דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

קיין הוא החלוץ השני הכי טוב בעולם, אם אפשר להביא אותו זה יהיה טעות חמורה לא להביא אותו, כולם מדברים על השיאים של האלאנד ומשום מה מתעלמים שקיין העונה עם 30 שערי פרמיירליג ! 30 שערי פרמיירליג זה מאורע יחסית נדיר והוא עשה זאת בטוטנהאם ולא בסיטי, ה 30 שערי ליגה של קיין בטוטנהאם יותר מרשימים מה 36 של האלאנד בסיטי, ההפרש אפילו מצטמצם ל 4 אם מנטרלים שערים מפנדל.

סגנון המשחק של קיין גם מתאים מאוד לויני ורודריגו ושיתוף הפעולה איתו יהיה מצויין, קיין גם יבקיע וגם יבשל המון.

ועכשיו לרואי החשבון בינינו שמסתכלים האם זה כדאי מבחינה כלכלית ועל כך שאי אפשר למכור את קיין, הוא יעלה בסביבות ה 20 מיליון יורו ל 4 העונות שנשארו לו, אז זה 20 מיליון יורו לעונה על החלוץ השני הכי טוב בעולם כשהאופציה האחרת זה חלוץ בינוני להחריד בכמעט חינם, מה עדיף ?
האלאנד לדוגמא יעלה היום כ 250 מיליון יורו, עוד 7 שנים אפשר יהיה למכור אותו ב 100 מיליון בערך, זה אומר שהאלאנד עולה בעונה כ 25 מיליון יורו, יותר מקיין, ועוד לא דיברנו על המשכורת הכפולה שנשלם להאלאנד.

לכל אלה שממשכנים את ההווה לטובת הלאנד או קיליאן בקיץ 2024 (או בכלל). מנין הבטחון שאחד מהם יגיע אלינו ? הלאנד הוא הכוכב של המועדון הכי טוב בעולם (בכמה שנים הקרובות) ומאמבפה כבר נכווינו מספיק פעמים.

זה לא בהכרח הלאנד או אמבפה. אף אחד לא החליט להתקע עם קרוס ומודריץ’ עד שבלינגהאם הגיע, אלא נשארנו עם קרוס ומודריץ’ עד שנפלה אופציה בשוק שמתאימה לרמה שאנחנו רוצים.
עם טשואמני וקסמירו זה קרה מוקדם יותר, ועם קרבחאל זה עדיין לא קרה.

הלאנד ואמבפה מוזכרים כשחקנים שהמועדון מעוניין בהם, אבל לא חייב זה יהיה דווקא הם. תביא מישהו בגיל הנכון, ברמה הדרושה, ושיקראו לו גם החתול שמיל.

זה נכון שאין כרגע מישהו כזה, אבל עד לא מזמן גם לא הכרנו את הלאנד מוסיאלה ויני בלינגהאם קוורצחליה ועוד שחקנים שהיום כל אוהד כדורגל מכיר. לכן צריך לחכות.

ושוב, ההצעה שלי היא לא לשחק עם חוסלו, אלא לפתוח את הכיס על שחקן משתלם יותר מבחינה כלכלית, שאחרי שתביא חלוץ פותח הוא ישאר לך כאופציה מהספסל או שתוכל למכור ויחזיר לך את ההשקעה. במקרה הגרוע ביותר, שאמבפה והלאנד לא מגיעים לפה, לא נולת אופציה אחרת בשוק והשחקן אותו אנחנו נביא במקום קיין מתאבד או נהרג בתאונת דרכים, קיין שנה הבאה חופשי.

אני תוהה למה צ’לסי מוכנים למכור את האברץ.
יש להם מישהו יותר טוב? הם צריכים כסף? רבו עם הסוכן שלו?

https://twitter.com/madridxtra/status/1665675997771972610?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

נאצ׳ו 2024😍

כי הוא לא ממצא שם את הפוטנציאל,צלסי הנוכחית היא סביבה מבולגנת וחסרת כיוון עם בעלים שרוכש מכל הבא ליד ומחליף מאמן כל יומיים,אפשר להצליח ככה?
עד לפני שנתיים עוד נחשב לאחד הכשרונות הגדולים באירופה,זה שווה הימור בסכום סביר.

נתחיל מזה שדיבאלה בן 29 והאברץ בן 23.
האברץ נמצא בקבוצה שבורה עם התנהלות כושלת ועדיין הוא אחד מ3 השחקנים הכי טובים שלה לעומת דיבאלה אומנם מציג יכולת טובה ברומא אבל זה מגיע אחרי שנים רעות ביובנטוס.
עתידו של האברץ לפניו ויש לו עוד לאן להתפתח, אי אפשר להגיד אותו דבר על דיבאלה.

זה נכון שהוא יעלה 40-50 יורו, אבל מרגיש לי שהוא עדיין לא הראה את כל מה שיש לו ואותו צ’לסי יכולה למכור לעומת כל המודריק שהם קנו בארגזים ב100 מליון יורו לפני חודש וחצי.
דיבאלה זה להביא שחקן שעוד שנתיים רק תרצה להיפטר ממנו ותתקע איתו עד תום חוזה כמו איסקו ומריאנו.

אתה אומר שהיוזמה לעזוב באה ממנו ולא מצ’לסי?

@dmitrys

https://twitter.com/madridxtra/status/1665649474344026113?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

לא יודע אם זה נכון אבל זה הגיוני,הוא כבוי שם.

כתבת יפה, האברץ נמצא בקבוצה שבורה עם התנהלות כושלת, אז אנחנו לא יודעים באמת מה הוא שווה. אני יודע שבכל פעם שראיתי אותו משחק הוא נראה כמו איזה ריג’ן של בנזמה מינוס הכשרון. אדיש, איטי, והכי גרוע זה שאין לו עמדה.

לא חייבים לתת לשחקנים חוזים ל5 עונות. לדיבאלה זו תהיה הזדמנות אחרונה לחזור לטופ והוא מרוויח ברומא 3M לעונה, אני בטוח שעם חוזה זהה הוא יותר מישמח לעבור לספרד ולנסות למצוא את עצמו. חוזה זהה לשנתיים + הפעלת סעיף השחרור שלו זו חבילה של 20M, כלומר לכל היותר רק מדמי ההעברה של האברץ.
גם כשצ’לסי זכתה באלופות עם האברץ כחלוץ הגרמני נתן מספרים די דומים ל"שנים הרעות" של דיבאלה ביובה וזה עוד כשהארגנטינאי פצוע חצי מהזמן.

אם כבר, האברץ זה מסוג השחקנים שיתקעו לך כמו עצם בגרון כי הוא לא יחתום לפחות משלוש שנים ובמשכורת נמוכה.

ככל כשאני חושב על זה יותר, אין לי ספק שדיבאלה הכי מתאים לחור שנוצר. הוא מביא את כל היתרונות של אסנסיו(בילד אפ, בעיטה מרחוק, נייחים) ויודע לשחק גם בחוד שזה משהו שאנחנו צמאים לו.

האברץ יכל להיות אחלה חיזוק בקיץ 22. בקיץ 23 הוא ייכנס לחוליית התקפה כמעט חדשה, בלי תפקיד ברור וכשהקריירה שלו בקפיצת ראש. בשלב הזה הייתי שמח לשועל ותיק וזול יותר כמו דיבאלה.

אם לא הבנתם, עולם הכדורגל ושוק העברות לא יושב וממתין לריאל מדריד.
לא נחתים את האלאנד? הוא יחתום בסיטי.
נאמין למילה של הצרפתי? הוא יחתום בפריז.

לא תחתים את קיין, מישהי אחרת תחתים אותו בשנת חוזה.
לא תביא את אוסימן, ילך לאיזה קבוצה אנגלית.

יש עוד קבוצות, הפרימייר ליג מושכת שחקנים ויש שם המון כסף.

כל החישובים האלה, “אז נביא אותו בקיץ הבא בחינם”, די נו.
אפילו בדיון פנטזיות זה לא תופס.

לא רק זה, אין חינם, בקיץ הבא אתה תשלם לשחקן כבונוס חתימה את מה שחסכת בדמי העברה.

לא מצליח להתלהב מהאברץ. אי אפשר לפטור 3 שנים בינוניות שלו בצ’לסי בנימוק שצ’לסי קבוצה עם התנהלות בעייתית.
בדקתי קצת מה אוהדי צ’לסי כותבים עליו והם מאוד שמחים להיפטר ממנו. בסופו של דבר הדעה של אוהדים שרואים את השחקן כל שבוע היא מדד לא רע.

גם בסטטיסטיקה שלו אין יותר מדי מה להתלהב. ממוצע של 0.5 דריבלים למשחק בעונה האחרונה בליגה. זה שחקן שיפצח הגנות צפופות?!

חלוץ הוא לא. גם לא שחקן אגף בהתחשב בכך שאין לו דריבל והוא לא מהיר במיוחד. נשארנו עם עמדת החלוץ השני או קשר מתחת לחלוץ. כרגע אנצ’לוטי לא משחק בשיטה שצריכה שחקן לעמדות האלה. אם משנים שיטה ל 4-2-3-1 (הלוואי) אז הוא יתאים לשיטה, אבל רודריגו ובלינגהאם עדיפים עליו בעמדה שמתחת לחלוץ ויש גם את ברהים וניקו פז.

צריך חלוץ ושחקן התקפי לאגף ימין יותר ממה שצריך את האברץ.

אין לי שום בעיה שנביא את האברץ, בהשאלה עם אופציית רכישה. להוציא עליו 40-60 מליון אחרי הזמן שלו בצלסי זה די מוזר ובאמת עסקה גרועה

ואני דווקא די מחבב אותו ומאמין שיש בו יותר ממה שהראה בצלסי, אבל אי אפשר להביא שום שחקן אחרי תקופה כזאת בככ הרבה כסף

תשלם לו עשירית אולי.
אם מישהו היה מבטיח שקיין יהיה מוכן לבוא לריאל בקיץ הבא, זה היה כלכלי מאוד לריאל.
אבל כמו שאתה ואחרים ציינו, אף אחד לא מבטיח את זה.

8-10 מיליון ? למה שיסתפק בכך אם יכול להשיג בקלות 40-50 מיליון מענק חתימה במקום אחר ?

למה לחשוב על הקיץ הבא בכלל? כרגע יש קבוצה לא רק בלי חלוץ, אלא רק עם שני שחקני התקפה.
ריאל צריכה כרגע להחזיר את תואר האליפות וקיין הוא שחקן שיכול לעשות את זה, הקבוצה לא צריכה לשאוף למקום שני בליגה שוב כדי שתביא את קיין בחינם בקיץ הבא.

וצריך להגיד את האמת, למרות שהרבה מאוהדי ברסה לא אהבו את החתמת לבנדובסקי, בסוף זה שחקן שעשה את ההבדל בהרבה משחקים והעניק מספר לא מבוטל של נקודות לאלופה.

זה קיץ של 300-400 מיליון יורו.
חיזוק לעמדת המגן השמאלי (טורס + אלפונסו דיוויס - באיירן לא שללו), קשר (בלינגהם), חלוץ פותח (קיין), קיצוני ימני (האברץ).
אולי יחזירו ואולי לא את ברהים, זה לא משנה כל כך, אפילו שכשחקן סגל הוא יופי של שחקן סגל.
מקווה שישאירו את סבאיוס ושהוא יאריך, החיים יהיו קשים אחרי קרוס ומודריץ עוד שנה.
קיץ הבא אם הצב יהיה זמין, יהיה כספים להביא אותו, האיצטדיון החדש ייצר כמות כסף שלא תהיה בעיה לשלם לצב את ״משבצת רונלדו״. - גם קיין לא יתפוס את משבצת רונלדו בעת הצורך, מבחינת שכר.

חוסה פליקס דיאס מאותת שריאל פועלת בגזרת אלפונסו דייויס כבר לקיץ הזה, ושבאיירן לא שללו על הסף.

קדנה סר (לא מהבולטים שמזרימים מידע כשזה מגיע אלינו) מדווחים שאנחנו עומדים להגיש הצעה שקרובה לשישים על האברץ.
כמו כן הם אומרים שהתעניינו בפבאר אבל האחרון מעוניין לעבור לקבוצה בה הוא ישחק בלם.

אם נקבל הקיץ הזה מגנים חדשים, חלוץ טוב (לא קיין, לא שכנעתם אותי), ועוד כמה שחקני התקפה שאשכרה יתנו לנו עומק בספסל, בנוסף לג’וד, יהיה אפשר להתחיל לפתח ציפיות כבר לעונה הבאה.

אני גם לא יודע מה אני חושב על קאי הבארץ. נשמע כמו שחקן שיהיו לו בעיות שדומות לבעיות שיש לנו עם רודריגו, רק פחות טוב ממנו, יעלה 60 מליון יורו וכבר יש לנו את רודריגו. אז בשביל מה?

כשיש לנו כל-כך הרבה רכש לעשות נשמע לי מאוד מוזר שפרז יהיה מוכן להוציא כזה סכום על שחקן שבאופן ברור יהיה שחקן ספסל. מצד שני, לפי כל הדיווחים הוא המטרה המרכזית שלנו לקיץ הזה לצד הארי קיין. מאוד מוזר.

לפי הדיווחים במועדון יש הערכה מאוד גדולה כלפיו, כנראה שיותר מאשר איך שאנחנו מעריכים. פרז, קלפאט, סאנצ’ז, כל הבכירים ממש מעריכים אותו, ואלי הם רואים בו יהלום לא מלוטש.

אני לא יודע אם הוא המטרה המרכזית, הוא לחלוטין המטרה הנוכחית. לפי לא מעט דיווחים הקיץ הזה לא הולך להסתיים מהר.