דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

יש הבדל בין להודיע שאתה עוזב לבין לא להודיע.

הבחור הודיע שהוא נשאר בפאריז. כן, היו דברים מעולם, אבל זה יהיה מאוד מפתיע אם יגיע, מה גם שעד כה עושה רושם שמדובר בבחור רציני שצריך להתייחס אליו ברצינות. קיצר, הוא לא מגיע.

יש לי פנטזיה מרושעת שהוא יפצע, יאבד את כל המהירות ואז נרגיש יותר סבבה עם עצמנו.

לא מבין אותו, מה יש להנות מהמחלקת נוער הזו שהוא משחק בה

"יש לי חוזה״
״לא מתייחס לשמועות״
ואפילו ״זה כבוד גדול שריאל מדריד מתעניינת בי, אבל טוב לי בפריס״

ידיעות היום:

מארקה - יורנטה, סבאיוס ורגילון מועמדים לעזיבה בקיץ. לא מפתיע נוכח ההיסטוריה של זידאן עם שני הקשרים.
אס - בייל מעביר מסרים שהוא רוצה להשאר, אבל זה לא יעזור לו. ויונייטד רוצה שפוגבה יצהיר שהוא רוצה להמשיך, וגם זה לא כל כך קורה.

קורטואה נשאל האם דיבר עם הזאר וענה שהוא חבר שלו והם תמיד מדברים… חשוב.

למה עושה רושם שזידאן פשוט שונא חלק מהשחקנים? מה רע ברגילון, באמת שאני לא מבין את זה. לא נוגעים במה שלא שבור. אני חושב שרגילון הוכיח שהוא ראוי להיות בסגל וגם כשהוא שיחק הוא היה לא רע ואפילו יותר מזה.

ההחלטות או יותר נכון הרצונות של זידאן מאוד מוזרות. מה אתם חושבים?

הבעיה של רגילון היא מרסלו. זה שסולארי החליט לייבש את מרסלו ומי שהיה שם זה רגילון, לא אומר שעכשיו כשזידאן חזר ההחלטה היא אנטי רגילון. בסך הכל המצב חזר לנורמה - מרסלו המגן השמאלי הפותח.

הרבה התלהבו מרגילון, אני לא. הוא לא תורם התקפית, והעבודה ההגנתית שלו סבירה.

אני לא חושב שמרסלו צריך להמשיך כמגן השמאלי הפותח שלנו בשנה הבאה, וגם לא רגילון. צריך להביא מגן שמאלי מבחוץ.

מסכים איתך לגמרי. זידאן הגיע עם רשימה של שחקנים שהוא אוהב מהבית בלי להתחשב בהתרחשויות שקרו העונה בקבוצה. איך שחקנים כמו יורנטה וסבאיוס, שנתנו עונה טובה מבחינתם ביחס לדקות שקיבלו, פתאום מועמדים לעזוב - וקרוס, איסקו ומרסלו מקבלים את האמון שלו אחרי עונה מחפירה?
הגישה הזו של זידאן מאכזבת, אבל כרגע זה הכל שמועות ככה שגם את זה צריך לקחת בעירבון מוגבל.

רגילון היה טוב, השאלה היא הציפייה:

1. שחקן סגל - אם זה מה שרוצים ממנו אז הייתי משאיר
  2. מגן שמאלי להרכב - אם יכול או לא להפוך לטוב מאד - זה ממש לא הוכח. בן 22, בגיל שלו דני כבר חזר אלינו אחרי שהיה ברור שבלברקוזן מתים שישאר, בעוד רגיעון עשה שנתיים בלוגרונייס מהליגה השלישית. לא אומר שלא יכול להיות, אבל החודשים האחרונים הם לא הוכחה שכן.

יתכן מאד שיש תוכנית להבאת מגן אחר שאנחנו לא מודעים אליה (בנוסף לאפשרות שאלה סתם כותרות בלי הרבה אחיזה במציאות). בכל מקרה, בגילו הוא צריך דקות, וזה גם מה שיכול לגרום לו להגיע מהדלת הקדמית.

על רגילון הייתי לוקח את הידיעה בערבון מוגבל, נראה לי שהבחירה היא בינו לבין תיאו בתור המגן המחליף (+נאצ׳ו שחוזר להיות הבלם הרביעי בהיררכיה אז יהיו לו דקות לתת גם כמגן). יורנטה וסבאיוס בסכנה גבוהה יותר.

מארקה דיברו עם פרדי בוביץ׳, המנהל הספורטיבי של א.פרנקפורט וחלוץ עבר אגדי בפני עצמו. הוא מאשר שהעניין של ריאל מדריד ביוביץ׳ אמיתי ושאין לו באמת דרך למנוע את המעבר שלו… נשמע כמו עסקה מוחשית ביותר.

וכהערת אגב, בלי לרמוז כלום:

שחקן.
לוקח לפני פוגבה ולא רק בשביל לשמור על שלום בית בפורום.

קיץ של אריקסן+הזארד+יוביץ בנוסף למיליטאו שכבר הוחתם ואני מרוצה, אשכרה נחזור להיות קבוצה שמפחדים מההתקפה שלה.

חסר רק מגן שמאל כי מרסלו לא הולך להשתבח עם השנים…

אריקסן זה בהחלט החתמה חלומית.
גם בגיל הנכון, גם שחקן מצוין, והכי חשוב - נראה כמו אחלה בנאדם, לא עם אף בשמיים.
הבעיה היחידה זה ידידנו היקר דניאל לוי.

אם פוגבה עלה 100, וכולם מסכימים שעדיף את אריקסן, והייתה עליית מחירים גדולה ב-3 שנים שעברו מאז עסקת פוגבה, ומס ריאל, ומס דניאל לוי, כמה אריקסן יעלה בערך?

נקודת האור - החוזה שלו בספרס נגמר בסוף העונה הבאה. הידד! קחי אותו מדריד.

אם לזיזאן יש שכל הוא צריך להתאבד על אריקסן. הקשר המושלם שריאל במצבה יכולה לבקש. שהפוגבות והניימארים יעשו פוזות על מועדונים אחרים.

צריך להחתים את שניהם ולחסוך את כאבי הראש. אנחנו צריכים שני קשרים כדי לשמור על רמה גבוהה בקישור, כי העונה היה לנו קשה גם בדברים הרגילים שלנו כמו העברת כדורים מאגף לאגף וניווט משחק. אני מניח שלפוגבה ואירקסן יש גם נטייה לחפש את השער, דבר שאף פעם היה לנו.

האסרטגיה שעולה לי לראש היא קודם כל להחתים את פוגבה כי הוא כנראה יהיה זמין הקיץ ואחר כך לדבר עם דני לוי בראש שקט, מקסימום נחתים את אריקסן על הסכם לעונה הבאה כאשר יסיים חוזה.

אסור שפוגבה יגיע לכאן. תעברו קצת על הפורום של היונייטד כדי להבין מה מרגישים אוהדים שאדיוט כזה משחק בקבוצה שלהם.

אשמח שאריקסן יגיע. 13 שערים ו17 בישולים העונה. שחקן התקפי טוב בכל אספקט.

פוגבה לדעתי מסוגל למלא הרבה יותר מהפוטנציאל שלנו בקבוצה שאותה הוא לא אמור להוביל התקפית. ההילה שלו אולי מוגזמת, אבל הוא שחקן פשוט מעולה שבידיים הנכונות (זיזו?) יכול למצוא נישה בתור “סתם” אחד הקשרים המובילים בעולם.

חייב להודות שהשילובים בין אריקסן/פוגבה לקרוס וקסמירו, כל אחד בנפרד, נראים עם פוטנציאל גבוה מאד. מי יודע, אולי אני אפילו אוהב את קרוס כשיהיה שחקן יוזם לצידו בקישור והאחראיות שלו אשכרה תידרש ע"מ לפצות על כך ולגשר בין הקשר הקדמי יותר לבין קסמירו. הלוואי והכיוון הוא דאבל-פיבוט של קסמירו וקרוס מאחוריי אריקסן, בעיני זה אידאלי לניצול האיכויות של שלושתם.

אז אריקסן vs פוגבה

אין ספק שהדני שחקן יציב יותר. ומעבר ליציבות, מנהל משחק פנטסטי. הרבה יותר מפוגבה.

השאלה היא מה אנחנו צריכים. במצב של ריאל ובמצבו של השוק אני חושב שבעיקר צריך שחקנים שיודעים להבקיע. בהיבט הזה, פוגבה עדיף לדעתי.
בכל אופן, הגעה של כל אחד מהם תביא עמה שיטה אחרת.

חבל לי מאוד שהשם של סטרלינג לא עולה כאן. השחקן הטוב באנגליה השנה. סקורר, בדיוק בגיל המתאים וכזה שמשחק טוב בשני הכנפיים.

כי לדבר על כמה כיף יהיה אם סטרלינג יתרוצץ אצלנו באגף זה בערך כמו לדבר על איזה כיף יהיה אם מסי יתרוצץ אצלינו באגף

ממש אותו דבר.
דיבורים על מאנה, הזאר, אריקסן ופוגבה זה ריאלי, אבל סטרלינג לא.
מעניין.

קודם כל, דיברו על סאנה, לא על מאנה, וזה בגלל שסאנה לא מוערך יותר מדי בסיטי ולא מקבל הרבה דקות משחק.
דבר שני, פוגבה והזאר הם שני שחקנים שלא רק דיברו על רצונם לעבר לריאל, גם זידאן דיבר עליהם ואמר שאוהב אותם, בנוסף, פוגבה לא ממש אהוב במנצ’סטר (גם לא על ידי והייתי שמח אם יוותרו עליו), הזאר אוטוטו מסיים חוזה ולא ממש נראה שהוא רוצה להאריך אותו, במיוחד שרוב הסיכויים שצלסי לא ישחקו בליגת האלופות גם שנה הבאה.

לגבי אריקסן, כן, הוא בגדר פנטזיה, אבל הוא מקושר לריאל על ימין ועל שמאל וגם אצלו החוזה ייגמר אוטוטו.

לעומתם, סטרלינג משחק בקבוצה שנלחמת חזק כל שנה גם על ליגת האלופות וגם על האליפות, יש לה יותר כסף מאיתנו, והוא מסתמן ככוכב הגדול הבא שלה והחוזה שלו מסתיים רק עוד ארבע שנים.

אולי כי סטרלינג משחק בקבוצה הזו שקונה שחקני ספסל ב50 מיליון לכן היא לא תשחרר לנו את השחקנים שלה במחיר נורמלי, או בכלל.