דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

ההבדל בינינו לעומת בארסה הוא שאצלינו יש פחות חשיבות לשחקני נוער לעומת בארסה שמתעקשת להתבסס על זה.
אצלנו קודם כל שחקן נוער ישלח להשאלה על מנת להראות שהוא שווה משהו ואם הוא יצליח הוא יחזור.
אצל בארסה לעומת זאת הם קודם כל יריצו אותו בהרכב של הקבוצה הבוגרת ורק אח"כ יחשבו על השאלה/מכירה.
זה שגאבי משחק כיום משחק עונה שנייה בקבוצה הבוגרת נובע אך ורק בגלל הבעיות הכלכליות של בארסה, אחרת הם היו מביאים שחקן במקומו.

לא התכוונתי לזה שאצלנו יותר קשה לשחקני בית להצליח,התכוונתי לזה שעושים מכל ילד שעולה מהנוער מינימום מסי/צ׳אבי,אינניסטה הבא וזה כמובן רחוק מאוד מהמציאות,כפי שהמציאות עצמה מוכיחה.

בכל מקרה-לא מסכים לגבי גאבי,עוד קשר ספרדי גנרי,לא מוצא בו משהו מיוחד מעבר לכיסוחים שלו שזה מצחיק רצח כי הוא גמד,אתה חושב שהוא יותר מוכשר מסבאיוס למשל? אני לא חושב.

אחרי ההפסד של יובה למונצ’ה והיכולת הזוועתית שלהם בשתי העונות האחרונות כאשר העונה זה פשוט שובר שיאים. אני רק יכול לשמוח שבסופו של דבר אלגרי סירב לבוא לאמן אותנו והלך בסוף ליובה.
התחמקנו פה מחתיכת כדור.

ובינתיים אסנסיו מקשקש לתקשורת ״ הכל אפשרי, עוד 7 חודשים אוכל לשחק בכל מועדון שהוא״
ולא שלל מעבר לברצלונה.

הוא גם לא ממש מכחיש שהתעניינו בו מבארסה
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1572353347302170624

נראה שגם אסנסיו צפה בדוקו של פיגו :joy:

אין לי שום בעיה עם זה ששחקנים בינוניים כמותו יעברו לבארסה, רק נרוויח מהעניין. מוכן לצרף אפילו כרטיס ברכה.

To be clear. Erling Haaland contract doesn’t include specific clause for any specific club ❌🔵 #MCFC

There will be [not now…] a release clause available for all the clubs.

…no sense now, as he’s very happy at Manchester City.

More on Leão & Haaland: https://t.co/UW5kbVtQNd pic.twitter.com/hBnG7aijDa

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 6, 2022

האתלטיק משלים את פבריציו וטוען שסעיף השחרור יהיה 200 מיליון יורו החל מ-2024 למועדונים מחוץ לאנגליה , הסכום יפחת ככל שהאלנד יתקרב לסיום החוזה שלו .

עלק לא סעיף מיוחד לריאל מדריד. טוב שהסעיף לא רלוונטי רק לקבוצות מעיר בירה שלובשות לבן והשם שלהן מתחרז עם ‘אבל מחריד’.
מחיר בדיחה בהתחשב בזה שפלורנטינו היה מוכן להוציא 200 על אמבפה בשנת חוזה (והלאנד יותר טוב אבל לא משנה).

פריז? במיוחד אם סיפור אמבפה למדריד עוד לא נגמר.

אולי אני טועה אבל קשה לי להאמין שהלאנד הסוג שילך להתבזבז בליגה הצרפתית בגיל כזה.

שאלה טכנית ואוף טופיק אבל חשובה:
ברהאים דיאז - לאן? מה מצבו מבחינה חוזית? עדיין תחת השאלה במילאן או שהוא נמכר עם סעיף רכישה בחזרה? יכול לדעתי להיות סופר סאב אדיר סטייל אסנסיו ב2017 (במיוחד אם מרקו לא יחדש חוזה).

https://twitter.com/madridxtra/status/1579812469648035840?s=46&t=eyX8SWIgP90MVnRyA2P2PQ

אוי לא…

הימור שלי - הם ייזרמו איתו ויסכימו למכור. אבל זה לא יהיה לנו.
הם ייקחו הצעה של 100 מיליון פחות מליברפול/צ’לסי/באיירן ולא ייקחו הצעה מאיתנו.

הם לא ימכרו לריאל בשום מצב.
הוא עושה רושם של אידיוט.

נקסט.

בסיטי בטוח אין לו מה לחפש ואין שום קבוצה כרגע בפלאנטה שמתאימה לו מבחינת תקציב ושאיפות מקצועיות, ליברפול בצלילה עמוקה, באיירן לא שמה 50M משכורת או 200M דמי העברה ולבארסה אני רוצה להאמין שנכון לעכשיו אין תקציבים כאלה.

מדריד זה היעד היחידי אבל יש לנו עוד הרבה זמן לחלון ההעברות בינואר, מספיק לנסיך קיליאן לשנות את דעתו שוב. אני לא אהיה מופתע אם בשלב הזה זה סתם תרגיל PR כדי להשאיר לו פתח חילוץ היתפותטי מפריז. אני בטוח שמופעל עליו הרבה לחץ אבל זה לא מאוד סביר שהוא עשה 180 מעלות בשלושה חודשים.

הוא מושאל לשנתיים למילאן[השנתיים נגמרות בסוף העונה]הוא חוזר אלינו בסוף העונה, אין למילאן אופצית רכישה.
חתום אצלינו עד 2025, מאמין שרוב הסיכויים שפשוט נמכור אותו לאיזה קבוצה אחרת שהוא יחזור.

ליברפול-אין להם כסף והם יעדיפו ללכת על בליאנגהם בקיץ.
סיטי-אין להם צורך להביא אותו כאשר הם הביאו את האלנד.
באיירן-הם לא משלמים משכורות כאלה וגם לא שכר העברה כזה.
צ’לסי-אופציה הגיונית, אבל לאמפבה אין מה לחפש שם כיוון שסיטי דורסת את הליגה ולך תדע מה יהיה עוד חצי שנה שם. יש אופציה הגיונית שהם יודחו בבתים באלופות.

עדכון של פבריציו :

Kylian Mbappé, not happy with Paris Saint-Germain as current situation is really tense. He wants to leave the club, as soon as possible. 🚨🔴🔵 #Mbappé

Paris Saint-Germain feel he’s really putting pressure on the club — they have no intention to sell Mbappé in January. pic.twitter.com/tETVVxB2yy

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 11, 2022