דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

מה נסגר עם יוביץ’? למה זה עדיין לא רשמי?

הם רוצים כסף הגרמנים

בצ’ירינגיטו מדווחים שראמוס ביקש להשתחרר ללא תמורה מהמועדון כדי לשחק בסין.

הם הוסיפו שפלורנטינו סירב

https://twitter.com/elchiringuitotv/status/1132996265019695104

באיזה עולם שחקן מבקש להשתחרר בחינם מחוזה בשביל להרוויח יותר במקום אחר.
מקווה ומאמין שמדובר בשקר בשביל לקבל חוזה משודרג.

לא צריך להאמין לכל מה שנכתב… יש שמועות הזויות, זה הרבה מעבר. גם אם פלורנטינו היה אומר את זה לא הייתי מאמין

אם כל הכבוד לרצון לפרגן לשחקנים שנתנו את הנשמה למועדון, להשתחרר בחינם לא בגלל סיום חוזה זה כבר מוגזם.
בכיף שיעשו לו כמו רונאלדו, שחרור במחיר סמלי (הרי אם היגוואין שווה 94 מיליון, רונאלדו בהחלט שווה יותר, בטח עם המשך קפיצת המחירים) אבל חינם זה מוגזם.

בכל מקרה, לא מוותר על ראמוס, עדיין מדובר בבלם הטוב שלנו, ובשחקן היחיד שאפשר לסמוך עליו שירים את הקבוצה מהקרשים כשקשה ויתן הכל תמיד. כלומר אם זה אומר שדה ליכט יגיע אז מוכן לשקול זאת, אבל עדיין לא בחינם.

פלורנטינו מתראיין עכשיו ולפי מה שהוא אומר בינתיים לא נראה שהוא הפנים את הבעיות של הקבוצה.

Florentino: “I do not think that the problems of Madrid this season have been because we didn’t have a suitable Cristiano replacement. Zidane left because he was exhausted. Which happened to every player this season except Benzema.”

הם בסך הכל היו מותשים…

אני לא מצפה שהוא יטנף על השחקנים בתקשורת, זה גם לא יעזור למכור אותם במחיר טוב יותר. עדיין הדיבור הזה קצת מדאיג. אם פלורנטינו וזידאן לא מבינים שחייבים מהפכה בקיץ אז נסבול גם בעונה הבאה.

עדיין לא מאמין? :grimacing:

אין לי ממש ברירה עכשיו… וואו. איזו בקשה הזויה. איזה קפטן מבקש דבר כזה? ובגיל 33?

תמיד היה ברור שהוא לא העפרון הכי חד אבל זו אחת האמירות הכי מטומטמות ששמעתי שיוצאות לשחקן כדורגל ברמה הזו. מבחינתי לזרוק אותו ליונייטד, בטח הם ישמחו לתת לו 20 מיליון לעונה.

האמת שזה מאוד מכעיס, ואפילו די מעליב.
לא מצפה מהקפטן של ריאל מדריד להתנהגות כזו בזויה, מילא הייתה הצעה של 100 מליון יורו, ניחא… אבל לבוא ולבקש לעזוב בחינם? על מה ולמה? הבן אדם המשתכר הכי גבוה בקבוצה באיזה עולם הוא נמצא שהוא חשב שפלורינטינו פשוט יגיד לו “סבבה שוחררת”.

תביאו לנו על הדרך גם את קרוס ובייל ואפילו נשלם לכם 200 מיליון יורו, בנוסף ל-200 לשנה שהם יקבלו.
אני מתחיל לחשוש.

יש גם אפשרות שזה חלק מטקטיקת חוזה חדש, מה שלא הרבה יותר טוב מבחינתי. לא מבקשים חוזה חדש אחרי עונה כזו.

זו הייתה התכנית שלי… אבל עכשיו נכנס שייח לניוקאסל, אולי הוא רוצה לבנות קבוצה לאלופות, אולי הוא ישלם

אם זו טקטיקה לחוזה חדש, זה קורה כציפיה לחוזים הגבוהים ששחקני הרכש צפויים לקבל. פוגבה, הזארד, אמבפה, ניימאר - כולם מרוויחים/ירוויחו משמעותית הרבה יותר מראמוס (שלפי פלורנטינו הוא המרוויח הבכיר שלנו, יותר מבייל; מפתיע). זה שובר קצת את התדמית אבל תאכלס - הוא כבר עשה את זה ב-2015 עם הדיבור על יונייטד, והוא לא הסמל הראשון שחושב על כסף. לא נעים אבל אלה החיים.

אם זו לא טקטיקה לחוזה חדש ולראמוס באמת אין יותר חשק לכדורגל מקצועני, אני לא רואה אותו נשאר ולא רוצה שהוא יישאר. בלי hard feelings בכלל. כאדם מן השורה נראה לי הזוי שלשחקנים כמוהו יש בכלל מוטיבציה להמשיך בעבודה התובענית הזאת בלי שיש להם באמת מה להשיג. מתחבר יותר לגישה הברזילאית :slight_smile:

הוא ביקש לעזוב בלי תמורה או שפשוט הביא לידיעת פרז שיש לו הצעה מבלי לבקש לשחרור?
כי אם פלורנטינו אמר מפורשות שהוא ביקש לעזוב זה חצי שחקן עבר מבחינתי.

אבל מצד שני כשזידאן הגיע בפעם הראשונה הקבוצה הייתה במצב דומה והוא כמעט מחק פיגור של 12 נקודות מברצלונה זכה בצ’מפיונס ועונה אחרי זכה באליפות וצ’מפיונס עם אותו סגל פחות או יותר.
הסגל הוא לא עד כדי כך גרוע, הוא פשוט חסר 2 שחקנים מהרמה הכי גבוהה התקפית ונוהל בצורה זוועתית, הזארד ועוד אחד מאמפבה וניימאר ואפשר לזכות שוב בדאבל.

ראמוס רוצה לעזוב? אין בעיה,קודם כל שיביא הצעה נורמלית,לבקש שחרור בחינם זה חוצפה שאני לא מסוגל להבין מאיפה היא באה.
מבחינתי שיביאו עכשיו את דה ליכט או קוליבאלי ושראמוס שגם ככה אין לו חשק יותר לשחק ברמות האלה יישב בספסל עד שיביא הצעה נורמלית ויעזוב,קפטן עלק.

בגדול פלורנטינו אשם באווירה המוזרה הזו שנוצרה במועדון כאילו שאנחנו חטאפה,זידאן חייב לעזוב את המשחקי ראווה עם ארסן ונגר ולהתחיל לבנות פה קבוצה כי פלורנטינו איבד את זה.

לא מבין את כל הנעלבים פה. בקשה לעזוב ללא דמי שחרור כמוהה כבקשה לעזוב ארגון ושהארגון יפטר את העובד, כדי שהוא יהיה זכאי לפיצויים. זה דבר שקורה, בייחוד עם עובדים מוערכים. לי בעצמי יצא לעשות את זה ולא רואה בזה שום בעיה, הרי גם שחקני כדורגל לא מעט פעמים עוזבים ללא תמורה כשמדובר בשחקנים ותיקים ומוערכים במועדון. לגיטימי שפלורנטינו סירב אבל אין סיבה להיעלב מהבקשה.

הוא בן 33, מהשחקנים המעוטרים בהיסטוריה ובדיוק בונים פרויקט חדש. הוא יכול למשוך עוד אבל אם אין לו את הרצון - זה בדיוק הזמן לעבור לסין ולעשות בוכטות. דבר מזה לא גורע מהמנהיגות שלו וממה שהוא מסמל למדרידיסמו.

גם ראול ואיקר עזבו ללא תמורה, והמועדון עוד הסכים להשתתף במשכורת שלהם. קאקא שוחרר בחינם. זידאן פרש עם חוזה ביד. זה נהוג מאוד עם שחקנים ותיקים.

מסכים איתך.

בהתחלה חשבתי שזה חוצפה מצידו, אבל אחרי שהמשכתי לחשוב על זה… אם יש שחקן בסגל שלנו שזכאי לבקש משהו כזה (ברוח טובה כמובן), זה ראמוס.

אם ראמוס היה מבקש זאת בשנה שאנחנו לא צריכים לקנות מיליון שחקנים ולעמוד בחוקי הפייר פליי זה היה מתקבל כאן אחרת לחלוטין. גם אצל פלורנטינו לדעתי.

בכל אופן, אם זה מה שהוא ביקש צריך לנסות לראות איך אפשר למצוא את העמק השווה.
אין שום סיבה להחזיק שחקן בניגוד לרצונו כאן. כך או כך הבחור כבר לא צעיר ואולי זה הזמן ללכת על בלם אחר (קוליבאלי, דה ליכט)