הסכסוך הישראלי פלסטיני

כי בסוף חוקרים צריכים להוציא מידע המחבלים.
אני לא יודע על איזה סוג של עינויים אתה מדבר, אבל חקירה שהיא אינטנסיבית נשמעת לי מאוד לגיטימית לאור חשיבות המידע (הצלת חטופים, מלכודות פוטנציאליות לכוחות וכו’).

מדובר על חשד לאונס

מה שמזיק מבחינתי, שהמפגינים של היום הפכו את הפרקליטות “לקורבן” והשכיחו את הפרשיה הקודמת. המפגינים רק גרמו נזק לעצמם ולענייין.

אני לא יחזור בי, על הפרשיה המקורית של האזרחים שהואשמו ב"רצח" מחבל נוחבה צריך לפרק את הפרקליטות. המפגינים של היום צריכים להעצר.

מה שמזיק זה שיש חשד שחיילים אנסו מחבל ואי אפשר לחקור אותם

‘אי אפשר’?

הם עכשיו בחקירה למיטב ידיעתי.

מקווה שהם לא תיאמו גרסאות בזמן שחברי כנסת מהימין נתנו להם חגורת ביטחון. ומקווה שהחוקרים לא נרתעו מפלנגות הפאשיסטים של הממשלה שלנו.

לא ראיתי שכל כך כאב לך שסרסרו בסוהרת משלנו עבור מחבלים רוצחים… צדק זה לשני הצדדים.

כמו כן, תלונות של חיילות וסוהרות על הטרדות מיניות לא מטופלות בכלל. למה?
(התשובה היא כי ממילא לא מעמידים את הנוחבות לדין כי הולכים לעשות עליהם עסקת חליפין…)

אמרו שדחפו לו מקל של מטאטא למקום שדוחפים מה שדוחפים בחדר הנצחה

לא כואב לי שהנוחבה קיבל עדכון מאחור, רוצח בר מוות. כואב לי אם הוא דרדר את ההתנהגות שלנו לדומה לשלהם.

לא ראית כי לא היה ויכוח… ברור שאני נגד סרסור בסוהרות… וברור שאני בעד לטפל בכל הטרדה מינית…

ובכן, הזעם הוא כי מטפלים רק בצד אחד.

אם אנחנו מתייחסים לפגיעות והטרדות מיניות בטח ובטח לאונס, ראוי שמי שסרסר בסוהרת עבור מחבל (איך לעזאזל הפרשה הזו עברה מתחת לרדאר בלי שום עונש??) ישלם לא רק במשרתו אלא בישיבה בכלא.

זה לא קורה… כמו שלא קורה ולא חוקרים אף מחבל על הטרדות.

תודה
ברור שרמת האיכפתיות ממחבלים שואפת לאפס, זה סתם ספין כאילו זה הסיפור. הדאגה היא שלא ניהיה כמוהם ושנהיה חברת חוק. בצהל מלמדים על טוהר הנשק, לא סתם.

בנוסף, זה עושה נזק משפטי ותדמיתי גדול לישראל.

קיצר, זה פשוט רע

‘אם’ זה קרה.

אל תמהר להאמין לרוצח אכזר היודע לנגן על ערכי המוסר הבינלאומיים ולא לכבד אותם כשהוא עם נשק ביד ובשליטה.

פרופורציות.

איזה עולם מטומטם. כל אחד מרגיש אילוץ לאמץ את הפוזיציה שהמחנה שהוא משתייך אליו אמור לאמץ, בלי לעצור לחשוב לרגע. אז קיבלנו חברי כנסת חובשי כיפה רצים להגן על אנשים מאשמת אונס. באיזה עולם אונס זה אמצעי לגיטימי? מילא היו מפרקים אותו מכות, מילא היו יורים לו בראש, אבל אם יש חשד לאונס מאיפה הבהלה להגן על החשודים? שיחקרו ויענישו.
זה להבדיל אלף הבדלות מהחקירות הבזויות על אזרחים שהרגו מחבלים ב-7.10 עצמו. אבל אף אחד לא חושב - כולם בפוזיציה. אם הימין מגן על חיילים - תמיד צריך להגן עליהם. אם ביבי אשם במשהו אחד, הוא אשם גם בזה והוא בטח גם נתן להם את המטאטא.
טמטום מייאש.

הניה חוסל, מעבר למי החשיבות היא איפה. חיסול בטהראן זו השפלה לאיראנים.

מעניין מאד באיזה שלב האמריקאים ידעו.

מילה אישית: מגיע לך חתיכת בן של **** טרוריסט מסריח. תתאחד בכיף עם הבנים שלך

ככל הנראה החיסול הישראלי בפרופיל הגבוה ביותר אי פעם? מרוב שעבר זמן, חשבתי שכבר לא נראה כאלה ושמערכת הבטחון בטראומה אחרי מבחוח.

כמעט ורוצה להתחיל להאמין שיש גהינום כדי לדעת שהוא שם.

לא האמנתי שיש למערכת הביטחון שלנו אומץ. אם אני מבין נכון, גם לא האירנים והנבלה בעצמו. זה נכון שהיה לו רק שומר ראש אחד?

יום חג. עכשיו הבא בתור משעל.

48 השעות הארוכות בהיסטוריה.

https://x.com/i/status/1818515383701405758

שעות לפני שחיסלו אותו יושב בפרלמנט האיראני לזעקות “מוות לישראל מוות לארהב” אי אפשר להמציא את זה. חחחח

ישראיל ואיסמעיל נשמע אותו דבר. אני יכול להבין ממה נבע הבלבול.