הסכסוך הישראלי פלסטיני

אולי את כל עזה חוץ מחמתו.

האמת שאחרי שקראתי פה את מה שהוא אמר, הסתכלתי קצת בעיתונים ואתרים בריטיים וכולם יורדים אליו קשות.
יש 2 טענות עיקריות:
אם השכנים לא רוצים אותם, למה אתה רוצה להביא אותם לפה?
חמאס נבחר בבחירות על ידי הרוב הפלסטינאי שידע שזה אירגון טרור ואנטישמי. למה אתה רוצה אנשים כאלה פה? מה עם היהודים?

חמזה יוסף רוצה לעזור לנו לפתור את הבעיה הקשה ביותר שלנו. הוא ידיד ישראל אמיתי.

חבל, דווקא יושבת עליך יפה החולצה הלבנה :wink:

אגב, זה גם מה שעלה באופן מיידי מהתחקירים הצהליים. הרג של 500 איש בפיצוץ של רקטה אחת (או אפילו 2-3 רקטות), בטח לאור הצילומים שהגיעו מהחנייה של בית החולים שנפגעה - זה משהו בלתי אפשרי פיזיקלית. יש יותר סיכוי כבר שאורי יצליח לעוף מהחלון שלו.

עם קצת מזל, כל האירוע הזה עוד יתהפך לטובה, והצד הפלסטיני יאבד משמעותית מהאמינות שעוד איכשהו יש לו (לא להתרגש, רק למשך המערכה הזאת). מעבר לעלילת הדם בהאשמה המיידית של ישראל, השקר כאן הוא כ"כ גס, מנופח ומופרע, שלא מן הנמנע בכלל שבפעם הבאה שיקרה משהו כזה (אפילו אירוע אמת) - תהיה לנו ארכה קצת יותר נורמאלית לתת מענה הסברתי ראוי.

אתה תמים, עוד כמה שעות או ימים תהיה תקרית דומה ושוב אותה תגובה של תקשורת הפייק האנטישמית בעולם…

צריך להיות מטומטם אמיתי או שונא ישראל או יהודים בשביל באמת להאמין שממהכתש הקטן הזה (שברור שנוצר ע"י רקטה) נהרגו חמש מאות אנשים. וצריך להיות גם נאצי ומטומטמם אמיתי ביחד ואני מדגיש ביחד בשביל להאמין שסופרים חמש מאות גופות מ"בית חולים שאמור להיות הרוס (בקושי הורידו שם חלון אחד) ועושים את זה במשהו כמו שתי דקות. כל מי שבאמת מאמין לזה הוא לא רק שונא יהודים אלא גם מטומטם באופן שלא ברא השטן לפני.

ודרך אגב למה מתנפלים על אוהד חמו אז פאקינג התבלבל במילים בשידור. שידור חי משדר כל היום דיר באלק יש לנו “אויבים” אמיתים יותר גדולים ממנו. פאקינג טויטר…

אני אוהב היסטוריה אבל לא מאוד בקי לא בפרטיה ולא בסדר הכרונולוגי.

עדיין שאלה, מתי בפעם האחרונה דת כלשהי הוציאה מחוץ לחוק ופעלה אקטיבית למחיקת דת אחרת? כאילו, הלכתי עד לאינקווזיציה כדי להגיע למשהו קרוב.

למה העולם עדיין מקבל את הדת הזו שרוב מוחלט מהרדיקלים בה (להלן חרדים מוסלמים) מאמינים ומיישמים (או שמחים ביישום ע"י אחר) טיהור אתני שכזה?

כי הוא הפיץ את השקר של חמאס בפריים טיים בערוץ התקשורת המרכזי של ישראל בלי לשאול שאלות ובלי לחכות לחקירה…
ואז בסופו של דבר לא משנה כמה הסברה תעשה, אם אפשר לזקק סרטון טיק טוק של 10 שניות עם אחד הכתבים הבכירים בישראל שמוציא את ישראל אשמה - העולם יקנה את ה10 שניות בטיקטוק בלי לבזבז שנייה על ההסבר הרשמי

אתה רוצה להנות מהפרסום והתהילה של הפריים טיים? יש לך אחריות, אל תיפול בלשון שלך ובתור עיתונאי אל תכריז על דברים לפני שהם מגובים(בטח ובטח שהמקור שלך זה חמאס)

כמו ניר דבורי לפני שבוע ו״חדירת כלי טיס מהצפון שטסים לעבר דימונה״

כל מה שהם יודעים שם בתקשורת זה לפמפם פאניקה וחורבן, העיקר שזה יביא להם רייטינג

אתנחתא קומית, וד"ש לנושא הרגרס שנזנח כאן לאחרונה:

זה לא רק קומי - זו בדיוק הדרך להסביר את זה לעולם המערבי

לא אורי, השמאל עובד לפי מה שנקרא “פוליטיקת זהויות”

כולנו בעולם מחולקים לא לא פי מה שאנחנו מביאים לעולם והתרומה שלנו, אלא על פי צבע גזע מגדר או מין שלנו, אם אתה למשל לבן אז הכללים חלים עליך. אם אתה שייך ל"מדוכאים" יש לך כרטיס חופשי להכל (הדבר היחיד שישבור את זה, זה ההצבעה הפוליטית שלך. אתה איש ימין זה ימחוק את הכל ותהפוך להיות באותו מקום אחרון יחד עם האדם הלבן בטבלה…)

יש מין טבלה כזו. למעלה, אלו שאסור להגיד או לבקר אותם אם פעם, זה כמובן אנשי lgbt במיוחד שתי האותיות האחרונות. בתחתית של הרשימה מופיע האדם הלבן הנוצרי. היהודים זה תלוי בהשקפה פוליטית. אבל המוסלמים והנאצים רואים בנו יחד עם האדם הלבן.

מוסלמים הם לפי פוליטיקת הזהויות שיכים לחלשים ולמדוכאים ולכן מותר להם הכל. למה אתה חושב שבכל הפגנה יש “הומאים תומכים בפלסטין”.

כמובן שאם אתה למשל מוסלמי תומך ישראל (יש כאלו) אתה ישר צונח ומתרסק בטבלה.

בקיצור זה קומי ומצחיק, אבל לחמאס מותר גם לרצוח הומאים ולשרוף אותם בשידור חי בטלויזיה אבל ה"אידיוטים השימושים" יסלחו להם על הכל.

אם אני לא טועה וזכרוני לא מטעה אותי, לפני כמה שנים מתנדבת שמאל לסבית הגיעה לעזה בשביל לתמוך באנשי עזה ברגע שגילו אותה אחד האירגונים שם הוציא אותה להורג.

דרך אגב

שמרו ביומנים

ולכן ישראל אשמה, כמובן.

אז אין למערב זכות קיום. באמת. איבדו את הצפון.

אתה כל כך טוקסיק, זה כבר מזמן lgbtq+. לקנסל דחוף.

בינתיים כבר 48 שעות שבסיסים שונים של ארה"ב במזרח התיכון מותקפים, כולל ספינה רק לפני כשעה קלה.

אין ספק, ארה"ב פשטה את הרגל. אף אחד לא שם עליה פס. עד לפני כמה שנים לא היו מעזים להסתכל לעברה בכלל, כיום תוקפים אותה בשביל הכיף כל מיני ארגונים קיקיוניים והיא פשוט מתעלמת, העיקר לא להיכנס לסכסוכים. במקסימום תשלח איזה 2 טילים של הרתעה (עאלק) וזהו. האטסטרטגיה נשמעת מוכרת…

ממה שאני זוכר, פשיטת הרגל התחילה בגדול בימי אובמה כשהקווים האדומים שלו נצבעו ירוק כל פעם מחדש. יש מצב גדול שהנשיא הזה התחיל תהליכים גלובליים שהמיטו אסון על העולם כולו, ואני מכליל בזה לחלוטין את המלחמה באוקראינה וכמובן הסכנה שעומדת במזרח התיכון כרגע.

ההודעה שלך מצויינת, אבל:

1. בתור מי שכבר חי קצת ודיבר עם כמה אירופאים, הרבה יותר קל להם להכליל עלינו מאשר הם. כבר נשאלתי למה כולנו הורגים תינוקות.

2. לאירופאים או מפורסמים כמו סאלח יש קלאסה. ל"מוסלמי הטיפוסי" ברשת יש שיח שדיי מקביל לערבים אצלינו. תמיד יש הנחה שאנחנו צריכים לקחת את ה moral high ground. זה קצת כמו לכעוס על הילד הטוב שלראשונה בחייו הגיבבחזרה לערס שמציק לו שנים, ולצפות מהחנון שיבין את המצב של הערב כי אבא שלו מרביץ לו בבית. העולם מתנהג כמו מורה שלא יודעת לנהל את הסיטואציה.

לגבי ביידן, בכנות אני לא יכול לשים את זה רק עליו. הרבה ממנהיגי העולם הם בעיקר דיבורים, ולא בא להם להכנס לקונפליקטים עד שהם לא יגיעו למצב של מלחמת עולם. קשה לי להגיד אם זה בוודאות היה, אבל אני כלל לא בטוח שטראמפ היה רץ עכשיו להפציץ את חזבאללה.

אני בכנות חושב שנאלץ להיות ערוכים למערכות רעות מאוד, ולא לצפות שמישהו ישמור עלינו. לפחות אם כל העולם ישים עלינו זין תהיה לנו לגיטימציה לפעול ללא רסן, כי נבין שאין מי ששומר עלינו מלבדינו.

האמת שספציפית לגבי השיגור מתימן ייתכן שהאמריקאים יירטו טיל ששוגר דווקא לכיוון מדינת ישראל (מגה אירוע בפני עצמו - ארה"ב מיירטת בעצמה איומים ישירים על ישראל), אבל בגדול אני מסכים כמובן עם רוח הדברים.

ואתה יודע מה הכי עצוב?
שאם אכן יתברר בדיעבד שאובמה סימן את תחילת הסוף של ארה"ב, והעולם ייכנס לסחרור גיאו-פוליטי, אז תחת מערכת הערכים הדפוקה של המערב של היום - יהיו קולות לא מעטים במערב שיצדיקו זאת, ויגידו שיש כאן צדק ‘פואטי’ בכך שנשיא שחור הוא זה שמביא את קיצה של האימפריה שנולדה ושיגשגה בחטא, על גביהם של העבדים השחורים. ולעזאזל העולם.

https://twitter.com/kaisos1987/status/1715074088497004954?s=46&t=ibxFOEmz3J_T7ox3z6-AoQ

זה גדול.

זה בנוסף לגינוי שסעודיה גינתה את חמאס סםציפית (וגם את ישראל שהכניסה כסף קטארי לעזה… אשכרה גינוי על זה!) אולי חלק מהערבים רק רוצה לשלוט ולדכא את העם שלו מבלי לרצוח מסביב??

הוא לא היה רץ להפציץ את חיזבאללה, אבל הוא (יותר נכון החתן שלו קושנר) יצר מצב שישראל עשתה ברית עם העולם הסוני (סעודיה וכל הסביבה) בודד את אירן הוריד את המדינה הפלשתינית מהפרק. הרתיע את אירן עם חיסול סולימיני וסנקציות חסרות תקדים. היינו בדרך בטוחה לשלום עם סעודיה בלי קשר לפלסטין אפילו היה שמועות על איזה הסכם מול קטאר…

המחליף שלו נכנס. כפה על הסעודים להכניס את הפלסטינים לסיפור, החליש את ההרתעה פלירטט עם האירנים נכשל מול פוטין באוקראינה ואני יכול להמשיך.

אבל אני מניח שביידן לא עושה ציוצים נבזים… אז הכל בסדר חברים.

סתם שאלה, ביידן כבר בארה"ב מזג אויר סביר, אז למה מחכים?

מישהו גם צריך להבין משמעויות של כוחות שסתם עומדים במקום גם מבחינה ביטחונית אבל גם כלכלית.

מאז שכתבת זה הפך ל lgbtq+++++++ ראה את עצמך cancel

דרך אגב

מחר אני עושה מבחן על זה. כדאי שתלמד את הכל

תשמעו את הבחור

עצוב מה שנהיה מירון מגל. באמת עצוב. באמת שווה להפוך להיות אפס של ביבי? גם בשלב הזה? מה נסגר איתו?

אני חושב שזה מההחלטות הבודדות שעברו פה אחד (בלי שהאופזיציה יוצאת :joy::joy:)

https://twitter.com/spectatorindex/status/1715089722908000443?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1715089722908000443|twgr^e2a965cd92539b6041577e304679946346b78cd8|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Frotter.net%2Fforum%2Fscoops1%2F818627.shtml

https://x.com/drelidavid/status/1715320477617631548?s=61&t=Q2j3oLnu0lFSqO4g5y588g

עוד ניצחון קטן

מה שעצוב בראיון הזה שכלי תקשורת במערב יתיחסו למשעל הרבה יותר נחמד ממנה.

https://twitter.com/i/status/1715354932595847322

בפעם הבאה הוא ילמד את הלקח וילך להתראיין אצל bbc

כמה מילים על מה שבריק אמר בראיון עם ינון מגל, בתור אחד שמאוד בהתחלה תמך בכניסה קרקעית אני חוזר בי לחלוטין. הוא מציע לשים אותם במצור ולהרעיב אותם ושהם היו נואשים ורעבים ויתחילו לצאת אז להכנס בהם. הוא גם מאוד מזהיר ממערכה בלבנון. הרעיון שלו חוץ מלהתיש אותם זה לבנות כח צבאי ואזרחי כולל משמר לאומי חזק ובנייה של מקלטים ולהכין את העורף בזמן הזה.

צריך להקשיב לו. לא מבין למה לא משתמשים בו בקבינט.

https://twitter.com/aradboaz/status/1715448544943866016?t=aUmQSU0NwF_dnJatIORsXQ&s=19

נראה שברחבי אירופה סוף סוף מתחילים להתעורר.