דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אבל אנחנו רואים את ההתנהגות של האיש. אני לא חושב שהוא התנהל במאה אחוז בתחילת העונה הזו, בה היה עליו להבין שלפחות עד ינואר הוא נמצא במנצ’סטר יונייטד וצריך לתת לה את המיטב - גם בשבילו כמובן, גם בשביל הקהל. הוא לא משחק בשביל אריק טן האח. לפי הריאיון שלו הוא גם לא מבין את המצב במאה אחוז ולא חושב שחלה אצלו נסיגה. ונסיגה זה בסדר אבל הנסיגה שלו גדולה מאוד. חלק מהכעס שלו מוצדק והשאר לא. חלום שלי לראות את כריסטיאנו רונאלדו עולה מהספסל בדקה ה-70 ומנצח את ברצלונה בקאמפ נואו בנגיחה אחרי הרמה של דני קרבחאל, אבל זה לא נראה לי הגיוני. המצלמה תהיה על ארשת הפנים שלו בכל רגע בו הוא לא על כר הדשא. אין טעם.

אני חושב שהמחלוקת פה היא שאתה חושב שכריס יכול להשתנות, אני חושב שלא.
לטוב ולרע זה כריסטיאנו ובגיל 37 הוא כבר לא יחשוב או יתנהג אחרת.

איך שאני רואה את זה הדבר היחיד שהוא יכול לעשות כרגע זה לוותר על המון שכר שהוא גם ככה לא ממש צריך לחזור לעונת פרישה בספורטינג ליסבון, אחר כך אולי לארצות הברית.
לגדולות באירופה הוא כבר לא יוכל לחזור.

זוהי בדיוק המחלוקת.

אני חושב שאנשים מתנהגים בצורה שונה בסיטואציות שונות.
תהליך החיזוי של איך אדם יתנהג בסיטואציה מסוימת תלוי באופי האדם ובסיטואציה ולא רק באחד מהם.

לדעתי התקופה האחרונה חצתה (או תחצה) גבול כלשהו ותגרום לרונאלדו לעצור להבין שהמטרה העליונה בורחת לו מהישג יד. זה יגרור שינוי בדרך שלו.
הוא כנראה עדיין יחשוב שהצדק איתו, אבל לדעתי כשיהיה לו כל כך הרבה להפסיד הוא יבחר הפעם לשמור זאת לעצמו.

לרכוש שחקן על סמך חיזוי שהוא ישתנה (ולא שיישאר אותו דבר) זה… ובכן… אופטימי, במילים מאוד עדינות.

בחיי שאם בכל מקום שכתוב פה ‘רונאלדו’ היה כתוב אפילו ‘ערן לוי’, הטקסט הזה היה לי יותר הגיוני.

כל הזמן מדברים על בלינגהאם והמחיר שלו עולה בהתאם. מדברים אפילו על 150 מיליון.

אם היה תלוי הייתי לוקח את מוסיאלה בלי לחשוב פעמיים. שחקן ענק שמעבר ליכולותיו הרבה יותר מתאים לנו לדעתי. הבעיה כמובן שהוא משחק בבאיירן ולא בדורטמונד.

אתם יודעים מה מונדיאל טוב ואפילו שער יפה בגביע העולמי עושה לריאל מדריד. ואולי זה גם דיווח סרק במארקה שאנסו פרננדס, כובש הבעיטה המסובבת נגד מקסיקו - על הראדר כאופצייה ב’. לא צפיתי בו מספיק.

לטעמי את ג’מאל מוסיאלה הרבה יותר יהיה קשה להוציא מאשר ג’וד בלינגהאם, על אף הבלתי אפשרי. אין לו ממש סיבה ללכת, הוא משחק המון, מקבל את כל הכלים להצליח, הוא רק בתחילת הדרך שלו שם ונראה שיהיה מעין תומאס מולר הבא ברמת השחקן לעשור וכזה שמזוהה עם המועדון.
דבר נוסף, כנראה שצריך להשלים עם זה שהמחירים ימשיכו לצאת מפרופורציה אך מה שתמיד אמרתי - אני יודע שהוא שחקן שונה משמעותית מהסגנון של פדה ואלוורדה שבכלל רוב העונה נמצא בכנף, גם מצד אדוארדו קמאבינגה שהוא לא קוסם עם הכדור - אבל הייתי רוצה לראו את ריאל משקיעה הרבה כסף קודם כל בשחקן התקפה לדעתי.

באיירן היא לא דורטמונד, אבל היא גם לא ריאל מדריד. אף אחת היא לא ריאל מדריד.

המועדון באופן כללי די נרתע מתחרות על שחקנים, פריז סן ז’רמן קופצת ואנחנו אומרים ‘תודה’ וממשיכים הלאה, לא רק קיליאן אמבפה וארלינג הולאנד. לא פשוט בכלל להוציא מבאיירן מינכן שחקנים. מרגיש לי אגב שג’מאל מוסיאלה משחק בעמדה (קצת) יותר קדמית לא. יותר קשה לי לקבל שבשנה הבאה זו תהיה כמעט בדיוק אותה התקפה. רודריגו-ויניסיוס בעיקר, בתקווה שקארים בנזמה יסחוב, ללא אדן הזאר ועם מרקו אסנסיו כנראה שיאריך חוזה ואולי מחליף מקסטיליה. וכן אני יודע מי זו ריאל מדריד

בזמן שפרז שכח שיש עוד מדינות חוץ מברזיל סיטי גנבה את חוליאן אלברז. יכול לשחק באגף גם.

הוא לא שכח, אם בלינהאגם לא יגיע הולכים בכל הכח על אנסו פרננדס.

אבל לא הלכנו על חוליאן בגלל שקיוו שאמפבה יגיע ואז לא היה צריך אותו. בעייני חוליאן עשה טעות שהלך לסיטי, במקום להיות שחקן פותח הוא מקבל את פירורי הדקות של האלנד.

חוליאן היה על סף מעבר בהשאלה לסביליה, אבל בסוף גוארדיולה רצה אותו בסגל הראשון. הוא דווקא כן מקבל דקות פה ושם, אבל כנראה שמקבלים שם בהבנה את הוויתור על דקות משחק בתמורה לאימון אצל פפ גוארדיולה.

בלינגהם גם ב150.
מה זה הדבר הזה?!?

שחקן פשוט אדיר שמראה יכולת גבוהה בטירוף כבר מגיל 16. בוגר, יציב, קבלת החלטות מדהימה. יכול להיות הפדרי שלנו.

לצערי הוא נותן מונדיאל טוב מדי וזה רק מרחיק אותו מאיתנו ומקרב אותו לסיטי/ ליברפול.
נצטרך להתפלל שיש לו חחום נסתר לשחק במדריד.

יש לי כבר טראומה מחלומות נסתרים של שחקנים לשחק בריאל מדריד.

אבל בשלב ראשון הייתי בודק שיש לו כרטיס טיסה בתוקף, לצאת מקטאר חזרה לגרמניה. סיכוי טוב שהקטארים משאירים אותו אצלם כבן-ערובה, ושולחים אותו בהמשך בחבילה ארוזה יפה ישירות למנצ’סטר.

יותר גרוע, הקטרים הם פריס סן ז’רמן, לא מנצ’סטר סיטי (האמירויות). הצרפתים אגב, הם אלה שמכרו את המונדיאל (סרקוזי) לקטרים בתמורה לנשק צוללות ומי יודע מה הם מכרו להם. לא סתם קטר סן ז’רמן שם, ולא סתם “מישהו” הפעיל לחץ ממשלתי על אמבפה המסכן.

מסכן, הסכים לקבל 220 מיליון יורו לשנתיים.

לא מסכן ולא בוגד ולא כלום, עשה החלטה נכונה מבחינתו.

אמבפה הוא הבובה של הנפט, ניימאר היה הבובה של נייק. הם מכרו את נשמתם לשטן.

בכזה מחיר אני מסופק כמה מדובר בשטן עבורם. יש מעט מאוד אנשים שלא היו מסכימים לעסקאות הללו.

האנשים האלה בטוח גם לא נכנעו לחובת החיסון לקוביד.