דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

ומה שאני אומר, כריאל מדריד אתה לא תקבל את היותה של הקבוצה “קבוצת רבע גמר קלאסית”.

שינויים צריכים להיעשות. אין ספק שקונטה קבלן אליפויות לא קטן, אין ספק שכולנו היינו רוצים לזכות פה באליפות.
אבל אנחנו גם ריאל מדריד, ואנחנו לא מקבלים את היותנו קבוצת רבע גמר קלאסית.
אם אתה סבבה עם זה, משהו אחר.
אני לא.

זה שאני לא מקבל משהו זה לא אומר בהכרח שהמצב הוא לא כזה. בלי לפגוע אחי זה טענות של מכחישי הקורונה.

אז אתה מביא מישהו שבעצם רק יקבע את המצב?

מעניין.

אם זו הייתה החלטה שלי, בהתחשב באלטרנטיבות אז בהחלט כן.

קונטה משחק 3-5-2, שיטה שיכולה לשנות משהו במשחק השבלוני שלנו. שיטה שמצריכה שחקני אגף עם יכולות התקפיות כמו אשרף ולא כמו מנדי. יש לנו מספיק בלמים לשיטה הזאת - מיליטאו, נאצ’ו, אלאבה(אם יוחתם), מנדי יכול לשחק בתור בלם, וכדאי להשאיר את וראן או להביא מחליף אם מוכרים אותו. אין סיכוי שראמוס יישאר אם קונטה מגיע. בפעם הקודמת שקונטה היה מועמד ראמוס יצא נגדו פומבית.

קונטה קבלן אליפויות והכשלונות שלו בליגת האלופות ידועים. השאלה היא איך הוא בקידום שחקנים צעירים ואם הקבוצות שלו משחקות כדורגל אטרקטיבי. לא רואה אותנו יוצאים למסע רכש מטורף כי אין כסף. במקרה הזה אתה צריך מאמן על ו/או מאמן שיודע לקדם צעירים. קונטה גם ידוע באופי הנוקשה שלו וכאחד שלא מוכן להיות בובה על חוט של ההנהלה או להתכופף בפני כוכבים. זה מתכון ליצירת פיצוצים אם הוא לא מקבל גיבוי מלא של ההנהלה. לאלגרי יש אופי יותר נוח מהבחינה הזאת.

מעניין אם העיכוב במינוי מאמן נובע מהעובדה שזידאן באמת מתלבט אם להישאר, או שהוא פשוט עושה טובה לפלורנטינו ומחכה עד שיוחתם מאמן אחר כדי לעזוב.

אין לי מושג את מי אני רוצה… אני רק מרגיש שזידאן מיצה את עצמו פה וצריך שינוי.

האמת, לא הכרתי את הסיפור של ראמוס וקונטה, תודה על הידיעה. בכל מקרה אחד הסיבות שאני רוצה את קונטה כי הוא מרגיש לי סולארי על סטרואידים. אני מת לדעת מה יקרה לאיסקו שייראה אותו ועוד יותר מת להיות זבוב בפגישות שלו עם פרז. אבל עדיין אם יש אפשרות זידאן לטעמי חייה להמשיך.

אמירה לא מבוססת בעליל.
מתי בפעם האחרונה בייל שם 20 שערים? 2015 לדעתי… מאז ניסינו גם ניסינו לשים אותו בהרכב, ועוד לתת לו את ההובלה כסופרסטאר שלנו בהתקפה, זה נגמר בעונות מאכזבות למדי כולל הרבה פציעות ופציעות בשריר החשק.
חייב להשלים עם זה שבייל וריאל כבר לא ילך ביחד.

בייל נתן העונה 16 שערים בכל המסגרות בטוטנהאם בפחות מ-2000 דקות (בנזמה שיחק קרוב ל-4000). תשים אותו עונה שלמה אצלנו והוא מגיע בכיף ל-20. והוא מעצבן אותי לא פחות ממך, תאמין לי. כתבתי שצריך להעזיב אותו עוד הרבה לפני שזו הייתה הדעה הרווחת

2x לא שווה 2y.
בשנה שעברה בייל קיבל 1300 דקות במדי ריאל והבקיע 3 שערים, נראה לי שזה יותר מייצג.

אולי אני טעון עליו יותר מדי, אבל גם כשאני מנתק את הרגש אני לא רואה שום מצב בו בייל בכלל מצליח להגיע ל4000 דקות משחק בעונה, הסדר משתנה מווילס, גולף, מדריד להפך, ובאורח פלא הוא מבקיע 20 שערים, דבר שלא עשה מעונת השיא שלו בקבוצה לפני זמן רב.

העונה : 16 שערים ו3 בישולים
עונה שעברה הייתה העונה עם כל הבעיות בספסל אז אתעלם ממנה.
לפני שתי עונות: 14 שערים ו7 בישולים

רודריגו השנה 2 שערים ו8 בישולים
רודריגו שנה שעברה: 9 שערים ו3 בישולים

אז ממש לא מעניין אותי אם בייל שם 20 או לא, בסוף הוא שם יותר מהשחקנים הקיימים אצלינו בקבוצה.

אם בייל חוזר ומנסה לפתוח דף חדש (עם מאמן שאינו זידאן זה אפשרי) בהחלט אפשרי לצפות שייתן את הדאבל פיגרס שלו מהספסל. זה יותר משקיבלנו מכל שחקני ההרכב שאינם בנזמה העונה.

זה לא אידאלי כמובן, אבל שוב זה לא שיש לנו ברירה. זה או שנשלם עליו 9 בלי תמורה ונצטרך להשאיר ילד, או שנשלם 18 ונחסוך את רוב ההפרש בכך שנשלים ילד וגם נקבל שחקן טוב יותר על הדרך.

תמצאו לי קבוצה שתיקח את המשכורת שלו ואני כמובן שאקח בלי לחשוב פעמיים, אבל אין כזאת, וכרגע אפילו אין כזו שתיקח 50%.

אחלה, לא מצפה ממנו לזה. מצפה שיהיה מחליף שיעלה מהספסל ויהיה סביר יותר מהילדים שלא משנים דבר.
בייל אשכרה סקורר, כשבייל יעלה יהיו לנו ציפיות

כבר ניסינו את זה וקיבלנו ממנו בעיקר מרמור, מה שעובד בטוטנהאם לא בהכרח יעבוד פה.
הוא כבר הראה את המחויבות שלו לקבוצה, במיוחד כשחקן ספסל.
אגב, שלא תבין אותי לא נכון, לא סובל את הבינונית בהתקפה שלנו ורודריגו, ברהים וכו הם ממש לא הפתרונות, פשוט גם בייל לא.

שנה אחת של מרמור, שנה אחרת של צמד בגמר אלופות.
עיקר הבעיות שלו היו עם זידאן. אם הצרפתי לא נשאר אז למה שלא ייפתח דף יחסית חדש?

אבל המצב הוא שזה הם או הוא.
עכשיו יש כמה שיקולים:

1. תרומה עכשווית לקבוצה - פה לדעתי יתרון קטן לבייל.
  2. תרומה עתידית - גם פה יתרון קטן לבייל שכן השאלה תעזור לילדים יותר מישיבה על הספסל והלחץ פה במועדון.
  3. כלכלית - פה עדיף שנמצא לבייל קבוצה תמורת 50% שכר. (נניח שזה אפשרי על אף הסירוב של טוטנהאם).

עכשיו השאלה האם שווה להשקיע את ה2 מיליון הפרש האלה בשביל השדרוג הקטן מאוד הזה? לטעמי כן.
בנוסף השאלה האם בכלל 50% משכורת זה בכלל משהו שאפשרי כי לא אופתע אם אפילו את זה לא נצליח.

בסוף גם אני אעדיף שהילדים יושאלו ובייל לא יהיה פה, אבל אז מי ישחק פה? אמבפה, בנזמה אסנסיו ומי עוד? ואסקז זה אחד נניח, עדיין חסר לנו שחקן נוסף אחד לפחות לרוטציה, וזה כשאני מחשיב את ואסקז לקיצוני, אם ואסקז מגן אז אפילו 2.

שוב, זה לא רצון או אידיאל, נטו הרע במיעוטו מבחינתי

גב, הורג אותי המשחק שלך במיליונים כמעט כל הודעה פה מחדש. איך אתה יודע מה נחסך ומה יוצא? מהם 2 מיליון בשביל הקבוצה? מה השיקולים הפיננסיים, מהן ההוצאות הקבועות ומה ההכנסה החייבת? בקצרה - אתה לא. זה ספאם, הרבה מאוד ספאם.

And yet
ולא רק זה - יש לו יכולת לתת גולים קשים/בשלבים מכריעים שלאחרים אין. דמיין מי יתן את ה- 1:0, לא את ה- 3:0. קיווינו שהזארד יתן מספרים שבייל יכול לתת בעונה סולידית פלוס

סליחה, לא ידעתי שאני מדבר פה עם הגזבר של ריאל מדריד. בוא תספר לי עוד על כמה אני לא מבין במצב הכלכלי של המועדון, לעומתך כמובן.
בבקשה רק תהיה עקבי, תעיר גם לכל מי שמבקשים להחתים שחקן כזה או אחר (הרי אתה מעיר לי על 2 מיליון שאני לא יודע כמה זה, אז למה שלא יפריע לך ה200 של אמבפה?).

או… שתרד מהעץ שעלית עליו ותבין שזה פורום ואנשים כותבים פה דעות אשר מבוססות לפי הידע שיש לנו כאן כאוהדים. אז סליחה שאני לא יודע מהם אחוזי הריבית של כל הלוואה של המועדון וכמה באמת יש לנו בחשבון בנק, וכמה ה2 מיליון האלה ישפיעו.

אז לא זה לא ספאם בעיני לדבר על הפרשי משכורות. זה לא ספאם בעיני להגיד שלדעתי עדיף שבייל יישאר כבר אצלינו ולבסס את זה על הפרשי משכורות (שמפורסמים באינטרנט!) והפרשי שערים לבין לבין רודריגו למשל.

אם יש לך מידע יותר מדויק לגבי המשכורת המדויקת וכמה זה כואב לקבוצה אשמח שתפנה אותי לשם (הרי ציינתי שזה מדויק לפי מה שהצלחתי למצוא).

עד אז אתה יותר ממוזמן להתעלם מההודעות שלי אם כל כך מפריע לך שזה מבוסס על מידע מהאינטרנט ולא מהקשרים שלי למועדון (מעדיף לנצל את המידע שאני מקבל בפרטי מראמוס לדברים אחרים).

אגב, אני לא לבד בטענה שעדיף לנו את בייל בספסל על רודריגו, אז אולי הדעה שלי לא כזו הזויה?
כלומר, שחקן שכבש ובישל 19 שערים לעומת
שחקן עם 10. וזה כששיחק הרבה פחות דקות

אתם באמת מתווכחים פה אם צריך להחזיר את בייל או לא יום אחרי אחרי ששמענו שהוא מתכוון לפרוש אחרי היורו?
גם אם זה לא נכון,הבן אדם לא ראוי לדקת משחק בריאל מדריד,כמות הזין שהוא זרק על המועדון היא בלתי נסלחת מבחינתי,שיעשה טובה לכולם ויפרוש.

למסגר ולתלות את התגובה הזאת.

לא, אנחנו מדברים על המצב בו הוא לא פורש.
לפחות לפי מה שידוע לי זו לא הודעה רשמית על פרישה.
כמובן שאם יפרוש ונחסוך את השכר זה הכי טוב

מישהו יודע מה קורה עם לוקאס? מאז שנפצע איבדתי כול תקווה שנצא עם משהו מהעונה הזאת.
לוותר עליו תהיה מכה רצינית מבחינתי, עשה עבודה יותר טובה מקקהקרבחל הפצוע הנצחי שמשחק אולי חודש בעונה שלמה.

לא. מתווכחים כמה בייל יכול לתת.
האם להחזיר אותו? אם שום דבר לא משתנה בסגל הייתי שוקל להחזיר אותו כי התקוות בעניין מחליפיו כרגע בהמתנה. אם עושים מהפכה או אפילו שחקן התקפה טוב אחר אז לא הייתי מתקרב.