דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

חלומות זה דבר אחד, אני בנוגע לעמדת החלוץ וההתקפה שלנו באופן כללי הרמתי ידיים.
די ברור לי שמה שיקרה זה שאסנסיו יעזוב, קארים ישאר, ברהים יגיע ואלברו יוקפץ לבוגרת בטענה שהוא החלוץ גיבוי.
בפועל בנזמה ימשיך לדדות במשך 90 דקות בכל משחק ומשחק, אלברו יקבל 2 דקות עלובות במשחקי גארבג’ טיים.

https://twitter.com/madridxtra/status/1663216320538722314?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

על פי המארקה הוגשה הצעה חדשה לסבאיוס והוא קרוב להישאר.

הבעיה היא שההיסטוריה מלמדת אותנו שעונה טובה או שתיים יהפכו אותו למשוריין סטייל כרים.

בנזמה בן 34 מנע ממנו להגיע.
ואני חוזר שוב על הטענה הדי הגיונית שלי, האלאנד ישחק בסיטי לפחות 3 עונות, הוא לא יהיה זמין בשום צורה ביום הדין הזה שקוראים לו “קיץ 24”.

החתמה של קיין זה חתיכת הימור, הוא יעלה הון זה בטוח וגם הוא לא חסין לפציעות בלשון המעטה

שחקן מקבוצה אנגלית, בן כמעט 30, אחרי עונת שיא בקריירה, שנתן את כל שנות השיא שלו רק בקבוצה אחת… מקבל *PTHD רק מלחשוב על זה

• post traumatic hazard disorder

ועכשיו ברצינות קיין זה רכש רק במצב של אין ברירה, הוא לא השחקן המתאים להוביל אותנו בשנים הקרובות ולו מפאת גילו. למרות שהוא מקצוען למופת ואני בטוח שימשיך להיות שחקן מעולה גם עד גיל 34-35.

השאלה זה באמת מה עושים במקרה שהערס הצרפתי עוזב ומשאיר אותנו עם בור רציני בהתקפה, יש שממה גדולה שם בחוץ למעט החריג הנורבגי והצב נינג’ה הבוגדני.

אני אוהב את סבאיוס.
אוהב את המניאקיות שבו, תכונה שקצת חסרה בסגל הנוכחי.

אם נשאר זה אומר שהוא יצטרך לסחוב שנה עם פירורים בלבד נוכח ההגעה של בלמינגהאם.
התגמול יגיע בעונת 24/25 לאחר הפרידה מקרוס ומודריץ’.
יחד איתו ועם בלינגהאם ושאר הצעירים אנחנו מסודרים הרבה שנים קדימה בקישור.

יש שממה גם אצלינו בהרכב אם הוא ישאר.
חצי העונה האחרונה זו היכולת שנקבל ממנו, לא יותר (אולי פחות).
כתבו פה לפניי, זה win win.
אני מאוד תומך במהלך כזה שיוביל אותו החוצה כבר הקיץ, אבל גם אם לא הייתי בעד, רק מתוך סקרנות של מה יקרה הייתי רוצה שיעזוב.

מצד שני, לא הייתי מציע להקיש על כל כוכב מבוגר (מהליגה האנגלית או בכלל) להאזרד.
זה לא שיש לכם עשרות מקרים כאלה אלא מקרה אחד.

דווקא הארי קיין נראה לי יכול להתאים מאוד (בהנחה שבקיץ 2024 יבוא האלנד - לא נראה לי שיקרה)

אני נכנס לפה קורא ומשוכנע שמדברים על הארי מגוויר, מתברר שמדברים שלא כדאי ל"המר" על הארי פאקינג קין !!! שחקן של 30 שערי פרמיירליג בעונה החולפת עם איזה מיליון וחצי בישולים, הארי פאקינג קין !!!

מריו קורטחנה טוען שאנחנו מגששים אצל לאוטרו.
אנצ’לוטי מעוניין במגן שיכול לשחק בשני הצדדים, החלוץ המועדף עליו הוא קיין. המועדון מעדיף חלוץ בעלות נמוכה.
פלורנטינו היה לא הכי ברור כשדיבר על האם אנצ’לוטי ימשיך.

כזכור בימים האחרון נשיא ההתאחדות הברזילאית אמר שנראה לו שאנצ’לוטי יקח את התפקיד בקרוב.

שלא יובן לא נכון - מת שקיין יגיע, בלי שום כוכבית או “אבל”. שחקן על מקליבר שכבר אין לנו בסגל בכלל. אם הוא מגיע ובנזמה הולך - השתדרגנו מכל בחינה.

כנראה אני אהיה בדעת מיעוט פה. אבל אם זה נכון, אז התנהלות עלובה של קארים. הקפטן שלנו להזכיר. עושה אחורה פנה מהסכם שכבר סוכם לפני כמה חודשים. גם ההנהלה שלנו יוצאת רע שמתנהלת בחובבנות. לראמוס לא זכור לי שנתנו כל כך הרבה זמן לחתום.
ובמקצועי, אם הוא באמת עוזב אנחנו בפלונטר. ההנהלה תצטרך לקבל החלטה לא פשוטה. האם להחתים “כוכב” במחיר עתק ולסתום את האופציה לאמבפה ו/או האלנד שנה הבאה או להביא מיני חלוץ בשקלים ולהמר ששנה הבאה מישהו מהם יבוא. למי שזוכר, פפ העדיף למשוך עונה עם ג’סוס במקום להביא מישהו כשעסקת קיין לא יצאה לפועל. שנה אחרי הוא קיבל את האלנד. תוך כדי באותה עונה הוא זכה באליפות והודח רק על ידי נס רודריגו. לנו לא יהיה ליברפול בעונת שיא כיריבה אלא ברצלונה די סבירה. על אירופה אין בכלל על מה לדבר אם לא יהיה תחליף רציני.

בנזמה לא יסחוב את הקבוצה יותר כמו שעשה בעונה שעברה.
הדבר ההוגן והאחראי מבחינתו זה להבין את זה ולהודות בזה וללכת, בטח לא להישאר ולהמשיך לא להופיע למשחקים כמו בחצי שנה האחרונה.
הוא צריך ללכת, וכשהוא ילך אנחנו נקבל חלוץ אחר שיעשה את העבודה, כי זה מה שעושים בריאל מדריד כבר 120 שנה.

אגב, אם הוא היה הולך בקיץ הקודם, אולי האלאנד היה מגיע כבר אז והכל היה נראה שונה מאוד. אבל זה דיון אחר כבר.

זה לא נראה שמישהו בהנהלה מופתע מהעזיבה המסתמנת הזו,לפי הדיווחים ריאל ביררה על חלוצים לכל אורך העונה,כנראה ידעו לאן זה הולך.

אני לא מבין למה החלטת שבנזמה קיבל החלטה אחראית. הנהלת ריאל בטח שלא. לא סתם היא סיכמה איתו לעונה הבאה.
ולטל, ריאל חיפשה חוסלו וכאלה. זה לא תחליף לבנזמה.

קיין ללא ספק עשוי מהחומר הנכון, אבל, וזה אבל גדול, מדובר בשחקן שהעביר את (כמעט) כל הקריירה בטוטנהאם, אחד שהיה כבר על סף עזיבה לסיטי ובסוף חתם על חוזה נוסף כדי להשאר בביצה שלו.

ברור לי שזה שחקן שאמור לתת אימפקט מיידי אבל אני לא יודע אם הוא יתן מספרי בנזמה כבר בעונה הראשונה, וזו בעיה כשמדובר בשחקן בן 29 שיעלה הון.
בצד החיובי אצלו, הוא במילא לא חלוץ אתלטי והוא דווקא כן מוסר בחסד שכנראה יוכל לשחק לצד חלוץ אתלטי יותר גם בגיל זקנה, וכן אנחנו חייבים חלוץ ככה או ככה. בסוף אם נצא מהקיץ עם התקפה של רודריגו-קיין-וינסיוס ובליגנהאם מאחורה זה יהיה שדרוג עצום. הקבוצה הזו צמאה לפינישר בחסד.

לאוטרו- לא תודה. הוא מעמיד מספרים יפים אבל גם נוטה להעלם לחודשיים פעם בעונה. מיצינו את הבנזמות.

לדעתי פירמינו זה להביא ללא קשר לאם יבוא שחקן נוסף, במידה והשחקן יכול להסכים לחוזה לעונה גג שתי עונות (שלא ניתקע). גם חצי מהיכולת שלו בימים הטובים בליברפול זה אחלה לשחקן רוטציה בכיר. אם סוגרים איתו זה גם יתן שקט לחפש חלוץ בלי פאניקה מיותרת. בעקיפין זה אף יכול להוריד מחיר של שחקן כמו קיין כיוון שאנחנו פחות לחוצים.

אני לא מסכים עם ההקבלה. קיין, עם כל הכבוד, זה לא בנזמה והוא מעולם לא נתן עונת כדור זהב. בנזמה של השנה שעברה זה באמת שחקן שאי אפשר היה להוריד לספסל. אני לא חושב שיש איזשהו סרט שהארי קיין מגיע והוא מצליח עד כדי כך שעוד שנתיים-שלוש בגללו מוותרים על הלאנד. זה פשוט לא יקרה.

יש לי ספקות לגבי הארי קיין אך ורק בגלל המחיר והטראומה מהזאר, אבל אין בכלל ספק שאם בנזמה עוזב, הספקות נעלמות וקיין חייב להגיע. לא נמצא חלוץ טוב יותר ממנו וריאל מדריד לא יכולה להרשות לעצמה לבנות על חלוץ מחליף כשחקן המוביל בהתקפה שלה כ-PLAN A. אני אוהד ריאל מדריד משנת 2000 וזה לא קרה מעולם, ואני לא מעוניין שזה יקרה גם בשנה הבאה. תודה.

קיין נותן את המנה שלו בכל עונה משך שנים ארוכות. לדעתי יש גבול כמה גרוע זה יכול להיות. לא רואה איך הוא יורד מ 15 שערים