דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

על זה בדיוק חשבתי כשקראתי את הנאום הקצת מפיונרי של ליונארדו. אל חליפי כנראה אמר לו מה להגיד וכולם יודעים שפיפא ואופא ייתנו להם לעשות מה שבא להם.
אנשים עדיין לא מבינים עם מי יש להם עסק, לא מכירים את המנטליות ואת התרבות של האנשים האלה.
זה לא מועדון זו מדינה ובמדינה הזו יש משקל עצום לכבוד ולכל מה שקשור בו.

אל חליפי יעדיף להרוס לאמבפה את הקריירה מאשר לשמוע את אבו חסאן אומר לו במפגש הבא בשוק השפחות המקומי: ‘אסאלאמו עלייקום יא אבו זיאד, מה קרה יא זלמה עם פרסז הקירח?? איך נתת לו להתייחס אליך כאילו היית כבשה ממוצעת?’.

קנו את אמבפה ב 180 מיליון, השתמשו בו 4 שנים בנו קבוצה מפוארת משכו אליהם כוכבים רבים והנה עכשיו מוכרים אותו ב 180 מיליון.
החתימו את ראמוס, דונארומה ואת פאקינג מסי בהעברה חופשית ואנשים כאן מדברים שמה שאכפת להם זה הכבוד הכבשה ואבו חסן :rofl:
נכון מושחתים נכון שוחים בכסף, אבל יודעים לעשות עסקים, הם מוקפים ביועצים ובעורכי דין שמרוויחים בשנה מה שגולש ממוצע כאן לא ירוויח כל החיים.

מתרבים הקולות אבל הפעולות אותן פעולות.
ניימאר רצה מאוד לחזור לברצלונה (תודה לאל שלא צלח) וכולנו יודעים איפה הוא היום.
פריז עשתה משחקים כל אותו קיץ אבל לא חשבה לרגע לשחרר.
כנ״ל עם וראטי (בקיץ שבסופו ניימאר עבר לפריז).

בנתיים, למעט המקרים של ראביו ולוקאס מורה שיובשו עד גמר החוזה ועזבו, ידה של הקבוצה היתה על העליונה ובדרך כלל זה גם נגמר בהארכת חוזה.
אצל וראטי הוא אפילו החליף סוכן.

אין ספק שיודעים לעשות עסקים, לא אמרתי שלא.
אבל אם מסי היה עוזב שנה שעברה והיה צריך לשלם 400 מליון דמי שחרור האם לדעתך הם היו נכנסים למו״מ / אומרים לו לחכות עוד שנה שיהיה בחינם או פשוט שואלים לאן להעביר את הכסף?

הם ניצלו את ההזדמנויות בשוק שהם היחידים שיכולים (ומוכנים) לשלם לראמוס, מסי ודואנרומה את הסכומים האלה ולכן הם גם אצלם.

אני מהמר שאמפבה לא ישוחרר הקיץ.

לדעתך, אם ברצלונה הייתה יודעת שמישהו מוכן לשלם 400 מיליון יורו על מסי הם היו אומרים איפה לחתום או שמוותרים ?

אני מהמר שהוא יתחבק עם פרז לבוש בלבן עוד כמה ימים.

למה צריך את דעתי כשהמקרה כבר קרה?

מסי ביקש לעזוב בקיץ שעבר, זה היה שווה לברצלונה כ200-250 מליון לפחות (עוד לפני החיסכון במשכורת וכו) והיא לא שחררה.
הנהלה מפגרת אבל זה מה שעשתה.

https://twitter.com/madridxtra/status/1430981418851635208?s=21

https://twitter.com/madridxtra/status/1430981010192273414?s=21

נראה כעסקה גמורה,170 מיליון + 10 בבונוסים.

לא יאמן שזה קורה. סוף כל סוף, כמה חיכינו לך צב יקר!!

אז מחר אמור להיות היום שבו אנחנו נשוב להנות מכדורגל. מעניין אם זה נכון גם לבני ה16-24 שפלורנטינו דיבר עליהם לפני כמה חודשים.

אני תוהה לעצמי עכשיו אם לא כדאי לחפש מהר קבוצה לרודריגו בהשאלה.
אמבפה יוריד כל אחד מהשחקנים שלנו שלב בהיררכיה.
אם הסדר היה:

1. בייל
  2. הזאר
  3. ויניסיוס
  4. רודריגו
  5. אסנסיו (הסבה לקשר)

אז כעת רודריגו ימצא את עצמו חמישי בהיררכיה בתחרות על 2 עמדות.
חבל על הפוטנציאל שלו.
נכון שבייל והזאר פציעים, אבל עדיין זה לא משהו שכדאי לשחקן בגילו לבנות עליו. שיראה דקות, זה יותר חשוב ואנחנו פה נסתדר עם אסנסיו במידת הצורך (שכלל לא בטוח שרודריגו עדיף עליו כרגע).
אפילו שנשתתף בשכר, זה לא משנה, גם בהשתתפות מלאה בשכר עדיף לנו שישחק באיזו אלצ׳ה.

כמובן שאין פה שום צער על הגעה של אמבפה.

מחר זה היום שאנחנו חוזרים להיות רלוונטים אחרי עזיבת המלך כריס.
תנו להנות מזה !
Vamps Madrid

מדהים. רק ריאל מדריד יכולה להוציא את השחקן המבוקש בעולם מהמועדון העשיר בעולם. זה צריך להזכיר לכולנו למה אנחנו אוהדים את המועדון הזה, במקרה ושכחנו ב4 השנים האחרונות.

העברה הזו חשובה לנו (ולליגה הספרדית בכלל) תדמיתית לא פחות מאשר מקצועית.
נוקאאוט על פריז - המותג ריאל מדריד ניצח את הכסף הקטארי. יש לזה חשיבות אסטרטגית, גדולה בהרבה מלנצח את פריז על המגרש.
ולכל מי שדאג שריאל מדריד תהפוך למילאן, יכול לגלות שוב שאפשר לסמוך על פלורנטינו.

ומילה על אמבפה - איזה מלך. החלטה לעזוב את פריז, את הבית בצרפת, ולשנמך את המשכורת בשביל לשחק בריאל מדריד, זו החלטה של בן אדם רציני ביותר. החלטה קשה, אך אחת שמצופה ממישהו שרוצה להיות השחקן הטוב ביותר בעולם.

אשכרה היום הזה הגיע. לא יאמן.
לא יכול לחכות לראות אותו במדים הלבנים.

הציטוט שמיוחס לאל חלאיפי הוא Fake ולא נכתב במארקה מעולם, צריך לחכות עוד טיפה. אבל מדהים איך מקיץ רדום - 24-48 שעות של טירוף ואינסוף כניסות לטוויטר. ולא התרגשתי ככה מהגעה של שחקן מאז כריסטיאנו ב-2009 ויסלחו לי בייל שהגיע בדקה ה-90 בקיץ 2013 והזאר (הפלופ). ואז ב-2009 הייתי בתיכון ובידיוק יצאתי מבגרות קשה בחמש יחידות כימיה, ובעידן לפני הוואטספ - וחיכה לי SMS מרגש וקפאתי במקום. אמבפה היה בטירוף להגיע לריאל באמת לא זוכר דבר כזה. שם בצד כל שיקול קר. חיכיתי והמתנתי עם רכישת החולצה של העונה החדשה…והמהלך הכי טוב של הזאר מאז שהוא כאן יהיה לפנות לו את ספרה 7 (:

מגיע לפ.ס.ז’, אגב, יש גבול כמה הכל יכול להסתדר להם - מסי וראמוס בחינם ועוד כוכבים וכן הלאה. והוא מגיע אלינו כשלכאורה יש פערים מקצועיים גדולים לטובת פ.ס.ז’ “התחרותית”. זה שחקן שמשנה סדר גודל ולכאלה שרוצים בלם - ריאל ההתקפית עם הזידאנס והפאבונס זה מה שגדלנו עליו (:

בינתיים פבריציו טוען שרונאלדו ביקש מהנהלת יובה למכור אותו. פסטיבל נוסף שהוא לא במרכזו זה הדבר האחרון שהוא יכול לשאת

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1430999310997590020?s=19

עכשיו נשאר רק לשלוח את רודריגו, אסנסיו וניסיוס לדורטמונד תמורת האלאנד ולפנות מקום בארון הגביעים.

אני מקווה לראות אותנו משחקים עם 4 שחקני התקפה בהרכב, לפחות במשחקים קלים על הנייר. יש יותר מידי כשרון התקפי מכדי לייבש אותם בספסל. אפשר לרדת לשני שחקנים בקישור אם שמים את ואלוורדה ליד קאסמירו, בשילוב מגן הגנתי כמו מנדי. לדעתי זה הרכב מאוזן מספיק. ארבעת שחקני ההתקפה שהייתי רוצה לראות בהרכב - אמבפה, בנזמה, ויני ורודריגו.

אמרת אסנסיו השנה 12 שערים, לא?

אני עדיין לא קונה את זה. עד שאני לא רואה אותו ליד פרז לבוש לבן אני נשאר אדיש.
בעצם על מי אני עובד, לא יודע איך אני הולך לישון הלילה.
מה שקצת מעיב לי על השמחה זו העובדה שהוא לבדו לא מספיק, שהקבוצה במצב כלכלי לא משהו ואני לא מצליח לראות איך הפרויקט הזה מתקדם.

לא אמרתי, לא זוכר שאמרתי…
אבל גם אם אמרתי מה זה 12 שערים מול ה 50 שהאלאנד יבקיע?
בדקתי ואכן אמרתי, עדיין, עם כל החיבה לאסנסיו, האלאנד היום זה כמה רמות מעל. האלאנד לדעתי יהיה השחקן הכי טוב בעולם בעשור הזה.

אגב, עם אמבפה אנצ’לוטי בבעיה, כי גם אם ממש ינסה הוא לא יצליח הפעם לאבד את תואר האליפות.

אנצ׳לוטי בתגובה: “Hold my beer”.