דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לפי המארקה, לונין קרוב-קרוב להשאלה ללגאנס:

בתוכנית האמינה למחצה הזו אחד הכתבים דיווח שהמועדון סיכם עם יאגו אספאס, למקרה שלא יביאו את רודריגו.

הלוואי, רק שיביאו מישהו עם שתי רגליים, ראש ו15 גולים בעונה.

https://twitter.com/elchiringuitotv/status/1032413347205902336

ועוד אחד שכובש קבוע נגד ברסה

להביא את יאגו אספס ישחוק את מעט מעט היוקרה שנשארה למועדון הזה.

לדעתי אתה טועה.
אספאס יודע שהוא מגיע כדי לבלות זמן על הספסל. הוא כבר בגיל שבו הוא כנראה שואף לתארים שהוא לא ממש לקח (אולי עם סביליה). לטעמי מדובר בשחקן טוב, טוב מאד במשחק מעבר ושווה מספר דו ספרתי של גולים, אפילו כמחליף. לא יודע אם רמתו רחוקה משל מוראטה (יש שיגידו שהוא טוב יותר). יכול להתאים בול לבייל ואסנסיו.

הכל נכון. אבל צריך גם להתחשב בסיטואציה של המועדון כרגע, עם העזיבה של רונאלדו ואי הבאת מחליף בסדר גודל רציני (ולא משנה אם זה היה מבחירה או לא) גם ככה יש תחושה שהמועדון קצת הוריד רגל מהגז. להביא במצב כזה שחקן כמו אספס, או רודריגו לצורך העניין, רק מוסיף לתחושה הזאת. או שתביאו מישהו רציני או שאל תביאו.

איך לא להביא מביא לנו יותר יוקרה מלהביא שחקן ספסל לעמדה בה אין לנו ספסל?

אם המועדון יציג את אספאס כקראק שהבאנו וכמי שינהיג אותנו בשנים הקרובות אז מילא אבין את מה שאתה אומר, אך היות שכנראה זה לא מה שיקרה אז לא מבין את ההודעה שלך.

האמת שזה בא גם ממקום של עצבים על ההתנהלות, אבל אם כבר אז עדיף לתת לסגל הזה לרוץ וכנראה להיכשל ולהביא בקיץ הבא מישהו יותר רציני. מאשר להתקע עם שני חלוצים בינוניים שעברו את גיל 30.

אני חושב שיש כאן פשוט יותר מידי נעלמים.
אם הבאתו של אספאס תמנע הבאת שחקן טוב יותר השנה או שנה הבאה אז אני מסכים איתך לגמרי.
אך מי אמר שזה המצב?
אין לנו מושג מה סכום ההעברה המדובר. אם מדובר בסכום צנוע יחסית אז לא רואה פה שום בעיה.

רכש טוב לדעתי, השחקן הספרדי עם הכי הרבה שערים ב2 העונות האחרונות בלה ליגה, הלוואי ויצא לפועל, אני אישית מאוד אוהב את השחקן הזה.

אני חושב שכולנו עדים לפוטנציאל של ויניסיוס, נראה שהוא בדרך הנכונה להיות הדבר הזה. יכול להיות שהמועדון, וכרגע בצדק, רוצה לקדם אותו ואת אסנסיו ולא להביא כוכב על (שבנינו, הם בדרכ בני 24-26 והם יכולים לפגוע בקידום) גם כי השוק משוגע וזה ממש קשה וגם כי באמת יש סיכוי שהוא ואסנסיו יתקדמו ויהפכו למה שמצפים מהם. ובסביבה הנוכחית שקיימת במועדון, אפשר לנסות להצליח עם הסגל הקיים פלוס חיזוק של חלוץ מבוגר; לכן נראה לי שזו הסיבה שגם פנו לקבאני.

ככה שכמו שזה נראה, המועדון עשה את הרכש שלו ואני דיי מרוצה- אספאס, אם יגיע, לא ייפגע באף אחד וייתן את שלו. הרי תמיד רצינו כאוהדים לייצר בעצמינו את הכוכב הבא, את המסי הבא וזה כמעט אף פעם לא קרה.

לי באופן אישי זה חורה ונמאס לי לקנות כוכבי על במקום לייצר משהו כזה בעצמינו. אני יותר מחושב שויניסיוס ואסנסיו הם, כרגע, העתיד שלנו. וזה נראה מבטיח.

תחשבו על זה.

ראול דה-תומאס מושאל רשמית לראיו.

לונין חובר לאוסקר רודריגס בלגאנס. השאלה לשנה. אמור להיות שוער ראשון.

כמובן שבהסכם הוכנס סעיף הפחד - Cláusula del Miedo - והוא לא יוכל לשחק נגדנו בשבת הקרובה.

לפעמים אני חושב שללא מעללי אטו בברנבאו במדי מאיורקה ריאל מזמן הייתה מפסיקה עם הסעיף הזה.

אם אני לא טועה, התחלנו להוסיף את הסעיף הזה אחרי שמוריינטס הדיח אותנו מליגת האלופות עם מונאקו.

לפי העיתונאי קרלוס קרפיו, מבכירי העיתונאים בספרד, ריאל מדריד תודיע מחר או ברביעי על רכישתו בחזרה של מריאנו מליון.

מריאנו היה בדרכו לסביליה, אבל חוסה סאנצ’ס הודיע לראשי סביליה שריאל מפעילה את סעיף הרכישה בחזרה.

אין למועדון סעיף רכישה בחזרה, ריאל מדריד יכולה ‘לסרב’ לכל הצעה שליון תקבל, יש לה ‘זכות סירוב’, והיא צריכה לבצע מו"מ חדש. בליון ציפו למכור אותו לאנגליה בהרבה כסף אבל זה לא קרה. בכל-מקרה ריאל יכולה להשוות את ההצעה של סביליה שהיא בערך 35 מיליון יורו, ולמועדון יש גם 35% על רכישה עתידית.

במצב העניינים הנוכחי אני אומר ‘תודה רבה’, הוא עשה עונה גדולה בצרפת, הוא בשל, יש לו טירוף - קצת מזכיר בזה את דייגו קוסטה - בקבוצה הזו יש יותר מדי שחקנים עם פרצוף עגום. הוא גם גדל בריאל מדריד וכל זה. לגבי המספרים - אמת, רק 5 שערים מאז ינואר.

בחצי שנה האחרונה מריאנו דעך ביכולת ובמספרים, אבל הוא עונה להגדרה. קדימה.

כנראה שמריאנו יגיע ובמקומו נשלח לסביליה את מאיורל בהשאלה עטוף בסרט מתנה.
צעד מעולה,מריאנו יותר טוב ומוכח מאיורל ומתאים להיות חלוץ לרוטציה,הוא גם שונה מאוד מהשחקנים שיש לנו בהתקפה,אגרסיבי,לוחץ,בועט הרבה מרחוק.
אני חושב שהסגל שלנו רחוק רכישה אחת גדולה מלהתמודד על כל התארים העונה,אבל זה כנראה כבר לא יקרה.

מריאנו סגור לפי כל הדיווחים.

וולקאם!