 7.2 נטו, שזה 14 ברוטו פחות או יותר לפי מה שתמיד כתבו לי כאן, לא הפרש עצום עבור השדרוג שנקבל)

כמה מרוויח קרבאחל אצלכם?
כמה מרוויחים קסמירו ווראן?

אלאבה בלם פותח בבאיירן כשהוא כשיר, דייוויס לא משחק על חשבונו.

יש לך מקור? למיטב זכרוני הוא מרוויח בבאיירן יותר מ-10 מ’, ומצפה להשתדרג

עריכה

@dmitrys @Gev
הוא כרגע עושה קרוב מאד ל-10, מניח שידרוש יותר, גם אם המארקה הגזימו. והוא שווה לטעמי - הם עשו את אותה הטעות עם קרוס

קאסמירו הוא דוגמה לא מייצגת כל כך.
אבל,
קאסמירו - 4.32 נטו
קרבאחל - 7 נטו
אלאבה דורש לפי מה שכתבו כאן 10 נטו.

בנוגע לקאסמירו, זה כנראה כי הוא תקוע על חוזה נמוך שחתם מזמן. אין לו יותר מידי מה לעשות עם זה, כשהוא יוכל כנראה שהוא יבקש הרבה יותר. (לא יודע אם 10, למרות שיכול, אבל לפחות 7) קרוס ומודריץ עומדים על 10.5 למשל, וקאסמירו לא מוערך פחות מהגרמני.

אין מה לעשות, השוק הוא היצע וביקוש.
האם זה פייר שאלאבה יקבל יותר מקרבאחל? לא.
הם זה פייר שאיסקו יקבל יותר מקאסמירו? גם לא.
מה נגיד על ה18 נטו של בייל?
מה נגיד על כך שיוביץ מקבל יותר מכל מי שדיברנו עליו עד עכשיו (מלבד מודריץ וקרוס)
אגב, גם בןרחה מיוראל קיבל יותר מקאסמירו.
ואם כל זה לא מספיק אז גם אודריוסולה מרוויח יותר מקאסמירו.

כששחקן עובר בהעברה חופשית לגיטימי שיבקש יותר.
הוא חוסך לקונה מיליונים שהייתה משקיעה במגן אחר.
אם שחקן אחר היה מקבל 7 נטו (כמו קרבאחל) אבל היינו קונים אותו ב50 (מחיר הגיוני אם מנדי נקנה ב45) אז זה היה משתלם לנו יותר?

מצד שני, בגלל השכר אז לא יציעו לאלאבה את החוזה ארוך הטווח שיציעו לקרבאחל או קאסמירו. כנראה שיגיע לשנתיים וזהו.

האם לא אעדיף שחקן ברמתו שנשלם לו פחות? בטח שכן.
אבל אין כזה לפי מה שידוע לי, ובתור אוהד שאין לי את התמונה הגדולה אני פשוט שואל את עצמי הם זה מחיר הזוי, ואם לא אז האם הוא יחזק את הקבוצה

להביא בהעברה חופשית את אחד המגנים והבלמים הטובים היום בעולם, ולשלם לו שכר גבוה יחסית (בואו, 10 מיליון נטו, לא ביקש את ה18 של בייל, כולה 1.4 יותר מיוביץ) זו לא דרישה מוגזמת מידי, ויחזק את הקבוצה. זו הנקודה שלי.

אגיד גם יותר מזה, אני לא עקבתי לאחרונה אחרי אלאבה. אני הבנתי שהוא פשוט איבד את מקומו למי שהעונה הסתמן כמגן השמאלי הטוב בעולם.

ראיתי את הידיעה באחד מחשבונות הטוויטר של אוהדי בארסה, עם לינק לספורט או MD.
עכשיו לא מוצא את זה.
במקום , מצאתי במארקה שהוא דחה את הצעת באיירן של 12 מיליון לשנה. בנוסף ספורט הקטאלני טוען שהוא דרש מבארסה 15 מיליון נטו בנוסף למענק חתימה. אני בכוונה לא מצטט אתרים מפוקפקים שזורקים סכומים אחרים. מצד שני, אין מקור ממש אמין לזה, מארקה זה הכי טוב שמצאתי.

בוא נגיד והוא יחתום אצלכם ב 10-12 מיליון. איך ירגישו קרבאחל, קסמירו, וראן, ששחקן ברמתם מרוויח פי 2 או 50% אחוז יותר, למרות שהם תרמו שנים רבות לריאל? אני במקומם הייתי מתעצבן. ועוד בזמן הקורונה.
אני לא מבין מה קשור בייל או איסקו. בייל הגיע כגלקטיקו ושחקני התקפה גלקטיקוס מרוויחים הרבה יותר. זה שהוא היה פלופ זאת חוכמה בדיעבד. כנ"ל איסקו, רק בממדים קטנים יותר.
שחקנים כמו מבאפה או האלאנד גם ידרשו ויקבלו הרבה יותר. את אלאבה צריך להשוות לשחקני הרכב אחרים שמשחקים בהגנה או בקישור.

לא קשור לדיון אבל המשפט הזה חרה לי. למרות הפציעות והמשכורת שהכבידה לקראת הסוף, להגדיר פלופ שחקן שכבש 100 שערים ובישל 70 זה מוגזם. בנוסף לכל התארים שהיה לו חלק בהם.

אולי הגזמתי, אבל אני לא רוצה לנהל דיון על היכולת של בייל.
אותי מעניין איפה אתם מעבירים את הגבול בו כבר לא שווה להביא את אלאבה.
צריך לקחת בחשבון את אינפלציית השכר שהוא עלול להביא, או הרהורים אצל שחקנים מסוימים.

לפני 5 שנים הייתי מתלהב מהחתמה של אלאבה. היום הוא מרגיש לי קצת אוברייטד.
יש לנו שחקנים מבטיחים בעמדות של אלאבה בקסטיליה. הבלם פבלו ראמון והמגן השמאלי מיגל גוטיירס.
הייתי מוותר על אלאבה ומשקיע בשחקני התקפה.

שוב למה זה או או?
יש לך בנוער יופי של מגן(נניח) אותו מגן יהפוך להיות שחקן ריאל לגיטימי במקרה המאוד לא סביר עוד 3 שנים. (במקרה הסביר אף פעם) בנתיים יש לך אופציה לסגור את העמדה לשנתיים - 3.

בדיוק כמו שהם מרגישים כשיוביץ מרוויח יותר.
או כשראמוס מרוויח יותר משניהם יחד (ותזרקו שם עוד איזה שחקן אפילו)

בדיוק כמו שהם מרגישים עכשיו כשיוביץ מרוויח יותר מהם ואני מניח שגם מנדי מקבל לא פחות,ככה זה,מי שחתם אחרון על החוזה יקבל יותר בדרך כלל,כשיגיע תורם לחדש חוזה הם יקבלו את מה שמגיע להם,הם מבינים את זה ובגלל זה לא עושים בלגן מיותר.

איזה ילדים טובים הם. אני הייתי מתעצבן ומבקש הבהרות מהבוס שלי.
איפה אתם עומדים מבחינת מגבלות השכר בליגה? בהנחה שיוביץ’ ואיסקו יעזבו, מרסלו וראמוס ישארו, יש לכם מרווח כדי להכניס את אלאבה?

בהחלט.
ככה זה כדורגל אח, חתמו על חוזה מזמן, לא באו לסגור חור, והיה יותר היצע אולי בזמנו אז ככה העריכו אותם.
ראמוס תורם פי 3 מקאסמירו? מה עם הזאר?
אני לא חושב שכולם כאלה קטנוניים, והכל הרבה מסביר להם שיש צרכים לקבוצה, ועדיף לשלם לפעמים עוד קצת לשחק כדי להמנע מלשלם לקבוצה.

לגבי זה אין לי מושג, יוצא מתוך הנחה שאנחנו בסדר כי זה מה שלרוב שומע