הסכסוך הישראלי פלסטיני

פוליטיקאים משני הצדדים מדברים לא לעניין, מספיק לשמוע את יאיר גולן, יאיר לפיד, אהוד ברק ואחרים כדי להבין שבשני הצדדים הולכים רחוק מדי עם האמירות שלהם.

צודק, זו דמוקרטיה לשמה. צד אחד אומר לצד אחר מי יכול להיבחר ומי לא. לגיטימי סהכ.

אגב - ביבי זה הדבר הכי טוב שקרה לשמאל, כל ראש ממשלה אחר מהימין היה מקדם אג’נדה ימנית אמיתית מזמן.

אגב 2 - אם לא המחאות נגדו כנראה שהוא כבר היה נופל, המחאות רק מחזקות אותו. אמירות כאלה גורמות לאנשים להצביע לביבי, כי לא לגיטימי לנסות להפיל אותו בדרך שבה מנסים להפיל אותו. הוא היה עף מזמן להערכתי אם לא המחאות של השמאל.

זה היה מהיר: הפסקת ייצוא בטחוני ועל האג כבר שמענו

שפל חדש: חוקרים עינוי מחבלים וכתגובה מתחילה מהומה, מרד בצבא וח"כ שפורץ לבסיס. מחנה העינויים בשדה תימן הוא בבחינת סוד גלוי, אגב. זה ממש לא מהיום.

כאילו אין טכניקות עינוי בערך בכל צבא אחר בעולם. איך זה יצא החוצה ושם אותנו על המוקד?

עינוי זה מה שקרה לאנשים ב7.10, לא חקירה אינטנסיבית במקרה הרע. נשים וגברים שנאנסו בצורה קבוצתית ומול האהובים שלהם, קטיעת איברים, התעללות מכוונת וסדיסטית בצורה שלא הכרנו, זה עינוי.

אם יש לך הוכחות מבוססות אשמח לשמוע ולדעת מה הם אותם עינויים שמחבלי הנוסחה עוברים, בלי ציניות.

אני מדבר מידיעה, אם להאמין לי או לא זה עניין שלך ומקובל אם תחליט שלא. מן הסתם לא אספק לך כאן סרטונים…

אני יודע מה קרה ב 7.10, מה זה קשור

כי בסוף חוקרים צריכים להוציא מידע המחבלים.
אני לא יודע על איזה סוג של עינויים אתה מדבר, אבל חקירה שהיא אינטנסיבית נשמעת לי מאוד לגיטימית לאור חשיבות המידע (הצלת חטופים, מלכודות פוטנציאליות לכוחות וכו’).

מדובר על חשד לאונס

מה שמזיק מבחינתי, שהמפגינים של היום הפכו את הפרקליטות “לקורבן” והשכיחו את הפרשיה הקודמת. המפגינים רק גרמו נזק לעצמם ולענייין.

אני לא יחזור בי, על הפרשיה המקורית של האזרחים שהואשמו ב"רצח" מחבל נוחבה צריך לפרק את הפרקליטות. המפגינים של היום צריכים להעצר.

מה שמזיק זה שיש חשד שחיילים אנסו מחבל ואי אפשר לחקור אותם

‘אי אפשר’?

הם עכשיו בחקירה למיטב ידיעתי.

מקווה שהם לא תיאמו גרסאות בזמן שחברי כנסת מהימין נתנו להם חגורת ביטחון. ומקווה שהחוקרים לא נרתעו מפלנגות הפאשיסטים של הממשלה שלנו.

לא ראיתי שכל כך כאב לך שסרסרו בסוהרת משלנו עבור מחבלים רוצחים… צדק זה לשני הצדדים.

כמו כן, תלונות של חיילות וסוהרות על הטרדות מיניות לא מטופלות בכלל. למה?
(התשובה היא כי ממילא לא מעמידים את הנוחבות לדין כי הולכים לעשות עליהם עסקת חליפין…)

אמרו שדחפו לו מקל של מטאטא למקום שדוחפים מה שדוחפים בחדר הנצחה

לא כואב לי שהנוחבה קיבל עדכון מאחור, רוצח בר מוות. כואב לי אם הוא דרדר את ההתנהגות שלנו לדומה לשלהם.

לא ראית כי לא היה ויכוח… ברור שאני נגד סרסור בסוהרות… וברור שאני בעד לטפל בכל הטרדה מינית…

ובכן, הזעם הוא כי מטפלים רק בצד אחד.

אם אנחנו מתייחסים לפגיעות והטרדות מיניות בטח ובטח לאונס, ראוי שמי שסרסר בסוהרת עבור מחבל (איך לעזאזל הפרשה הזו עברה מתחת לרדאר בלי שום עונש??) ישלם לא רק במשרתו אלא בישיבה בכלא.

זה לא קורה… כמו שלא קורה ולא חוקרים אף מחבל על הטרדות.

תודה
ברור שרמת האיכפתיות ממחבלים שואפת לאפס, זה סתם ספין כאילו זה הסיפור. הדאגה היא שלא ניהיה כמוהם ושנהיה חברת חוק. בצהל מלמדים על טוהר הנשק, לא סתם.

בנוסף, זה עושה נזק משפטי ותדמיתי גדול לישראל.

קיצר, זה פשוט רע

‘אם’ זה קרה.

אל תמהר להאמין לרוצח אכזר היודע לנגן על ערכי המוסר הבינלאומיים ולא לכבד אותם כשהוא עם נשק ביד ובשליטה.

פרופורציות.