דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

רק בשביל להבין -
אז עכשיו במקום הלאנד ואמבפה בקיץ(שעבר) זה הפך להיות אנדריק ואמבפה בקיץ 24?:thinking:

גם אם יש כשרון, הצלחה שלו תהיה תלויה בכ״כ הרבה דברים - לחץ רגיל ומעבר מהמקום בו גדל, לחץ תקשורתי, הסתגלות לאירופה גם לסגנון ולהגנות מנגד, זה שלא כל פעם הכדור יגיע אליו ראשון כי יש עוד כוכבים. בסוף זה הרבה מנטלי ובכלל לא פחות חשוב מהכשרון זה הבגרות שלו… ניימאר כשרוני לא פחות ממסי ורונאלדו ועדיין הקריירה שלו הרבה פחות מוצלחת

איך אתם קובעים עכשיו האם אנדריק שווה את הסכום הזה או לא?
יש שחקנים שבגיל 16 כולם התלהבו מהם ואכן יצאו גדולים, ויש כאלה שלא.
זה הימור גדול מאוד בסכום גדול מאוד. גם הגיל וגם הסכום שונים מהברזילאים האחרים שרכשתם. אצל שחקן בן 18 יותר קל לראות לאן זה הולך משחקן בן 16.
בבארסה למשל בגיל 16 בוז’אן שבר את השיאים של מסי . אריק למלה היה המסי הבא. ויש עוד דוגמאות.

לגבי הסכום, כש psg שמעו כמה פלמייראס רוצים, גם הם נסוגו. לא בטוח שריאל יכולה לקחת יותר סיכונים מהם.

אנדריק עושה דברים מרשימים מאוד בליגת בוגרים בגיל 16. נראה יותר מלוטש מרודריגו ווינסיוס שבגיל 17 18 הראו בעיקר ניצוצות.
יש לו תכונות טבעיות שהן כבר היום מעבר לפוטנציאל כמו מהירות, כוח מתפרץ, פיזיות וסיומת, דברים שקשה לטעות לגביהם גם בגילו הצעיר.

השתדלתי לעקוב אחריו בשנה האחרונה ולדעתי מדובר בפוטנציאל עצום שאסור לפספס, גם במחיר של 60 מליון.

אפרופו פנטזיות- גבארדיול חתיכת שחקן, התבטא כאוהד ריאל, קרואטי גבר.

שיהיה בהצלחה. הוא יצטרף רק ב2024 כי הוא קטין כרגע.

מברוק.

אני רק מקווה שפלורנטינו בדק טוב טוב את תעודת הזהות שלו, כי…אממ…הוא לא נראה בן 16 -

הוא באמצע. מימין זה האבא :wink:

אם כבר הוא שם שיחתים גם את הילד המתולתל, מזכיר את רונאלדיניו.

הוא בשמאל , מימין זה הבן שלו.

אני מבסוט מההחתמה של אנדריק, לא משנה כמה הוא יעלה.
אי אפשר לשפוט שחקן רק על סמך סרטוני יוטיוב, אבל הסרטונים שלו יותר מרשימים מאלה של ויני ורודריגו כשהיו בגילו.

מתאים לי המונופול שיצרנו על כשרונות ברזילאים. צריך לעשות אותו דבר בצרפת… אנחנו כמעט שם עם טשואמני וקמאבינגה, רק אמבפה ברח.

אגב הגמר הזה הוריד לי מהעוינות לאמבפה. אני כבר בשל לסלוח לו… אם הוא שחקן חופשי ב-2024 לא הייתי פוסל אותו.

https://twitter.com/MadridXtra/status/1607339507908493312

זה לא אמיתי, מנסים להטיס אותו כל חלון העברות והוא עוד מבקש חוזה חדש?

:sweat_smile: קראתי את זה וישר פתחתי קלנדר לראות אם היום ה1 באפריל.
לפני שמסי עזב את ברצלונה הייתה כותרת שהוא עובר לריאל ועדיין, הכותרת על מריאנו זה הדבר הכי מגוחך שקראתי בחיי.

אתם יכולים לצחוק עד מחר.
אם יש משהו אחד מאז שעבר לריאל, שמריאנו הוכיח שהוא מצטיין בו - זה לסגור חוזים מופרכים.

אגב, התייחסות קצת מאוחרת לחתימה של אנדריק:
אם למישהו יש הסבר מוצלח לזה שויתרנו על האפשרות לנסות להחתים את האלאנד ב-75 מיליון, רק כדי לקנות שנה אחרי זה ילד בן 16 ב-70+ מיליון - אני אשמח מאוד לשמוע.

ולא, הירידה ביכולת של בנזמה זאת לא חוכמה בדיעבד. הוא בן 35, ולא מהשחקנים הכי מקצוענים שהיו אצלנו לאורך השנים, ששמרו על אורח חיים אולטרא-ספורטיבי קפדני. ואפילו אצל כריסטיאנו הירידה ביכולת ניכרת מאוד בגילאים האלה.
הכתובת הייתה על הקיר, אבל במועדון סירבו לקרוא אותה.

מבחינת המועדון בנזמה הוא באנקר על המגרש ומחוצה לו, החתמה של הלאנד היא מסר ישיר לבנזמה - אותו מסר שקאסמירו קיבל כשטשואמני הגיע בקול תרועה רמה.

סביר להניח שהעדיפו להמשיך להסחב ע"י קארים במקום לרכוש כוכב גלקטי, הסקנדל של הזארד הותיר צלקת ארורה בדירקטוריון שלנו.

המדיניות הזאת לא תעצור בקרוב, יותר הגיוני שפלורנטינו ימתין לתום תוקף חוזה של כוכב מסוים אותו ירצה להחתים, כמו מקרי אלאבה ורודיגר. מצד שני, אסטרטגיה כזו מובילה לטרגדיות סטייל אמבפה…

לא רק לקנות ילד בן 16 ב72 מיליון (לפי מקורות מסוימים) גם לחכות לו שנתיים.

גם במקרה הטוב, שהילד הזה יתברר כבינגו ל15 שנה מהשנייה שינחת אצלנו, עדיין די זרקנו לפח שנתיים.
במקרה הטיפה פחות אופטימי, שיקח לו לפחות שנה להסתגל לאירופה מכל הבחינות, זרקנו לפח 3 שנים.

נותר לנו רק להחזיק אצבעות שבסוף הוא יתברר כבינגו, אחרת בזבזנו את השנים הכי טובות של אחד החלוצים הכי גדולים שהיו בענף.

מבאפה רצה להיות המלך הבלתי מעורער. אז ויתרו על האלנד בשבילו.
בסוף הוא בחר באתגר של הליגה הצרפתית פלוס כמה גרושים, אבל מבחינת ריאל כבר היה מאוחר מדי, האלנד בחר בסיטי.
אם אנדריק יהיה מה שמצפים ממנו, אז הוא שווה את הכסף. אבל זה “אם” גדול. גם אף אחד לא מבטיח שאחרי שנה-שנתיים מוצלחות הוא לא ירצה חוזה יותר גדול ממבאפה או רונלדו וינסה לעבור. או שקבוצת מדינה תורנית תעשה לכם ניימאר.

אתה לא בכיוון בכלל אחי. בינגו או לא, אני לא יודע להגיד מה הוא יהיה וכמובן שאני מקווה שהוא יהיה מה שבונים עליו להיות, אבל זאת בכל זאת ריאל מדריד. מכל שנותיי כאוהד אני לא זוכר אפילו שמועה על שחקן מפתח אצלנו שרצה לעזוב בגלל כסף או חוזה גדול יותר מהיריב שלו, וגם אם כן תהייה בטוח שכסף פה הוא לא הבעיה.
זה לא המקרה, זה יכול לקרות בכל מועדון חוץ מבריאל.

קודם כל, האלנד לא עלה 75 מיליון. זה רק סעיף השיחרור שלו, אל תשכח בונוס חתימה, בונוס לאימא לסוכן ובלה בלה בלה…אתה בכיף מגיע ל300מיליון.
אנדריק עלה לך 25מיליון[תוספת של 35 בבונוסים].

הוסבר בסרט שעשו על האלנד שריאל הייתה עדיפות מספר 3 בשבילו, קודם סיטי אח"כ באיירן ואז ריאל.
חשוב לזכור אפילו אם אתה מעוניין בשחקן מסוים, זה לא אומר שהוא מעוניין להגיע אלייך.

כמובן שחשבנו שאמפבה יגיע אלינו אז לא הלכנו על האלנד.

זה קורה בעיקר במועדונים קטנים, כמו ברצלונה או ליברפול.

שמועות לא חסר - למשל קסמירו ווראן.
אם מקרה מבאפה לא לימד אותך כלום, אז אתה חי באשליה . לשם של ריאל מדריד יש משקל גדול מאוד מאוד, אבל לכסף קטארי\סעודי\רוסי\אמריקאי גם.

אני אשמח להסבר כיצד הדוגמא של וראן וקאסמירו דומה למקרה של ניימאר.
כיוון שעפ"י מה שאני יודע, וראן היה בירידה[הוא כרגע בצניחה חופשית]. הגיע המחליף של קאסמירו והוא כבר הרגיש תחושת מיצוי ורצה חוזה אחרון גדול בקריירה.

בואו נעשה פה סדר.

הלאנד “הלך” כי נכון לאותו רגע כמעט הכל היה סגור עם הצב. נכון או לא? שאלה, אבל זה המצב. זה דבר אחד.

דבר שני - קאסמירו וטשואמני - אף אחד לא העביר לקאסמירו שום מסרים. פורסם שקאסמירו בא בתחילת הקיץ להנהלה וביקש לעזוב. זו הסיבה שטשואמני הגיע, לא ההיפך.

לגבי אנדריק עצמו - נשמע לי קצת מוזר, שבנזמה יחזיק עוד שנה שנתיים במקרה הטוב, אבל אנדריק עוד שנתיים יהיה בן 18. ובכללי, כולם מדברים כאילו הצפי שיגיע בגיל 18 ויסחוב אותנו לגביע האלופות. זוכרים את ויניסיוס בגיל 18?
הלוואי אבל סטטיסטית הוא לקראת ה20-21 שלו יהפוך להיות שחקן חזק באמת (אם וכאשר כאמור). מה זה אומר? באיזור 2026/27. מה יהיה בין לבין? חוזה חדש למריאנו דיאס? עוד שנת מונדיאל ללוקה מודריץ’? המשך יבוא.