דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

כמו כן לומר שהיכולת של ויני זה בעצם טררם אחד גדול בשילוב עם מהירות מטורפת נראה לי גם בזבוז מיותר להחריד של דיו וירטואלי.
עריכה: מודה, הגזמתי קצת. מתנצל.

אכן תיאור מצוין.

אני חושב שזה מסוג הדיונים שאם אתה לא רואה הלימה בין מראה עיניך לסטטיסטיקה, הבעיה לגמרי במראה העיניים (קרי - הסטטיסטיקה שלו ממש לא טועה). ויניסיוס משחק מספיק זמן כדי שהמשחק שלו יהיה מדגם מייצג, מוביל, לוקח על עצמו, אבל יותר מכל - הוא פשוט משחק כדורגל בנזונה, אחד הטובים בזה בעולם.

הנגיעה שלו לא נקייה לעתים אבל וואלה, אני לא זוכר שראיתי אי פעם שחקן עם דריבלינג טוב ממנו, ובפער גדול (למעט אחד ושמו מסי). המסירות שלו לא מדוברות יותר מדי אבל גם הן נהיו מצויינות, יש לו ראיית משחק מאוד טובה והוא מעביר מסירות סופר חריפות לעתים קרובות. גם יכולת הבעיטה שלו נהייתה בסדר. אולי הוא עושה רושם רשלני כי כשהוא מפספס זה נראה על גבול המגוחך, אבל בזמן שעוד דנים על הפספוסים שלו, הוא כבר עבר שניים וכמעט השחיל לשוער בפעם החמישית במשחק, ודווקא זה מתפספס.

עוד דבר שאגיד - מילא לדון על סטטיסטיקות שניתן לטעון שהן מוטות, כמו אחוז מסירות מדוייקות אצל טוני קרוס שניתן לטעון שמוסר רק לצדדים, סטטיסטיקות גם כיבושים וגם בישולים לאורך כמעט 100 משחקים - אלו מספרים שלא משקרים.

הוא טוב, אחד הטובים שיש, לפחות.

אני לרגע לא טענתי שויניסיוס לא שחקן טוב או שהסטטיסטיקה שלו מוטה, אלא רק שהוא עדיין לא כוכב בעיניי בגלל שלל יכולות כאלו ואחרות שלטעמי כן מגדירות שחקן כדורגל ככוכב וסביר להניח שאם ישפרן אכן ייחשב ככוכב.

בוא נסכם את הדיון בזה שלא הייתי מוכר את ויניסיוס ושאני רק מקווה שימשיך גם את העונה ויגיע אפילו ל50+ ש/ב. רק מה, שיפסיק עם הפוזות וכל העוונטות שלו ונהיה מרוצים :slightly_smiling_face:

אני לא אוהב את העוונטות שלו גם, אבל הוא עובדתית אחד השחקנים הכי טובים בעולם, במה שעל הנייר מביא ניצחונות - יצירת גולים. אם אתה לא מחשיב אותו בתור כוכב בפרמטרים שלך זה שלך אחי.

אם זה נכון זו חתיכת הפתעה,מאמין שיתברר בשעה הקרובה.

לא כזה, היו דיווחים שהוא לא מרוצה מהפרויקט של בארסה וזה של ריאל מפתה אותו.

נכון אבל זה היה לפני כמה ימים ומאז זה נראה שרק בארסה נשארה במירוץ והכל סוכם ביניהם,בפורום השכן מתייחסים אליו כשחקן בארסה השאלה רק מתי יגיע עכשיו או בינואר,ולזכותם ייאמר שהם לא מדמיינים אלא מסתמכים על שלל הדיווחים מהימים האחרונים,נחכה ונדע.

מי התייחס אליו כשחקן בארסה אצלנו…?

סה"כ הגיבו לדיווחים, בדיוק כמו זה שנמצא 3 תגובות מעליי.

האמת שאם הדיווחים נכונים זו חתיכת הפתעה, כבר הייתי בטוח שאנחנו יצאנו מהמירוץ לפי הלך הרוח בימים האחרונים.

נכון,והדיווחים כולם ביומיים האחרונים אמרו שהוא סיכם בבארסה,אני לא אמרתי את זה כדי להקניט אף אחד,גם אני עד לפני 5 דקות הייתי בטוח שהוא שלכם.

פרסמו מוקדם יותר היום שנשארה ההחלטה שלו בינינו לבין בארסה ושהוא יחליט ביומיים הקרובים

רכש נהדר במיוחד אם מתחשבים במחיר

אני מבין שאנחנו נמצאים בעידן אחר לגמרי, אבל תמיד יפריע לי שחקן מתלבט אם לחתום בבארסה או ריאל.
זה רק אני.

רק לפי השם הטורקי הזה זה בול השחקן שחסר לנו, גולר, חוץ מזה הוא נראה לי מין ברהים דיאז קצת יותר מוכשר.

מזכיר מאוד את אוזיל
נראה איך ישתמשו בו (אם בכלל ישחק בבוגרת העונה) הוא נראה איטי כדי להיות באגף
אם באמת ישחקו יהלום אז זה יכול להיות אחלה בשבילו, אבל עדיין יש לנו המון שחקנים שיהיו לפניו בהיררכיה

אני עדיין חושב שהתסריט הכי ריאלי זה שהמערך לא משתנה ורודריגו יהיה החלוץ שלנו. גולר זה חיזוק לאגף ימין.

יופי של רכישה. אפשר להשאיל אותו, והסיכוי שהוא יהיה שווה הרבה פחות ממחיר הרכישה שלו הוא זעום

יש הרבה הייפ סביבו אבל אני מסרב בינתיים להשתתף בחגיגה. ילד בן 19 ששיחק פחות מעונה בליגה הטורקית הבוגרת, שגם בגילו הצעיר לא נראה מספיק מהיר לרמות הגבוהות. כמו כן קיים יש סבירות שהוא לא יעמוד בציפיות, כמו הרבה ילדים באמת מוכשרים שפשוט לא הלך להם מאלף סיבות שונות. מאוד מקווה שאני אחזור לפוסט הזה בעוד עונה או שתיים ואצחק.

מה שטוב בעסקה הזאת שזו עסקה בסיכון סופר נמוך, ולפחות לפי איך שרואים אותו במועדון, הפוטנציאל מאוד גבוה. כמובן גם העובדה שהצלחנו לקחת אותו לבצלונה מבין האצבעות מוסיפה סיפוק.

יאללה עכשיו אפשר חלוץ בבקשה?

הנאום ההזוי ההוא של לאפורטה אחרי הפיצוץ של פרשת נגריירה זה הדבר הכי טוב שיכל לקרות לנו, פלורנטינו חזר להיות עם סכין בין השיניים.
יופי של העברה של שחקן סופר מוכשר שיכול לשחק באגף ועם רגל שמאל מדהימה, הייתי בטוח גם שהוא כבר סגור בבארסה אבל כנראה שנגמרו הימים של האידיליה, סופרליג וכו, כמו שצריך.

אני בספק האם יש קשר לנאום של לאפורטה. ג’וד היה בתוכניות של המועדון זמן רב לפני כן, ארדה זה רכש אופורטיוניסטי שאנחנו עושים כמותו בדרך קבע, ו…חוסלו? האמת שאחרי שאיבדנו את אסנסיו ובנזמה חשבתי שנהיה בקצת יותר אמוק, בטח עם חרושת השמועות שהייתה סביב האברץ קיין ושמות נוספים פה ושם, אבל בינתיים אנחנו שקולים ומחושבים כמו קרח.

אין לי שום ספק שאם האידיליה בין לאפורטה ופלורנטינו הייתה נמשכת אנחנו בכלל לא היינו מציעים הצעה עכשיו, היה פה מחטף בדקה האחרונה שהוא מעבר לזה שרוצים את השחקן אצלנו.