הסכסוך הישראלי פלסטיני

יתקנו האנשים שמבינים במשפט טוב ממני, אבל האם זו לא ההגדרה של חמאס ברמה הבינלאומית כארגון טרור שמאפשר לבג"ץ לתת א’ להכל ועושה את ההבדל למה שקורה עכשיו לעומת פעם?

חלק מהתפקיד של בית המשפט אמור להיות שנעמוד בסטנדרטים גם של החוק הבין לאומי. לעשות מצור על עזה ככביכול אתה פוגע באזרחים, ובמפלגה בהם הם בחרו זה נתפס בעייתי ברמת החוק הבינלאומי. ONCE חמאס הוגדר כארגון טרור ברמה הבינלאומית זה הפוך את כל היתר לכשר.

** לא דעה או העדפה אישית שלי, אלא הנחה שיכולה להסביר את ההתנהלות של בג"צ.

מבחינה משפטית חמאס גם אז הוגדר ארגון טרור ע" ארה"ב . היום עדיין מנסים להפריד בין הזרוע מדינית שלו לצבאית באירופה.

פשוט כי אז זה לא התאים לאגנדה הפוליטית שלהם. היום כן.

גם היועצת המשפטית

יאללה טיפה יעלה חיוך פה

הבן של טראמפ בטויטר. חחח איזה מלך

מפתיע שאבא שלו לא צייץ את זה lol

“ויגש בנימין אל בני ישראל, וימשהו, ויאמרו: הקול קול בנימין והידים ידי שמאל” בראשית כ"ז, כ"ב.

טענתי פה הרבה פעמים שביבי אחד מראשי הממשלה הגרועים שהיו לנו. מאז הוא הספיק לשבור את כל השיאים ולהפוך לאחד מראשי הממשלה הכי גרועים אי פעם למדינה כלשהי. אחת הסיבות היא שביבי הוא שמאלן בעור ימני. 15 שנה בשלטון והבן אדם לא עשה פה משהו ימני אחד. זה שאתה לא אוהב את מה שהוא עושה, זה לא מקנה לך את הזכות לקרוא לפעולות השמאל שלו ימין.

oh my sweet summer child what do you know about ההתנתקות?

ההתנתקות לא הייתה תמורת שלום ובשום שלב אף אחד לא טען שזו התמורה שנקבל.

לגבי נתניהו הוא ימין מהבחינה הזו שהימין מצביע לו.

אולי אני ואתה לא חיים באותו מזרח תיכון, אבל אני זוכר שהבטיחו לי שלא יהיה יותר טרור מעזה ושהיא תהפוך להונג קונג של המזרח התיכון. נשמע לי כמו פתרון שמאלני.

גם קפיטליסטים מצביעים לגנץ. זה הפוך אותם לסוציאליסטים?

כן אה?
טיר 1- היטלר, סטאלין , מאו, סדאם, קדאפי וביבי.
טיר 2- כל השאר.

טל אין לי מושג מי הבטיח לך כזה דבר. לא דובים ולא יער.

כמו שאמרתי, אולי אתה חי בארץ התיכונה ולא במזרח התיכון. גם שם, אגב, לתת לסאורון מדינה זה לא פתרון בר קיימא.

שמעון פרס?

לא שפרס רלוונטי לנושא אבל איפה הוא הבטיח דבר כזה?

זה היה רוח הדברים ב"מזרח תיכון חדש".
לא יודע מה הוא הבטיח מילולית, זה לא עניין אותי אז, ובטח לא עכשיו.
מאז פרס, לא זוכר שמישהו מהמיינסטרים של הפוליטיקה דיבר על אוטופיות כאלה.

ההתנתקות ממש לא הייתה חלק ממזרח תיכון חדש

ככל הנראה הלילה יתחיל התימרון הקרקעי.

נשאר רק לאחל הצלחה ולהתפלל לשלום החילים.

אני עדיין בצד של בריק. זה כבר לא משנה.

ככה למי שתוהה לעצמו מה האוירה אצל ערביי ישראל.

לא מכיר את החרם אבל מכיר את אום שאקר כל חיי, החומוס הכי טוב בעולם.

תקשיבו אני רואה את התמונות מעזה ואני מתחיל לחשוש שאולי קצת הגזמנו… אני ימני בדעותיי ובעד לתת להם בראש כי רק ככה הם מבינים, אבל התמונות של קילומטרים על גבי קילומרים שבוערים זה מראה שקשה יהיה להסביר אותו.

זה נראה והולך ומריח ככה אבל בינתיים ישראל וארה"ב מתעקשים שזו לא “הכניסה הקרקעית הרשמית” (אין לי מושג מה זה אומר) ושמדובר בכניסה מוגבלת בלבד.

אחת מ-2: או שזו כניסה קרקעית לכל דבר ורוצים לקרוא לזה בשם אחר כדי לא לעורר את הציר האיראני, או שזו פשיטה מוגבלת כמו אלו שהיו בכל הלילות האחרונים אבל אז נשאלת השאלה מה נשתנה הלילה הזה (וברור שהשתנה).

אז תן אפשרות אחרת. נשמח לשמוע. אם היה כלי נשק שיודע להבדיל בין אזרח למחבל אני זה היה פותר את הכל, מציאות אין כזה דבר.

יש מחיר לטבוח ב1400 אנשים ולחטוף מאות לעזה . הפלשתינים עכשיו מגלים את זה.

די נמאס להתחשב
איך תסביר? תשדר תמונות של תינוקות ערופי ראש בלי צנזורה
חלאס, שעזה תבער, אי אפשר ככה יותר
שחטו לנו אנשים, שרפו משפחות בחיים, אנסו בחורות ורצחו אותן שנייה אחרי זה, רצחו ילדים ותינוקות, 200 חטופים - על רבע מזה מדינות העולם היו יוצאות לכבוש את עיראק
נראה שלשם שינוי מנהיגי העולם בצד שלנו, לא יודע אם זה כחלק מלחץ ממערכה מול איראן או לא יודע מה אבל כל עוד הם איתנו תמעך את הרצועה המסריחה הזאת
העולם דוחף את ישראל לכתוש אותם וזה כולל גם את מדינות ערב