גיאופוליטיקה :: על הנעשה בעולם

חחח בסדר בגלל זה כתבתי בשבוע אחד

אין לי זמן לעשות ריקאפ להכל… חחח

בדיוק כתוב על זה בלינק מעל ההודעה שלך.

הבעיה שלך משה שאתה בוחר להאמין לפרשנים במקום לראות את הקטעים של ביידן בעצמך .
ואז אתה מביא את הפרשנויות האלה בתור עובדות כדי להוכיח את התפיסה שלך .

אני מביא לך פאשלות שקורות בשידור חי איתו פעם אחרי פעם, ומה שאמר התובע המיוחד בעצמו שמונה לחקור את הפרשה של המסמכים שלו, במסמך רישמי שלו (רק להזכיר שביידן “זרק” את הצוות שלו מתחת לאוטבוס והפיל את זה עליהם) ואתה אומר לי שזה " דעה של פרשנים".

נסכים שלא להסכים, אין לי מה להוסיף על זה. זה המציאות שאשמה. זה לא אני. אני לא אשם שהוא מקים לתחיה מנהיגים אירופאים שמתו לפני עשור ומעביר מדינות ואנשים לאזורים אחרים לגמרי…

אני לא אשם בזה. הוא לא צריך להיות בראש המעצמה הכי חזקה בעולם. זה סכנת נפשות.

אני הבאתי את זה. וזה בדיוק מה שסותר את מה שאתה כותב, זה לא “דעה של פרשנים” זה דעה של התובע המיוחד שחקר אותו ולא איזה תובע שעוין אותו, אלא תובע בסופו של דבר, הסכים לכסתח את האשמה שלו, אם תובע ידודתי שעשה הכל בשביל “להוציא” אותו מהאשמה כותב את זה, אז מה יקרה אם באמת תובע יותר קשוח היה חוקר אותו?

זה בדיוק הנקודה שלי, שזה לא בעיה כמו שאתה ואורי כותבים, רק שביידן “שוכח” שמות. יש משהו הרבה יותר עמוק מזה.

Whykids הביא את זה. יש לך דמנציה :slight_smile:
שם ביידן אומר שהוא לא אמר מתי הבן שלו נפתר כי זה פאקינג ביזנס של אף אחד. עוד הוסיף שהוא זוכר מצוין מתי הבן נפתר ולא צריך להזכיר לו.

אם אני אקרא לך לייזר או גדי או בנדה, תחשוב שגם לי יש דמנציה? למרות שאני מדבר על מה שקורה בבארסה עכשיו?

א. אני לא הנשיא של המעצמה הכי חשובה בעולם. זכותי להיות בעל דימנציה כמה שאני רוצה ולא אתה או יוסי (אופס אורי) ((( זה בכוונה))) תמנעו ממני להיות כזה. להזכירך אני תמיד מציג את עצמי בתור הקשיש של הפורום …

@Josepe בזמנו רצה להגיש עירעור על זה אבל הפסיד.

מה ציפית שיגיד לך? שהוא מקריא את מה שהיועצים שלו אמרו לו להגיד ויגיד לך “אני בעל דימנציה”. באמת דימה, מה ציפית שהוא יגיד?

אבל זה כל העניין, גם במסיבת עיתונאים, שטובי היועצים הסבירו לו מה להגיד ואיך להגיד ומה לומר הוא הצליח עדיין לפשל בצורה משפילה. אני באמת לא יודע מה אני יכול להוסיף על זה.

החוקר כתב דברים יותר חמורים ממה שאני כתבתי פה. ובחקירה שנעשתה פנים מול פנים , ביידן לא הצליח לזכור דברים שכולנו אמורים לזכור אותם. הוא לא התבלבל רק בבשמות, אתה חוזר על זה ולשווא. גם טראמפ התבלבל בין נייקי היילי לפלוסי לפני שבועיים, הוא לא זכר כמה מהאירועים הכי חשובים שהיו לו בחיים… זה לא פרשנות או מה שקראתי בטויטר זה בדוח הרישמי של החוקר הזה.

זה באמת אין לי על מה להוסיף פה, הרפובלקאנים צריכים להיות ממש מטומטמים ולוזרים בשביל להצליח להפסיד מול ביידן. אני באמת חושב שהוא אתמול ביצע משהו שהוא על סף של התאבדות פוליטית. אפילו cnn כבר התיאשו ממנו.

אי אפשר לומר שהם לא מנסים. כל מועמד שאינו טראמפ היה זוכה עוד לפני ההצבעה. ההתעקשות של הרפובליקנים רק על טראמפ עוד עלולה לעלות לנו במלחמת עולם שלישית עם הסנילי.

זה קצת כמו המצב עם ביבי בארץ - יש אנשים הרבה יותר מוכשרים ממנו, שהיו יכולים ליצור קונצנזוס ולקבל תמיכה של 70-80% מהעם. הליכודניקים העדיפו להטביע את הספינה, רק לא להתפשר. פאקינג מרצ הסכימו לשבת בממשלה של בנט, העיקר לא ביבי.

אומרים גם שמי שדן בתיק (או משהו כזה), Robert K. Hur, הוא מינוי של טראמפ ולכן הוא לא אובייקטיבי. כמו אצלנו, הכל פוזיציה

9 פוסטים אוחדו לנושא קיים: פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

אם כבר גיאופוליטיקה (ואשמח אם החלק של הפוליטיקה יעבור לשם - אשמח לפתח את הדיון), חשבתי הרגע על משהו: מה הסיכוי שסין הפיצה את מגיפת הקורונה כדי להיפטר מטראמפ? :thinking:

into the rabbit hole

image

@mos56 בהמשך לדיון על טראמפ:

Donald Trump: If NATO countries do not pay the United States to protect them, I will encourage Russia to attack them
https://x.com/highbrow_nobrow/status/1756448411182641288?s=20

Trump hints that the United States might not defend Taiwan if China attacks, citing that Taiwan “took our business away”
@atrupar
.
https://x.com/highbrow_nobrow/status/1756485037359309159?s=20

ג
בעניין אחר:

https://twitter.com/i/status/1756561127557718286

הבן של קנדי (אח של) על המלחמה באוקראינה.

גם בקדנציה הראשונה היה לו כאלו יציאות.

זה שוב מתרכז מה עדיף אחד עם “mean tweats” או אחד שמזמן איבד שליטה על מה שקורה בעולם.

אני לא פרו טראמפ. אני חושב שהוא יותר טוב מביידן והדמוקרטים. מבחינת ישראל , זה לא נתון אפילו לויכוח.

האמת שזה לא נופל תחת הקטגוריה של “mean tweets”.

הסגנון של טראמפ הוא אולי וולגארי ולא נעים, אבל הוא צודק כאן לגמרי.
מדינות המערב, נאט"ו במקרה הזה, מפגינות כבר שנים נרפות שאין כמותה אל מול הטרור האיסלאמי-איראני-רוסי. זה מתחיל בתגובות עלובות אל מול פיגועי טרור מזוויעים, כולל אלו שמתרחשים בשטחן ; ממשיך באי-מוכנות לקריאת הילד בשמו - ‘טרור איסלאמי’, בכניעה מוחלטת לשאיפה האיראנית להשיג נשק גרעיני, במדיניות הגירה נאיבית, ובהפעלת לחצים על מי שכן מנסה להילחם על הגבולות שלו (פולין, אוסטריה, ישראל ועוד) ; ונגמר באי-עמידה ב-put your money where your mouth is, כשהם לא מתקצבים את מערכות הביטחון שלהם כפי שהם התחייבו כחלק מברית נאט"ו.
עכשיו, כשפתאום רוסיה מתדפקת ממש על סף דלתם האחורית, כשהציר האיראני מרים את ראשו בכל מקום, כולל עצירת נתיבי סחר עולמיים מרכזיים, וכשהם מבינים שהקייטנה על חשבון האמריקאים עלולה להסתיים - הם נזכרים סוף-סוף שביטחון זה לא בחינם.

טראמפ צודק לחלוטין.

@EJB לא הייתי יכול להגיד את זה טוב יותר (מסיבות ברורות לגמרי חחחח).
זה מוציא אותי מדעתי כל פעם: הם עושים את הכל כדי לא לעשות את העבודה שלהם ובסוף עושים פרצוף מופתע כשמישהו מעיר להם על זה.
המערב מתפרק. המערב חסר עמוד שדרה. המערב חסר ערכים. והכי חשוב, המערס פוגע בתושבים שלו!
צריך מישהו כמו טראמפ שאומר להם את האמת לפרצוף המדושן שלהם.

האאוטראג’ על מה שאמר עכשיו זה בדיוק כפי שבעזה האוכלוסייה חגגה לגמרי את השבת ההיא ועכשיו הם מופתעים שישראל הגיבה. למה ציפיתם בדיוק?

Nothing to see here:

סוף סוף השקרנים מהתקשרות הממסדית חייבים להודות באמת. איזה clown world.

@Aragones

אני חייב כמה מילים שלך על ‘מה צופן העתיד’.

שוט

אני מופתע שרק עכשיו גברים התחילו לנצל את הטרלול הזה.

לפעמים זה מצחיק, למשל כשרואים גברים משמידים נשים בכל מיני סוגי ספורט, לפעמים זה מזעזע ומבחיל כשגברים בני 50 נכנסים למלתחות הילדות ומתרחצים שמה כפי שקורה בקנדה.

אבל זה תמיד מטורלל ומעוות. אז לצערי זה ישתפר רק אחרי שיהיה גרוע יותר ויפגע בהמון בנות צעירות בשם אני לא יודע מה.

זה האלקטורט באירופה. אחלה גרט ווילדרס, חבר אמת.

It is an unprecedented shame that the people who yesterday in Amsterdam shouted anti-Semitic slogans, shouted that they were friends of Hamas, stormed police vans, verbally abused Jewish children, waved false flags and taunted a head of state of a friendly country, so close to the opening ceremony of could visit the Holocaust Museum. It smacks of a political action by the extreme left-wing mayor of Amsterdam. Irresponsible.

https://twitter.com/geertwilderspvv/status/1767188174185337277

אני מציע לרוסיה לנהוג באיפוק ולא לדרדר את האזור למלחמות מיותרות, אסור לסכן חיים של חפים מפשע.

יש לקרוא להפסקת אש מידית ולשחרור כל המחבלים שנתפסו עכשיו בשביל השלום העולמי!