דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

תגדיר טוב. לא הכל מסתכם בתארים, וגם אם כן, היינו קבוצה מנצחת לפניו ואנחנו קבוצה מנצחת גם אחריו.

מאמן טוב זה מאמן שיודע לבנות קבוצה, לקדם צעירים, ותוך כדי לשחק כדורגל אטרקטיבי ומנצח. מכל הקריטריונים האלה זידאן עונה רק על המנצח.

מה עדיף, לטוס ל״חופשה״ בבורה-בורה אבל להתכלב בספה של מישהו או לטוס לחופשה מפנקת הכל כלול באחד האיים של יוון?

מה עדיף, להחזיק למבורגיני בחנייה עם מנוע דפוק ועוד שלל בעיות מכניות, או לנסוע באיזה קיה סטינגר עם ביצועים לא רעים בכלל?

מה עדיף… להחזיר את זידאן בשביל לזכות באליפות אבל לסבול יסורים קשים מהקבוצה או ש…?

בקיצר, זו התחושה שלי מזידאן. למבורגיני? כן, בורה בורה? כן. אבל בתכלס לא נהניתי לא מבורה בורה ולא מזה שיש לי למבורגיני מקולקלת בחניה.

כבר מעל עשור שפלורנטינו מחליט את מי ומתי להביא, ממתי זה תלוי במאמן?
תוכניות הרכש מוכנות חמש שנים קדימה ברובן ולמאמן או לזהות המאמן יש בערך אפס השפעה.

אז עדיף מאמן שיביא תארים עם הסגל שיתנו לו מאשר מאמן שחושב שהוא יכול לדרוש שחקנים, לא יצליח להוציא משהו ממה שנותנים לו, יחסים רעועים עם הנשיא, בעיות בחדר הלבשה ופיטורים.

זידאן פעמיים החליט שנמאס לו, והלך. למה שלא יעשה את זה בפעם השלישית?
יציבות היא לא יתרון שלו, גםלא חדר ההלבשה שם שרף לנו כמה שחקנים.

זידאן עונה על כל הקריטריונים חוץ מכדורגל מהנה(בנתיים), גם תחת אנצ’לוטי אנחנו משחקים זוועה. אצל זידאן שיחקנו טקטי ולא מהנה כי זאת הייתה הדרך הכי טובה למטרה, תחת אנצ’לוטי אנחנו סתם משחקים חרא

עם קמא, צ’ומה ופדה בקישור, וניסיוס ורודריגו שמתקדם כל עונה בהתקפה אני בטוח שזידאן ישחק כדורגל יותר טוב ומהנה מאנצ’לוטי, מה שבטוח לא יהפוך אותנו לבדיחה ויפסיד אליפות לקבוצה עלובה כמו ברצלונה של העונה.

כל שחקן שזידאן שרף הגיע לו שישרף, חבל שלא שרף עוד כמה שחקנים.

או שמה ? להפסיד אליפות לפראן טורס ולאחד חסר כישרון כמו גאבי ?

כנראה שחלק פה הושפעו מהטענות של אוהדי ברצלונה שיותר חשוב להם הכדורגל מהתארים, זה תירוצים של לוזרים שיודעים שלא יכולים על הדבר האמיתי.

עדיין יש השפעה למאמן אצלינו, לפחות ככה אני מאמין
כן כנראה לא החלטה שלו להפסיק את ציד הכשרונות מברזיל, או לחיות בסרט ולדרוש קיץ של גלאקטיקוס בלי קשר והבנה
אבל עדיין יש השפעה גם אם קטנה וזה לא נטו שלו, לדוגמא וזה דווקא כן אצל זידאן היא המלחמה על הזאר, לא אומר שבלעדיו לא היינו רוצים אותו כי כבר עקבו אחריו עוד מליל (גם אז בהמלצה חמה של זיזו) אבל אני בטוח שהיו אלטרנטיבות ולזידאן כן היתה השפעה של לדחוף להזאר בכל מחיר.
או דוגמא הפוכה אם קרלו(פחות הוא) או מאמן אחר יבוא בקיץ ויגיד לא ללכת על בלינגהאם ולחסל את כל התקציב אלא שעדיף מבחינתו קשר טוב או הקישור הקיים ולחזק עמדות אחרות וזה יעזור יותר להביא תארים - למילה שלו תהיה השפעה בטוח, בסוף יכול להיות שההחלטה תתקבל לפי מה שהוא רוצה ויכול להיות שלא, אבל תהיה השפעה על החשיבה לטווח קצר

זידאן בסגל של הכוכבים באמת התאים בצורה מושלמת, עם הסגל הזה קרלו על כל מגרעותיו ועם כל הביקורות שהוא זוכה להן פה הוציא הרבה יותר

שנתנו לזידאן רכש הוא כמעט ולא השתמש בו וייבש על הספסל
תיאו הרננדז - כמעט ולא שיחק, אבל פה אני לא שופט היה את מרסלו בשיא
סבאיוס - גם פירורים, וב2018 יכל לשחק ולהיות ברוטציה, מוסיף פה גם את יורנטה שלא קיבל הזדמנות למרות שלא היה מחליף לקאסמירו חוץ ממנו
מנדי - לדעתי היחיד שזידאן באמת לקח בשתי ידיים, גם כאן בעיקר כי מרסלו כבר בקושי הצליח לרוץ הלוך חזור מגרש שלם
הזאר - לצערינו אף אחד לא יכל לצפות, אין מה לשפוט
מיליטאו - בקושי שיחק עד מכת פציעות ב21 שבזכותה שיחק באופן קבוע עד סוף העונה, עד אז לא נספר
פדה - קיבל דקות והזדמנויות והתקדם
תוסיף את הצעירים שלא השתפרו או לא קיבלו אצלו הזדמנות - ויני, אודגור, מיגל גוטיירז

אני באמת לא יודע מה לצפות מהקבוצה מבחינת חשיבה לעתיד וסגנון כדורגל אם זידאן ימונה לקיץ, הוא כן יביא אליפות זה בדוק, אולי באופן יפה ועוצמתי ואולי ישבור את שיא ה1-0 והשעמום של בארסה מהשנה

בנה קבוצה? קידם צעירים? מלבד פדה אף צעיר שלנו לא התקדם.

לא יודע מה גורם לך להיות כל כך בטוח. אני לא מאמין שנשחק כדורגל מהנה תחת זידאן גם עם שלישיית התקפה שכוללת את מסי רונאלדו הברזילאי ורונאלדיניו בשיאם. אם עלינו ליתרון הוא לא היה עובר את החצי. מודריץ’ וקרוס אפילו לא ידעו איך נראה השליש האחרון של המגרש כששיחקנו תחתיו. על מה אתה מדבר.

חלק מהשחקנים שזידאן שרף יכלו לתרום לנו המון. יורנטה למשל שהיה יכול להיות גיבוי אדיר לעמדת המגן הימני והקשר האחורי, עמדות בהן סבלנו המון. במקום זה אתלטיקו נהנית ממנו.

ואגב, שכח מההשוואה לאנצ’לוטי. אנצ’לוטי בעייתי גם הוא ואני לא מעוניין גם שהוא ימשיך.
אני רוצה דם חדש, רעיונות התקפיים. אמרתי נגלסמן, ארצה לנסות אותו.

מיליטאו, ויני ורודריגו קיבלו המון הזדמנויות מזידאן התגלחו על חשבונו ואנצ’לוטי קטף את הפירות, אבל אנצ’לוטי כמו אנצ’לוטי הצליח גם מול ברצלונה חלשה להפסיד אליפות, למרות שקיבל חיזוק ענקי בדמותם של קמא וצ’ומה.

לתרום לנו המון ? שחקן בינוני שמתאים בדיוק לרמתה של אתלטיקו, בגלל שהוא לא איתנו רכשנו 2 שחקני על בדמותם של קמא וצ’ומה כגיבוי ופדה קיבל מקום בסגל והפך למפלצת, היה עדיף שיורנטה היה נשאר ?

ודי מתחיל לעייף שאתה וגב כל דיון דוחפים את השחקן הסביר הזה כדוגמא לשחקן על שאיבדנו, עונה וחצי טובות מאוד באתלטיקו ובשאר הזמן סביר וסבבה לא יותר, מעדיף את לוקאס ואסקז עליו.

זה ואודגארד הרכרוכי ש’‘מוביל’’ את ארסנל לאליפות שקורס לתוך עצמו ברגעים המכריעים של העונה.

לא הייתי מגדיר את עצמי כלוזר. אני בנאדם תחרותי שאוהב לנצח ולא מפחד מקושי. ככה אני גם כאוהד - תן לי לנצח את הגדולות ולירוק דם. אבל בסוף גם פינאס ודרך אלו דברים חשובים ואם כבר אז זה יותר לוזרי בעיניי לזכות באליפויות או תארים בלהחנות אוטובוס (מוריניו). אני לא אומר שזידאן כזה, אבל צריך לעשות את זה גם בסטייל. בקיצור, כמו שפפ וקלופ ידידך יודעים לעשות.

כל-כך הרבה מיס-קונספציות שאני בקושי יודע איפה להתחיל.

א. אין שום קצה של דימיון בין רמת הווינריות של ריאל מדריד של זידאן, ובין רמת הווינריות של ריאל מדריד שלפניו ושלאחריו. למעשה, בגדול - אין שום קצה של דימיון בין רמת הווינריות של ריאל מדריד של זידאן, ובין רמת הווינריות של אף קבוצה אי פעם.

ב. אין שום הוכחה לכך שזידאן לא יודע לבנות קבוצה. זה נכון שהוא עוד לא הוכיח שהוא כן יודע לעשות זאת, אבל זו כמובן לא הוכחה שהוא לא יודע לעשות זאת.
מה שבעיקר הוכח בשנים האחרונות, זה שפלורנטינו לא מעוניין בהשקעה המשמעותית הנדרשת לצורך בניית קבוצה (לפחות כרגע). השאלה האמיתית היא האם זה השתנה.

ג. כשלזידאן היו השחקנים הראויים - הכדורגל שלו היה אטרקטיבי ו-מנצח. כשלא היו לו - הכדורגל שלו היה “רק” מנצח.

ד. כפי שכבר נטחן כאן עד דק, באמצעות מספרים, נתונים ומה שתרצו - זידאן כן קידם צעירים, המון, ובטח שהרבה יותר מאשר אנצ’לוטי. היום אנחנו קוצרים את הפירות של המאמץ והאמון הרבים שהשקיע זידאן ב-ויני, רודריגו ופדה. איפה ההזדמנויות שקיבלו הם ואיפה אריבאס.

ה. זידאן לא שרף כמעט אף שחקן. להיפך - אחד הדברים שבהם הוא הצטיין, זה לשמור את כל השחקנים רעבים ודרוכים, ערוכים לעלות ולשחק במוטיבציית שיא ביום פקודה. הוא השיג את זה באמצעות שימוש ברוטציות נרחבות, וככל הנראה גם יחסים בין אישיים ברמה גבוהה. ככה למשל הוא יכל לשלוף את בייל לגמר ליגת האלופות אחרי שהיה שחקן ספסל רוב העונה, וזה גמל לו בצמד היסטורי.
איפה זה ואיפה אנצ’לוטי, שליטרלי שרף ספסל שלם בשווי מאות מיליונים בשנה שעברה, ואז כשנזכר סוף-סוף לנסות ולהשתמש בבייל, איסקו או הזאר - קיבל שחקנים בכושר ירוד משל פיני בלילי בפנסיה.

אבל הכי חשוב:

האמת שאולי הדבר היחידי שזידאן ואנצ’לוטי דומים בו, זה בדיוק זה - התחת (וגם שם של זידאן עדיף).

זה אוף טופיק גדול, אבל מדובר במאמן השני אחרי זידאן שאני רוצה לראות אותו חוזר לברנבאו.

באיזה תואר מוריניו אי פעם זכה בכך שהוא החנה את האוטובוס ? זה עלילת דם שאוהדי ברצלונה המציאו ואוהדי ריאל התחילו להאמין.

בוא, מוריניו היה אלוף העולם בלהתכונן ספציפית למשחקים מול קבוצות. אם התכנית עבדה והקבוצה הובילה 1-0 לפי איך שמוריניו רצה אז פה פחות או יותר המשחק נגמר.

בריאל זה גם היה, אבל מצד שני היה לו את אחד הסגלים הכי טובים בהיסטוריה של המשחק והכדורגל היה משובח מאוד. אפשר לאמר שהכישרון והאיכות של השחקנים קצת איזנו את מוריניו או כפו עליו להשתמש במה שהיה להם להציע. אני לא בטוח שזה המצב עם הסגל הדיי דלדל שלנו…

אם עשה זאת בכל קבוצה אז איזה תואר הוא הביא בכך שהחנה את האוטובוס ?

בכל קבוצה ובכל אליפות שבו זכה הוא הבקיע הרבה שערים, ברוב המקרים אם לא בכולם הקבוצה שלו הבקיעה הכי הרבה בליגה, בריאל הוא שבר את שיא השערים והנקודות לעונה.

מאמן טקטי מצויין שיודע להעמיד את הקבוצה שלו ולזכות בתארים, אבל לא מחנה אוטובוסים ולא קרוב לזה.

מיליטאו ויני ורודריגו כמעט ולא התקדמו תחת זידאן ואת הפריצה המשמעותית שלהם עשו בשתי העונות האחרונות. עצם זה שאתה מייחס את הפריצה שלהם לזידאן בכוח וזה הכי טוב שיכולת להביא, שחקנים שפרצו רק אחרי שהוא הלך, למרות שהיה כאן תקופה לא קצרה, רק מוכיח כמה הוא לא קידם צעירים. יתרה מזאת, הם עדיין לא סיימו את הפריצה שלהם. מיליטאו התייצב רק בחודשים האחרונים כשאתה אפילו עד עכשיו לא משוכנע ממנו, רודריגו לא באמת פרץ, וויני עבר שלבים שלבים משחקן ספסל שלא סופרים אותו עד לרמה של שחקן על שהיריבות לא יודעות איך להתמודד איתו חוץ מלתת לו מכות.

אתה שוב פעם חוזר לאנצ’לוטי למרות שאמרתי במפורש שגם ממנו אני מאוד לא מרוצה. באיזו שפה עוד אני צריך לומר את זה?

טוב זו דעתך המאוד לא מובנת אבל אני אזרום איתה. תאו הרננדז שזכה ל13 הופעות בשתי עונות אצלינו ומאז שעבר למילאן הפך לאחד המגנים השמאליים הטובים בעולם, מה תגיד על זה?

העיקר קידם צעירים.

כל מה שרשמת לפני כן נתון לפרשנות ולכן אין לי מה להגיב באמת חוץ מלתת פרשנות משלי שלא שווה שקל. על זה אני רוצה כן להגיב. אנחנו חברים כאן בפורום כבר עשור וחצי לפחות. גם אם איננו מכירים אישית אתה יכול בוודאי להעריך שאני אוהד אדוק על סמך ההיכרות הוירטואלית כאן בפורום. אני יכול להעיד שהכדורגל ה’אטרקטיבי’ שלו גרם לי לסלוד מכדורגל, וכמה שנים טוהות לא היה לי חשק לפתוח אף משחק כדורגל, גם לא של ריאל (למרות שעשיתי זאת פעם אחר פעם בלי חשק ומבלי להפסיד אף משחק), עקב הכדורגל המסורס שלנו. הזיכרון שלי לא הכי מבריק, אבל כל מה שאני זוכר זה טענות על כדורגל חדמגוני עם הרמות לרונאלדו ברחבה, קרוס ומודריץ’ שלא תורמים התקפית ואיכשהו שאנחנו מגיעים בסוף עונה לפוטו פיניש מדהים ומסיימים עם צ’מפיונס. ואגב, נראה שזה לא רק אני ויש עוד כאלה שמרגישים כך.
אז לא יודע איזה אטרקטיביות מצאת בכדורגל שלו. אני איבדתי כל חשק למשחק הזה בגלל הכדורגל שלו.

אני מסכים איתך שמוריניו עבר מסע השחרה שהצליח.
אבל בתאכלס, למוריניו אין (ולא היה…) שום קלאס מדרידאי קלאסי. השידוך הזה הצליח כשהיינו קבוצה שפופה שחוטפת תבוסות מבארסה היסטורית. אבל היום?, אחרי שאנחנו הטים טו ביט של אירופה??, אתה באמת רוצה את קרקס הנדודים של מוריניו?
ולגבי זידאן, אני גדול המעריצים שלו כמאמן וכשחקן אבל העזיבה השנייה שלו אותנו מבחינתי סגרה לו את הדלת אצלנו יותר. זו הייתה עזיבה שדמתה יותר לנטישה מבחינתי. פשוט הרגשתי שהוא מפקיר אותנו, וכשזה קורה בפעם שנייה בצורה כזאת זה פשוט מכאיב, וסוגר לפחות מבחינתי את הרצון שלו לראות אותנו פה. ובמילים אחרות, אני פשוט לא סומך עליו יותר. הוא כבר הוכיח לי שכשטיפה קשה לו אז עוזבים.
רק לציון, כולנו (חברי הפורום היקרים) מתעסקים במשהו שהוא כבר סגור. אנצלוטי יעזוב לברזיל יקירתי (לא סתם היא עדיין לא מינתה מאמן) ורוב הסיכויים הוא יאכזב אותי ועדיין יביא איכשהו מונדיאל לנבחרת שלי. וראול (הראשון לשמו, מגן שבע הממלכות וכו’) יקבל את הקבוצה הראשונה. תוך כדי כתיבת ההודעה אני מרגיש פחדים, הפחד שלי שראול ייכשל גדול מהאמונה שלי בו שיצליח. למרות ההצלחות שלו בקבוצות הנוער השונות (ויאללה תעלו ליגה כבר).

השאלה אם אנצ’לוטי יעזוב או יישאר היא מאוד מעניינת:

למה יישאר: קרלו אומר את זה כל הזמן, הוא רוצה להישאר והוא פה עד שיבעטו בו. לפלורנטינו מנגד אין באמת סיבה לבעוט בו כל עוד הוא עדיין לא מבצע שינויים דרסטיים בסגל (=קרוס, מודריץ’ ובנזמה עדיין כאן). קרלו מאמן די בינוני, אבל בלהיות סבאלה נחמד הוא לא רע ולא בטוח שבהינתן הסגל הקיים שזה רעיון רע מבחינת ריאל להשאיר אותו.

למה יעזוב: הציוות שלו לברזיל עושה שכל בכל-כך הרבה רמות שזה פשוט יהיה מטומטם אם זה לא יקרה.

תכלס, מעניין מה ייצא מזה. ההימור שלי הוא שזה פשוט תלוי בתארים: אם לא זוכים בכלום, קרלו עוזב. אם זוכים באלופות (פחחח הלאנד), קרלו נשאר. אם זוכים רק בגביע, עדיין בגדר סימן שאלה. כנראה שנשאר.

לגבי זידאן: כמובן שהייתי מאוד שמח שיחזור, אבל אני מבין לגמרי את מה שנתי כותב כאן. הבחור לא יציב וברגע שלא בא לו הוא קם והולך. אם זידאן חותם זה בהגדרה זמני לשנה-שנתיים והלאה למאמן הבא. שוב פעם אנחנו צריכים את הרכבת הרים הזאת?

לא רוצה אותו גם בחינם.
מגן מוגבל שמצליח בליגה מוגבלת. לרמה של ליגה איטלקית, גרמנית וצרפתית לא ריאל מדריד.
מהיר מאוד עם טכניקה לוקה מאוד, בקבוצה כמו ריאל שמתמודדת בעיקר מול בונקרים יהיה חסר תועלת, הגנתית מאוד בעייתי.

בקשר לויני, רודריגו ומילטאו וכמה זידאן קידם אותם כתבתי כבר כמה פעמים ולא אחזור על כך, חייבים המון לזידאן, גם הברזילאים וגם אנחנו.

זה מה שכתבתי אז המון פעמים כשהייתי אולי היחיד שהיה בעד שאנצ’לוטי יחזור לקדנציה שנייה, אבל המצב השתנה, קמא וצ’ומה פה, פדה הפך לסופר סטאר ויש לנו את ויני ורודריגו שהתבגרו, גם צמד בלמים סופר אתלטי ומהיר, אפשר לשחק כדורגל אחר, חייבים לשחק כדורגל אחר.

לא זוכר מה כתבת לגבי הברזילאים. אבל שוב אם זה הכי טוב שיכולת להביא אז אתה למעשה רק מוכיח כמה הוא לא קידם שחקנים צעירים לאורך התקופות שלו כאן.

טופ 3 בעמדתו היום.
הפכת אותו למנדי. הוא לא.

שמע אתה קצת מגזים בהרעפת שבחים הזאת. הוא היה ועודנו שחקן מאוד מסורבל וגס עם הכדור וזה משהו ששחקן בריאל מדריד לא יכול להיות, במילאן כן. עכשיו תשאל אותי על מנדי. אני אענה לך ששים לב שתמיד מישהו קרוב אליו לכפות ושעדיין מנדי עושה טעויות. אגב זה אופ טופיק אבל אני חושב שבסה״כ מנדי מסתדר יפה מאוד עם הנעת הכדור גם כשלוחצים אותו.

בקיצור דיי עם השבחים על שחקנים דיי בינוניים כמו הרננדז ואודוגור.

גם בניטז בנה קבוצה וזידאן קצר את הפירות…

כמובן שזה לא מה שאני חושב, רק מראה לך שהטיעון הזה שלך הוא דו כיווני.
אי אפשר לתת לזידאן קרדיט על הנסיקה של ויניסיוס אחרי עזיבתו כמו שאי אפשר לתת לרפא בניטז קרדיט על הנסיקה של הקבוצה אחרי עזיבתו.
אגב, לפני שיגיע טיעון הדקות של זידאן לויניסיוס, גם בניטז נתן דקות משחק רבות לרוב ההרכב שלקח את התארים (פרט לקאסמירו).
אז אולי לתת דקות זה לא הכל? אולי צריך גם לדעת איך לתת את הדקות?
אולי כמו שאותו הרכב יכול להראות שונה לגמרי תחת 2 מאמנים שונים, גם אותו שחקן יכול להראות שונה תחת 2 מאמנים שונים? תפקיד המאמן הוא הרבה מעבר למתן דקות ובחירת הרכבים, אחרת הייתי יכול להיות מאמן ריאל בעצמי.

סתם שתדע שעד החלק הזה לא תכננתי להגיב. הדעה שלי על זידאן ידועה. אני לא חושב שהוא מאמן חלש, אני פשוט חושב שהוא לא המאמן הנכון לקבוצה בבניה. הוא המאמן הנכון לקבל את הפרויקט לאחר הבניה.

הטיעון שלי מעולם לא עסק בשחקן כזה או אחר, הוא עסק במכלול. הוא עסק בכך שתחת זידאן הרוב המוחלט של הקבוצה לא הצליחה לעשות צעד קדימה.
יורנטה הוא דוגמה אחת מיני רבות של שחקן שתחת זידאן לא הצליח לפרוח, ולאחר מכן הצליח.
תחת זידאן זה קרה לרוב המוחלט של הצעירים ששיחקו תחתיו, ומדובר בצעירים שנקנו במאות מיליונים ושחלקם הגדול הצליח לאחר מכן או בקבוצות השונות אליהן עברו או אפילו בריאל עצמה תחת מאמן אחר.
אם תבקש ארחיב שוב על הנושא.

אני ממש לא שונא את זידאן, אני פשוט מאמין שכמו שגם למאמנים יש חוזקות וחולשות ומדובר ביותר מפרמטר אחד ויחיד בסגנון הoverall בפיפא.
לזידאן יש תכונות שהוא מאוד חזק בהן ותכונות שלא. כמו שלא אביא את מסי בשיאו לשחק בלם אני לא אביא את זידאן לקדם צעירים או את אנצ’לוטי לעשות מהפכה.

מההודעות האלה אפשר לחשוב שזידאן הוא היחידי שזכה בליגת האלופות ושקרלו לא לקח את הטורניר הזה פעמיים כשאימן אותנו בקדנציות הללו.
בסוף זידאן ב5 שנים זכה ב5 תארים, כשקרלו ב4 שנים זכה ב4 תארים (עם אופציה ל6, תלוי בגביע ובאלופות).
איך שלא נהפוך את זה, אם זידאן קבלן תארים מרשים אז קרלו גם יופי של קבלן תארים בעצמו.
אגב, אם נסתכל על הקדנציה השניה, שמצב הסגל בה הרבה יותר דומה למצב בו אנו נמצאים היום, נראה שקרלו אפילו זכה ביותר תארים.

בקיצור, הדמגוגיה הקבועה שלך…

טוב, אשים פה מידע שלדעתי מספר את הסיפור לגביהם, המחיר המוערך שלהם.
המחיר עצמו הוא לא האישיו, אלא העליות והירידות שלו.

ויניסיוס -
לפני הגעת זידאן: 70
כשזידאן עזב: 40
לאחר הגעת אנצ’לוטי: 120

מיליטאו -
לפני הגעת זידאן: 50
כשזידאן עזב: 40
לאחר הגעת אנצ’לוטי: 70

רודריגו -
לפני הגעת זידאן: 40
כשזידאן עזב: 45
לאחר הגעת אנצ’לוטי: 80

סלח לי, אבל לזידאן לא מגיע קרדיט על הנסיקה שלהם.
יש לזידאן מספיק דברים להתגאות בהם, זה לא אחד מהם. פיתוח צעירים זוהי לא התכונה החזקה שלו.