דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

זה קל, כל הביצים על אנדריק.

גדול בגלל הגיל, בגלל האיכות לא בהרבה. לא סתם קיין בדרך לשבור את השיא של שירר (לדעתי זו אחת הסיבות מדוע הדיבור שיגיע למדריד לא באמת רציני)

אם לא מצליחים להביא את קיין הקיץ ובקיץ הבא אמבפה יסרב אז לא תהיה ברירה אלא להמר על חלוץ סטייל לאוטרו,אבל אני מאמין שאם ננסה בכל הכח אז אחד מקיין(הקיץ) או אמבפה (קיץ הבא) יגיעו אלינו ולא נצטרך להתפשר.

בתחושה שלי, יהיה קל יותר להביא את האלאנד מאת קיין.
אני גם מתחבר מאוד למה שרשמו לפניי (דור, נראה לי).
בא לי חלוץ מהיר שיטוס קדימה.
הספיק לי מבנזמה שויניסיוס צריך להרתיח מים ולחכות לו שיגיע להתקפה.

באמת אין לי מושג מי יבוא, אין לי שם שהייתי מכריז עליו המועדף שלי (פרט לויקינג) ואפילו לא מאמין שבנזמה באמת ילך בסוף, אבל הדיון פה מרתק ולא היה כזה כבר שנים!
רק אם אפשר באמת שתכניסו עוד קצת שמות לקלחת חוץ מאוסימן וקיין…

תרשום,עונה הבאה הוא תופר אתכם במדי יונייטד.

לגמרי בגלל הגיל. עם קיין הבסט קייס זה חלוץ נהדר לארבע שנים. עם אוסימן אני חושב שצריך להיות אופטימי במיוחד כדי לחשוב שתהיה לו קריירה כמו של קיין שש-שבע שנים מהיום, אבל אפשר להרוויח חלוץ טוב לעשור.

לא נראה לי שיצליח להבקיע שביעייה… :grin:
ואם יחתום ביונייטד הוא יתמודד מול ואן דייק, לא בלם שאפשר לגבור עליו בפיזיות.

עונה שעברה רבנו מי יותר מתאים, האלאנד או אמבפה ואף אחד לא הגיע, העונה רבים מי יותר מתאים קיין או אוסימאן וחוסלו הגיע, סך הכל התקדמות.

בנזמה הודיע לריאל מדריד שהוא החליט לעזוב.
אנחנו מחפשים חלוץ טופ.
התוכניות השתנו בעקבות העזיבה הזאת.

אני רק מקווה שזה לא יצור אפקט דומינו שיפגע בתוכנית לטווח הארוך.

גם אודריוסולה הודיע שהוא מוכן לעזוב,מה עשינו שמגיע לנו כל הטוב הזה?

השמועות אומרות שהזאר וגם מנדי יהיו חלק מעסקת קיין ? אולי הם צריכים גם מאמן ותיק שזכה באליפות בכל הליגות הבכירות ? :face_with_peeking_eye:

אודריוסולה מעוניין לעזוב. בנוסף, ריאל מדריד החליטה שלא לשלם את סעיף הרכישה של ויניסיוס טוביאס בסך 10 מיליון יורו.
מי שיחליף את נאצ’ו בסגל יהיה רפא מרין.
אנחנו גם מעוניינים למכור את מנדי, ועדיין לא התחילו לדבר על מחליפים פוטנציאלים בשבילו ובשביל אסנסיו.

לפי המקורות היותר אמינים (חוסה פליקס דיאס, מטה מורטה, רלבו, מריו קרטוחנה ודומיהם) הפעמים שקיין הוזכר בהקשר שלנו היה בכך שבריאל מדריד אמנם אוהבים את הרעיון אך לא מעוניינים להיכנס למשא ומתן עם דניאל לוי. מנגד השמועות שלוי יהיה מוכן למכור לקבוצה מחוץ לאנגליה ב"הנחה", גורם לי לחשוב שאולי הוא כן רוצה למכור, אבל הולך לשחק אותה קשוח. אני מניח שהוא לא ירצה לאבד 60-70 מיליון יורו בשביל עונה אחת. אני בספק אם טוטנהאם במצב כלכלי שיאפשר את זה.

לדעתי האישית, אני מאוד אופתע אם במועדון בכלל ינסו להביא את קיין, נוכח גילו והמחיר הגבוה. לפני כשבוע פורסם שהתעניינו בקולו מואני כחלוץ מחליף אך הוא היה יקר מדיי לפרופיל הזה. לעומת זאת היום כשהסיטואציה השתנתה ואנחנו חייבים פלסטר, אני חושב שאולי כן ישקלו את האופציה הזאת מחדש.

בעוד מדברים על כך שריאל מדריד רוצה חלוץ טופ, אני לא רואה שמות קונקרטיים ממקורות אמינים. השם היחיד ששמעתי הוא פירמינו מפבריציו רומנו.
אוסימן דרך אגב לא מוזכר בהקשר שלנו מחוץ לפורום…

ממה שאני מבין זה שכרגע יש שלושה חלוצים שאנחנו מעוניינים בהם - קיין חוסלו ופירמינו
ומה שאירוני בכל הדבר זה שעם כל מדיניות הצעירים רוב הרכישות הם של שחקנים בני 30 / נושקים ל30 - אלאבה,רודיגר והשמות שלמעלה

לגבי קיין, הוא לא היה פעם פצוע כרוני? לא כמו בייל והזאר אצלינו אבל כן אחד כזה שנפצע פציעה משמעותית אחת לעונה, לפחות ככה זכור לי…אבל עוקבים פה יותר באדיקות ממני בליגה האנגלית אז אשמח שתגידו אם זה נכון
לגביי היכולת שלו אין ספק, אבל ריאל תצטרך להיות חכמה עם המחיר וגם החוזה.

מסכים מאוד עם כל מה שנאמר לגביי זה שרוצים חלוץ מהיר שאפשר לשלוח לשטח, אבל רוצה רק להוסיף את זה שעם ויני שהוא כרגע 90% מהיכולת/תכנית של הקבוצה ליצור מצבים אז צריך גם שחקן התקפה שיוכל ליצור מצבים בעזרת טכניקה, כי לויני אין (עדיין לא מתחבר לרודריגו בימין, לפחות לא ברוב המשחקים כשאין שטח) - חלוצים מהסוג של בנזמה, קיין וגם פירמינו מושלמים לשחק לידו , אם נביא חלוץ שהוא אתלט מטורף אבל לא ככ טכני אז אנחנו עוד יותר נתקשה גם אם הוא סקורר (אלא אם יהיה לנו קשר יצירתי שמייצר מצבים…מהמעט שראיתי בלינגהאם לא כזה עונה על ההגדרה הזאת)

בנוגע לחוסלו ופירמינו - באמת למה לא שניהם? חוסלו בהשאלה לעונה ופירמינו בחינם? מי אמר שחייב 2 חלוצים? עם פירימנו אין לי בעיה בכלל כל עוד זה בחוזה סביר לשנה-שנתיים
הבעיה שלי עם הבאה של שניהם+קיין זה שבאמת הבאנו 3 חלוצים בלי שאף אחד מהם מהיר ואין ככ גיוון, אבל מצד שני איזה חלוץ מהיר מחליף יש בשוק?
קולו מואני לפי השמועות עולה מחיר הזוי, והאמת שאני גם לא כזה תופס ממנו, לדעתי יהיה חתול בשק עוד יותר מיוביץ בגלל המחיר ומסכנה מי שתשלם עליו

האמת היא שריאל בהחלט זקוקה לכל ה-3, והם גם יושבים בול על הפרופיל הנדרש לכל אחד (הרכב, מחליף ראשון, גיבוי).

התרגלנו לסגל בלי חלוצים ושכחנו כבר שסגל בריא של קבוצה שנוהגת לשחק עם חלוץ חוד אחד בהרכב צריך שלושה חלוצים סך הכל. עם העזיבה של בנזמה ומריאנו אנחנו עם 0 עגול.

אבל קשה לי להאמין שיביאו יותר מ-2. זה יהיה כמעט בטוח חוסלו ועוד אחד שמיועד להרכב.

מאוד לא מדויק מה שנכתב פה על קיין “והפציעות”. אולי בעונת 2019-20. הוא שיחק בכל משחקי הליגה העונה, 37 הופעות אשתקד בפריימרליג, 35, 29, 28, 37, 30, 38, 34, מספרים יפים מאוד. ש…אומרים הרבה ולא אומרים כלום בגלל אדן הזאר שגם היה שחקן שלא נפצע? מצד שני קיין אם יגיע לא יחזור בטטה עם שמונה קילו עודפים מהחופשה. אם קיין לא יעשה צעד קדימה אז הוא לא יגיע אלינו לדעתי.

ריאל מדריד צריכה לא רק שלושה חלוצים אלא גם שחקן כנף במקום מרקו אסנסיו (לא יודע כבר מה אני מעדיף, שיילך לפריז סן ז’רמן או אסטון וילה). לא מתלהב מברהים דיאס שיחזור וכבר מיצינו את פדה ואלוורדה בצד ימין.

ריאל שוקלת את ברהים דיאס, אבל פוסם אתמול שאם השחקן יעדיף לא להמשיך, לא ישאירו אותו בכוח.

חוסה פליס דיאס אומר היום שגם מוסא דיאבי וקרים אדיימי נשקלים כמחליף לאסנסיו.

לא להאמין שרק בקיץ הקודם גם אדיימי, גם הלאנד ואם תרצו גם גנאברי היו זמינים ופשוט נתנו לזה לחלוף לידנו, והיום אנחנו בלי אסנסיו ובנזמה ונואשים למחליפים.

זאת המהות של מה שמפריע לחלקנו פה עם ההתנהלות של הקבוצה בשוק ההעברות בשנים האחרונות…

דיברת הרבה על זה שאתה סומך על התוכנית לטווח ארוך ועל הניהול שלו, ואני מבין למה, אם יש מישהו לסמוך עליו זה פלורנטינו, אבל המדיניות הזאת של - או צעירים ברזילאים או כוכבי על(אמבפה או הלאנד בלבד) הביאה אותנו למצב שבו אנחנו מפספסים הזדמנויות פז ועכשיו נצטרך לשלם עליהם ביוקר + להיות עם הגב לקיר בחלון ההעברות

מאכזב מאוד מאוד, המזל שלנו זה שבנזמה החליט כנראה לעזוב(או לפחות חושב על זה ברצינות), גאל אותנו מעוד עונה משעממת עם חלוץ שהוא רגל וחצי בפרישה ונתן חתיכת כאפת השכמה לפלורנטינו.
יהיה קיץ מעניין

לא יהיה הקיץ הזה שחקן שהוא האידיאל ובכל אחד תהיה “בעיה” בין אם גיל, מחיר, ניסיון וכו אבל לדעתי אדיימי הוא לגמרי הפרופיל המתאים.
הוא יכול לשחק כחלוץ (לא שיחק כזה בדורטמונד בכלל האלר ומוקוקו אבל בזלצבורג שיחק כמעט את כל המשחקים כחלוץ), הוא יכול לשחק כווינגר ימין וגם כווינגר שמאל, הוא מהיר, חזק והוא רק בתחילת הדרך שלו, אה והוא לא יחסום אף אמבפה/האלנד כמו שאוהבים להגיד אם וכאשר.
לגמרי לוקח אותו וכך גם חוסלו וגם אלבארו רודריגז שבהחלט מגיע לו יקבלו את הדקות שלהם.
מושלם זה לא אבל אני לגמרי מעדיף את זה בהנחה וקיין/אוסימן לא באמת על המדף.

https://twitter.com/madridxtra/status/1664195846982758405?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

טוב תשכחו מחלוץ,הקמפיין התחיל.

הסיטואציה בקיץ הקודם הייתה אחרת לגמרי, היינו אחרי דאבל ועל גג העולם, היינו בטוחים שאמבפה כבר אצלינו, ובנזמה באנקר בהרכב לפני הלאנד כי מי יוציא את הגיבור שכובש שלושער בכל שלב בליגת האלופות מההרכב.

הרבה מאוד השתנה. גם העזיבה של אסנסיו שהעונה התפתח להיות גורם מכריע ואס מהספסל, גם הירידה ביכולת של קרים, וגם שבמקום לסיים עם דאבל נשארנו בלי אף תואר משמעותי כשלא היינו קרובים לזכות באחד מהם.

אני הייתי מאוד שמח לדעת מה התוכניות האמיתיות של הקבוצה. בינתיים אני אפילו לא יודע למה לקוות. אם השמועות סביב הכוונות של המועדון עבוא אמבפה והלאנד נכונות או לא, משנה מאוד למה אנחנו צריכים ורוצים לקוות.

ורק להבהיר, אני עדיין סומך במיליון אחוז על המועדון. ההישג של לאבד את הקבוצה הכי גדולה ומשמעותית בתולדות המועדון, ועדיין לבנות שלד לעתיד תוך כדי שמסיימים ברווח כלכלי, משפצים את הברנבאו וזוכים בתיארים למרות הכל, הוא ההשיג הכי גדול שלנו בעשור האחרון.

נכון, עכשיו אנחנו מרגישים שנתפסנו עם המכנסיים למטה, אבל כל עוד שהמהלכים שנעשה לא יפגעו לנו בתכוניות לטווח הארוך, לא קרה שום נזק בלתי הפיך. נאצ’ו לא ילד, בנזמה ירד משמעותית ביכולת וגם ככה אנחנו נסמכנו על ויני בהתקפה. חבל לנו על אסנסיו אבל זו הבחירה של הבנאדם. לעבור מיוזמתו מריאל מדריד לאסטון וילה אומר המון עליו.

אנחנו לא נפתח את העונה הבאה בלי חלוצים. יגיע מישהו. מי אני רוצה שיגיע מאוד תלוי בתוכניות של המועדון.

אמנם במהלך העונה כן הוא אותת שהוא רוצה להישאר, אבל כבר מהעונה הקודמת היה נראה שאסנסיו מכוון לעזוב.
בכל מקרה לטעמי הוא לא שחקן ברמה לריאל ועצם זה שבנינו עליו בתור מי שיוביל את אגף ימין זאת תעודת עניות ואני חושב שהעזיבה שלו היא חיזוק כי היא תגרום לנו(בשאיפה) להביא שחקן כנף אמיתי - אם זה לא יקרה ונישאר עם בראהים ורודריגו לאגף אז הפסדנו בגדול

הירידה ביכולת של קארים הייתה צפויה. גם אם לא בצורה כזאת דרסטית.
אם התוכנית המקורית הייתה לבנות על חוסלו שיחליף אותו ואנדריק שיגיע עוד שנה ואז לקוות שהלאנד/אמבפה יתפנו -תכנון גרוע מאוד של המועדון, לצאת לעוד עונה עם חוד שכולל את ויניסיוס, חלוץ בן 35 שלא יכול לתת ספרינט ורודריגו שמשחק בעמדה שהוא לא באמת יעיל - אפשר לזרוק את העונה לפח מראש

נכון שהשנה היינו אחרי דאבל - אבל להסתמך על הדאבל הזה כאיזשהו מדד לעוצמת הקבוצה? להגיד ״לקחנו דאבל אנחנו הקבוצה הטובה באירופה אין סיבה לחזק את הסגל״ זה לברוח ולתת תירוצים

גם שנה שעברה היה ברור לכולם שהסגל שלנו חלש להחריד, לא הביאו שום אלטרנטיבה ושום חיזוק, ואם אנצלוטי לא מקבל השראה מדשאן(תרשה לי להניח שהוא לא היה חושב על זה בעצמו) ולא משתמש בקמאבינגה כמגן שמאלי אז העונה הזאת הייתה הולכת לפח הרבה יותר מוקדם נטו כי המועדון העדיף לחסוך ולשקר לעצמו שאנחנו מכוסים

לי לפחות מרגיש שהמועדון(פלורנטינו) משקר לעצמו וגם לנו עם התירוצים הזה של לקחנו דאבל, יש לנו 8 מועמדים לכדור הזהב וכו׳

אני חושב שדווקא המהלכים האלה והשחקנים שעוזבים בניגוד לתכנון ולתוכנית המקורית מצילים לנו את העונה הבאה ובגלל זה אני שמח עליהם(חוץ מנאצ׳ו, העזיבה שלו קריטית בעיניי ומחלישה את הסגל שלנו משמעותית), אחרת גם שנה הבאה היינו יכולים ללכת לים כבר במרץ.

בגלל כל העזיבות המפתיעות האלה לא תהיה ברירה אלא לעשות איזשהי פעילות בשוק ההעברות ולשנות תוכניות - כי אחרת התוכנית המקורית הייתה ללכת לעונה הבאה עם אותו סגל ואותו מאמן שחירבן לנו את העונה הנוכחית(והביא דאבל שנה שעברה, אבל זה באמת היה חד פעמי ולא קשור בכלל ליכולת ורמת הקבוצה)