דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

מדחוי ביונייטד למציל של ריאל מדריד, כדורגל זה הדבר הכי משוגע שיש, רק שקרלו לא ישקול את קמאבינגה כשוער.

קורטואה ענק, הטוב בעולם, אבל החלפה שלו בספרדי זאת לא פגיעה אנושה, אפילו לא קשה.

מה שמעצבן זה שקיין לא זקן מדי עבורה קבוצה שלא כל כך אוהבת לבזבז כמו באיירן.

https://twitter.com/madridxtra/status/1689665398600323072?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

https://twitter.com/madridxtra/status/1689663625064005632?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

יש פה מישהו שבאמת יודע אם קולו מואני שווה את הסכומים האלה שמדברים עליהם בהקשר שלו?

פספסתי משהו, מה קרה היום חדש עם אמבפה ? הוא עדיין לא מוכן לחדש חוזה, הם עדיין ירצו לעשות עליו כסף, מה השינוי ? אני עדיין חושב שזה יהיה הזוי אם הוא לא יהיה השנה בריאל.

אולי הפציעה הטראגית של טיבו תעשה לפלורנטינו תיאבון גם מעבר לעמדת השוער.

אחלה ירח דבש עם מישל באופק.

איך שפקס מתגלגל לו…

לול אחי

כבר לפני חודשיים כתבתי שהוא האופציה הטובה ביותר שלנו והימרתי שהקיץ יגמר עם אמבפה או איתו. הסיבות הן מכיוון שהוא מאוד ורסטילי, מהיר, גבוה, מפרגן לחברים שלידו, יכול לבשל ולכבוש שערים. במידה והוא מקבל את זה שהוא יהיה שחקן רוטציה אצלינו, לדעת זה כפפה ליד. עם זאת כמה כוכביות קטנות, הוא לא הוכיח את עצמו הרבה שנים, לא הכי צעיר (אם כי מספיק צעיר כדי להוות אופציה עבורינו), והוא לא יגיע בגרושים.

לדעתי, אם יש שתי אופציות, השנה אמבפה ב180 מיליון, לפני מיסים וכו, או השנה קולו מואני ב90 ושנה הבאה אמבפה בחינם, אז האופציה השניה עדיפה בהרבה על הראשונה לטווח הרחוק. גם אם לוקחים בחשבון את המענק של אמבפה וכו וכו.

עכשיו, האם באמת כל הסיפור הזה נכון, האם אמבפה יגיע רק ב24 ולא העונה, אנחנו לא יכולים לדעת. יכול מאוד להיות שזה חלק מהמשא ומתן וההצעה לפסז תגיע רק בשעתיים האחרונות של החלון. אבל, יכול מאוד להיות שלא, ואחרי הפציעה של קורטואה יכול להיות שהפוקוס עבר מהמיידי לעתיד. לא מן הנמנע שיש קשר בין הפרסומים שאמבפה החליט סופית להישאר בפסז לבין הפציעה של קורטואה.

לסיכום, יש 3 אופציות.

• הנפצה שאין לה שום ביסוס.
  • עניין אמיתי בקולו מואני.
  • חלק מהמומ מול פסז ומשחקי כיפופי הידיים שלנו מולם.

אנחנו במומ עם בונו. דיל של 20 מיליון יורו.

ממש הייתי מעדיף את ממרדשווילי אבל גם בונו זורם. בכל מקרה נדפקנו.

לא היחידים שדיווחו על זה,הפעם הם פגעו.

בונו עד כדי כך יותר טוב מדה חאה שהוא שווה הוצאה של 20 מיליון יותר? חבל על הכסף.

לטעמי דה חאה נפל בגלל משחק הרגל, זה אלמנט מאוד חשוב במשחק שלנו.
כשוער פרופר דה חאה עדיף עליו.

אני אשמח לשמוע על מקור מהימן שאומר את זה.

נראה לי מגוחך שהכל מצביע על מעבר של אמבפה לריאל ופאקינג השופר של נאסר גורם לך לשנות דעה…

רשמתי קודם שאני מסתמך על מקרי עבר ולא על דיווח כזה או אחר.
ורדיו מונטה קרלו גם דיווחו על זה.

לדעתי זה טיעון די חלש.
בכל מקרה הישארות שלו היא מאוד לא סבירה, פריז והוא טיפסו גבוה מדי על העץ מזמן.
אני כל הקיץ מפמפם פה שהמצב לא דומה למקרי עבר והסבירות שהוא יבוא הקיץ גבוהה מאוד ובכנות אין לי כח לזה כבר… נחיה ונראה.

שוערים מלכתחילה עולים פחות, בונו כבר בן 32, ואנחנו צריכים אותו רק לעונה אחת. זה לא שמדובר באיזה בופון, אז למה 20 מליון?

מאוד מוזר לי שהוא המועמד המוביל כאשר זה המחיר המסתמן ודה חאה יכול להגיע בחינם.

בינתיים מדווח שסביליה עושה שרירים ומבקשת 30…

במחיר הזה לא יביאו אותו. אני עדיין לא איבדתי תקווה לגבי ממרדשווילי. דה חאה בעיניי זו אופציה אחרונה.

אומרים שקרלו אנצ’לוטי לא רוצה את דויד דה חאה וחושב שהוא לא ברמה הנדרשת. אני מנסה ‘לנחם’ את עצמי במצב החדש שנוצר ולהזכיר לעצמי שגם ככה אנחנו חוטפים גול כל משחק עד כמה שטיבו קורטואה גדול.

אממ קצת “מסביב”, הארי קיין בדרך לבאיירן מינכן, ואני לא אוהב להרגיש שאת ריאל מדריד מנהלים מטומטמים. מישהו מופתע שזה המצב ב-11.8 כפסע לפתיחת הליגה? ריאל בלי חלוץ נורמלי כשקיליאן אמבפה כמובן בפריז סן ז’רמן? מצד אחד קיוויתי שהעסקה הזו תיפול איכשהו ואוכל להגיד לעצמי “אי אפשר לנהל משא ומתן עם טוטנהאם האלה”, חיפשתי תירוץ קלוש כדי שלא ארגיש מטומטם. מצד שני, וואלה, דניאל לוי הרס לו את הקריירה, טוטנהאם אחרי עונה איומה בלי אירופה, קיין הקפטן שנתן כל-כך הרבה למועדון ומגיעה לו ברכת הדרך! בטח בגילו ובמחיר שהבווארים הציעו. כמה ח-ב-ל.

אתה בהחלט צודק , פישלו אצלכם עם עמדת החלוץ לחלוטין.
אין לי שום ספק שאם הייתם הולכים על האלנד הוא היה מגיע אליכם ולא לסיטי .
בלי קשר לסאגת קיליאן היה צריך להגיע חלוץ כבר בקיץ הקודם , קבוצה גדולה שמשחקת בצ’מפיונס לא יכולה לחכות לשחקן , לא חשוב כמה טוב הוא.

לא מבין למה ריאל לא הלכה על קיין. הייתה מקבלת שחקן שכמעט מבטיח לה אליפות ומשפר משמעותית את הסיכויים בצ’מפיונס. גם אם נותרו לו רק שנתיים טובות (יש לו יותר), במחיר הזה מדובר במציאה עבור שחקן שובר שוויון. גם בלי להיות שובר שוויון הוא בעמדה שריאל לא רק צריכה אלא נואשת לשחקן. הוא מצידו לא חמור ולכן בוודאי היה מעדיף את ריאל על באיירן.
באמת חבל.

מה לא מובן, מתחילת הקיץ היה דיבור בטוטנהאם תדרוש מעל 100 מיליון ומראש זה סכום שריאל לא מוכנה לשים עליו אותו. כמה באיירן שילמה עליו עכשיו? מעל 100 מיליון, וזה עוד כשריאל בכלל לא התחרתה איתה מה שהיה מקפיץ את המחיר עוד.
אפשר לדון אם זה היה נכון אבל זו החלטה שהתקבלה מתחילת הקיץ בהינתן כל הנתונים, אין פה הפתעות.

אמרתי שאני לא מבין למה ריאל לא הלכה על קיין ואתה אומר ‘מה לא מובן? היא החליטה לא ללכת על קיין’. באמת מה פספסתי…

היה פה אינסוף דיונים כאלה. לדעתי העניין שלנו בו מעולם לא היה קונקרטי משום שהוא נוגד את מדיניות הרכש של המועדון.