דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אם קרוס חתם מקווה שמודריץ’ יצטרף לרונאלדו כדי לסדר גם את הנינים שלו מבחינה כספית.

עכשיו להחתים את אסנסיו כמה שיותר מהר, וגם את סבאיוס אם יסכים עם התפקיד הנוכחי שלו.

אם בלינגהאם בא לוקה חייב לחפוף אותו עונה אחת. זה מאד מאד משמעותי

נראה שמאנה בדרך החוצה מבאיירן, אתם חושבים שהוא יכול להתאים לריאל?
הוא יכול להיות חלוץ מרכזי או קיצוני ימני?

מישהו יודע מתי החוזה של אראוחו מסתיים?

9418304

יתאים, כחלוץ, הוא כבר מזמן לא קיצוני.
יש לציין שהעמדה הטבעית שלו היא קיצוני ימני, בליברפול התחיל בימין והחליף צד כשסלאח הגיע.

בעונה האחרונה שלו בליברפול לא הבריק כקיצוני, נראה שאיבד מהצעד הראשון, כשעבר לשחק 9 במקום פירמינו חזר לכושר ונתן עונה מצויינת עם מספרים טובים.

השאלה אם ריאל רוצה את השחקן הרעיל הזה.

גם בליברפול זכורות לי כל מיני תגובות שלו על זה שלא מסרו לו או דבר אחר שעצבן אותו.
באיירן לא נפטרת ממנו בגלל עניין מקצועי אלא בעיקר בגלל עניין חברתי והתנהגותי.

זה מה שאתם צריכים?
לא חושב שהוא איזה שחקן יוצא דופן ששווה את ההימור.

לא רעיל ולא כלום, אחד האנשים הכי נחמדים שיש, צנוע מאוד, בליברפול כל השחקנים והאוהדים אהבו אותו, בנאדם זהב על המגרש ומחוץ למגרש, תרם המון לקהילה בליברפול וגם בארץ מולדתו כשהוא בנה במדינה שלו בתי ספר ומרפאות.
בליברפול הייתה לו תקרית אחת ויחידה כשהוא התעצבן שסלאח לא מסר לו שוב ושוב באותו משחק, כל האוהדים היו עם מאנה ולא עם סלאח.
אם הוא הרביץ לסאנה כנראה שסאנה אמר לו משהו בסיגנון מה שבאאנה אמר לפדה.
באיירן כנראה רוצה להשתמש בזה כתירוץ לצמצם הפסדים ברכישה הלא מוצלחת שלו.

אתה מכיר את ליברפול יותר ממני אבל זכור לי יותר ממקרה אחד (היה גם משהו עם פרמינו).

גם בבאיירן סאנה זה לא הסיפור הראשון שלו. פורסמו גם סיפורים שהוא כעס שהוא לא פתח בהרכב ולא שיחק מספיק מול פריז ואחר כך פתח בליגה כרגיל וזה היה אחד הטריגרים של ההנהלה של באיירן לזה שנגלסמן איבד את חדר ההלבשה ושאין לו סמכות.

בליברפול במשך 6 עונות היו איתו 0 בעיות משמעת, גם הסיפור עם סלאח זה לא בעיות משמעת, קלופ החליף אותו ואז אחרי שיצא אמר לקלופ שסלאח לא מוסר לו ועשה פרצופים על הספסל וזהו.
באיירן אני לא עוקב, קשה לי חהאמין שמאנה פתאום הפך לבלוטלי, מאמין יותר שבאיירן מבינה שעשתה טעות מקצועית בהחתמה שלו ומשתמשת במה שקרה עם סאנה כדי לשחרר אותו.

כפי שכבר כתבתי בעונתו האחרונה בליברפול אחרי פציעה הוא לא חזר למה שהיה, היה עובר שחקנים בקלות כאילו הם לא שם ואחרי הפציעה נראה שאיבד הרבה מהצעד הראשון הקטלני שלו, הזזה שלו לחוד החזירה אותו לחיים, הוא יודע להתמקם ברחבה ובועט מצויין בשתי רגליים ונוגח מצויין וגם יודע לשחק עם לשער ויש חו ראיית משחק מצויינת, קיצוני הוא כבר לא.
בבאיירן במעט שראיתי הוא שיחק בצד ונראה מאוד מתוסכל.

חלוץ מחליף בריאל הוא יהיה מצויין, לא נראה לי שיסכים למעמד הזה, אולי אם יבטיחו לו דקות גם בצד ימין.

לא חושב שאתה טועה, אבל אולי יש קשר גם לעובדה שבליברפול הוא היה באנקר בהרכב ובבאיירן לא?

בריאל הוא יגיע להתחרות על העמדה בצד ימין עם רודריגו, ועל עמדת החלוץ עם בנזמה (ואולי רכש נוסף), אני בכלל לא בטוח שהוא יהיה באנקר בהרכב ובהחלט השאלת השאלה כיצד הוא יקבל את המעמד הזה

לגבי גברי וייגה, אחד המשחקים הכי פחות משכנעים שראיתי מקשר בתופה האחרונה. מגע גס, אינטנסיביות נמוכה ואפס נוכחות. איפה זה ואיפה בלינגהאם…

תמונה

אין צורך להוסיף מלל.

אפשר כבר להתחיל לרשום את השם ‘‘ריאל מדריד’’ על צלחת האליפות של עונת 23/24.

חשבתי שבאו להלל כאן את פראן גארסיה, ובצדק, אחרי השער והמופע שלו נגד ברצלונה. ואם הוא היה מצטרף כבר החורף בינואר (למרות שריגש אותי לראות את נאצ’ו הופך מסמרטוט בסגל בעיני קרלו אנצ’לוטי - לזה שחזר לשחק ולשחק) - היה קורה משהו?

אני לא חושב שזינדין זידאן יחזור. היו כבר כמה דיווחים קטנים כאלה בחודשים האחרונים. אני לא יכול להצליב מקורות ולראות אם מי שדיווח אז דיווח גם היום, אבל מרגיש שאין לזה בסיס. זינדין זידאן כבר היה פעמיים ופעמיים עזב בטריקת דלת. לא שמענו ממנו מאז. הכדורגל היה נוראי בעונה האחרונה שלו והוא הרגיש לי מותש ועייף. ולמרות זאת, צריך רכש להתקפה. אני כל כך אוהב אותו שלא אגיד לא.

מבחינתי יהיה עצוב אם זידאן יחזור. בתקופה שלו איבדתי את התשוקה לכדורגל, למרות כל התארים.

נגלסמן הוא האופציה הראשונה מבחינתי. אם לא אז אלונסו.

זידאן ירצה לבוא כי המשרה שהוא כל כך רצה וחשב שתתפנה אחרי המונדיאל עדיין תפוסה,ולא נראה לי שמעניין אותו לאמן באנגליה או בפסז׳,אולי באיטליה כן אבל גם יובה תפוסה.

אני חושב שזידאן זו אופציה מעולה.
אם הסגל ישאר כמו שהוא (מה שכנראה יקרה) אין מי שיכול להוציא ממנו יותר (אולי דון קרלו).
אם יגיעו כמה כוכבים גם הכדורגל יראה טוב יותר.

לא יודע כמה טוב יהיה להחזיר את זידאן, כמו ש @SantiagoBernabeu רשם הכדורגל באמת היה קשה לצפיה ולא מספיק טוב על אף התארים והיציבות
מה שמעניין זה גם שזידאן ב4 עונות מלאות בקושי הביא שחקנים ולא ברור כל כך איך תהיה בניית הקבוצה שלו

אני בעד לתת צ׳אנס לראול, לדעתי זאת הזדמנות טובה וראויה לתת לו את המעמד - יש בסיס לסגל עם צורך לרכש ממוקד ולשילוב צעירים מהנוער

אלונסו גם כן עושה עבודה נהדרת בלברקוזן, אבל אני מקווה לראות אותו דווקא בעתיד ולא עכשיו

איזה באסה, המאמן המצליח בהיסטוריה חוזר לאמן אותנו, בטח עדיף להחתים מישהו שלא עשה כלום בקריירת האימון שלו.

לדעתי זידאן המאמן הטוב בעולם ואפשר להחתים אותו ל 10 שנים רצוף.