הסכסוך הישראלי פלסטיני

בדיוק בגלל כל מה שקורה עכשיו מלכתחילה לא עושים מו’'מ עם פסיכופתים.

יש להם חטופים. שיחזירו אותם או שישמרו אותם ויסבלו.
ארה’‘ב נותנת להם לגיטימציה דרך מו’'מ כאילו מדובר באיזה גוף הגיוני הדמוקרטי.
מי שמתנהג בצורה כל-כך ברברית, אכזרית וחסרת אנושיות זה לא מישהו שאפשר להגיע לפשרות איתו. וחבל על כל שניה שמבזבזים בישראל במחשבה שכן.

רק תזכרו, סינואר צופה ועכשיו הוא גם עם נסיגה מפילדלפי ונצרים לא יסכים לשום עיסקה.

מה אשמים הפוליטיקאים כשיש כאן ציבור גדול שמוכן להשבית את המשק בצורה לא חוקית על מנת לקדם הסכם כניעה?

אני לא רואה סימטריה באשמה.

השמאל על שלל גילגוליו פשוט התמכר לאנרכיה ולמרבה הזוועה רשויות החוק מיישרות קו. הילד מונה לתפקיד המבוגר האחראי ובמקום להשתין מהמקפצה הוא משתין מסוכת המציל ובכך משלים את הטיעון המעגלי המופלא עם פנייה לסמכות.

קשקוש מוחלט

צריך גם להזכיר שהאנרכיה תמיד תהיה לגטימית מצד אחד אבל ברגע שהצד השני יתחיל להשתמש באותם שיטות הוא ימצא מולו את שיא הכוח של מערכת אכיפת החוק שתרסק אותו.

ההתנתקות או אוסלו היו בעיני הימין מהלך אסוני, לא פחות מביבי ועיסקת החטופים או הרפורמה, אבל ברגע שהתנחלים ניסו להשתמש ברבע ממה שהמפגינים נגד הרפורמה או עיסקת החטופים (שלא באמת קיימת) מנסים היום מערכת אכיפת החוק נכנסה בהם כל כך חזק…

מה שאני קורא לו אפרטייד משפטי.

הרי ההסתדרות לא הייתה מנסה להשבית את המשק אף פעם בגלל עיסקת החזרה של שטחים או מדינה פלשתינית. פאק, אם הההסתדרות היתה רק מנסה לסגור את המשק במקרה כזה היו סוגרים אותה

אבל זה מה שאומרים לי שהדמוקרטיה נראית. אני לא מאשים רק את השמאל בזה, שהיה ברור, מבחינתי הימין, מה שאני קורא לו הימין עם תודעת העבד או “ימין ממלכתי” אשם בזה לא פחות.

איך אמר הנבל ארנון בן דוד לראש עיריית קרית שמונה שביקש ממנו להשבית את המשק כי שמים זין על הצפון המפוגז, ‘אני לא מערב פוליטיקה בהסתדרות’

חלם. רק צד אחד צודק.

image

וזה אחרי קמפיין שלם של שטיפת שכל של התקשורת המימסדית ואחרי רצח החטופים.

תקרא את האותיות הקטנות ותבין את השקר

שערוצי התקשורת 12-13 וכו’ מביאים סקרים שקריים בזכות זה שהם שואלים אנשים שמגדירים את עצמם כפלסטינים?

אז חמאס מודה שהוא רצח את ששת החטופים ומפרסם סרטון גם!!

איכשהו העולם נדם. חוץ מהאמריקאים שקצת צעקו שינקמו בחמאס ע"י שיחשקו את ידינו יותר חזק.

האויב מולנו בכלל לא מעוניין לשוחח, הוא קובע כללים ורק מטפס יותר ויותר גבוה בניצול ציני של קדושת החיים שלנו.

הלך עלינו סופית.

זה בעצם הנקמה על חיסול הנייה, רק שבגלל שאין להם שום יכולת להגיע למנהיגים שלנו הם הולכים לנקודת התורפה שלנו.
יש רק תשובה אחת לצעד הזה, וזו לא עסקה.

איך הריגת שבויים במזיד ועוד פרסום של זה לא מזעיק את האג? זה האמא של פשעי המלחמה?

אם היה ספק, האג חסר משמעות וכבוש ע"י האיסלם.

זה גם לא חיילים, אשכרה שבויים עם סימני הרעבה. כדור בראש ובעורף, כולל הסרטות. דאעש על סטרואידים.

אם יש מנהיג בישראל מנהיג גבר, שילך וימחק את רצועת עזה שכונה אחר שכונה גם במחיר שהוא לא יכול לצאת מהארץ בגלל שיעצרו אותו על רצח עם. האג פשוו דן רק את מי שבא לו מילא.

אני לא רוצה לדעת , כולל הירי בהם?

לא יודע. לא מעז לראות.

לשמחתי הצלתי את עצמי גם מסרטוני הזוועה של ה 7.10, אני לא יכול לראות התעללות ביהודים, זה משפיע עלי להרבה זמן.

כן אבל יש מטומטמים בטויטר שמפיצים את זה .

לא לראות.

משהו שחשבתי לעצמי, ביבי צריך להגיד אני מסכים לנסיגה זמנית מהציר, אבל אני דורש התחיבויות מארהב (פומבית עם תיעוד) ומצרים וקטאר שאחרי שישה שבועות ישראל יכולה לחזור לציר פילדפלפי

ספוילר אלרט הם יסרבו, וכך אפשר יהיה להראות את הצביעות והשקר. ישר כל אנשי “אחרי שישה שבועות” יתחילו לשנות את הספין…

יש לי תהייה.

בהנתן והישגי הצבא בעזה הם גדולים ואין שום רצון והיגיון בטחוני ומדיני לוותר על הישגים אלו.

ובהנתן ודי ברור לכולם שחילוץ חטופים חיים ממנהרות הוא על גבול הבלתי אפשרי, גם כי מנהרות שונים ממבנים שעל הקרקע וגם כי חמאס הפעם עם יד על ההדק אחרי החילוץ של מבצע ארנון המרשים.

איך אנו יכולים לקיים את שני הדברים הנ"ל יחד ולהחזיר את החטופים? איזה עוד לחץ אפשר להפעיל על מחבלי החמאס + אזרחי עזה כדי שחמאס יהיה נואש הרבה יותר מאיתנו לעסקה.

מצור הומניטרי כולל הכל?

כן

הציפיה שחמאס ייכנע לא מתכתבת עם המציאות. אם יחסי הכוחות היו פקטור או אם מידת העמידות שלו הייתה פקטור חמאס כבר מזמן היה נכנע.