דיון הקהילה :: איחולים, ברכות וכו'

ברמת הגולן עד הסוף חחחחח
זזנו בכל מקום אפשרי ברמה.
תכלס ב19.2 סיימנו, פרגנתי עם השבוע.
יש מצב שבלי לשים לב אנחנו באותו גדוד :joy:

לא לא, לא הייתי ברמת הגולן בכלל למעט אימונים. היינו בגליל העליון/אצבע הגליל/וואטאבר.

טכנית אנחנו השתחררנו רשמית ב-24.2, בגלל זה שאלתי.

אז לא באותו גדוד. מה לעשות, נישאר יריבים. זה מה יש.

לפחות הפעם תמכנו באותו צד :stuck_out_tongue_winking_eye:

וואלה יש חבר מילואימניק גולנצ’יק שגם סיים שבוע שעבר והיה כמעט כל הזמן ברמה (וגם קצת בחרמון לפי רמזים שנתן לי)
מעניין אותי אם במקרה אתם ביחד.
לא נזכיר שמות וגדודים כרגע אבל בחור בן 35 עם משקפיים 1.96 בתור בתחלה אם היה לך אחד כזה.

כנראה שהוא היה בגדוד של גולני שתפסנו איתנו את הגזרה, אבל לא יצא לי להכיר אותו

חג שמח חברים!

אולי זה קצת נאיבי / לא במקום מצידי לאור מה שהולך כאן ב-24 שעות האחרונות, אבל אני מאחל לנו להמשיך עם הדיונים הפורים והאווירה הטובה (בד"כ), ושהמלחמה הארורה הזאת תסתיים במהרה כשלא נשקפת יותר סכנה למדינת ישראל משום כיוון וכשכל החטופים שוב בבית.

חג שמח!

מאחל לנו שהריבים והויכוחים ימשיכו, זה סימן שהכדורגל עוד בוער בנו. רק קחו באיזי והכל יהיה בסדר.

חג שמח לכולם שנמשיך ליהנות מכדורגל ויהיה לנו את המקום “לברוח”.
אני פעם ראשונה בחיים שלי עשיתי ניקיון לפסח ואני לא מדבר על החמץ.
מדהים אותי תמיד לראות איך אנשים מכל מיני גילאים ומקומות אחרים בארץ, גם “מקצועות” שונים, שלב אחר בחיים - יש כאלה כאן כבר עם ילדים וכדומה, אני עדיין רווק לצערי - “נפגשים” והם לא היו ‘מכירים’ באף מקום אחר - ועדיין כותבים באותה התלהבות על כדורגל ומפנים את הזמן הזה. לא חושב שמישהו מבחוץ יכול להבין מה זה פורום וכמובן כדורגל. ויש כאלה שעושים את זה כאן או במתכונת דומה כבר כמעט עשרים שנה - וואו. מכנה משותף עצום. בשורות טובות אמן

@Blu חושב עליך הרבה ביום הזה, אח יקר.
מי ייתן ונהיה ראויים לאחיך.

ואני שולח מכאן תנחומים עמוקים לכל מי ששכל מישהו קרוב לו, בן משפחה, חבר, שכן או מכר. בין אלו שהצטרפו בשנה האחרונה הארורה הזו למעגל השכול האיום, ובין אלו שלצערנו נושאים כבר למעלה משנה את המשא הנורא מכל.

בתפילה לימים טובים מאלה.

תודה אח, ריגשת.

חוזרים מטקס שרים לזכרם לזכרו של אחיה ובן שכונה נוסף שנפל, שנמשיך את החיים ונהיה מאוחדים :pray:.

יום קשה לכולם, מי ייתן ויבואו ימים טובים יותר.