דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

לא יודע כמה אמת יש בדיווחים הללו, אבל הידיעות השונות על דרישותיו הרבות של רונאלדו הן לא פחות מהזויות. לא להחתים כוכבים “שיפגעו במעמדו”.

מילא חוסר המודעות של הבחור עצמו. בכל זאת, קשה להתרגל למציאות שהיכולת שלך כבר לא מה שהיתה.
אבל ראשי המועדון? לא מצליח להאמין שאנחנו רואים את אותו המשחק.
הגיע הזמן שמישהו יעמיד את הפורטוגלי במקום. ואם לא מתאים לו שימכרו אותו כבר בחלון הזה למנצ’סטר יונייטד או לליגה הסינית.

עולם הפוך ראיתי.

אז הפסדנו ל- Wolves במרוץ להחתמת רפא מיר, שחקנה של ולנסיה B. יכול לשחק חלוץ וכנף ימין.
במארקה כתוב גם שהוולבס נשלטים על ידי חורחה מנדס, מה שאולי מסביר את ההזיה הקלה.

https://twitter.com/Sport_Witness/status/948259824965480448

מדובר בדיווחי סרק טיפוסיים של חלון העברות לא יודע למה אתה מאמין לזה. בלי שום קשר אתה טועה אם אתה חושב שיש לאיזשהו שחקן בסגל השפעה מי יגיע או לא יגיע.
אין לו שום השפעה במועדון, גם לראמוס אין(חוץ מהמו"מ השנתי על בונוסים לשחקני הסגל) אם זה היה תלוי בפורטוגלי אז אנצ’לוטי בזמנו לא היה מפוטר וחאמס קונטראו ופפה עדיין היו בקבוצה.

פלורנטינו הוא היחיד שמחליט ובשנים האחרונות הוא נותן קרדיט גדול לזיזו שמחליט על הכל בקטע הזה.

לפי כל הדיווחים פקה אריסבלגה סגור אצלנו, וכבר עבר בדיקות רפואיות. כדי להביאו המועדון שילם את סעיף השחרור שעומד על 20 מ׳ יורו.

יליד 94, ימני, 1.89 מ׳ (4 סמ׳ יותר מקיילור).
נחשב לבעל רפלקסים טובים אבל חלש בכדורי גובה.

לדעתי איקארדי מתאים לנו יותר מקיין.
איקארדי הוא שחקן שמשחק חזק, קשה במאבק פיזי להוציא לו את הכדור מהרגל. בנוסף, העוצמה שלו באה לידי ביטוי בהשתלטות על כדורים. תוסיפו על כך שיש לו טכניקה לא קטנה בסיומת.
קיין יותר איטי מאיקארדי למראית עין, והיתרון הבולט שלו, שעזר לו להיות מלך השערים של העונה החולפת הוא העובדה שיש לו יכולת סיומת אדירה, והוא יכול לכבוש מהרבה מצבים בתוך הרחבה.

במערך שלנו, כשמספר ההזדמנויות לחלוצים שואף לאפס במשחק, לא רואה יתרון לקיין על איקארדי, שיכול ליצור מצבים בעצמו ולהחזיק את הכדור שלנו עד ששחקנים כמו מרסלו וקרבחאל (וכמובן שחקני ההתקפה) מצטרפים.
אחת הבעיות בחלוצים שלנו שהם לא יודעים להחזיק כדור, ומאוד קשה לנו ליצור שערים ממשחק על שטח קטן, ולא דרך האגפים.

מכאן זה מוביל אותי לאדן הזארד. יש המון שחקנים טובים בעולם, אבל יש מעט מאוד שיש להם קסם בטיפול בכדור, הזארד הוא אחד מהם. השאלה שנשאלת במידה ואיכשהו מצליחים לשים עליו את היד, זה האם הוא ילך לגנוב מהדקות של איסקו?

קשה לי להאמין שגם רונאלדו וגם בנזמה יעופו, ולדעתי אחת החוליות החלשות שלנו מלבד ההתקפה זו העמדה של קרוס, שאין לו ערך מוסף “מזהיר” כמו לקרבחאל, מודריץ’, קאסמירו וכו’.

אני חושב שאחת הבעיות בבנזמה, היא שהוא “התחנך” ככינור שני או שלישי; הבאנו אותו כשהיה מאוד צעיר, והוא “סורס” ע"י רונאלדו כחלוץ נוסף שחייב תמיד להיות ה"Nice guy". כשמביאים חלוצים כמו איקארדי ששיחק לא מעט שנים כTARGET של ההתקפה של קבוצתו, יהיה לנו יותר קל להבקיע שערים.

הייתי מנחית כיעד מספר 1 את איקארדי.

שמועות שהזארד לא מאריך חוזה וישחק אצלנו. יש לי תחושת בטן לא מדהימה לגבי זה, אבל אם זו העברה חופשית אז זה אומר שישאר מקום לעוד קראק. מה גם שהוא כבר שנים חולם לשחק בריאל מדריד (לגמרי מבין אותו), כך שאמורה להיות לו הרבה מוטיבציה.

עכשיו אם אפשר גם את מרסיאל. לדעתי הוא מסוג השחקנים שמוריניו לא מאד אוהב, מה גם שאני חושב שלנו יש יותר מה להציע לו. אסנסיו-מרסיאל-הזארד יכול להיות נהדר.

להזארד יש חוזה עד יוני 2020, זאת לא תהיה העברה חופשית בכל מקרה. אם הוא לא מוכן להאריך חוזה ו/או מבקש לעזוב, זה רק פותח את האפשרות שצ’לסי תסכים לנהל משא ומתן (גם זה לא בטוח).

צודק, תודה על התיקון.
האופטימיות שיבשה את דעתי.

אם מביאים את הזארד לא אכפת לי שיקח דקות מאיסקו. הזארד הרבה יותר טוב מאיסקו. גם לא אכפת לי שתרד כמות הדקות של ואסקז.
מה שכן יקרה בתכלס זה שאולי יפנימו סוף סוף שאיסקו קשר. מדובר בקשר מצוין ושחקן התקפה טוב, רק טוב. אם הבאת קראק גם תוריד את איסקו לקישור במקומו שלקרוס אז בכלל מושלם.

לגבי קיין או איקרדי זה באמת לא משנה לי, שניהם חלוצים מצוינים שיעלו לא מעט, רק שאחד יגיע בנוסף להזארד.

מבחינתי הזארד הוא בדיוק השחקן שחסר לנו (בהנחה שברור שצריכים חלוץ נורמלי במקום בנזמה) - מהיר, טכני וחזק, שחקן שיכול פשוט לשרוף שחקן יריב ולהראות לו את הגב, מה שאין לנו בסגל. השחקנים הטכנים שלנו איטיים מדי (איסקו, מודריץ’ ובזמנו גם חאמס) והסקוררים שלנו לוקים בטכניקה.

חלום שלי שהוא יגיע.

1. אם קוטיניו שווה 160, כמה שווה הזארד? כמה קיין?
  2. נראה שנתקדם הרבה יותר עם ההבנה ששלושה קשרים דפנסיביים זה יותר מידי (איזו קבוצה קיצונית, מרוטינה שקרוס אחורי ולצידו מודריץ וחאמס עברנו לשלישיית הברזל)
    לצערי נראה שזה יקרה מהכיוון הלא נכון (פרישה/פיחות מעמדו של מודריץ’ עם הגיל), אלא אם איזו מנצ’סטר יונייטד או יובנטוס (מתאים להם) יעשו לנו טובה ויקנו את קרוס.

אחרת, במידה ויבוא אלינו איזה הזארד, נראה את אותו היהלום רק ראש בראש הזארד באיסקו, שזה גם טוב, אבל…
3. הזארד משחק גם כקיצוני?
4. דיון פנטזיות, בכל זאת… ריאל מדריד 2020:

קפה
מרסלו וראן נאצ’ו דני
קאסמירו קובאציץ’
איסקו
הזארד אסנסיו
קיין

לאחר הדחה (מההרכב, מהסגל… לא חשוב) של הפצועים הכרוניים, אלופי העולם במסירה לרוחב ופינוי שטחים, זוכי פסלי זהב מהוללים ומבוגרים וחמומי מוח (עם הרבה כבוד לשני האחרונים)

ספסל: לוקאס וזקס ו6 נוספים :slight_smile:

מפריע לי שבברצלונה גם כשהכל עובד להם הם עדיין מחפשים להשתפר ומחתימים עוד קראק. ואצלנו, אחרי חצי עונה נוראית שבסיומה תבוסה בקלאסיקו, שומעים בקושי את השם של קפה השוער כשאנחנו זקוקים לשחקני התקפה כמו אוויר. זידאן מצד שני אומר לתקשורת שהוא לא רוצה שוער עכשיו.
ד"א מה המקור לשמועות על האזארד ?

מעניין מאוד מה תהיה תגובתו של פרז לקוטיניו.
גם הפער בטבלה, גם ההפסד הבוטה בקלאסיקו וגם הייאוש של האוהדים מההתקפה.
לריאל מדריד אין סיכוי בלי שני שחקני התקפה חדשים.

הזאר אחד מחמשת השחקנים הטובים בעולם. אין סיבה שלא לשלם עליו גם יותר ממה שעלה קוטיניו.

מי שלא מוכן לשלם מעל 100 מיליון בקיץ שעבר ולא היה מוכן לשלם מעל 120 בקיץ הזה ישלם מעל 150 בקיץ הקרוב.
להביא את הזארד + חלוץ (איקרדי או קיין).
נהיה חייבים להוסיף שחקנים לטרייד ויש לנו את בייל ובנזמה כמובן ומבחינתי גם את קרוס

מישהו כאן חשב על העניין הלא מאוד שולי ששמו דניאל לוי? הוא גרם לריאל לשבור שיא העברות עולמי על בייל, פוטנציאל ולא מוצר מוגמר. סחב אותה עם ההעברה של מודריץ’ כמעט קיץ שלם. גרם ליונייטד של פרגי לשבור את שיא ההעברות שלה על ברבאטוב.

קיין מספרית החלוץ הכי טוב בעולם השנה. לא פוטנציאל ולא נעליים, קיין הוא מוצר מוגמר, ריל דיל. שים אותו בחוד ותקבל 25-30 שערי ליגה בעונה בלי ספק.
דניאל לוי מעולם לא היה במצב בו יש לו את השחקן הכי טוב בעולם בתפקידו, ובוודאי לא חלוץ, שאלו השחקנים היקרים ביותר. חשבתם כמה עיסקה כזו תעלה? נראה לכם שלוי יכנע כמו ליברפול? קיין אפילו לא מפעיל לחץ לעזוב. 220 מיליון על ניימאר? הוא יבקש 300 על קיין. הגישה שלו היא - לא רוצים? לא צריך. אין פתח למשא ומתן. לא טובת השחקן ולא שום דבר, רק טוטנהאם עומדת מול לוי כשהוא בא למכור שחקן (דברים של פרגי, לא שלי).
אני בספק שריאל, בתור קבוצה עם תקציב אמיתי, תרשה לעצמה להוציא סכום כזה על שחקן אחד. לדעתי החתמה של הזארד ואיקרדי יחד ריאלית יותר מהחתמת קיין לבדו.

ריאל עוברת הליך שברצלונה תתחיל בו בעוד 2-3 שנים, היום שאחרי רונאלדו/מסי.

הפורטוגאלי היווה את כל ההתקפה של הבלאנקוס, לא נעדר כמעט ממשחקים והיה התקפה של איש אחד.
הוא העלים את החסרונות של בנזמה והעלים את ההיעדרויות של בייל… כבר לא.

פרז קיווה שבייל יהיה היורש הטבעי של כריס וישתלט על ההתקפה, וזה נראה כך בהתחלה.
אבל הפציעות טרפדו הכל ועכשיו נראה שהבלאנקוס נשארו לא עם זה ולא עם זה.

עכשיו לא נשאר אלא לשפוך כסף על שחקן שיענה לפרופיל שעתיד של ריאל, ולשפוך עליו סכום חסר תקדים.

הסיכוי להוציא שחקן על מצ’לסי, סיטי או פאריז נמוך מאוד עד בלתי אפשרי.

בהחלט משהו שמאפיין אותם בשנים האחרונות.
רק לראות איזה חלוצים עברו שם - הנרי, זלאטן, וויה, סוארז.
בזמן שאנחנו כל השנים האלה עם בנזמה.
כואב הלב לראות אותם מובילים את הליגה בקלילות, בלי דמבלה וקוטיניו.

הפנטזיה שלי היא עדיין אמבפה. איך לא הבאנו אותו בקיץ איך.

אם זידאן לא שקרן אז הוא מעריך מאוד את בנזמה ואת רונאלדו, בשביל להביא את מבאפה ריאל היתה צריכה לשבור את כל היררכיית השכר הקיימת במועדון וספק עד כמה המהלך רציונאלי או אפשרי.

למעשה ריאל מדריד היתרון שלה הוא “ההיסטוריה” (שהיא משכתבת מדי שנה, ועשתה זאת לא רע ב4 השנים האחרונות בצ’מפיונס) והיוקרה. בעידן הכסף הגדול של היום, שחקנים לא רצים לעזוב את הפריימיר ליג, שם כל שחקן טוב ומעלה מרוויח 150 ו200 אלף פאונד בשבוע.

אולי פעם היה לריאל יתרון יחסי בכסף, אך לא עוד. היא עדיין מהעשירות באירופה, אך בהחלט לא מונופול.
הבעיה שלנו שאנחנו משחקים באש כבר הרבה שנים, והחלטות לא מקצועיות מנחות אותנו. ההחלטה ללכת על צעירים מבטיחים הקיץ הייתה מצויינת, אך לא ייתכן ששחקן שלדעתי מתאים לאמצע טבלה בצרפת משחק אצלנו בהרכב על בסיס קבע.

יש לריאל מדריד את היכולת הכלכלית לשים את היד על לפחות קראק אחד כשצריך, והאמת? הבעיה שלנו הקיץ לא הייתה אי ההחתמה של אמבפה, אלא השחרור המטופש של מוראטה וההישענות על בנזמה. כלומר יכולנו להרוויח הקיץ בלי להוציא כסף, ובכל זאת בחרנו לשים מקל בגלגלים.

מוראטה ביקש בעצמו לעזוב. אף אחד לא ביקש ממנו לעזוב. זה תהליך טבעי בקבוצות חזקות, לא כל אחד מסכים להיות כינור שני (ובוא נודה באמת, הוא לא היה שורד הרבה בתור כינור ראשון, גם בהינתן שבנזמה עוזב. מוראטה רחוק מהרמה של חלוצי העלית של היבשת, שהם אלה שריאל מדריד באמת שואפת שישחקו אצלה).

בעניין הארי קיין: המספרים שלו אמנם מרשימים והוא בחור טוב, אבל זה סיכון עצום להביא חלוץ אנגלי. המשחק בפרמייר שונה מאשר בספרד. לא חושב שיש לו את הטכניקה הדרושה כדי לשחק אצלנו, מה גם שהוא די איטי. 20-25 שערים בליגה זה משהו שהרבה שחקנים יכולים לעשות אצלנו אם רק ישחקו מספיק. השאלה היא מה ההשפעה על הקבוצה ואיך זה יראה במרץ עד מאי. האינטואיציה שלי היא נגד.