דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אולי(אמן) הכוונה היא למנדי?

בתור היענו מגן שמאלי הראשון שלנו אפשר איכשהו לראות תרחיש שמישהו מחשיב אותו כשחקן משמעותי, לא סביר בעליל אבל כולי תקווה

עם פריז תעשה את הצעד הראשון ותראה נכונות למכור את אמבפה (מה שככל הנראה יקרה - אם אמבפה יימכר - כי במדריד מכוונים לזה) הם לא יוכלו לדרוש 200M, כשהם עם הגב לקיר בשנה לסוף חוזה + סכנה למענק נאמנות מטורף. כמו כן אם פריז תמכור את אמבפה והוא לא יבוא בחינם מענק החתימה לא יהיה כזה מטורף.

לא נכון, חסכו מעל 20M עליו כי הפיצויים היו ממש נמוכים אאל"ט.

לגבי הפיירפליי, לא למדתי את הנושא לעומק אבל לדעתי זה לא כזה מופשט כמו שאתה מתאר. להבנתי, מטרתו של החוק היא למנוע מקרים סטייל סיטי ופריז - שבעלי קבוצות לא יוכלו להכניס למועדון כסף מכיסם, או לפחות מ-סכום מסוים. (במאמר מוסגר, פריז וסיטי עקפו את זה די בקלות ובאופ"א לא ממש אוכפים עליהם את החוק מה שלא תורם ליחסים בין אופ"א לפלורנטינו.) כלומר שמדובר על כלל ההכנסות של המועדון ולאו דווקא הכנסות מרכש. ולאור ההתנהלות המצוינת של המועדון במישור הכלכלי נראה לי שלא צריך לחשוש מזה. אוסיף גם שזה הרבה יותר הגיוני, אם רכש היה חייב להיות שווה למכירות לרוב הקבוצות היה קשה עד בלתי אפשרי להתקדם (אם כי ריאל בעשור האחרון בפלוס כמעט תמידי גם בהעברות).

נו באמת… “זרקור שלילי” שגם הוא הולך ונשכח לא יגרום לאף שחקן לעזוב את הקבוצה, קל וחומר קבוצה כמו ריאל מדריד.

כל מה שאתה אומר פשוט מחזק את הדעה שלי, אנחנו במאזן חיובי בפיירפליי כבר כמה שנים, שנה אחת במאזן שלילי לא תמנע מאיתנו להיות במצב חיובי בסוף כי משקללים המון משתנים.
שחררנו כמה שחקנים עם משכורות מטורפות, מכרנו מספיק שחקנים בשנים האחרונות והכנסנו הרבה כסף, הפיירפליי לא ימנע מאיתנו להחתים אף אחד.

אין בעיה שחסכו, הכל טוב ויפה. אבל עדיין הייתה הוצאה כספית חד פעמית.

נכון, זה התנה את ההוצאות בסף הכנסות מסוים(אם אני זוכר אסור לחרוג ב-5 מיליון) ואסר הזרמות כסף של בעלי קבוצות. סיטי ופריז עקפו את זה דרך ספונסרים אינהאוס.

אתה מתרכז בזה למרות שציינתי את זה כסיבה אחת מתוך מכלול סיבות, שבגינן מהרשימה של סנטיאגו בחרתי בפדה כשחקן שהכי סביר שיעזוב. לא אמרתי שהוא יעזוב, ובטח שלא בגלל הסיבה הזו בלבד אבל אני בטוח שהתקרית הזו נרשמה באור שלילי במועדון(ובצדק, עם כמה שאני אוהב את פדה), ובצירוף הסיבות של צורך בכסף, חוסר התאמה ברורה למערך וכאמור התקרית, מכל השחקנים שנמנו הוא הכי סביר.

כל זה לא בא כדי להגיד שאני חושב שהוא יעזוב, אלא רק מנה סיבות כנגדו.

אבל זה לא שנה אחת, זה מכלול, וגם אם ריאל יכולה להחתים אותו העונה, נניח והפיירפליי הוא על תקופה של 3 שנים, אז בעונה הבאה אנחנו נהיה בבעיה, זה משהו שצריך לקחת בחשבון גם ההסתכלות קדימה.

שוב, אני לא יודע מה המצב ומה הסיטואציה, אבל למעט קאסמירו לא מכרנו כמעט, ועל כל משכורת גדולה שעוזבת, משכורת גדולה נכנסת.

לפי הבנתי סגרו את התיק רק בבית משפט, ההתאחדות הספרדית עדיין דנה במקרה ועדיין יש סיכוי לעונש ספורטיבי.

אני חושב גם כן שמדובר במנדי, היחיד עם מעמד לא יציב בקבוצה וגם שיש שמועות על התעניינות בו גם מסעודיה
בסוף תוך שנה הוא כנראה לא יהיה פה עם המהלך המסתמן על דיוויס מבאיירן, היו אפילו דיווחים שרצו להכניס אותו לעסקה כדי שזה יקרה הקיץ אבל באיירן לא רצתה אותו

הלוואי ומדובר במנדי, אבל עזיבה של מנדי לא תכניס אותנו לשוק ותפתיע כמו שכתבו. בכל מקרה מדובר בעזיבה מפתיעה אז נחכה ונראה בכל זאת.

אני חושש שמדובר באחד הצעירים שלנו. בייחוד רודריגו. הסיבה היא שאין לו באמת מקום והעמדה הטבעית שלו תפוסה אצלינו.

זה היה סכום ממש קטן, איזור ה-7-8 מיליון.

אתה מתרכז בלענות לי על דבר חסר חשיבות במקום לענות לי לעניין אחרי שהסברתי לך למה לריאל אין בעיה כלכלית להחתים עוד שחקנים. פדה היה אנקדוטה קטנה ולדעתי לא הגיונית שציינת, זה לא באמת משנה. אגב, אני לא בטוח שהמועדון רואה את פדה באור שלילי. לפי הדיווחים הריב היה דו צדדי וכלל עלבונות של בהאנה כלפי פדה בקשר לבנו שהיה עלול לעבור הפלה (!) ועוד מול בניו הקטנים. ספק עם פלורנטינו בעצמו היה מתאפק מלתת אגרוף בפנים של הנבלה הזאת. תוסיף את זה למצ’אפים על המגרש שכללו עצירת מתפרצת על פדה, ולעצבים של פדה אחרי הפסד משחק, ולא תמצא הרבה אנשים שיתאפקו מלהכניס לו. פדה לא ילד קטן.

עובדתית חוץ מהעונה האחרונה ריאל סיימה כמעט תמיד בפלוס בהעברות, או במינוס ממש קטן. המשכורת הגדולה שנכנסה זה רק ג’וד שגם הוא מרוויח פחות מהזאר. בא נגיד שאם ריאל תרצה למכור היא תוכל להרוויח הרבה כסף, בהנחה וניפטר מאחד הקשרים שלנו מה שבהחלט יכול להיות.
עריכה: זה מאוד מורכב ומי שלא מעורה בעניינים לא יכול לדעת מה קורה. יש עוד שיקולים כמו מרצ’נדייז וזכויות שידור ששווים יותר עם הבאת בלינגהם ו/או אמבפה, ועוד.

להבנתי ההתאחדות לא יכולה להעניש אותו כי זה היה מחוץ לאצטדיון.

אתם הייתם ראשונים ללכל עליו.
בארסה נכנסה לתמונה רק לפני שבועיים בערך, כשדקו נכנס לתפקיד ודחף לרכישה .
אם האידיליה בין לאפורטה ופלורנטינו הייתה נמשכת , השחקן היה עולה לכם פחות.

יש לי הרושם שריאל הייתה משלמת קצת מעל סעיף השחרור בכל מקרה. עשו את זה בכמה וכמה פעמים, כדי לשמור על קשר טוב עם המועדון המוכר, וגם כדי לייצר תדמית של מועדון שלא מחפש לדפוק מועדונים אחרים.

זה כסף קטן, “על הכסף הקטן תהיה לארג’”.

טוב, אל חאליפי פתח רשמית את המשא ומתן על אמבפה היום. אבל רמת החוצפה של בנאדם שפתח מכבש לחצים שכלל את נשיא צרפת עצמו בשביל שאמבפה יסכים לחדש חוזה ועכשיו כשהשחקן רוצה לקיים את אותו חוזה וזה לא מתאים למועדון אז “מכריחים” אותו לעזוב היא דבר שאני לא זוכר. אבל לא באמת היה לי ציפיה מהקטארים והיחס הידוע שלהם לזכויות אדם פשוטות.

חאליפי בשוק שאמבפה לא מקיים הסכמים שסוכמו איתו בעל-פה.

אוי זה פשוט מושלם.

נ.ב. אה כן. ואף-פעם השחקן הטוב ביותר של קבוצה לא עוזב בחינם, חוץ מכשאתה מנצל מצב כלכלי רעוע של קבוצה שנמצאת במצב של ‘אין ברירה’, כדי להחתים אצלך את השחקן הכי טוב שלה ואחד הגדולים בכל הזמנים, ועל הדרך מכתים את המורשת שלו.

אוי הצביעות,הסיבה מספר 1 שאני רוצה שאמבפה יעבור אלינו זה כדי לשים אצבע לתוך העין של המחבל הזה.

https://twitter.com/madridxtra/status/1676642426046537729?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

בקרוב הודעה רשמית,יוצג כנראה ביום שישי.

אבל אמבאפה לא עוזב בחינם ככה סתם. הוא לוקח את בונוס הנאמנות קודם.

רגע, אבל למה חאלאיפי בשוק עכשיו? קרה משהו היום? או שזה בגלל שאמבאפה אמר בפומבי לפני שבועיים שהוא לא מחדש, וחלאיפי הבין רק עכשיו?

כנראה התבשלו עם עצמם כמה ימים עד שהבינו שאמבפה רציני לגמרי

טוב אולי זה לא פעם ראשונה ששחקן עובר בחינם. אבל זו בהחלט פעם ראשונה בהיסטוריה ששחקן חושב על עזיבה שניה אחרי שהוא מקבל מענק נאמנות. רגע…

אני מאד סקפטי לגבי גולר אבל אחלה סכום להימור. אם יתפלפ זה לא יהיה סוף העולם.
בהנחה ולא יושאל לליגה הגרמנית (דורטמונד בטח)מישהו יודע מה יהיה מקומו בהיררכיה?

“אף שחקן לא יותר גדול מהמועדון.”
לפעמים אני שואל את עצמי אם הוא עד כדי כך צבוע שהוא מאמין לעצמו.

קראתי על כך שדני סבאיוס האריך חוזה על אף שהוסבר לו שאת הדשא הוא יראה רק אחרי שקרוס ומודריץ’ יסיימו חוזיהם בקיץ הבא, לכן ייתכן שיושאל לעונה הקרובה למועדון דומיננטי. האם לדעתכם יש דברים בגו? עד כמה הפקק שנוצר עם הצטרפות ארדה ישפיע על קבלת ההחלטות?

פדה (ארדה), רודריגו (חוסלו), ויני (ברהים);
מודריץ’ (בלינגהאם), קמבינגה (טשואמני), קרוס (סבאיוס).

אמבפה אם יגיע (נמאס להקליד את הפרייז הזה) יוביל לפרידה ודאית (קבועה או זמנית) מאחד מבין סבאיוס, פדה וטשואמני. לא מדובר בפייר-פליי או התנכלות מצד טבאס, פשוט עומס שנובע ממגנוט קלאסי של צעירים שרוצים לשאוב השראה מהמאסטרים בריקודם האחרון. דון כאב ראש פלורנטינו, בהצלחה

לא מבין איך ריאל משאירה את קרלו בהינתן שכולם יודעים שהוא זמני.
כל החלטה שלו תהיה תחת זכוכית מגדלת. שום רצון להשקיע בצעירים… כל שחקן יוכל להרשות לעצמו דברים כי ידע שהדון לא פה עונה הבאה. זה לא בריא