דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לא מבין את הצורך בקשר במקום קובאצ’יץ’.
מודריץ, קרוס, קאסמירו, איסקו, סבאיוס ויורנטה זה בהחלט מספיק לעונה.
בטח כשאנחנו קבוצה שגם מתמחה ב442 קלאסי ויכולה לשחק בו במידת הצורך.
שנה שעברה בתכלס גם סבאיוס וגם יורנטה לא באמת ראו דקות, הם בהחלט יכולים לחלק ביניהם את הדקות של קובאצ’יץ’.

אמירה כזו מפחידה אותי כי היא אומרת שאולי לופטגי מייעד את איסקו להתקפה בלבד.

יורנטה הוא קשר אחורי ועל סבאיוס קשה לבנות בהגנה.

איסקו זה לא שחקן שאפשר להצמיד לו יעוד. צריך להבין, איסקו לא בוחר את גורלו. איציק שלנו נולד נמוך ועם טכניקה מדהימה, מכאן דרכו בכדורגל הייתה חתומה. מגיל צעיר הוא מוכוון להגשים את המטרה הנכספת להפוך לפי אלף יותר מספר עשר ספרדי. זה עדי כדי כך קלישאתי, שהוא העלה תמונות עם חזירים.

https://www.instagram.com/p/BliUF6tDVjL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1j3sws6jieghl

לעמדה האחורית יש לנו 2 שחקנים אם ככה.
והשילוב היחיד שלא הייתי סומך עליו זה איסקו וסבאיוס יחד, כל שילוב אחר יעבוד מבחינה הגנתית.
שוב תלוי לאן מכוונים את זה, בכל מקרה צריך המון פציעות כדי שסבאיוס ימצא את עצמו פותח במשחק חשוב.

ברוך הבא טיבו! חוזה ל6 שנים. ההצגה לתקשורת מחר ב14:0.

https://twitter.com/realmadrid/status/1027270352857165825

בהצלחה קובא, הבנתי שאין לצ’לסי סעיף רכישה אבל תכף נדע יותר. לפי ההודעה של צ’לסי ההשאלה היא חלק מעסקת קורטואה (ולכן לא יפורסם לה מחיר נפרד).

https://twitter.com/ChelseaFC/status/1027269405309394944

אז כנראה שהשוער הוא הגלאקטיקו של הקיץ. החל מעונתו השנייה בקבוצה(בעונת הבכורה היה בעיקר גיבוי לאיקר, ויש היגידו שאם זה לא היה המצב אז ריאל הייתה זוכה בתואר גדול) - קיילור שמע על אינספור מועמדים לרשת את מקומו בין הקורות, והשיא היה הפקס שאיחר ממנצ’סטר יונייטד - ובסוף העונה נגמרה עם זכייה בליגת האלופות. הפעם, זה באמת קורה. טיבו קורטואה מצטרף לריאל מדריד. השוער הבלגי צעיר מקיילור והוא בסה"כ בן 26, אמור לשלוט בכדורי הגובה ואם ישחזר יותר את היכולת מהמונדיאל הנפלא במדי בלגיה ופחות מתקופתו בצ’לסי - דיינו, ואין ספק שהוא מהטופ של השוערים בעולם. אבל קשה להגיד שהלב שלי שלם עם ההעברה הזו. קיילור שחקן מרגש. שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

אז פלורנטינו בסופו של דבר כן רכש שוב את אחד מכוכבי המונדיאל…

עכשיו בטוח נקח אליפות… בחיים לא הייתי כך אדיש להחתמה של שחקן.

בסדר שיהיה - זו התגובה שלי לרכישה של קורטואה. יש לנו שוער מצויין, שגם היה לו מונדיאל טוב, ומביאים מישהו על הראש שלו. הדבר היחיד הטוב בסיפור שלא נראה שוב את קאסייה הגמלוני.

אבל קשה לי להבין מה רוצים ברכישה הזו, כשברור שאנחנו צריכים שחקנים בעמדות אחרות…

הרכישה של קורטואה היא לא מה שמונע את ההעברות האחרות ולכן לא מובן לי המרמור. קיילור לא מספיק טוב, לא היה מספיק טוב העונה וגם לא לפני כן. גם חיזוק זניח זה משהו בקיץ הזה, וקורטואה מעולה וצעיר.

ברוך הבא ובהצלחה לקובה על הספסל של צ’לסי.

לא מרמור, פשוט אדישות. כולנו מקווים לתוקף שמבקיע שערים. הגולר הכי גדול בתולדות המועדון הרגע עזב אותנו, פשוט שוער כרגע לא ממש מעניין.

העונה האחרונה של קורטואה לא מבשרת טובות, מצד שני אנחנו זוכרים את התקופה האדירה שלו באתלטי. אולי הקירבה לילדים תחזיר אותו לתלם.
כך או כך, סוף סוף שוער גבוה שלפחות אמור לשלוט בכדורי הגובה. בין איקר לנאבאס הגמדים הייתה תקופה קצרה של דייגו לופז, אבל בגדול כבר יותר מדי זמן שאנחנו בלי טאוויל בין הקורות. אני מעדיף שוערים מהסוג הזה בהרבה.

המועדון הגדול בעולם שגם רואה את עצמו ככזה, שואף להביא שחקנים שמצליחים בבמה הגדולה ביותר. המונדיאל הוא המקביל לליגת האלופות שזו האובססיה של ריאל…
בכל מקרה, לא מקבל את האדישות ולא את המרמור. אני ממש מבסוט מההחתמה הזו. נבאס שוער בינוני מאוד ללא משחק גובה, רגל, קבלת החלטות, נוכחות ועוד. הדבר היחיד שיש לו זה אינסטינקטים של חתול וגם זה לא תמיד. לא אשכח את הטעויות שלו נגד באיירן ויובה, ועוד רבות ורעות.
שידרוג גדול לחוליית ההגנה שלנו.

אגב, מערכת היחסים בין פלורנטינו לצ’לסי:

• מכריח אותם לשלם 70 מ’ אירו עבור מוראטה.
  • משיג את קורטואה ב35 מ’ אירו
  • מאלץ אותם לשלם 80 מ’ על קפה
  • נותן להם את קובאצ’יץ’ לעונת השאלה. ללא אופציית קניה.
    לא נעים לי מהם.

לפני הקיץ אמרתי שחשובות לי 3 עמדות: שוער ו2 שחקני התקפה (אחד חלוץ).
גם 1 מ3 זה משהו, אפילו אם מדובר בהעברה הזניחה יותר.
מה גם שקיילור טעה יותר מידי לצד מספר הצלות יפות, קורטואה שווה לנו כמה נקודות שיכולות להיות משמעותיות, בטח כשאני צופה משחקים רבים בהם נתקשה לכבוש

קיילור אמר אוף דה רקורד שהוא רוצה לעזוב כמו שהוא רוצה למות. אז יש לנו שני שוערים לעונה הקרובה ולונין ישחק בקסטיליה, אני מניח.

המרוויחה הגדולה מעסקת טיבו קורטואה: מנצ’סטר יונייטד.
סוף סוף יעזבו לנו את דה חאה בשקט!

כבר לא פשוט לתפוס את כל הגביעים בתמונה אחת

אם פלורנטינו חוסך ברכש לפחות שישקיע בבניית מדפים לגובה.

אולי האנטר מכיר נגר או משהו. חכו לפני שאתם שורפים את פרז.

בגדול כל מיני חדשות סותרות הבוקר:

סאגת לוקה מודריץ’ רחוקה מלהסתיים. ב-AS הציגו שהמועדון לא כלל את מודריץ’ בחמשת השחקנים שמעטרים את הקבוצה בתצלום ברשתות החברתיות| במארקה כתבו שלפי ה-Onda Cero מודריץ’ רוצה לעזוב סופית, ומנגד במארקה עצמו כתבו ‘פגישה פנים אל פנים’ שמשום מה נדחתה. המועדון לא אוהב את הפלרטוט עם אינטר ומאשים את הסוכן בכך אבל מעריכים את מודריץ’, רוצים שירגיש חשוב ויש נכונות להאריך את חוזהו ולשדרג את השכר אם כי לא בדומה לאינטר אלא קצת פחות| הקשר עצמו בינתיים העלה תמונה לרשתות החברתיות וכתב ‘חוזרים לעבודה’ על רקע תמונה מהאימון והוא משדר עסקים כרגיל.

בינתיים עוד שני דברים - לופטגי התאכזב מעזיבתו של קובא והוא דורש חיזוק למרכז השדה, מדובר בשחקן מחליף| ועוד דווח שמארינו מליון סירב לחזור לריאל מדריד ולהיות שוב ‘המחליף של בנזמה’. אחרי עונה יפה בצרפת עם 21 שערים ב-45 משחקים - הוא רוצה להמשיך.

והחדשות האחרונות מאונדה סרו הן שיש סיכום עם תיאגו, ומתנהלים מגעים מול באיירן.

לא רואה איך הוא מגיע ומודריץ׳ נשאר.