דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

ממתי פריז מנהלת משא ומתן על מכירה של כוכב שלה? אני מאמין שהם הפנימו והשלימו עם העזיבה שלו אבל כדי לא לצאת ״חלשים״ תדמיתית הם יחתימו קודם כל מחליף ורק אז ישחררו.
מבחינתם הכל עניין של אגו ותדמית.
ואם ימשיכו להתעקש,לא נורא,יגיע בקיץ הבא ביחד עם הלאנד,פוגבה ועוד בלם.

ההיסטוריה מלמדת אותנו שהצרפתים ממש לא ממהרים למכור את השחקנים שלהם. אלו השמות הגדולים שעזבו את פריז בשנים האחרונות בחינם.

19/20 - בופון, דני אלבס ואדריאן ראביו.
20/21 - קאבאני, טיאגו סילבה וצ׳ופו מוטינג.
21/22 - אף שם גדול.

בשלוש השנים המכירות העיקריות של פריז היו לו סלסו לבטיס עבור 22 מיליון יורו ומוסא דיאבי ללברקוזן עבור 13 מיליון יורו (כל הנתונים לפי טראנספר מארקט).

אף שם מהנ״ל לא בקליבר של אבמפה, אפילו לא קרוב, אבל חד משמעית יכלו למכור שחקנים כמו ראביו או קאבאני שנה לפניי ולהרוויח עליהם כמה עשרות (או מאות עבור כולם יחד) של יורו ועדין בחרו להשאיר אותם עד לסוף החוזה.
אני לא טוען שאין סיכוי שאמבפה יגיע כי מדובר בסכום באמת גבוה ומצד שני הכסף אינו פקטור עבור הצרפתים

נראה שאמבפה הולך להיות כלול בסגל פריז למשחק מחר

רשמי

לא לושב שזה אומר הרבה אם הוא בסגל או לא.
האדם שמולו אנחנו מתמודדים עם אגו עצום וכמו שהוא מסרב כרגע ל180 מיליון על שחקן שנה אחרונה לחוזה הוא גם בקלות יכניס אותו לסגל ויסתכן בפציעה.

אין לנו מה להתרגש. לטעמי צריך לעצור עכשיו את ההצעות, להגיד להם x או כלום ואנחנו נשרוד גם אם הוא לא יגיע העונה.

לא חושב שאנחנו יוצאים לא פיירים כלפי אמבפה, אשכרה אנחנו מציעים בעונה עם קשיים כלכליים סכום עצום תמורת שחקן שתוך שנה יכול להגיע בחינם.

בסוף אם אמבפה צריך לכעוס על מישהו אז זה על פריז, אף מועדון אחר (שאינו פריז או סיטי) לא היה מציע יותר מאיתנו במצב הזה.

מסכים. עכשיו אמבפה העלה תמונה שלו יחד עם מסי, לדעתי הוא מכין את הקרקע לאפשרות של הישארות. אמרנו שהמנוף היחידי של פריז הוא המחוייבות שלנו כלפיי אמבפה ועצם זה שהוא שרף את עצמו בפריז. אולי עכשיו הוא בא להראות שהוא רגוע ואין לו בעיה להשלים את החוזה שלו.

פריז לא צריכה לעשות לנו טובות ולהסכים. אם היא לא מוכרת היא המפסידה העיקרית עכשיו, אנחנו לגמרי יכולים לסחוב עוד עונה עם ההתקפה שיש לנו.

https://twitter.com/madridxtra/status/1431639861589598209?s=21

טוב זה כנראה כבר לא יקרה הקיץ,חיכינו 4 שנים נחכה עוד שנה.

אז פ.ס.ז’ רוצים לצאת מטומטמים ולתת לנו את אמבפה בחינם? נאלץ לחיות עם זה…
לדעתי אלה סתם משחקי צ’יקן כדי לסחוט/להוריד 5-10 מיליון יורו מכל צד.
הבעיה שמשחק צ’יקן יכול גם להסתיים בהתרסקות.

אודריוסולה רשמית בפיורנטינה. יש מקום לרשום עוד שחקן, בדיוק בזמן.

להביא את האלאנד עכשיו.
לא מחר. לא בעוד שעה. עכשיו.
עוד נשאר קרחים מכאן ומכאן

האמת שלא רציתי להגיב עד שהעסקה תהיה חתומה, אבל מעצבן אןתי רמת חוסר הספורטיביות של פאריס.
אף קבוצה לא יכולה לדחות הצעה בסדר גודל כזה לשחקן שעוזב אותם שנה הבאה בחינם, זה פשוט טירוף.
עדיין אני מאמין שהוא בסוף יעבור הקיץ, אבל ההתנהגות של פאריס ממשיכה לצעוק שחיתות ואפילו לא אכפת להם כבר שכל העולם יראה להם.
לכל הדורשים של האלנד במקום, דורטמונד הודיעה שהיא מעדיפה להפסיד כסף ולמכור אותו שנה הבאה בסעיף השחרור שלו מאשר למכור אותו השנה,זה לא יישתנה.

ככה פותחים שבוע:

איפה היית בשנה שעברה בסאגת מסי? כשלנשיא יש גאווה, אין גבולות לטמטום. ולאל חליפי יש גם כסף, להבדיל מברטומיאו.

לאמבפה יש חוזה בפריז עד הקיץ הבא, זכותם המלאה לסרב לכל הצעה ולהשאיר אותו אצלם עד תום החוזה. על אחת כמה וכמה כשהוא משדר שמבחינתו זה לא סוף העולם להישאר שם עוד.

האם משתלם להם לסרב להצעה כזו עבורו בשנת בוסמן? זו שאלה אחרת, אבל אין פה עניין של חוסר ספורטיביות.

יש פה חוסר ספורטיביות, כמה קבוצות יכולות לסרב להצעה כזו במצב כזה.
דמיטרי, להשוות את זה למצב של מסי, ברצלונה וברטומאו לפני שנה,זה טיעון לא ענייני, ובתאכלס אתה לא פופוליסט אחי. הסיטואציות שונות לחלוטין ואתה יותר מיודע את זה.

מועדון שמכבד את עצמו לא ישאיר שחקן שמבקש לעזוב אותו.
אני מכיר בחשיבותה המשמעותית של יציבות חוזית אך הסיפור כאן הוא לא עוד שחקן שבאופן לא צפוי רגע לפני תום חלון העברות מבקש לעזוב.
הקטארים יודעים שכבר כמה שנים ריאל היא החלום שלו. הוא הצהיר על כך מזמן. בשנה האחרונה הוא מסרב חהאריך חוזה כמה וכמה פעמים. תמורת סכומים גבוהים מאוד. יש שלב שבו מועדון שמכבד את עצמו אומר די. אם הייתי אוהד שלהם הייתי מוחה מול ההנהלה. רצון הוא דבר נזיל. קורה פה ושם ששחקנים מתלבטים או מעדיפים קבוצה אחרת. המקרה של אמבפה איננו כזה. הדברים ברורים מאוד כבר המון זמן. כאוהד לא הייתי שמח לראות בקבוצה שלי שחקן שלא רוצה להישאר אצלנו.
מועדון דוחה.

לא רואה פה שום חוסר ספורטיביות. לאמבפה יש חוזה ופריז לא רוצה למכור, זה זכותה. אם ישאירו אותו ויזרקו אותו ליציע לעונה זה כן חוסר ספורטיביות, לשכנע שחקנים כמו מודריץ ובייל לא להגיע לאימונים, זה חוסר ספורטיביות. כרגע מה שפריז עושה זה לגיטימי לגמרי.

נסכים שלא להסכים, מבחינתי שקבוצה אחת יכולה להרשות לעצמה משהו שאף קבוצה אחרת לא יכולה בגלל שהיא לא מפחדת מסנקציות זה לא ספורטיבי, אבל אני מבין את נקודת המבט שלכם.

אתה מדבר על היחס של פריז לפיירפליי או על האי שחרור של אמבפה? לא הבנתי

ברור שעל הפייר פליי, אין לי בעיה שקבוצה תצפה לשחקן שיכבד חוזה, אבל לא כשמדובר בסכום כזה שנה אחרונה לחוזה.
וטיטי אחי, אם באת לעקוץ אני לא הבנאדם המתאים, אני לא נכנס למקומות האלה.

אתה עושה פה סלט. אז החוסר ספורטיביות והאי פחד של פריז מ"סנקציות" זה בגלל שלא חסר להם כסף?
אם ככה החוסר ספורטיביות הזה מתבטא בריאל לעומת כל הליגה הספרדית.
אם אתה מצפה מאמבפה לכבד את החוזה אז מה זה משנה כמה הציעו? זה בחירה של פריז אם להסכים.

הדיון הזה כבר לא הולך לשום מקום,הבהרתי את עמדתי.
לא יכול לקבל את זה שקבוצה מרשה לעצמה להפסיד 180 מיליון בגלל אגו. כל קבוצה אחרת בעולם לוקחת את הכסף וקונה שחקנים חדשים במקום עם הכסף הזה.
פאריס מרשה לעצמה לא רק לסרב אלא לא להיכנס בכלל למשא ומתן אמיתי כי מבחינתם שנה הבאה הם יכולים לסרב לסכום כזה ואחרי שהןא יעזוב בחינם לבזבז כמה שבא להם כי לא יעשו להם כלום. זה חוסר ספורטיביות מבחינתי.