דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

שמישהו ישלח לפלורנטינו:
אנחנו חייבים חיזוק להגנה,אינטר נואשת לכזף אחרי הפסדי שיא השנה ובמקרה היא מחזיקה באחד הבלמים הכי טובים בעולם שאני מפנטז עליו כבר שנתיים: מילאן שקריניאר.

מהיר מאוד,חזק מאוד,עם משחק רגל וראש מהטובים שיש והוא בסהכ בן 26.
עכשיו לדילמה:
בקיץ אנטוניו רודיגר יהיה חופשי ולפי השמועות מעוניין להגיע למדריד,אבל אני חושב שהוא פחות טוב משקריניאר,גם קצת יותר מבוגר.

מה אתם הייתם עושים/מעדיפים?

מאוד תלוי מחיר.
רודיגר הוא חינם ובהחלט לא אתנגד אם יגיע.
אם שקריניאר יהיה מאוד יקר יש גם את קונדה ופאו טורס בשוק.
בתכלס לא חושב שהם צריכים להיות תלויים זה בזה, אשמח שרודיגר יגיע ככה או ככה. שחקן כמוהו בחינם זה תמיד טוב

שניהם שמות מאוד מעניינים, פאו טורס יכול להתפתח לבלם על. הוא משחק בנבחרת ועם ויאריאל באירופה, כלומר פוגש שחקני התקפה מהטובים בעולם.
את קונדה לא יצא לי לראות יותר מידי, אנחנו זוכר שהוא היה מקושר לכמה קבוצות גדולות בקיץ, אבל נשאר בסביליה בסוף

לגביי רודיגר, אם בא בחינם ומשכורת הגיונית אני יותר מאשמח. אני מעדיף את נאצ׳ו כבלם השלישי/רביעי שלנו מאשר באנקר ובנוסף רכישה של כל בלם תאפשר לנאצ׳ו לסתום חורים גם באגפים, כי בואו נודה שזה בלתי נסבר לראות שם את לוקאס.
יתרון נוסף של רודיגר הוא הניסיון. לדעתי אם אחד הבלמים צעיר או צעיר יחסית (מילטאו) טוב שיהיה לצידו בלם מנוסה יותר.

לגביי שקריניאר, חשבתי שדווקא בסטוני הוא הדיבור החם במרכז ההגנה האיטלקית.

רודיגר לא מנוסה ממש. היה לו מונדיאל נחמד ומאז בעיקר פציעות, צ׳לסי בחלק מהעונות לא הייתה באלופות ובטח שלא בשלבים המאוחרים עד לעונה שעברה.

הוא בכלל מרגיש לי כמו בלם של שיטה, אני אמנם זוכר שחזר מהפציעה כבר אחרי לאמפרד אבל הוא לא נחשב להצלחה גדולה גם לפניו. על פי השמועות הוא דורש משכורת די כבדה, ושוב, הוא די עשוי מחרסינה.

הייתי שמח לראות אותו במשכורת שפויה ובתנאי שזה לא ימנע מבלם וורלד קלאס להגיע. ואני חושב שהגיע הזמן להרוויח כמה שקלים על נאצ׳ו ולאפשר לו לנסות להוביל במקום אחר לקראת סיום הקריירה.

לפי דעתי כדאי לריאל ללכת על פאו טורס חד משמעית.
מאוד התרשמתי ממנו במפגש באלופות מול יונייטד , בלם עם גובה מעולה , טכני בצורה נפלאה ויש לו מהירות טובה .
עדיין צעיר וכמו שצוין כבר משחק בנבחרת ספרד , בקיץ הקודם היה לו סעיף שחרור סביב ה-50 מיליון יורו שאף קבוצה לא ניצלה ודי הופתעתי שהוא נשאר בויאריאל.

לפי פבריציו רומאנו, רודיגר מנהל מו"מ עם צ’לסי על חידוש חוזה. לצ’לסי יש כיסים אינסופיים ואין סיבה שיעדיף את ריאל עם משכורת שפויה על פני צ’לסי עם משכורת לא שפויה ופרויקט ספורטיבי מצליח.

הכל תלוי בסוף כמה כסף יש לנו.
בלם עם כמה שנחוץ לנו, נחוץ פחות (לטעמי) ממגן ימני ואמבפה.
אם האלאנד זמין אז כמובן שגם האלאנד קודם לכל בלם.
אחר כך אפשר להשקיע בבלם.

קל להגיד שרוצים את הבלמים הטובים ביותר, השאלה על חשבון מה.

אגב, אם כבר שחקן מוויאריאל - פוית׳. מגן מעולה בעיני. מהיר וטוב מאוד הגנתית ומצטרף מצוין להתקפה

קונדה האחרון שהייתי מעדיף מהאופציות,הכי יקר ולדעתי גם קצת אוברייטד.
פאו טורס ללא ספק אופציה מעולה בשבילנו,אשמח אם יגיע.

דרך אגב,אם כבר שחקנים של ויאריאל,ירמי פינו נראה כמו הדבר האמיתי,הייתי מוכר את רודריגו קובו ואסנסיו ומביא אותו במקום בלי לחשוב פעמיים.
וגם אסור שיגיע בטעות לברצלנה,יהלום אמיתי בניגוד לכל הדמירים שהם מתלהבים מהם.

אל תדאג, יגיע לאיזה סיטי כמו כולם.

המארקה הבוקר:
ריאל מדריד מעוניינת בטשואמני הקשר בן ה 21 של מונאקו.
מדובר בקשר אחורי בניגוד לקמאבינגה ההתקפי יותר,מיועד להיות המחליף של קאסמירו.
מחירו צפוי להיות בסביבות 35 מיליון יורו.

ראיתי אותו בדיוק פעמיים,בשני המשחקים האחרונים של צרפת,הוא מאוד הרשים אותי במיוחד נגד בלגיה ובמחצית השנייה נגד ספרד.
משמח לראות שחושבים על רכש לעמדה הזו,יכול לתת לנו משהו שונה מקאסמירו.

אם זה מספר 8 שהיה בצרפת אנחנו אבודים :grimacing:

היו גם כמה דיווחים שמדברים על התעניינות של המועדון בדושאן ולאחוביץ ובפלוריאן וירץ.
שניהם לדעתי שחקנים מצוינים. בעיקר החלוץ הסרבי.
כולם מדברים על הלאנד (ובצדק) אבל יש עוד אפשרויות מעניינות בשוק.

המארקה מעדכן שמונאקו שמה עליו תג מחיר של 60 מיליון יורו.

לא עוד חלוצים סרבים!! :grimacing:

המטרה שלי לקיץ הקרוב היא לא אמבפה, לא הלאנד, לא להעיף את איסקו ולא להיפרד יפה ממרסלו.

לאחרונה ראיתי מספר פרסומים מעוררי פחד וחלחלה שטוענים כי פוגבה יגיע אלינו הקיץ. אם יש לי משאלה אחת לקיץ הזה, היא שלא יביאו את השמוק הזה לקבוצה.

עם קאסמירו מאחוריו הוא יהיה אחלה, כמו שבצרפת הוא אחלה כשקאנטה בסביבה, וכפי שהיה אחלה ביובה עם פירלו ומרקיזיו. לגבי שמוק אני לא אתווכח, אבל החברים לקבוצה והמאמנים (למעט מוריניו בשלב מסויים) תמיד מפרגנים לו על הגישה והמחויבות.

קאסמירו של היום זה לא קאסמירו של לפני שנתיים-שלוש. אגב- אנחנו צריכים מחליף לקאסמירו.

אני לא חושב שפוגבה באמת יגיע אלינו בקיץ - אם הוא לא הגיע בכל השנים שזידאן התחנן שיבוא, עכשיו שאין איזו דחיפה רצינית (וכן יש מטרות רכש משמעותיות אחרות), הסיכויים בכלל נמוכים. ובכל מקרה הוא די סגור ביובה לדעתי.

האמת שעם קישור עובד ולוחץ של קאסמירו, פדה, קמאבינגה וכו פוגבה יכול להיות חלום, לדמיין אותו שולח כדורים לויני, אמבפה/האלנד או שניהם בכלל מעלה אורגזמה.
בנוסף, בעונה הבאה ככל הנראה לפחות 2 משחקני ההתקפה שלנו יזכו לשמירה צמודה בכל משחק, חשוב מאד שיהיה לנו את השחקן שמגיע עם הפנים מקו שני ובועט לשער ופוגבה עונה בדיוק להגדרה הזו.

אם לומר את האמת ריאל צריכה יותר קשר אחורי מחליף לקאסמירו, טשומני (ככה כותבים את זה?) הנהדר של מונאקו יכול להיות אחלה של בינגו.
בכל מקרה, לא הייתי פוסל בכלל שפוגבה יגיע אלינו- הוא יכול להגיע בלי דמי העברה ובעיקר הוא שחקן של ראיולה שמחזיק בהאלנד שאנחנו מאד רוצים, לא הייתי פוסל שראיולה יעשה עסקת 1+1 איתנו כדי לדאוג לשני הלקוחות שלו.

אם מישהו אחר היה כותב לי את זה הייתי חושב שהוא פשוט לא רואה אותו משחק, אבל כשזה בא מאוהד יונייטד אני חייב לומר שאני מופתע.

הבנאדם מסריח אצלכם את הדשא משחק אחרי משחק, לא מתאמץ ומרגיש כאילו הוא עושה טובה שהוא על הדשא. שום ערך מוסף ממנו ולמרות שפרד ומקטומיניי החוליה החלשה שלכם, הוא לא מצליח להיראות טוב יותר מהם. מה גורם לך לחשוב שפתאום בריאל הוא יהיה אחלה? למה שהוא יהיה יותר טוב מקמווינגה או פדה שבנוסף ליכולות הפיזיות והטכניות שלהם, אשכרה יורקים דם על המגרש?

כי הוא שחקן פי 10 יותר כשרוני מהם, וכי זה ריאל מדריד, וכי מוטיבציה זה דבר שניתן לשנות.

כן, לא שווה להשקיע בפוגבה את הסכומים שבעבר דרשו עליו. אבל אם יגיעו בחינם? שווה את המשכורת ועוד איך. אשמח מאוד לראות אותו מגיע.