גמר האלופות :: אירופה לרגלינו

לא נראה לי שקלופ יוותר על לחץ גבוה מול הגנה כמו שריאל מעלה וסיכוי להרוויח כדורים בשליש האחרון כשההגנה לא מוכנה מתוך פחד שפדה יקח כדור ויעבור 60 מטר עם הכדור…במיוחד כשהוא אמור לעבור את פאביניו ואת רוברטסון ובעיקר את פאקינג ואן-דייק

בדקה ה-2 ליברפול הייתה כבר ביתרון מפנדל, הסיכוי היחיד שטוטנהאם מבקיעה אז היה מהתקפה מתפרצת, קלופ פשוט לא נתן להם את זה וחנק אותם והביא גביע, אני מאוד אופתע אם ליברפול לא תלחץ חזק וגבוה, אם לא ב 10 הדקות הראשונות אז אחר כך אחרי שהשחקנים יכנסו למשחק, אבל מהמר שכבר על ההתחלה נראה התנפלות.

אגב אני מאוד רגוע לפני המשחק, אם לא מביאים גביע הביתה זה לפחות הולך לבית השני, בגמר הקודם זה היה חשוב לי הרבה יותר בגלל שאז ליברפול לא זכתה בכלום המון זמן, הפעם אני אהיה מאוכזב אבל פחות.
בכל מקרה, נשאר עם ההימור שלי 3-1 אדום.

אני אף פעם לא אצליח להבין את זה, לאהוד שתי קבוצות. אם אתה מאחל לקבוצה מסויימת להפסיד במשחק הכי חשוב שקבוצת כדורגל יכולה לשחק בו, איך אתה יכול לקרוא לעצמך אוהד שלה? בלתי נתפס עבורי. אם לא הייתי מכיר אותך כבר שנים, לא הייתי מתייחס ברצינות להצהרה שלך שאתה אוהד אדוק של שתי הקבוצות.

כנראה נסיבות שאיפשרו את זה. נגיד אתה הנכד של רוזנטל, אתה כנראה תתמוך בליברפול כי זה משהו שיעבור במשפחה, אבל עד לשנים האחרונות ליברפול לא הייתה ‘‘אותה קבוצה כמו אז’’ אז באופן טבעי אתה תתחבר לקבוצת על כמו ריאל מדריד. אחרי כמה שנים, ליברפול חוזרת להיות ליברפול ואז אתה בעצם תקוע בין 2 קבוצות.

אלאבה בהרכב אחרי שלא שיחק חודש זה צל"ש או טר"ש.
שני השחקנים הכי חדים שלנו בישורת האחרונה של העונה, רודריגו וקמאבינגה פותחים על הספסל. זה עבד טוב בשלבים הקודמים אבל יש מצב שליברפול יגמרו עניין עד שהם ייכנסו.

ליברפול בהרכב הכי חזק שלהם, אף שחקן לא חסר. נדיר ששתי הקבוצות מגיעות לגמר אחרי עונה מפרכת בלי חיסורים.

סיבה לאופטימיות? ב-2014 רוסיה פלשה לאוקראינה, אוקראינה זכתה באירוויזיון וריאל של אנצ’לוטי זכתה בליגת האלופות. אתם כבר יודעים מה קרה השנה.

סיבה לפסימיות? פעם אחרונה שהפסדנו בגמר האלופות היה בפריז לליברפול. לפחות זה היה באיצטדיון אחר, אז אולי יש עוד סיכוי…

אחרי ההפסד לליברפול זכינו בשבעה גמרים רצופים בצ’מפיונס. אם מבטיחים לי זכייה בשבעת הגמרים הבאים שנשתתף בהם תמורת הפסד היום, אני לוקח.

סיטי קבוצה טובה יותר מליברפול בכל פרמטר וזה לא ככ עזר להם. אל תהיה נגטיב ננסי

בשלב מסוים הניסים מתחילים להיגמר, וגם אין לנו את הברנבאו הפעם.

אני בעד הפסד טכני לקבוצה שהאוהדים שלה עושים את הבעיות, רק אומר :slight_smile:

אם נגיע לפנדלים המשחק יסתיים בשתיים בלילה…

תחזית: הקבוצה שתפסיד תשתמש באיחור פתיחת המשחק בתור תירוץ.

כשגמר 100x4 שליחים באליפות העולם באתלטיקה ב-2017 נפתח באיחור, יוסיין בולט, שהספיק להתקרר, נפצע באמצע הריצה ונאלץ לפרוש מהריצה.

אינשאללה הערב לסלאח.

מה הסיכוי שדוחים את המשחק למחר?

כמה סמלי שבעונה כזו המשחק יידחה בשעה. כמו שפאר שר בדרך השלום: “הלילה לא הולכים לישון” (הארכה עוד תהיה ואקשן). אולי נתחיל לשחק בדקה ה-90 ולא ה-60. אחרי חצי שעה כבר אפשר לשים את פדה ורודריגו. אופ"א אפסים, איזו פארסה, כאילו זה משחק בית"ר-סכנין. ואמנם היה מרגש לעבור את פ.ס.ז’ אבל לא שכחנו שההגרלה הייתה בנפיקה. מת שניקח גביע על הפרצוף של צ’פרין ובפריז. כל דקה שהמשחק נדחה היא נצח מבחינתי, אוף. הלב שלי חלש.

העיכוב בפתיחת המשחק היה שווה את זה. לפתע בתזמון מדויק הטלוויזיה נתנה מבט. ראיתי את המלך ראול, השחקן שבגללו אני כלכך אוהב כדורגל - שואג את Hala Madrid Y Nada Mas. המנון הדסימה שלנו. כאילו אלוהים התגלה אליי. מאוהב. מרגש. ראול גם סחב את הגביע למגרש. זה חייב להיות שלנו!

FT3lmloXwAEvj7s

מישהו רוצה לנחש כמה אחוזים מהמשתתפים בסקר אוהדי בארסה?

נראה לי עדיף להפטר מואן דייק

עוד מעט מגיעים לשעת השינה של קרוס.

תחושה שהדחייה במשחק תשפיע לרעה על שחקנים צעירים שזאת ההופעה הראשונה שלהם בגמר והעצבים שלהם רופפים. ויני ופדה כבר לא יתעלו הערב. באסה.

תפסיקו לאחל לשחקני היריבה להיפצע. קארמה וכו’

65 אחוז - 15 אחוז שאמרו שהשופט + 50 אחוז שניסו לנחס ואמרו בנזמה

יש לכם ספק מי יפצע הערב? לא ברור שקרבאחל ?

וואו הלב לא עומד בזה , ולראות את ראול שר את ההמנון של הדסימה !!!

לראות את ראול (הלעיתים אדיש) שר … וואו איזה תחושה. כמה התגעגעתי !

המשחק נדחה ל22:36, מעולם לא ניצחנו משחק שהתחיל בשעה הזאת. לקפל.

הרגע של ראול שר את ההמנון כבר שווה את הכל, זהו.