מחזור 38 ואחרון :: מארחים את וילה וסליפי ג'י למשחק אליפות באתיחאד

עונה מורטת עצבים עברה עלינו. מכל הגרסאות של הקבוצות שהעמיד המועדון המפואר הזה אותו אנחנו אוהדים מאז ומתמיד ובכלל לא מאז שקנו אותו שייחים בהרבה כסף, כנראה שהעונה ראינו את הגרסא הטובה ביותר. אפילו יותר מהגרסא עוצרת הנשימה בהנהגת הקוסם אייל ברקוביץ’ על שלל הישגיה הבלתי נשכחים שכללו הישארות בליגה.
מה לא ראינו השנה? מבולים של שערים (ועוד בלי חלוץ), הגנת ברזל, קישור אימתני, לחץ בלתי פוסק, את אימו השיכורה של פיל פודן מרביצה לערסים מברמינגהאם, וכדורגל ללקק את האצבעות.

אבל לצערנו הכדורגל העוצמתי לא הספיק מול הכסף של ריאל מדריד בליגת האלופות. הגלאקטיקוס של פרז שוב העיפו אותנו בחצי גמר המפעל בזכות המקורות הפיננסיים הבלתי נדלים של הגנרליסימו פרנקו. בגביע המקומי הודחנו מול ליברפול שנהנתה מהמון מזל, שיפוט ביתי ויכולת טובה יותר.
מה שנותר, אם כן, זו הליגה. הלחם והחמאה שלנו. בעשור האחרון אנחנו הקבוצה שזכתה הכי הרבה באליפות הפרמייר ליג, ובפער. מה קרה לפני כן אני לא זוכר, אבל לא בגלל שאני אוהד הצלחות טרי אלא כי יש לי בעיית זכרון סובייקטיבי. it’s a thing, look it up.

הערב נקווה לתת לעונה הזו את הסיום המתוק שכל כך מגיע לקבוצה. לפפ שהצליח לא לעבור התמוטטות עצבים בברנבאו. לפרננדיניו הסמל הבלתי מעורער של המועדון ששיחק אצלנו לפחות שנתיים. לשחקן העונה ג’ק גריליש שהמשיך לחורר רשתות כאילו לא קרה כלום מאז הגיע מאסטון וילה. לרובן דיאז, הרכש ההגנתי המבריק והמדויק שהגיע רק אחרי 250 מיליון פאונד של חיפושים לאותה עמדה בדיוק. לקווין דה ברוינה שכמו פול פוגבה משמר את הקונצנזוס סביבו בכך שהוא פצוע שלושת רבעי עונה. וכמובן לנו, אוהדי סיטי, שמלווים את הקבוצה באש ובמים, במקום הראשון או במקום השני. אמנם בעיקר דרך הטלויזיה, אבל האצטדיון רחוק.

יאללה סיטי!
¡ A Por La 8 !
We’ll Never Die!
You’ll Never Walk Alone!
Milan Milan Solo Per Te!

מצד אחד, אני אשמח שיונייטד תחזור לימיה היפים.

מצד שני, אני חושש למה שזה יעשה לסרקזם של @sh4rky .

הרכב:
דה חאה
טלס-מגווייר-לינדלוף-דאלוט
פרד-מקטומיניי
חניבעל-ברונו-אלנגה
קבאני

מקווה שהושיבו פרמדיק ליד טן האח.

מה שקורה כרגע באתיאחד זה פשוט מדהים.
וילה יותר קרובים לשני מאשר סיטי לשיווין.

כרגע סיטי אלופה, אבל שער של ליברפול ישנה הכל. ליברפול תכבוש בלי ספק אבל היא מחכה לשניה האחרונה כדי להגשים את התחזית שלי.

אני מרגיש שאולי קאמבק של פפ לברצלונה מתקרב בצורה מאוד מוזרה. אני מתחיל להתרגש :grinning_face_with_smiling_eyes:

זה נראה נוטה לכיוון של ליברפול. תגיד שרקי, אתה בעד פפ בסיפור הזה כן? לא ראיתי אוהד יונייטד אחד שבעד קלופ והחבורה האדומה

זה לא מאהבת מרדכי

קוטיניו+סטיבן מביאים אליפות לליברפול?

פפ כבר בעמידת מוצא לקראת המסובבת לדלי

בטח. תמיד אהבתי את פפ!
:sob:

איזה כח נאחס יש לנו .

הנאחס העיקרי פה הוא לטובת היונייטד. בזכותנו, היא במרחק 2 שערים של ווסטהאם מלדשדש בעונה הבאה בקונפרנס נגד בני מוסמוס צפון ג’.

עריכה:

אגוארוווו?

WhitrRM

אתה בסדר? נראה לי שבר את הטלויזיה עכשיו :rofl: :wink:

סטיבי גי שוב מצא דרך ל"התחלק" אני עדיין אוהב אותו

פעמיים היו בפיגור של 2 שערים, ובסוף לקחו אליפות.
נלחמים על אליפות מול המדינה העשירה בעולם שקנתה קבוצת צעצוע.

טיטי תפנה משאבי-באסה בשביל פריז. תשמור קצת להם

חחחחחחחחחחחחחחחחח, אני סבבה.
מבחינתי זה WIN-WIN פפ מחרבן אליפות או ליברפול מפסידים אליפות[באים מצוברחים לגמר]+פציעה של טיאגו

הם לא מעניינים אותי, קנו קבוצת צעצוע בליגה שלא מעניינת אף אחד.

מעניין איך תגיב אם שייח’ יקנה את חטאפה ויקח איתה אליפויות על הראש של ברצלונה כשברצלונה לוקחת 97 נקודות ו 92 נקודות.

מסתבר שגם בפרמייר ליג המהוללת לוקחים אליפויות אבו-פאני סטייל.
חייב להגיד שכצופה מהצד זה היה די מביך. החוקה חייבת לשים לזה סוף.

למה החוקה ? למה שחקני ההגנה המטומטמים צופים מהצד ? מה הבעיה שמישהו יעמוד על נקודת הקרן עם הפנים למגרש ?