דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

אני דווקא תופס את זה קצת אחרת. אנצ’לוטי אוהב מאוד את המועדון, עונה אחרונה בלי הגרדום מונף מעל הראש דווקא יכולה להוציא ממנו הרבה דברים טובים.

מסקנה מהימים האחרונים: הפריזיאן הוא למעשה האס הצרפתי.

פסז ממש לחוצים למכור את אמבפה ואתמול נאסר אמר את זה בפה מלא. מעניין כמה טוויסטים עוד יקרו, אבל לדעתי אנחנו הולכים לקראת שבועיים שלושה שיסגרו את הסיפור הזה.

מעניין אם גולר ישאר אצלנו או שיצא להשאלה.
אם ישאר ויראה יכולת טובה אין סיבה שלא נשחק ב4-2-3-1 ברוב משחקי הליגה הנוחים.
גולר בצד ימין כשרודריגו מתחת לחלוץ.
הגיע הזמן שנחזור לשחק כדורגל התקפי.

משהו שאני לא מבין ואשמח אם מישהו יחדד לי את זה - אם פריז כלכך נואשים למכור את אמבפה(ואם אמבפה באמת רוצה לעזוב), למה שנבזבז עליו 200 מיליון?

הם עם הגב לקיר, הוא רוצה לעזוב, הוא יכול למשוך עוד שנה לקבל מענק + מענק חתימה שמן ולעזוב בחינם
אז למה אנחנו צריכים להציע עליו 200 מיליון יורו?

למה שלא נציע פשוט 100-150(וגם זה מופרך בעיניי) ושיקחו את זה או שנקבל את אמבפה בחינם שנה הבאה וזהו?
אם הוא שוב פעם יעשה סיבוב ויחליט להישאר בפריז ולא להגיע שנה הבאה אז תודה רבה ולהתראות

אם הוא נשאר שם לעונה אחרונה זה אומר שהוא מגיע כשחקן חופשי. במצב כזה יהיו בטוח עוד קבוצות שינסו להציע לו מענקי חתימה רציניים. לא בטוח שזאת עמדה נוחה מבחינתנו.

לדעתי זו אחת מהסיבות שאנחנו לא רצים לפסז עם הכסף, יכול להיות שזה יסגר במחיר נמוך יותר ממה שמצפים.

אני הייתי רוצה שנחכה עוד עונה עם כל שחקן אחר, אבל עם אמבפה הייתי מעדיף לשלם ולסגור כבר את הסיפור הזה. הרעש המתמיד סביב המועדון בגללו, ולך תדע מה יהיה איתו בעונה הבה וכמה עוד חלונות ידפקו לנו. מספיק נדפקנו בגללו.

צילום מסך של פוסט שכתבתי עוד בפורום הישן. ההתקמצנות שלנו עליו וזה שלא השווינו את ההצעה של פסז עליו גרמה לנו לבכות דם. אמנם לא ברצלונה הייתה הבעיה אלא פסז’, אבל הנקודה היא אותה נקודה. עצוב ש6 שנים אחר כך אנחנו תקועים באותו הדיון.

זה לא יסגר בפחות מ 200 מיליון יורו שכולם ילכו לאמבפה, 90 מיליון שהוא אמור לקבל מפסז’ על סעיף הנאמנות ו 100 מיליון שהוא אמור לקבל כבונוס חתימה בעונה הבאה.

זו גם ההרגשה שלי ומה שאני חושב שלבסוף יקרה, אבל יש פה יותר מדיי משחקי מוחות ולך תדע מה החרא הקטן בעצמו רוצה. יכול להיות שכסף כבר לא המטרה הגדולה שלו והוא רוצה פרויקט מקצועי טוב יותר וגם לא לפגוע בפסז אם יעזוב בחינם. הכל פתוח, אי אפשר לדעת.

אני כלל לא פוסל את האפשרות שהוא גם יאריך שם חוזה והוא בסך הכל משתמש בנו שוב פעם, וזה הפחד הגדול שלי. ישפיע עלינו גם מקצועית וגם תדמיתית בצורה קשה.

לדעתי הוא החליט סופית לעזוב, את הכסף הגדול כבר עשה, רוב הסיכויים שיחתום אצלנו אם משהו לא יתפקשש בגדול.

אני לא זוכר סיטואציה (בטח שלא אצלנו), שעוד לפני שהתחיל מחנה האימונים בקיץ(!) - זה סגור מראש וידוע לכולם שהמאמן עוזב בסוף העונה.
מעבר לעובדה שזה מפחיד שהמאמן שלך נמצא באס"ק - זה פשוט נראה גרוע ומזכיר התנהלות עם מאמנים כמו מישל דיין, ניסו אביטן וחיים סילבס במועדונים שהתקציב שלהם לא עובר בבקרה.

אני בדרך כלל מהסנגורים של קרלו, אני מאוד אוהב את הג’נטלמניות שלו והקלאס המיושן אך גם מחובר לצעירים בו בזמן. אבל זה לדעתי לא מתאים למועדון ששואף להתחרות על כל תואר, כל עונה.

קדימה, לתת לו חפש"ש לפני התפקיד האחרון בקריירה, שיהנה קצת בקופה קבאנה ובמקומו שיגיע כבר אהובי צ’אבי אלונסו.

לא חושב, אמבפה עלה על עץ שיהיה לו קשה לרדת ממנו. אם הוא מעריך חוזה זה יפגע תדמיתית גם בו.

יש סיבה וקוראים לה אנצ’לוטי :slight_smile:

אגב מי מתוך קמאבינגה, טשואמני, קרוס, מודריץ, פדה, סבאיוס או בלינגאהם ממלא את 2 המקומות הנותרים בהרכב הזה?

ומי החלוץ שם? חוסלו?

אני חושב שהוא כבר הראה בצורה מאוד ברורה שהוא משתין על כולם בקשת…

בכל מקרה הכל רק ספקולציות ומלחמה בין הרצון שלנו כאוהדים ובין המודעות כדי שלא להשלות את עצמינו. בינתיים הדברים מתנהלים בדיוק כמו שחשבתי שהם יתנהלו עוד בערב שבו התפוצץ סיפור המכתב, אבל באמת שאני לא יודע למה לצפות.

אני מבין, ומסכים עם החשש ממעבר שלו לקבוצה אחרת ברגע שהוא יהיה בלי חוזה.
גם מבין את סנטיאגו שרוצה שכבר נסגור את זה וזהו

אני גם בדעה שצריך לסגור את זה עוד הקיץ ולא קיץ הבא אבל מצד שני כמה אפשר?
אנחנו ריאל מדריד ואנחנו לא צריכים להתרפס בפני אף שחקן כמו שאנחנו מתנהגים עם אמבפה

ריאל תהיה ריאל ותזכה בצמפיונס גם בלי אמבפה(גם אם איתו כנראה נזכה ביותר) ותהיה לנו קבוצת על גם בלעדיו והגיע הזמן להציב לו אולטימטום של take it or leave it

הוא רוצה להישאר בפריז עד עונה הבאה ולעזוב בחינם ואז לעשות לנו סיבובים מול אלף קבוצות אחרות? שילך אליהן, לא צריך לרדוף אחרי הפרימדונה הזה כל קיץ.

היה אפשר לשדרג את הסגל ולחשוב על פתרונות יצירתיים כאלה ואחרים לאורך העונות בלי המחשבה האובססיבית על אמבפה, מחשבה שמתוך זה שאולי אולי אמבפה יגיע אז אי אפשר לעשות שינויים וצעדים דרסטיים כי אז מה יהיה עם אמבפה.

אם פעם התרגשתי מהרעיון שהוא ישחק אצלנו היום אני בעיקר מותש ממנו ומשהו בי גם מקווה שהוא כבר לא יגיע אלינו ויירקב בקבוצה אחרת בזמן שהוא רואה אותנו לוקחים לו צמפיונס על הפרצוף ואת הלאנד/ויני לוקחים לו כדורי זהב

יש הודעה רשמית על גולר. חוזה ל 6 שנים. יוצג מחר.
לפי מארקה, ריאל תשלם 30M כולל המשתנים.

התעייפתי מהדיון הזה… שיהיה. בכל מקרה עוד שבועיים נהיה חכמים יותר.

ראיתי בטוויטר שיש גם עמלה של 16 מיליון יורו לאבא, מה שמעלה את העיסקה לפחות ל40 מיליון בטוטאל (לא יודע כמה משתנים פה הם בטוחים וכמה לא).

מישהו יודע כמה זה נכון? מה המשתנים?

במידה וגולר מגיע לאגף ימין, ויני נשאר בשמאל, ורודריגו הוא החלוץ הפותח, מה אומר לקרות כשאנדריק יגיע? האם גולר זה נטו סתימת חור? האם, בהתחשב שכל אחד מה4 שחקנים שציינתי הם כשרונות ++ ובנוסף יש לנו רביעיה של פדה-קמה-צומה-בלניגהאם אחד או שניים מהשחקנים שכולנו אוהבים ומחוברים אליהם יעזוב בקרוב? קצת לא יושבת לי טוב בגרון ההעברה הזאת. מילא היה בן 30 אבל מדובר בשחקן מאוד צעיר.

במילים אחרות, נניח שכל הכבוד על ההחתמה. אבל מי עוזב? אני לא מוכן לוותר על רודריגו בחיים. מודה, אולי אני משוחד.

גולר ילד בן 18, להרכב הוא לא מגיע.
גם אם יהיה מחליף ראשון לרודריגו באגף ימין, יהיו לו המון דקות משחק.
לא רואה בעיה עם סגל של רודריגו, ויניסיוס, גולר, ולוורדה, דיאז וחוסלו על 3 עמדות התקפה (ולוורדה פה כי אף אחד לא יודע איפה ירכיבו אותו).
מה אני מפספס? למה מישהו חייב לעזוב?

תוסיף לרשימה הזאת את אמפבה ואנדריק. זה מצב לא הגיוני בעליל לדעתי.