דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

בינואר הוא בן 28, זה אומר שאם הם לא מוכרים, אנחנו נקבל אותו לקראת גיל 30. אני מניח שמהצד שלנו יהיה גבול לנכונות לשלם עבור שחקן לקראת סוף שיא הקריירה. מצדם לא נראה שישנה דחיפות למכור. מהו הסכום שעבורו כדאי להם לסכן מאד את העונה הבאה? לא נראה לי שנמוך

כדאי להם כי זו עונה אחרונה שלו. אפילו אם ימכרו ב50 זה רווח כי עונה אחרי זה הוא יעזוב בחינם. להם תכלס זה אומר להקדים רכישת כוכב בשנה אבל יהיה להם 50 מיליון יותר לרכש.

בוא נניח שהוא בטופ 10 שחקני ההתקפה בעולם. כמה מחליפים כבר יש? כרגע, בלעדיו נראה שיהיה להם קשה עד בלתי אפשרי לזכות באליפות

אין מצב שצ’לסי ימכרו אותו בינואר. גם אם הוא יפתח בשביתה איטלקית. לא מדובר פה בפולהאם או לסטר, זו קבוצה שתתחרה חזק בכל החזיתות והוא הכוכב המוביל שלה. כן, גם אם זה אומר שיאבדו עליו קצת כסף לעומת מכירה בקיץ, אני בטוח שיסכימו לספוג את זה במקום לוותר על המשך העונה שלהם.
מבחינתנו, לא יהיה נורא לחכות לקיץ, יכול להיות שאני פסימי אבל עד ינואר לדעתי נישאר רק עם ליגת האלופות והגביע, והזארד עד שיתאקלם לא זה שישנה. לדעתי עדיף לחסוך כסף לרכישות גדולות נוספות(חלוץ למען השם) שיצטרכו להגיע לצד הבלגי בקיץ.

למה שליברפול בעונה שהיא נמצאת בליגת האלופות תמכור את קוטיניו לברצלונה בינואר וצ’לסי שהשנה משחקת בליגה אירופית לא תמכור לנו את הזארד תמורת הסכום הנכון ולחץ מצד השחקן,במיוחד כשהם יודעים שבקיץ הם יהיו חייבים למכור כי אין סיכוי שהוא יאריך חוזה?
הקייצים האחרונים גרמו לנו להפוך לחסרי אמונה,הכל תלוי ברצון של פלורנטינו,הבעיה שהוא כנראה לא רוצה.

הזארד בשביל צ’לסי > קוטיניו בשביל ליברפול.
שחקן הרבה יותר משמעותי שכל המשחק ההתקפי עובר דרכו. קוטיניו לעומת זאת ירד לעמדת הקישור כאשר לליברפול היה כבר את מאנה וסלאח אחרי הפריצה.

אין מה להשוות בין קוטיניו להזאר. קוטיניו היה עוד שחקן חשוב בין סלאח, מאנה ופירימינו. הזאר הוא שתי רמות מעל כל הסגל שם. עזיבה שלו תפגע בצ’לסי בצורה משמעותית מאוד.
הלוואי ויגיע בינואר. אני חושב שהוא השחקן הטוב באנגליה, אבל קשה לי מאוד להאמין שזה יקרה.

אבל קוטיניו לא היה שנה וחצי לפני סיום החוזה שלו אם אני לא טועה.
אני בטוח שצ׳לסי תעדיף למכור בינואר במחיר מלא מאשר בקיץ במחיר זעום סטייל קורטואה או בכלל בחינם שנה אחרי,כי כל עוד נראה התעניינות אין סיכוי שהוא יאריך שם חוזה זו כנראה ההזדמנות האחרונה שלו להגשים חלום ולשחק בריאל,אני בטוח שגם הם יודעים את זה.

לא מבין מה הלחץ להביא את הזארד בינואר, אם אפשר לחכות חצי שנה ליולי ולהביא במחיר הרבה יותר טוב.
העונה הזאת נגמרה עוד לפני שהחלה, והזארד לא ישנה את זה.

הסיבות כן להביא בינואר.
צלסי ככה או ככה פייבוריטית בליגה האירופית וכנראה תגיע לאלופות. אליפות לא באמת על הפרק עם ליברפול וסיטי. לכן בעצם עזיבה שלו בינואר ולא בקיץ לא תפגע קשות בצלסי.
מצד שני, לריאל שכן נאבקת על אליפות הזארד יכול להיות שחקן מכריע ולכן פלורנטינו אולי יהיה מוכן לקנות אותו בחורף במחיר גבוה ממה שישלם בקיץ הקרוב.

בסופו של דבר קבוצת כדורגל זה גם עסק, אם צלסי בכך שימכרו את הזארד 4 חודשים קודם ירוויחו 30 מיליון יותר אז זה בהחלט משתלם להם. בהנחה שלא יפגעו בבחינות אחרות (שתכלס העיקרית היא הגעה לאלופות).

הכל תלוי סך הכל בשחקן עצמו, אם הוא לא יחדש חוזה אז הוא דוחק את צלסי למקום בו יהיו חייבים למכור אותו. בין אם בינואר או בקיץ זה כבר תלוי בקבוצות ובכמה פלורנטינו יהיה מוכן לשלם בשביל שיגיע חצי עונה קודם

העונה הזו עדיין חיה איכשהו,2 נקודות מתחת למקום ראשון,נקודה מתחת לברצלונה ולשמינית גמר ליגת אלופות כנראה נגיע בכל מקרה.
אם נצליח לשמור על מרחק סביר מהמקום הראשון עד ינואר אז אנחנו נהיה חייבים להביא רכש כדי לא לזרוק עוד עונה לפח,מה גם שכל רכש שנביא (אם וכאשר) יוכל לעזור לנו בליגת האלופות.
אי הבאת רכש בינואר זה פשוט לזרוק (גם) את העונה הזו לפח.

צ’לסי לא נאבקת על אליפות וריאל כן?
אותה ריאל שזכתה ב-2 אליפויות ב10 השנים האחרונות (בארסה רק 7)?

2 נקודות ממקום ראשון, ואם נצליח לשמור על מרחק, ואם בייל לא יפצע, ואם בנזמה יהיה טוב, ואם קרוס לא יהיה אפור, ואם ואם ואם. שורה תחתונה הקבוצה נראית כמו הצרות שלי, ואם מסי הניף צלחת בעונות שנראינו מעולה, אז צר לי רבותיי, אבל מסי יניף השנה צלחת עשירית.

גב, אם בייל היה בקצב של 30 ומשהו שערים בעונה, איך היית מגיב אם פלורנטינו היה מוכר אותו בינואר וכנראה מפסיד את האליפות? למה שהם יעשו את זה אם לא תחת תגמול כספי מאד מרשים? זה צ׳לסי, לא ווטפורד. אין שם בעיה של כסף.
ואנחנו, כמה ניהיה מוכנים לשלם על שחקן בן 29, שיש לו עוד 2-3 בשיא?
לא בטוח שיש פה מפגש אינטרסים

מצטער,עם כל הכבוד ריאל מדריד היא לא צ׳לסי,תקראו לי שחצן אבל לא סתם הזארד חולם לשחק בריאל,לא נראה לי שבייל חולם לשחק בצ׳לסי,בטח אם הוא באנקר בהרכב של ריאל.
צ׳לסי ימכרו כי אין להם כל כך ברירה,זה או למכור או ללכת ראש בקיר נגד השחקן ובסוף לשחרר בחינם.
ולגבי המחיר- הגיע הזמן שפלורנטינו יתקדם לשנת 2018 ויוציא סכום של 100-200 מיליון על שחקן שכל כך נחוץ לנו גם מבחינת עמדה וגם מבחינת סגנון המשחק שלו שכל כך חסר לנו ויכול לתת פה בכיף 4-5 שנים טובות.
אנחנו צריכים אותו,הוא רוצה אותנו,נראה לי כמו מפגש אינטרסים מושלם.

כדורגל זה עסק. אם צלסי יכולה להקדים מכירה ובכך לחסוך לעצמה כמה עשרות מיליונים אז יכול מאוד להיות שכך תחליט.
בסופו של דבר הזארד הוא נכס, הוא שחקן שאם בקיץ היה שווה 200 מיליון אז בינואר יהיה שווה כבר באיזור ה150 ואולי פחות, ובסוף העונה יהיה שווה ממש מעט שכן שנה אחרי זה הוא חופשי.
אל תתפסו אותי במספרים אבל בינואר השנה הזארד שווה הרבה יותר מבקיץ, לכן כל הגיוני שריאל תהיה מוכנה להשקיע עוד כמה עשרות מיליונים בשביל החצי עונה הזאתי, ותלסי אולי ינסו לעשות רווח אשר לא יפגע בהם רבות בשורה התחתונה במישור המקצועי.

החשבונאות פה מצחיקה. רומן אברמוביץ’ מוכן להפסיד הרבה יותר מסכום הרכישה של האזארד בשביל אליפות וזה כל מה שמשנה.

מסכים עם רוב המגיבים מעליי. הזארד לא על הפרק בינואר, אברמוביץ’ לא פראייר של אף אחד.
מעבר לכך, אני חושב ששלושת הצדדים ירוויחו אם נמתין לקיץ. הרווח של צ’לסי ברור. הרווח של הזארד גם הוא ברור- הסיכויים להצליח העונה בצ’לסי גבוהים משמעותית מהסיכויים להצליח בריאל, וכן, הם רצים חזק מאוד לאליפות, מבחינתי הסיכויים שלהם גבוהים גם מאלה של המרסיסיידס.
הרווח שלנו יהיה קודם כל כלכלי(והוא משמעותי נוכח כך שכולנו מסכימים שהזארד לבדו ממש לא מספיק + שיפוץ האצטדיון) ומעבר לכך, לבלגי יהיה זמן להיכנס לעניינים לאט לאט בקיץ ללא טורניר גדול ולהתחיל עונה חדשה כמו שצריך. העונה הזאת גם ככה נגמרה מבחינתנו לפני שהחלה, אני חושב שהסכם ג’נטלמני בין שלושת הצדדים להמתין לקיץ יהיה נכון.
בקיץ לבלוז לא תהיה ברירה למכור.

כן, האימפריה מליברפול (מקום 3) - שלקחה עשרות אליפויות ב-30 השנים האחרונות - היא שמונעת מצ’לסי (מקום 2) - קבוצה קטנה מלונדון שלוקחת אליפות רק פעם בשנתיים - להתמודד על אליפות.

הזארד יכול לבלבל את המוח כמה שהוא רוצה על מעבר. שביתה איטלקית הוא כבר עשה בעונת מוריניו, הוא לא ממש מחדש למישהו. מי שמחליט זה רומן, ולך תעשה מולו שרירים.

שום שרירים.
אם הזארד מסרב לחדש חוזה אז המצב הוא כזה:
או שהזארד בא הקיץ בתשלום או קיץ אחרי בחינם.
לא צרים שום שביתה ושום אמירה תקשורתית, פשוט לא לחדש חוזה ומקומך בריאל מובטח.

1. עיקר ההתייחסות הייתה לעסקה לפני תום החוזה
  2. שחקנים לא אוהבים להישאר בלי חוזה. אם הוא גומר מחר את הקריירה ואין לו חוזה לשנים קדימה, זה הפסד של הרבה מאד כסף