דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

ברצלונה שאין לה איך לממן שקיות שוקו לשחקנים אחרי משחק מתעניינת בכל מי שזז ודיון ההעברות שלהם שוקק חיים, אצלנו ההרכב גיל ממוצע 43.5 ומחכים לקיץ 2024 בתקווה שפעם שלישית גלידה.

נו תגיד לי את האמת ועם יד על הלב, אתה באמת מקנא בברצלונה?

אני מקנא בת’רד ההעברות שלהם :smile:

מדיניות ההעברות שלהם היא זו שהביאה אותם למקום בו הם נמצאים. בעוד שנתיים שהשחקנים המבוגרים שהיום הם מוציאים עליהם כסף שאין למועדון יפרשו או אף סביר יותר מכך - פשוט ירדו ביכולת ויהוו נטל על המועדון בדיוק כמו בנזמה ושות’ אצלינו, הם יחזרו לאותה נקודה בדיוק. אני מאוד מקווה שהם יחתימו את איניגו מרטינס גונדוהן ולא יודע מי עוד.

וואלה לא מקנא בהם בשיט. אני מסתכל 3-4 שנים קדימה והלאה. אולי הם יקחו עוד איזו אליפות ואיזה גביע, אבל בראייה לטווח הרחוק הם מתאבדים.

מתנצל על ההתפרצות לתרד העברות שלכם אבל שמעתי שהוא גם ככה ריק @titi_camara

*מדיניות ההעברות של ברתומיאו הביאה אותנו לנקודה שאנחנו נמצאים בה, חשוב להזכיר.

שטגן - 31 (לכל הדעות בעונת שיא במועדון ובגיל טוב לשוערים)
באלדה - 19
אראוחו - 24
כריס - 26
קונדה - 22
גאבי - 18
דה יונג - 26
פדרי - 20
ראפיניה - 26
לבה - 34 (אכן)
דמבלה - 26

וזה רק ההרכב הראשון לעונה הבאה ללא רכישות נוספות, גם לברצלונה יש עתיד והווה לא רעים בכלל.
אם גם יגיעו שחקנים מוכחים אך לא מבוגרים מאוד ויעזרו להוביל את הכישרון הבוסרי שקיים אז נרוויח גם בטווח הקרוב וגם בטווח הארוך.
זאת אליפות ראשונה בספרד בקריירה לפרנקי דה יונג, לאראוחו, קונדה, גאבי, פדרי, ראפיניה ואנסו. רובם אמורים להוביל את בארסה בשנים הקרובות.

תהליך חילוף הדורות קרה ברובו בשנה וחצי האחרונות, לאחר העזיבה של בוסי ואלבה והפרישה של פיקה, בשנה הבאה כבר נראה בארסה יותר צעירה, מסי יכול לתת שנתיים-שלוש טובות בשקט ועם קבוצה צעירה ונמרצת סביבו כמו בארגנטינה, יהיה כדורגל.

השאלה העיקרית שצריכה להיות האם מסי יגיע כדי להיות החתיכה החסרה בפאזל או כל הפאזל, אם שוב נחזור לשיטת מסור-למסי-וקווה-לטוב אז ניכשל.

יש שאומרים שברצלונה זה המועדון המעניין ביותר בעולם כי כל יום יש ידיעה גדולה, שערוריה ואיזה סיפור. בריאל העניין הוא שפשוט פלורנטינו מנהל את המועדון ביד כל כך רמה, שכל הכביסה נשמרת בפנים, לעיתונאים אין יותר מדי גישה למידע כמו שבברצלונה ופשוט הכל מתנהל כמו שהוא רוצה. אז זו אחת הסיבות שאין יותר מדי ידיעות על רכש, גם אם יש וגם אם אין כזה.

הרשימה הזאת לא מספיק מרשימה. דה יונג עולה לכם המון כסף ולפחות נכון לעונה הקודמת רצו להפטר ממנו, וכן יש שמועות בימים האחרונים שמעוניינים למכור את קונדה. לגבי גאבי אני לא סגור, יש אינפלציה של קשרי על מסתובבים בכל מני קבוצות שהוא פשוט בינוני לעומתם, ראפיניה שחקן דיי בינוני שגם אתם הייתם מתוסכלים ממנו לאורך מרבית העונה, ובהנהלה גם היו מוכנים למכור אותו ורק וטו של צ’אבי מנע מהלך כזה. הוא יכול מדיי פעם לתת הברקות ששמורות לגדולים ביותר אבל במרבית הזמן הוא פרווה לחלוטין. דמבלה מאוד פציע ואתם בעצמכם, כמו בהנהלה, רוצים לראות אותו בחוץ. אני אישית מאמין בשחקן הזה אבל הפציעות בשילוב זה שהעמדה שלו נתפסה על ידי ראפיניה לא גורמות לעתיד שלו אתלכם להיראות ורוד.
לגבי כריסטיאנסן שכחתי ממנו, והוא גם צעיר יותר ממה שחשבתי. למרות זאת אני לא רואה אותו כבלם על. הוא טוב, אבל לא וורלד קלאס.

למעשה מהרשימה הזאת שטגן נכס עצום. לבה הוא בדיוק מסוג הרכשים שאני מקווה שתעשו: מבוגר, עולה הרבה, תרומה לטווח הקצר בלבד. אראוחו שבעיניי מתפתח לבלם טופ 1-2 בעולם, ופדרי שגם הוא בעיניי אדיר אבל אי אפשר להתעלם שהוא מחסיר 3-4 חודשים או לא יודע כמה בכל עונה. אפשר להכניס לרשימה הזאת גם את באלדה למרות שצריך לחכות איתו לפני שיוצאים בהצהרות.

ובכל מקרה, זו לא הייתה הנקודה. הנקודה היא שאתם מתפרעים, מביאים את כל מי שאפשר להביא ואחרי כן מחפשים למי למכור וכמובן מי שלא רוצה לעזוב הוא פושע. פראן טורס שאתם רוצים למכור זמן לא רב אחרי שהגיע, קונדה שקנו ורוצים למכור אחרי עונה, אובמיאנג (בדיעבד זו הייתה עסקה טובה לכם אבל עדיין אל תפספס את הנקודה), טראורה. מסכמים עם נבש כשצ’אבי לא רוצה אותו בכלל, ואין לכם כסף לתת לו את השחקנים שבאמת הוא רוצה. אתם מביאים מכל הבא ליד ואחר כך מעיפים לכל עבר. ככה לא בונים תלכיד מנצח וארוך טווח.
לי זה מרגיש לא אחראי ולא נכון לבזבז כל שקל שאין כשהמועדון במצב הכלכלי שבו הוא נמצא.

מה שהיה היה.
השנה מדברים על שחקנים חינמיים בעיקר, וקשר אחורי יקר.
על קונדה וראפיניה גם אם מדברים על מכירה בכלל, אז רק ברווח.
בארסה השתוללה בקיץ הקודם, זה לא יקרה הקיץ .

אצלכם לעומת זאת עדיין מדברים על האלנד ואמבפה, רק השנה שונה מהקיץ הקודם.

בגדול לא הכל ורוד כמו שהצגתי אבל גם לא שחור כמו שאתה מציג, אז בנקודות:

דה יונג העונה בכל משחק היה וורלד קלאס ולדעתי אפשר לזרוק לפח כל תוכנית מגירה שבה הוא נמכר.

קונדה ביקש לשחק בעמדת הבלם, וגם אם ימכר כמו שדימיטרי ציין בטח ימכר ברווח (נקנה ב55).

גאבי לא עלה שקל למועדון וגם אם לא ימצה את הפוטנציאל שלו הוא ימכר ברווח.

ראפיניה של חצי העונה האחרונה היה שחקן מעולה, היו משחקים שתלשתי שערות, אבל בסופו של דבר הוא היה המבשל/כובש ביותר מידי 1-0 בשביל להיחשב כאכזבה, כשפדרי ודמבלה נעדרו מהעונה הוא החזיק אותנו כמעט לבד על גבו כשלבה נעדר מאז המונדיאל.

כריס הוא וורלד קלאס מובהק לטעמי, יותר טוב מקונדה ושילוב מעולה עם אראוחו. בשבילי הם הצמד הפותח בעונה הבאה.

ולגבי רכשים, שחקנים מבוגרים מגיעים בחינם, ובמשכורות שפויות, לדעתי אלה רכשים טובים.
לגבי שחקנים בגיל הנכון וברמה צריך לפתוח את הארנק, בארסה תפתח אותו בקיץ אבל ככל הנראה לא נראה התפרעויות עם מאות מיליונים (אפילו כמה עשרות הם כרגע לא אופציה).

דה יונג נטל כלכלי עצום על המועדון. גם אם הוא שחקן טוב, כל עוד שהוא מחזיק בחוזה כזה הוא נטל למועדון, ובעיה שצריך לפתור אותה. כל עוד שהוא לא מוכן לעזוב הוא בא על חשבון אחרים. לגבי היכולת המקצועית שלו אני בספק אבל אני בדעת מיעוט אז לא אתווכח. ב

שוב, הפינגפונג הזה הוא מה שנראה הזוי. קונים בלם טוב, שמים אותו מגן, הוא לא מרוצה, רוצים למכור אחרי שנה. ככה לא מנהלים קבוצה.

מעולה, הוא גם יכניס לא מעט כסף אם ימכר. אתה סומך עליו להוביל את המועדון ב15 שנה הקרובות?

שוב הוא לא אכזבה, אבל הוא לא הסטנדרט של ברצלונה. הוא שחקן טוב, מעולה, אבל לא כזה שיחזיר את ברצלונה להיות קבוצה מפחידה.

לא, זה לטעמי כמובן, לא נכון. כדי ליצור קבוצה מנצחת צריך לבנות שלד חזק ויציב שהקבוצה מתבססת עליה. אי אפשר להחליף את הקבוצה כל 2 או 3 עונות ולצפות להיות בטופ האירופי. זה פשוט לא עובד.

זה לקיץ הבא. בין אם כן יצליחו להביא אחד מהם ובין אם לא, אצלינו בונים שלד צעיר ומבטיח בלי פשרות. אולי אתה חושב שאנחנו מדמיינים, יכול להיות שכן ויכול להיות שלא. עם זאת, פרז חתום על כמה מההעברות הגדולות בהיסטוריה, כך שבמקומך לא הייתי חוגג יותר מדיי.

אני לא רוצה להיכנס לדיונים על כל רכש ורכש של בארסה באשכול הזה. אתה מוזמן לבוא לפורום בארסה ולהמשיך שם.

זה מה שמנסים גם בבארסה. נכון לעשיו לנו יש הרבה יותר צעירים ולכם יש פחות. אני יכול להוכיח את זה מטמתית, אבל רק אגיד שאצלינו בוסקטס, אלבה ופיקה עוזבים, ואצלכם קרוס, מודריץ’ ובנזמה ממשיכים. אתם שנתיים אחרינו בכל מה שקשור לשלד צעיר.
אתה יכול לטעון שהצעירים של בארסה לא טובים ושלכם טובים, זה לגיטימי.

אני לא חוגג, אני מצחקק שעדיין יש אוהדים שבונים על האלנד ב 2024. הוא יכל ללכת לריאל בקיץ הקודם, אבל בחר בזוהר של הפרמיירליג, בכסף הקטארי ובמאמן הכי טוב בעולם. וזה הצליח לו, אתה לא יכול להכחיש.
למה שיעזוב, ריאל או לא ריאל?
אני לא יודע מה לחשוב על מבאפה. אולי הפעם הנשיא מקרון יביא את הכסף הקטארי בצורה אישית לבית של מבאפה? וגם - אתה באמת רוצה את המפונק הזה שזיין אתכם כבר פעם אחת בקבוצה שלך? למרות שאין עוררין על היכולת.

אם אין לכם על מה לדבר, תמשיכו לדבר על בלינגהם. נראה שזה סגור, קראתי שסוכנויות הימורים כבר הורידו את האפשרות להמר על הקבוצה הבאה שלו. זה רכש מעולה בהרבה כסף, יש על מה לדבר.

הנקודה שלי היא שהרבה מהצעירים שלכם לא מספיק טובים. גאבי, אריק, פראן, אנסו, כל אלה חלק מהשלד הצעיר שלכם שהם פשוט לא מספיק טובים. זה לא רק הכמות אלא גם האיכות. מהצעירים שלכם הייתי לוקח אלינו רק את פדרי ואראוחו.

אלבה עזב כדי להקל על התקציב, בוסקטס עזב כי בחר לעזוב ועכשיו אתם מחפשים לו מחליף. אתה מנסה לצייר את זה כאילו זו הייתה התוכנית האידיאלית של בארסה אול אלונג. זו לא, ואני לא צריך לספר לכם, ובייחוד לך, כמה פשרות בארסה צריכה לעשות כדי לפתוח את העונה הבאה בצורה תחרותית.

בנזמה קרוס ומודריץ’ מאריכים בגלל שבמועדון בחרו להאריך להם. זה לא שמאריכים להם בלית ברירה ואין אפשרות להביא מחליפים, כי מחליפים לקרוס ומודריץ’ כבר היום יש, וגם כמו שאתה אמרת בלינגהאם גם מתקרב, ויש כסף גם להביא מישהו במקום בנזמה. למה בחרו להאריך להם את החוזים? אני לא יודע, אבל ברור לי כשמש בצהריים שיש תוכנית מסודרת שהולכים לפיה ולכן עשו את זה.

דבר ראשון אני חייב לומר, זה שמזכירים את הלאנד ב24 לא אומר שמישהו מאיתנו אשכרה חושב שזה יקרה ובטח שלא בונה על זה. זו אופציה, קלושה אמנם, אבל אופציה.
הדיבורים על הלאנד לא מגיעים רק מצידנו. לפני כשבוע פבריציו העלה סרטון ביוטיוב שבו הוא מארח עיתונאי חצר של דורטמונד, ושניהם אמרו שנראה להם שהלאנד יעבור מתישהו לריאל או משהו כזה. כשהלאנד נשאל איך אפשר להגיד לריאל מדריד לא הוא ענה “אתה צודק, זה מאוד קשה, אבל לא הייתי בא להיות מחליף לבנזמה”. כשאבא שלו התכסח עם כמה אוהדים בברנבאו הוא מיהר להרגיע את הלהבות בטוויטר, וכשהסוכן שלו נשאל האם הסיפור הזה חוסם את האפשרות שיגיע לריאל הוא צחק. גם אסור לנו לשכוח שהוא הכניס בחוזה שלו עם סיטי את סעיף השחרור, אי אפשר להתעלם מזה.
אז כן, הלאנד לריאל זו לא אופציה רק כאן בספורטאנטר, הלאנד לריאל היא אופציה שמדברים עליה.

לגבי סיטי ואיך שהולך לו שם, צריך לזכור שהזמן עובר גם עליהם ועוד מעט גם הם מסיימים את הסייקל של הקבוצה הנוכחית. גונדוהן מסיים חוזה ושוקל האם להמשיך, ברנרדו רוצה לעזוב, קווין אמנם נראה עדיין מעולה אבל גם הוא מתבגר ולא יהיה שם לנצח, וכנל מחרז, ווקר. השלד של הקבוצה הזאת שהביא את סיטי לגדולות מתבגר והכוכבים העיקריים לא ישארו שם לנצח. אז נכון, כרגע סיטי עדיין האופציה הטובה ביותר עבור הלאנד והוא נהנה שם, אבל כך זה ישאר תמיד? ומלבד זה, לבחור בריאל על פני סיטי זה לא דבר כל כך הזוי, תשאל את בלינגהאם.

אתה יכול לצחקק, וזה בסדר, וככל הנראה גם אתה תצחק אחרון בנושא הזה. אבל אני אהיה המלאך הרע שבכל פעם שתצחקק, אזכיר לך באיזה מצב חרבנה המועדון שלך. אלמאני מודיע שעוזב ואז קרויף אחריו, ואז אלמאני חוזר, בין לבין לאפורטה נותן הופעות של גאנגסטר בתקשורת כשפה ושם מוצאים עוד איזו שחיתות של המועדון שלכם ועוד כמה מיליונים שילכו לפח על קנסות. וזה עוד בלי להזכיר את כל הסיפור של פרשת נגריירה שאאלט עדיין לא הסתיימה. אה, ושאתם בלי שקל על התחת.
ואז הצחקוק שלך יהפוך לדמעות. חביבי, הבעיות שלנו הם האם נצליח להחתים את אמבפה או הלאנד, אצלכם אתם לא מצליחים לממן העברה של פאקינג זובימנדי או פוית’.

אל תדאג להם ולסייקלים שלהם, זאת לא קבוצה רגילה שעובדת לפי סייקלים, ליברפול מסיימת סייקל ובעונה גרועה, גם ריאל בסוף הסייקל, בסיטי יש בור נפט ללא תחתית ואין סייקלים יש קו ישר.

פפ ירכוש 3 קשרים טופ עולמי להחליף את גונדוגאן ובטוח יפגע באחד מהם.

קומפני, פרננדיניו, דוד סילבה, אגוארו, ג’זוס, סטרלינג זה רק חלק קטן מהשלד הישן ששוחרר והביאו 2 מחליפים יותר טובים על כל שחקן שעזב.
לריאל אין קיצוני ימני בסיטי יש להם 2, מחרז שלקח אליפות עם לסטר ונבחר לשחקן העונה הוא מחליף של ברנרדו סילבה.
לריאל אין מגן שמאלי ופפ זורק את אחד המגינים הטובים בעולם מהסגל ומנדב עוד מגן שמאלי מצויין לארסנל.

מסכן אראוחו, היה לו פוטנציאל גדול :face_with_peeking_eye:

ועכשיו ברצינות, אראוחו בלם טוב ואתלטי שיכול להתפתח לבלם עוד יותר טוב, אבל אני לא רואה סיכוי שהוא ידגדג איזור שקרוב לאיזור שאתה מכוון אליו.
יש לציין כאן גם את פדרי שהפכת אותו לקשר הטוב בעולם, קשר סופר מוכשר, לא הייתי בוחר אותו להרכב של ריאל.

את דה יונג מצד שני אני לוקח בכיף להרכב שלנו.

יש לכם 4 צעירים בסה"כ - ויניסיוס, רודריגו, קמבינגה וצ’ואמני.
מהם לא הייתי לוקח לבארסה אף אחד. אפילו לא את ויניסיוס. אולי את קמאבינגה כי יש לנו חור בעמדה.
לא יודע אם אפשר לקרוא לאראוחו “צעיר”, הוא בן 24, בדיוק כמו קונדה. הייתי מוציא אותם מהמשוואה. גם בני 23 הייתי מוציא מהמשוואה, אבל אז תישאר רק עם רודריגו וקמבינגה :grinning:
פלוס בלינגהם שזה רכש ראוי ויקר מאוד.
אני גם בכוונה מוציא מהמשוואה שחקנים בעלי פוטנציאל שלא קיבלו צ’אנס עדיין - אנדריק אצלכם, לאמין יאמאל אצלינו, וויטור רוקה אם יירכש.

לא לא לא אני לא טוען את זה. אני אומר שהוותיקים עוזבים, כל אחד מסיבותיו, ובמקום חלקם יביאו צעירים. אצלכם הוותיקים ממשיכים, וכל אחד מה 3 שציינתי הם שחקני הרכב. אלבה ופיקה לא עזבו רק כ רצו לעזור למועדון, אלא כי הפכו לשחקני ספסל מובהקים.
מה שאני אומר שחילופי הדורות אצלינו בשלב הרבה יותר מתקדם מאצלכם.

שלא תבין אותי לא נכון, גם אני לא מבין את ההייפ סביב גאבי, ואני מבין לחלוטין שבאלדה עדיין בוסר. אבל אנחנו בדרך הנכונה . יש כשלונות כמו פראן או אריק, אבל בשנה הבאה הוותיק היחיד מעל גיל 30 בהרכב יהיה לבנדובסקי. (לא סופרים שוערים כי אלה יכולים לשחק עד גיל 40)

שכחת איזה מספר 10 שרוצים להחזיר.
וגם גנדואן (שפתאום מתברר שזה רחוק מלהיות סגור).

טוב פה אנחנו נכנסים להגדרה של מי אנחנו מגדירים צעירים. בשבילי צעיר הוא שחקן שעדיין יש לו מקום להתפתח ואינו בשיאו, וכן יש לו עוד עשור לפחות בטופ. אפילו גיל 24 נחשב בעיניי צעיר.
טשואמני, פדה, מיליטאו, אראוחו וקונדה נכנסים לרשימה הזאת בעיניי.
אם תרצה, צעיר טוב הוא כינוי לשחקן שאפשר לסמוך עליו שיסגור לך את העמדה לעשור הקרוב.

זה דורש הסבר. ויניסיוס עם 45 שערים ובישולים בשתי העונות האחרונות למרות אינסוף קשיים כשהוא בערך כל ההתקפה של ריאל מדריד, רודריגו העונה משחק מחוץ לעמדה שלו ועדיין תורם 28 שערים ובישולים, בהשוואה לראפיניה שאותו אתם משבחים כשהוא עם 22 בלבד, כשהוא משחק בעמדה המועדפת עליו ובקבוצה הרבה יותר התקפית. ההשוואה לראפיניה היא בגלל שהוא שחקן ההתקפה הטוב ביוצר שלכם העונה, למעט לבנדובסקי.
טשואמני משחק בעמדה בה אתם מדברים על שחקנים כמו גידו רודריגז, זובימנדי עמרבט ונבש, כשעליו רק בקיץ הקודם התנהלה מלחמה בין הגדולות של אירופה והוצאנו עליו 120 מיליון. נכון, מאז החמצת הפנדל בגמר המונדיאל הוא יצא מהלופ, אבל עד אז הוא היה בכושר אדיר ואפשר לחזור לתרדים של משחקי המחצית הראשונה של העונה ולראות איך כולנו כאן בפורום היינו בהלם מהיכולת שלו. למרות הירידה ביכולת שלו אפשר לראות עדיין שהוא שומר על סטטיסטיקות אדירות באתרים כמו fbref. הוא עבר טראומה לא פשוטה ובשילוב העונה הראשןנה במועדון כמו ריאל מדריד זה לגיטימי, לא צריך לקבור אותו. הוא שחקן בליגה אחרת מכל השמות שאצלכם נזרקים באויר.
על קמא אין מה לדבר, השחקן היחיד שתפקד אצלינו בצורה מופתית בחודשים האחרונים.

בסופו של דבר צריך להסתכל על המגמה. בחצי השנה האחרונה הוצאנו 200 מיליון יורו על אנדריק ובלינגהאם, שני שחקנים שכל הגדולות של אירופה רדפו אחריהם, בניסיון להביא את הקצפת של שחקני העתיד למועדון מתוך מחשבה הלאה ולא רק להווה. גם אם הצעירים שלנו לא מספיק צעירים לטעמך, או אם הם לא רבים, אנחנו ממשיכים לברור אותם בפינצטה והמגמה הזאת תמשך. אתם לא נמצאים בכלל במקום שאתם יכולים להלחם על השחקנים האלה, כמו שהייתם בעבר.

עזוב, דימיטרי, אתה באמת מאמין שהמצב שלכם טוב? דבר רגע לאו דווקא כאוהד, אלא כבנאדם שמכיר את המערכת ומתמצא בכל הפרטים הקטנים. האם אתה חושב שברצלונה יכולה להתמודד מול ריאל באיירן סיטי או פסז על שחקנים שעליהם יש תחרות? האם השמות שנזרקים אצליכם באויר הם שמות שבאידיאל היו שחקני ברצלונה?

לא הבנתי מה הקטע של מי יש לו יותר “צעירים” ? אם מדובר על כמות גם לריאל וגם לברצלונה יש מאות צעירים במערכות השונות שלהם.
אם מדובר בשחקנים שיכולים לתרום אז כל הצעירים של ברצלונה שווים ביחד חצי וניסיוס בערך.

ההבדל בין הצעירים שלנו לשלהם הוא ששלנו כבר היו והוכיחו את עצמם כראויים לרמות הגבוהות ביותר,גאבי,פדרי ואראוחו עוד לא הוכיחו את עצמם מחוץ לליגה הספרדית העלובה.

שיהיה. ההגדרה שלי שונה. אף אחד לא יכול לבטיח לך ששחקן בן 24 יהיה טוב בעוד עשור.

את ויניסיוס אני שונא. ילד קקה, מתווכח עם השופטים והיריבים, חיוך דבילי מעצבן ובכיין. הוא מזכיר לי כל הזמן את ניימאר. היית לוקח את ניימאר מודל 2015 עם האופי שלו לקבוצה שלך?
מה שכתבת על רודריגו נגד ראפיניה זאת מניפולציה של מספרים. אתה צריך לנרמל לדקות משחק, או להתיחס רק לליגה כי זה נגד אותן היריבות. אתה תראה שיש להם בערך אותה סטטיסטיקה.
גם ראפיניה שיחק רוב העונה בעמדה לא שלו והיה גרוע. היה טוב רק בימין, אבל דמבלה שיחק שם חצי שנה.
לא, לא הייתי מביא את רודריגו. אני שואף ליותר טוב מזה. בינתיים אין לנו כסף כמו שכתבת, אז נסתפק באבדה.

לגבי צ’ואמני, אני לא זוכר שהוא היה אדיר לפני המונדיאל, אבל אולי זאת טעות שלי. בוא נשווה אותו לפאטי לפני הפציעה.

אני יכול להגיד לך שאם בארסה שמה את גאבי למכירה, היא תקבל עליו 100 מיליון. האם זה עושה אותו יותר טוב מצ’ואמני שעלה פחות?
גאבי זכה בגולדן בוי והקדים את בלינגם, זה עושה אותו יותר טוב?
סאנצ’ו ואנטוני כל אירופה רדפה אחריהם גם, נקנו מעל 100 מיליון כ’'א, מה תגיד עליהם עכשיו?
תבררו בפינצטה, זה מה שיש לכם לעשות. אנחנו נגדל 10 כאלה כל שנה, נזרוק 8 ונעלה 2 לבוגרים. או לחלופין נקנה כאלה פדרי ואראוחוים ב 5 מיליון.

דוגרי, המצב שלנו חרבנא, אבל משתפר. אנחנו בדרך הנכונה, ושחקנים צעירים זה חלק מזה. גם להביא שחקנים שמוכנים לרדת בשכר כדי לשחק בבארסה זה חלק מזה.
לא אכפת לי שגונדוגן בן 32, אם הוא מוכן לקבל שכר שבארסה יכולה לתת ומוכן לחוזה לשנתיים, הוא יהיה רכש נפלא.
הייתי נגד חוזה ארוך ללבנדובסקי, מקווה שיאכיל אותי קובע בעוד שנה וגם בעוד שנתיים.
אנחנו לא יכולים להתמודד בכסף נגד סטייט קלאבס כמו סיטי ופסז’, וגם אתם לא. אבל מול באיירן או מול ריאל אנחנו כן יכולים. יש לנו כסף בקופה, ההתמודדות היא מול מגבלת המשכורות של הפייר פליי, זה לא אותו דבר בכלל.
לגבי השמות, אני לא יודע. את רובם אני לא ראיתי, ואת אלה שכן את רובם לא הייתי מביא.

אתה מדבר על ההצלחה בליגת האלופות?
אז גם מבאפה לא הוכיח שום דבר, וגם האלנד עד לפני שנה.