דיון ההעברות והפנטזיות :: ארדה גולר כבר כאן, מה עם הצב? (חלק 1)

בינתיים בתקשורת טוענים שפלורנטינו עושה לראמוס כריסטיאנו, כלומר יהיה מוכן לשחרר אותו אם יביא הצעה של 100 מיליון יורו. הלוואי שיימצא פראייר.

היום לא יותר מ20, שנה מהיום באזור ה-10 לכל היותר.
אפשר לקחת כדוגמה את קרבאליו עליו שילמנו כ8 מיליון בגיל 32. תוסיפו איזה אינפלציה שאתם רוצים ועל שחקן בן 33 לא עושים קופה. בעיניי תהיה פה אנומליה רק אם איזה איל נפט יחליט להשתגע מסיבותיו שלו.

מארקה: עסקת הזאר תואץ אחרי גמר הליגה האירופאית שייערך הערב, והבא בתור יהיה פרלאן מנדי. 50 מיליון יורו. רגילון ייצא בהשאלה.

האס מצטרף למארקה עם הדיווח על כך שריאל תוכל לבזבז רק 100 מיליון יורו בנוסף לכסף שייכנס ממכירות,אני כבר ממש מודאג,מאיפה זה נחת עלינו? אנחנו המועדון הכי מכניס בעולם ובקושי רכשנו שחקנים בשנים האחרונות,איפה הם היו בקיץ שפסז רכשו את ניימאר ואמבפה בלי למכור אף אחד?
ומה עם סיטי שרוכשת מגינים ב 7899066 מיליון ולא משחררת שחקנים כמעט?
ברצלונה רכשה שחקנים בערך בכפול מהמחיר שהם הכניסו ממכירת ניימאר,איפה אופא?
מישהו יכול להסביר איך העסק עובד ואיפה פה ההיגיון?

לטענתם זה סעיף חדש בפייר פליי שיחול על כל המועדונים. לא קראתי שזה נכנס לפועל בשום מקום אחר.

ההיגיון הוא למנוע בדיוק את מה שעושות פס"ז וסיטי. למרות שניימאר עבר בהעברה חופשית כזכור :slight_smile:

אם הסעיף הזה יתחיל מהעונה הבאה זה גם יוריד את המחיר של השחקנים בצורה דרסטית, פחות כסף שאפשר להוציא אומר שהמחירים ירדו.

דור כתב על זה לפני כמעט שבועיים. תקנו אותי אם אני טועה - ה100 מליון זה מה שהמועדון יכול להוציא בלי לקשר להכנסות ממחירות? זאת אומרת, אם נמכור ב100 מליון בנוסף, אז נוכל להוציא 200?

זה בדיוק מה שזה אומר לפי הדיווח.
השאלה שלי האם זה מאומת, וכמה זה יאכף?

ציטוט של הזאר (ממדרידיסטה): הזארד: “קיבלתי את ההחלטה שלי ואמרתי אותה לצ’לסי לפני שבועיים. אני עכשיו רק מחכה ששני המועדונים יגיעו להבנות. אני חושב שזאת פרידה. הייתי כאן 7 שנים ועכשיו זה הזמן לאתגר חדש”.

וולקאם,עכשיו צריך להתחיל למכור כדי להביא עוד שחקנים.

הדיבור הוא שזה ייסגר בסופ"ש והוא יוצג ביום שני.

בעבר לא הייתי מתומכיו הגדולים של הזאר, אבל נוכח היצע הכוכבים בעולם היום ומצבנו העגום הוא בהחלט שחקן שקודם קונים ואחר כך חושבים. בנוסף הוא נתן עונה מצויינת בקבוצה לא טובה, ממש עונת מסי לאור שותפיו להתקפה והקישור. אפילו פדרו היה שם. כמובן שבמקרה של מסי זה מספיק לאליפות קלה, כמעט טריפל ואיזה 200 גולים ואצל הזאר רק טופ4 וליגה אירופית, אבל… אתם יודעים.

הספקות העיקריים:

• הוא לא גולר מטורף שייתן 30 שערים בעונה, ועדיין חסרים לנו מספרים.
  • הוא או ויניסיוס יצטרכו לשנות עמדה כדי לשחק יחד.

AS מדברים על פאבלו סראביה, שמסרב לחדש חוזה בסביליה ואנחנו יכולים להביא בכ20 מיליון יורו. אומרים שהוא מחכה להצעה מאיתנו שטרם הגיעה. כתבתי בעבר שהוא יכול להיות הברקה גדולה לתפקיד הקאייחון/לוקאס הבא. אחד משלנו, כלבויניק, עובד על המגרש, רעב, חברו הטוב של קרבחאל, בן 27 ואחרי עונה משוגעת של 23 שערים ו-17 בישולים בכל המסגרות. להביא!

ישנה דיבורים בימים האחרונים על ג’ובאני לו צ’לסו לטוטנהאם ואריקסן אלינו.
לא יודע למה יש לי תחושה שאם זה אכן יקרה עוד כמה שנים ננסה לקנות את לו צ’לסו מטוטנהאם.

לדעתי מדובר בשחקן מעולה. טכניקה מעולה, מהירות, מסירה טובה וגם יודע לשים כדור ברשת.
אם העניינים עם אריקסן מסתבכים לגמרי הייתי הולך עליו.

מסכים לגבי וינסיוס. אני חושב שצריך לתת להזארד,בתור הכוכב, את במקום שהכי מתאים לו- כנף שמאל. אם וינסיוס יכול לשחק בימין מה טוב אם לא נשאלת השאלה מה עושים? הולכים להשאלה או שמשארים ושיהיה מחליף.

אם וינסיוס יהיה מחליף הוא צריך להיות מחליף ראשון כדי לצבור ניסיון ולהתפתח. כרגע מצב הסגל לעונה הבאה לא ברור, ועד שלא נדע קשה לי להחליט מה הכי טוב.

בכל אופן צד ימין שלנו קצת מופקר/ נתון לחסדיהם של ואסקאס וברהים.

מאמין שאחרי עידן רונאלדו בריאל (והלוואי שאחרי עידן מסי בבארסה) המצב יחזור למספרים שהיינו רגילים אליהם מבני האנוש.

לכן אני חושב שמשחק התקפה ונטל השערים יבנה בצורה שתתחלק בין מספר שחקנים. ואני מאמין שזידאן בונה את הסגל בצורה כזאת. ומי יודע אולי יהיה לנו חלוץ בעונה הבאה שגם מבקיע כשזה חשוב.

זהו, שהחלוץ שלנו ידוע וגם תפוקת השערים שלו. נצטרך לקבל מספרים מהצלע הנוספת בהתקפה וגם מהקישור.

בנוסף הוא מכיר את הליגה, מתאים יותר לקישור המרכזי ומסוג השחקנים שישמחו להיות ברוטציה. קישור שלו, של קרוס ופוגבה יכול לעבוד מצוין לדוגמה. אני לא רואה אותנו מסתדרים עם אריקסן, פוגבה וקרוס, במיוחד אם אחד מאיסקו או מודריץ נשאר(מה שכנראה יקרה).
אפשר לדחוף את סבאיוס כחלק מהעסקה ובכנות אם הוא היה פורץ לפני שתי עונות כנראה שהיינו מחתימים אותו. המספרים שלו מצוינים, הוא אנרגטי ושמאלי(מה שיש לנו מעט מאוד ממנו, במיוחד אחרי שבייל יעזוב). אידאלי בעיני.

האמת שהגעת הזארד היא הפתרון הקלאסי עבורנו. כוכב על בשיאו אך בשנותיו האחרונות בקריירה, בערך פרק הזמן שייקח לויניסיוס ללטש את עצמו ולהפוך מבוסר למפלצת הכדורגל שהרבה אנשים מחכים שהוא יהיה.

שחקן מעניין מאד לאסלו צה, נתן מספרים יפים העונה בבטיס. הוא קצת יותר קשר אמצע מאריקסן אבל קצת כמו סבאיוס וקרוס לא עובד הרבה בהגנה.
לגבי מה שכתבת -

1. לא חושב שפוגבה ואריקסן ביחד זו אפשרות, בטח אם מביאים את הזארד
  2. עדיין צריך קשר אחורי
  3. מניח שגם הוא לא יהיה מאד זול

אני מעריך שכאתה אומר החלוץ שלנו, אתה מתכוון למקורב/לאגדה/ לכרית/לתמונת הפרופיל. אני בונה על זה שנתחדש בחלוץ חדש, ולפי השמועות יוביץ(בלי להתייחס לשאלת יוביץ, ומתוך תקווה שהוא עדיף על בנזמה). וכמו שכתבתי נראה שבניית הסגל מכוונת לשם, אריקסן לדוגמא הבקיע 8 שערים השנה, שזה יותר ממודריץ(3) וקרוס(0) ביחד.

ריאל של אחרי רונאלדו(ובייל😁) בונה את עצמה על גיוון התקפי ותרומה מכמה גורמים. כמובן שאנחנו רק בהתחלת עונת העברות ואין עוד לדעת איך הדברים יגמרו. אבל מהשמועות הכיוון חיובי, בטח ביחס לשנה שעברה.

נקודה נוספת לעניין השערים של הזארד מול רונאלדו, הזארד יוצר כמות גדולה יותר של בישולים(15 בליגה האנגלית) בניגוד לרונאלדו(5 בליגה הספרדית). השאלה אם יהיה מי שיכניס את המסירות שלו זה כבר עניין אחר.

לא רואה את יוביץ׳ מספסל את בנזמה, אבל הוא יוכל לתת שערי מוראטה ברוטציה… גם את זה לא היה לנו העונה.

תפנית בעלילת סרחיו ראמוס: הקפיטן שתה את מיץ המוטיבציה והודיע לפלורנטינו שהוא נשאר ורוצה לפרוש בריאל מדריד :muscle:
עדכון: ב18:30 הוא יקיים מסיבת עיתונאים בואלדבבס.

https://twitter.com/champions_total/status/1134083144620150784

אני מאוד בונה על יוביץ’ לתרומה של 15-20 שערים הכרחיים בכל המסגרות העונה.
אני מצפה ממנו לתרומה הזו ומקווה מאוד שהוא יצדיק את הציפיות.

אבל קודם כל שיסגור.

למה לא? לפי הסכומים שנזרקים לאוויר הוא לא מובא כדי להיות חלוץ מחליף. בכל מקרה אני באמת לא יודע מה הרמה שלו והאם הוא באמת שיפור למניע הכדור.

בהמשך לכך, מעניין מי יהיו המחליפים של ריאל ועד כמה שחקנים מסויימים יהיו באנקר בהרכב.

אבל בדומה לסבאיוס הוא מאוד אנגרטי, זה מספיק לכמה חטיפות במשחק ומשפר משמעותית את המצב.

היו הרבה שמועות כאלו, לא שאני מבין איך זה אמור לעבוד. בכל מקרה קשר אחד לא מספיק בעיני.

כמובן. את הקשר האחורי לא הכנסתי למשוואה, ברור שהוא יהיה קאסמירו. נראה שפדה יהיה המחליף, כי לא שמעתי שמועות על קשרים אחוריים(אלא אם זיזו בונה על נ’דומבלה כאחורי). שמעתי איזה שטות על רודרי לאחרונה אבל הוא אופציה ממש לא רעה לדעתי, הוא במילא עוזב את אתלטיקו והם חמים על יורנטה. זו כנראה העסקה הכי משתלמת לכל הצדדים אבל לא ממש סביר.

יש לו סעיף שחרור של 60 מיליון, זה לא נורא במונחים של היום. אריקסן מסיים חוזה עונה הבאה, והקישור שלנו לא יהיה נוראי גם אם הקשרים שיצטרפו יהיו שניים מסראביה, נדומבלה ולו סלסו.אם עדיין נצטרך חיזוק, נוכל למכור\לשלוח להשאלה אחד מהם או להפטר מאחד ממודריץ וקרוס. אפשר לחכות עם הדני, הוא לא טוב או קריטי כמו האזר.

fichado