דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

זה לא שנחלשנו אלא שזה פשוט קיץ מאכזב.
על הנייר- הבאנו את רודיגר וטשואמני, קסאמירו עזב. זה לא כזה גרוע, כל שאר העוזבים הם קשקוש מקושקש וטוב שעזבו.

זה פשוט מאכזב כי דיברנו על קיץ גלאקטי והוא נפתח נהדר עם שתי הרכישות ומאז רק קיבלנו מכות, נפתח עם הברקס מאמפבה, המשיך עם האמירות ש"לא יגיע רכש" ונמשך עם העזיבה של קסא.

https://twitter.com/theMadridZone/status/1560651405089726464
מישהו ראה אותו משחק?מובן שאם הוא יגיע הוא יבוא נטו בתור שחקן מחליף.

https://twitter.com/theMadridZone/status/1560653555819839488

כנראה שהמכירה של קאסמירו כנראה כן תגרום לרכש, השאלה היא מי יגיע.
יש לנו בפועל 3 קשרים אחוריים, אז סילבה יהיה רכש מדהים שיסגור לנו את הפינה של הקשר+קיצוני ימני. וניקח לצ’אבי את מושא חלמותיו.
WIN WIN WIN SITUATION

הוא שחקן מעניין אבל עזוב, זה לא יקרה. בתוך שבוע וחצי להוציא שחקן מפתח מטוטנהאם? בלתי אפשרי. הוא גם יעלה המון כסף. בשביל לסגור עסקה כזאת צריך ממש לרצות וריאל מדריד לא עושה ממש רושם שהיא מוכנה להתאבד על אף שחקן עכשיו.

למה קרלו הוא כזה ‘שמרן’ בקדנציה הזו? לדעתי זה ממש לא נכון. נתן דקות משמעותיות לכלים החדשים שקיבל והפך אותנו ליותר התקפיים. זידאן היה יותר שמרן ממנו בהרבה.

שמע לפי מה שכתבת אין טעם בכלל לצאת לדרך הרי לא נזכה שוב בליגת האלופות ואולי גם לא באליפות ספרד. הציפיות שלי לעונה הקרובה היו לשמור על תואר האליפות, מה שעשינו פעם אחת בלבד מאז 1990, ולשחק כדורגל קצת יותר התקפי. על אף היכולת הפנטסטית של קארים בנזמה ו-ויניסיוס, הכדורגל שלנו לא מלהיב מאז 2014-15 בערך וזה די חסר לי. רציתי לראות את ריאל מדריד מרעננת את ההתקפה שלה.

יש כאן מישהו שבמשחקים הגדולים באמת לא היה עולה עם קאסמירו ב-11 על חשבון טשואמני או קמאבינגה? קרוס בסדר כקשר אחורי במשחקים שבהם אנחנו מנצחים ברוורס, נגד האוטובוסים, וב-2015 עוד פחדו מאיתנו באמת.

במועדון קצת שאננים מדי, וזה לא רק החלק הקדמי שזו גם כן הזייה ולכו תדעו אם מרקו אסנסיו לא יעזוב. למה לא מסוגלים לשים ברקס? ואם קאסמירו היה נשאר עוד שנה וחונך את טשואמני? יונייטד הייתה באשפתות גם בקיץ הבא.

שימו לב לכמה שחקנים שברצלונה מכרה בהרבה כסף כמו מאלקום לזניט ב-40 מיליון יורו, פאוליניו ב-42 מיליון יורו אחרי השאלה, נלסון סמדו ב-30 מיליון יורו ואלה שחקנים שאתה אומר שאף אחד לא ירצה אותם והם תקועים איתם לנצח.

@whykds, אתה עושה לו הנחות. אם קאסמירו לא מושעה בגומלין נגד פ.ס.ז’ זו אותה השלישייה האיטית ואין לנו סיכוי לעשות משהו. קרוס פישל בהרבה מאוד משחקים גדולים בצ’מפיונס וקמאבינגה לא שיחק פעם אחת ב-11. קרלו שינה קצת אבל לא יותר מדי. קרלו הצליח אגב בלי לנסות להכניס את הזאר לעניינים אבל היו ימים שלא הבנתי למה ויניסיוס עייף, המשחק גמור והוא לא מוחלף.

מסכים לעם רוב מה שכתבת חוץ מעניין 3 הבלמים, אם יש מערך שאני לא אוהב בכדורגל זה מערך של 3 בלמים.

image
נראה סופי

בקדם העונה המצלמות תפסו את קרלו מדבר עם קסאמירו והשמועות היו שקרלו הסביר לו שלמרות הקניה של טשואמני קסאמירו עדיין שחקן מפתח.

פתאום משום מקום יונייטד, אחרי שלא מצליחה להביא את דה יונג, מחליטה לגשש אצל ריאל וקסאמירו.

שואל אתכם: האם קסאמירו היה בסדר עם להשאר בריאל ואז כשהגיעה הצעה מקבוצה חדשה, אתגר חדש וכו אז נדלק אצלו משהו? או שהאם לא מתאים לו להיות מחליף?

פשוט קצת תמוהה לי השתלשות האירועים. זה בא משום מקום. אם לא היה מתאים לו להיות מחליף אני נוטה להאמין שהיה מבקש לעזוב בתחילת הקיץ. מבחינת אתגר וכסף וכו… לא יודע, מנצ’סטר קבוצה דיי מתה ומרוסקת. לנסות להחזיר אותה לימים של אז זה אתגר בפני עצמו אבל קשה לי להאמין שמישהו חושב שזה ייקרה בקרוב.

אני לא חושב שיש מישהו אחד שחושב שקאסמירו היה שחקן מחליף העונה, כולל קאסמירו עצמו.

הוא קיבל הצעה שלא יכל לסרב לה, זה הכל. מנצ’סטר מנצלת את הגעתו של טשואמני כי הוא מאפשר לפלורנטינו להסכים למהלך.

בהנחה שקאסמירו לא היה נותן עוד עונה רעה? ברור.
אבל אחרי העונה האחרונה אני לא סומך על כך שהוא יחזור לעצמו כמו שאני מצפה שהוא ימשיך את הדעיכה.

לא לא לא, נטו עניתי למי שכתב שלא נצליח להשיג יותר בגלל הרכש. פשוט שזה חא קשור לרכש.
המשחק ההתקפי שאתה רוצה לראות לא ייפגע בגלל העזיבה של קאסמירו.

סופית ורשמית:

פבריציו מאשר שהמחיר הסופי הוא 60+10 מיליון פאונד (70+12 מיליון יורו)
https://twitter.com/madridxtra/status/1560709721908252674?s=21&t=3aOkqnE6TYndTmAxg8AucA

הדשא אפור מחוץ למדריד, תודה רבה ובהצלחה.
הלאה מדריד .!

אתה יודע שזה קורה, מכין את עצמכם נפשית ועדיין הכאפה כל כך גדולה, “זה היה באוויר ועכשיו זה רשמי”. מדברים על 70 מיליון יורו כמחיר ועוד 15 מיליון יורו במשתנים, שיהיה. כבר כתבתי פוסט פרידה ארוך של אלף מילה ואעלה אותו מחר כולל עשרת הרגעים הגדולים שלו וכן הלאה. אני עדיין קצב עצוב כי מנצ’סטר יונייטד קבוצה מחורבנת. תצליחו לשרוד את שתי הדקות האלה? איזה סיום לסרטון (אשכרה שתי דקות? אפשר היה גם עשרים), הצילום עם ה-CMK ההיסטוריים והחיוך הזה שתמיד היה בכל רגע. וכשהראו בהתחלה את קאסמירו מקבל הנחיות ואיחולי בהצלחה ממודריץ’ הצעיר נגד בטיס…

זה אנקדוטלי
בסופו של דבר העובדה שהוא עלה עם הקישור שגם זידאן היה עולה איתו לא אומר שום דבר. קמאבינגה כן נכנס והשפיע יפה מאד

אחת משלישיות הקישור המדהימות בתולדות המשחק. היום כבר אין ויכוח, אפילו לא כאן

https://twitter.com/lukamodric10/status/1560718130476978181?t=sMzrUZaWHF6M7ONwz8SFWQ&s=19

תודה לו על הכל, בהצלחה לו ביונייטד[הוא צריך את זה].

אישית חשבתי שהראשון שיעזוב ממשולש ברמודה יהיה קרוס.

קודם ההתקפה התפרקה, אחר כך ההגנה ועכשיו הקישור, אחת הקבוצות הגדולות בתולדות המשחק, זכינו לראות אותם מההתחלה עד הסוף, חבורה של בניזונות קשוחים אחד אחד. אהבתי אותם מאוד גם בתקופות ששנאתי אותם.

וואי כמה אנחנו זקנים.

נכון לעכשיו, בתמונה הזו יש יותר שחקני פסז’ ויונייטד (יחד) מאשר שחקני ריאל מדריד.

ואז נותרו 4… קרים, טוני, לוקיטה ודני. המוהיקנים האחרונים של הקבוצה האגדית שרשמה את עצמה באותיות זהב בדברי הימים של הכדורגל. שמח שהם עוד פה להנחות ולהכווין את הדור הבא כי יום יבוא, לצערי אפילו קרוב מאוד, שהם לא יהיו כאן גם הם וישארו רק הזכרונות.

בכוונה כותב את זה כאן כדי שלא יתפספס:

image

נחמד: מכתבי הפרידה המיוחדים של לוקה מודריץ’ וטוני קרוס לכבוד קאסמירו - ביוזמה מבורכת של המארקה. “קרוס ומודריץ’ נפרדו מחבר נאמן והשותף שלהם לשלישייה ההיסטורית של ריאל מדריד במשך שבע עונות. כמה זיכרונות יש להם”.

קרוס כתב: "איתך, קאסה, יקירי, אי אפשר היה שלא להזיע. בכל מצב. כי לא היית נותן לנו להירגע אפילו בחמאם הטורקי. גרמת לנו להישאר שם עד ייסורים: אמרת למישהו ללכת וכמעט היו לך אופני כושר ומשקולות מוכנים שם. כיוונת תמיד את השחקנים החדשים. אתה מרשה לאנשים לשכב רק כשמגיע הזמן לעשות כפיפות בטן. אני הולך להתגעגע אליך. כבעל מקצוע למופת. כשחקן מוביל. כלוחם שהציל אותי כמה פעמים. ומעל הכל, כאדם טוב. “עשינו היסטוריה, בנאדם! איזו תקופה אגדית זו הייתה. עכשיו הדרך הספורטיבית שלנו נפרדת, אבל החברות שלנו נשארת. אני מבטיח. אני מאחל לך את הטוב ביותר, נתראה בקרוב. בהצלחה. טוני”.

מודריץ’ כתב: "קאסה היקר, אני עדיין זוכר את הופעת הבכורה שלך במועדון שלנו… כמה היית עצבני! ביקשתי ממך להיות רגוע ועכשיו אני חושב על זה ורואה איך זה יצא היטב. מה וכמה השגת! זו גם הייתה העונה הראשונה שלי ואף אחד מאיתנו לא יכול היה לדמיין מה הכדורגל מצפה לנו. הפכת למנהיג אמיתי. היית למען חבריך לקבוצה ולמען ריאל מדריד. תמיד נזכור את זה. ניצחנו הרבה ביחד, אבל אני שומר על הרגעים שאף אחד לא רואה. עם העבודה היומיומית בוולדבבאס. ובמיוחד עם הבדיחות, כי תמיד היית במצב רוח טוב, גם ברגעי מתח או כשהיו כישלונות. הצחוקים האלה איתך נתנו לי שקט נפשי. בדיוק כמו להסתכל אחורה ולראות אותך במגרש , הייתה שומר הראש הכי טוב בעולם.“אני אתגעגע אליך, אבל אני מאחל לך את הטוב ביותר. זה מה שמגיע לאיש מקצוע ואדם כמוך. תודה על הכל ובהצלחה חבר. לוקה”.

אל תצפו להחתמות.
הכסף יילך לשיפוצים של האיצטדיון.
עוד מעט נקרא לריאל - ריאל מונאקו/בנפיקה מדריד.