דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

שום כאילו, קח את מה שאני אומר בצורה הכי פשוטה שיש. יש בעיות בסגל, אני לא מסכים עם חלק מההחלטות שנלקחו הקיץ, אני אומר את זה בצורה הכי פשוטה וישירה שיש. תסמונת אוהדים הכוונה של לרצות בהצלחות כאן ועכשיו ולא הסתכל על התמונה המלאה. דוגמה לזה היא לרצות לשפוך כמה כסף שלא יהיה על אמבפה, ולבקר את המועדון על זה שלא הבאנו אותו, אבל להתעלם לגמרי מרצון השחקן, מההשלכות הכלכליות, והשיקולים האם עונה אחת שלו אצלינו כשהקבוצה גם ככה חסרה ולא מחוברת שווים את ההשקעה.
מצד אחד כאוהד אני רוצה קבוצה אטרקטיבית מנצחת ודורסנית, אבל אני מנסה שלא לחשוב כאוהד אלא לנסות לראות את התמונה המלאה מהצד.

יש לי הרגשה שאתה לא מסתכל על התמונה במלואה. מצד אחד אני יכול להבין מאיפה אתה בא — לא סתם לשפוך כסף, לבנות את הסגל בצורה רלוונטית ויעילה, וכו. מצד שני אתה מבין מאיפה ׳אנחנו׳ באים, אבל טוען שלא הכל צריך להיות כאן ועכשיו. יש בעיה עם האמירה הזאת.

• עם כל ההבנה שלי לפרוייקט שאתה מתייחס אליו, משהו בציר הזמן של הפרוייקט הזה מאוד בעייתי ואתה מפספס אותו: ככל שהזמן עובר, ככה יש פחות זמן לפרוייקט הנוכחי ליישם את הפרוייקט שכאמור אתה מתייחס אליו כ ׳לא כאן ועכשיו׳. שחקנים צריכים זמן, תיאום, וכו וכו כפי שציינת בצורה מדוייקת. אבל אם אתה מתעכב כבר כמה עונות עם בניית הפרוייקט עד שאפשר לרוץ איתו כמו שצריך, אז אתה יוצר לופ כי כל הזמן מחכים ובזמן הזה אלה שאנחנו בונים עליהם מתבגרים ובסוף נצטרך למצוא גם להם תחליף וזה כדור שלג. אני לא אומר שהקישור שלנו זקן ושצריך לדאוג. אבל אני כן אומר שיש שם כל כך הרבה פוטנציאל לא ממומש שרק מעיד כמה ה׳פרוייקט׳ הזה בעייתי ולא רוקם עור וגידים. זה כמו להחזיק פרארי בחנייה ולא לנסוע בה, רק שבמצב שלנו יש בלאי והפסד עצום כל שנה שעוברת. את הבעיות של הקבוצה ידענו כבר שה- BBC שפך לאגר.

• קבוצת כדורגל, כמו ריאל, חייבת להיות כאן ועכשיו תמיד. חזרת על זה לא מעט פעמים בהודעות שלך שאתה מנסה ללמוד את המועדון. אני לא יודע כמה שנים אתה אוהד את ריאל, אבל ריאל חייבת להיות רלוונטית. וזה כל אוהד חייב להבין בין אם אוהד את הקבוצה שבוע או 20 שנה. וכאן ועכשיו לא אומר לשבור את הכלים, לאבד עשתונות ולעשות *סעודיה בחלון ההעברות (*צריך למצוא פועל למה שסעודיה עושה. מה אומרים על על ׳לסעד׳ ? מסתדר עם מה שהם עושים. קונים את כל הזקנים אחלה של סיעוד :wink:). זה פשוט … להשאר רלוונטיים. להביא חלוץ, להביא מאמן, לחזק בהגנה, להשאיל אם צריך, ולרוץ כקבוצה.

• קיין, לצורך העניין, ≠ כאן ועכשיו אלא כאן ועוד 3-4 שנים. יכולנו להביא את קולו מואני באותו סכום ולחכות לו 3 שנים, העיקר ללכת לפי חזון ה׳פרוייקט׳. מה עשינו בזה?

איזה בזבוז של פוטנציאל עם אנצ׳לוטי על הקווים ועם פרס שלא משלים כבר את הסגל ונותן לו לרוץ ולקטוף תארים אוף.

תגדיר מה זה רלוונטית. לזכות באליפות ולהישאר אטרקטיבית אנחנו צריכים להיות תמיד, אבל בשביל לשלוט בצורה חד משמעית באירופה אנחנו צריכים זמן ולא תמיד זה יקרה. אני מצטרף לטענות שהקבוצה לא מספיק טובה ואטרקטיבית והיה צריך לעשות יותר, ושזה לא היה בא על חשבון בניית הפרויקט בעתיד. אני חושב שהם לא הביאו שחקן “לבינתיים” מכיוון שהם מחשיבים את ההווה אפילו פחות ממני.

אף אחד לא דיבר על לשלוט באירופה, ואפשר לחשוב שזו מילה גסה. לחטאפה יש יותר חלוצים בסגל מאשר לריאל מדריד ושניים מהם גדלו אצלנו ויש להם גם את אנס אונאל הפצוע, דוגמא דפוקה אבל מספרת את הסיפור היטב. ריאל מדריד לא עשתה את המינימום שהיא יכולה כדי להיות הקבוצה הכי טובה בספרד. ההתקפה שלה לא הייתה טובה בעונה שעברה והיא נחלשה משמעותית בחוד. אין לנו לא איכות ולא כמות. גם עמדות אחרות אפשר היה לחזק אבל זה העיקר. ברצלונה עושה מאמצים אדירים בלי שיש לה שקל על התחת. די הגביע ה-14 נשאר בלב שלנו אבל התמונה מעלה אבק. ג’וד בלינגהאם נפלא, זה לא מספיק.

אני אוהד את הקבוצה 20 שנה ולא זוכר שלא היה לנו חלוץ אחד נורמלי בסגל וכל כך מעט שחקני התקפה. הכנתי בחודש יולי נדמה לי את הרשימה של הסגל בכל עונה ועונה.

אחי, אני לא רוצה להגדיר מה זה רלוונטית. דיי אנחנו לא הפועל מרמורק. אם אני צריך להגדיר את זה אז אני כנראה לא אוהד את הקבוצה הנכונה. לא צריך לעשות יח״צ למועדון בכל הודעה.

נקודה שחשבתי עליה, בלינגהאם והברנבאו החדש רק מתסכלים אותי עוד יותר, כי היה פה חתיכת פוטנציאל. אם אמבפה היה מגיע היה טירוף שכזה סביבו וסביב בלינגהאם באיצטדיון המחודש שזה יכל להכניס את כל המועדון לסחרור (חיובי) מטורף. זה מומנטום שפלורנטינו לא השכיל לנצל, וחבל.

ג’וד משחק כמו כוכב ומתנהג כמו כוכב, אבל הוא כמעט נידון להיכשל העונה פשוט כי הוא הכוכב היחיד. רק לחשוב על הטירוף שיכל להיות לנו אם עם לצד הדבר הזה אמבפה היה משחק שם בשמאל ולא רודריגו. זה גם הפסד מטורף לליגה כולה שהולכת מדחי אל דחי.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1703764665933656458?t=W5D3rKGNbCvD93DZAplG9Q&s=19

עסקה קלה , No brainer בשבילכם.

יעבור לברצלונה מן הסתם.

No brainer לשחקן בפרופיל שלו.
נקודתית הוא לא סוג השחקן שבמועדון מחפשים (גיל, קשר).
וזה אם באמת מחפשים חיזוקים

הוא עבר את גיל 24 ולא קוראים לו אמבפה אז הוא כנראה לא מתאים לנו.
ככל הנראה יגיע לברצלונה שתשאיל אותו קודם כל עם אופציית רכישה מוזלת+ הנחת חבר מפפ+ כרטיס תן ביס.

בארסה ופפ כבר לא חברים. ניסה לגנוב את יאמאל ואת באלדה בקיץ.
בארסה רצתה את סילבה כבר הקיץ, אבל פפ סירב לשחרר.
חוץ מזה הוא חייב לנו על פראן טורס ועל כך שסירב למכור את אריק גרסיה חצי שנה מתום החוזה והוא לא שיחק בכלל אצלו.

לא יודע מה זה סוג השחקן שמחפשים , שחקן עם טכניקה מעולה וראיית משחק שיכול לשחק כקשר באמצע או כקיצוני באגף.
הגיל ממש לא אמור לפסול אותו והסכום הוא בדיחה ביחס למחירים של היום וביחס לאיכות השחקן.

תכונותיו של סילבה ידועות בריאל מדריד, זכר לשני מפגשים כפולים בחצאי הגמר האחרונים בצ’מפיונס (המנצחת לקחה גם את הגמר). במשחק האחרון הוא גם הבקיע צמד חשוב (גם בראשון מלפני שנתיים הוא הבקיע שער “חצי מלוכלך”.
כל מה שכתבת נכון אבל בריאל לא ינסו בכלל ( ויש מה להצטער על כך אבל אלו העובדות)

אנחנו האחרונים שאתה צריך לשכנע, ברנרדו סילבה הוא חלום רטוב פה בפורום ובצדק גמור, אולי המחליף הכי ראוי עבור מודריץ’ שיש בנמצא.
עם זאת, כפי שהסבירו מעלי, אנחנו גם מודעים למציאות, ובמציאות הזו הוא כנראה לא יגיע כמו שהארי קיין לא הגיע. באסה.

דווקא אני זוכר שהוא הסכים למכור ולאפורטה אמר שהוא לא רואה שום היגיון לשלם על שחקן שמגיע עוד חצי שנה בחינם.

קודם פפ סירב למכור, ואז לפורטה אמר את מה שאתה זוכר.
הביבי של קטלוניה.

פנטזיות וזה…
לאור המצב של אוסימן בנאפולי, מרגיש שיש פה הזדמנות מטורפת להשיג אותו בלי המלחמת מחירים שהייתה צפויה עליו בקיץ הקודם
הלוואי ונעשה צעד עליו, לא סתם עוד חלוץ

אבל, אבל, אבל…מה עם הצב?

למה בלי מלחמת מחירים?
גם יונייטד צריכים חלוץ, גם צ’לסי צריכים חלוץ או 2 או 10, גם אינטר, ויש גם את הסעודים עם הצעות משוגעות.

רק אצלנו הוא וקבל את הבמה העיקרית של חלוץ 9.
אבל אנצ’לוטי לא צריך חלוץ - הקבוצה מלאה!