גיאופוליטיקה :: על הנעשה בעולם

תכירו את הנשיא החדש של ארגנטינה. ליברטאן מוחלט ובוא נגיד “טיפוס צבעוני”

https://twitter.com/i/status/1726383046742376755

צודק הבחור. פתאום בא לי לחיות בארגנטינה, השמועות אומרות שהוא ליברטריאן.

אוהד הצלחות.

אנשים כאן חיכו 36 שנה, ומשום מה נראה לך שאתה יכול ככה סתם להצטרף

הוא מתנגד להפלות ובישראל היו מכנים אותו מכחיש קורונה

מכחיש קורונה קוהרנטי לחלוטין עם ליברטריאן (לדעתי גם התנגדות להפלות אבל אני חושב שאני בדעת מיעוט בזה).

לענייננו - זאת הולכת להיות עוד אחת בשורה מפוארת של התרסקויות ארגנטינאיות, רק שהפעם זה יהווה דלק לעוד עשור או שניים של סוציאליזם. לפעמים ליצן עם אג׳נדה טובה זה גרוע יותר מליצן עם אג׳נדה גרועה בטווח הארוך. איזו מדינה מוכה, לזכיה הבאה במונדיאל הם יגיעו כמדינת עולם שלישי בקצב הזה.

בזמנו הוא לדעתי טען שהוא מעוניין להעביר את השגרירות לירושלים

אחרי זלנסקי, “ליצן עם אג׳נדה טובה” זה כבר לא ביטוי בשפה אלא המציאות.

אומרים שהוא מאוד פרו ישראלי. יש סירטון שלו מנופף בדגל ישראל ענקי.
https://www.reddit.com/r/Israel/comments/17w5cm6/candidate_for_president_of_argentina_javier_milei/

mmhmm

https://www.ohchr.org/en/press-releases/2022/06/un-human-rights-office-estimates-more-306000-civilians-were-killed-over-10

https://www.ohchr.org/en/news/2023/09/ukraine-civilian-casualty-update-24-september-2023

הגיע הזמן לסגור את הכישלון המפואר הזה. לא שזה לא היה ידוע מראש, אבל החותמת הסופית הייתה הוטו של רוסיה על פאקינג גינוי נגדה, על זה שהיא פתחה במלחמה נגד אוקראינה.

image

image

image

אני מת לעשות מחקר שיסביר את הקורולציה הלא ברורה שבין מנהיגים ימנים (פופוליסטיים) לבין שיער גרוע.

מהגר אלגראי דקר ילדות היום בדבלין בעקבות זה פרצו מהומות של הימין שם.

https://twitter.com/visegrad24/status/1727781839698378855

לדעתי המהומות של פרו פלסטין בטווח הארוך יועילו לנו, יותר ממשלות שמאל יפלו ויקומו במקומם ממשלות ימין. הם מתחילים להבין סוף סוף מה קורה למדינות שצועקות “all refuges are welcome”

רגע, שנייה לפני - יש לנו 2 מיליון פליטים שרוצים להיות welcomed

זה נכתב בצחוק, אבל אני חייב להדגיש שהפולטקאים הישראלים שמבלבלים את המח על לטרנספר מרצון למערב. עושים לנו נזק עצום אצל הימין שם. אין לכם מושג כמה אנשי ימין בארהב כולל אנשים שמאוד תומכים בישראל, כועסים עלינו בגלל זה. רק לדוגמה צרלי קירק. תומך מאוד גדול שלנו, שמאוד עצבני עלינו בגלל זה שאפילו הזהיר שאנחנו מאבדים תמיכה בארהב בימין בגלל המאמרים של הדבילים כמו גילה גמילאל ודנון. זה נזק עצום לתדמית שלנו ויותר מזה, נותן דלק לאלט רייט בארהב נגדנו.

צריך להפסיק עם זה ומייד. רוצים לבלבל את המח עם טרנספר (שלא יקרה) תכתבו למדינות מוסלמייות (זה גם צודק ופרקטי יותר)

הימין בעולם מתעורר נגד הגירה והוא לא מוכן ובצדק לקלוט את העזתים וצריך להפסיק לדחוף לו שאנחנו רוצים לייבא אליו את העזתים למדינות שלו.

משה האמירות האלו מכוונות ליפי הנפש האירופאים והאמריקאים, בדר"כ מהשמאל אנשים המרחמים על עמים אחרים אבל עזתים שחלילה לא יבואו.

חוצמזה, 2 מיליון זה לא כזה הרבה אם יחלקו אותם בין כל עמי אירופה, וכן העמים המוסלמים מסביבותנו. זה לא הרבה. אנחנו פועלים להשגת לגיטמציה להמשיך לחסל את החמאס, הימנים פחות מעניינים אותנו וכל פיגןע של מהגר רק מגביר את ההבנה מי זה העם המוסלמי הקיצוני.

לא יודע למי הם מכונים, אבל אני לא סתם כותב את זה. הם עושים לנו נזק בימין האמירקאי . תבדוק את הראיון שטאקר קרלסון עשה עם קנדס אואן…

אני מקווה שאתה כותב את זה בציניות. מספיק לראות מה קורה עכשיו עם המסתננים באירופה בשביל להבין שזה התאבדות מוחלטת מצד אירופה לקלוט אפילו רבע מהכמות הזו. להוריד את זה מהפרק ומהר.

הם צריכים לעניין אותנו, במיוחד שיותר ויותר ממשלות ימין נבחרות עכשיו. השמאל שמח לזרוק אותנו מתחת לאוטבוס אסור לפספס את הברית עם הימין בעולם. זה חלק חיוני מתמיכה בדעת הקהל…

אנחנו לא צריכים תמיכה מהימין, היא תבוא ממילא כי אנחנו שותפין חאותה אידיאולוגיה. מה שאנחנו חייבים זה לדחוף לשמאל יזק את מדיניות חיבוק המחבלים אליהם כדי שירגישו את האימה בין להטבח ע"י שמרן מטומטם לבין מחבל איסלמיסטי מוטרף.

רוצים לרחם? אין בעיה. על חשבון החיים שלכם וילדכם. לא כיף לנו להיות מטרות במטווח.

מה שאנחנו רואים בטלויזיה זה בדרך כלל הקיצוניים. או גלוחי ראש, או תומכי חמאס, או גרטה, או כל מיני לא בינאריים עם שיער סגול.
אבל רוב האנשים הם לא כאלה. מעניין אותם הפרנסה, הרווחה, חינוך לילדים ובטחון. הם מתרכזים במשפחה ובסביבה הקרובה שלהם ולא מנסים לפתור אחת ולתמיד את כל הבעיות בעולם.
העליה של הימין באירופה לא התחילה עכשיו . מישהו זוכר את יורג היידר? ז’אן מרי לה פן? שרפות של מועדונים של טורקים בגרמניה? את המחבל הנורווגי?
הנצחון של ההולנדי זאת סנונית ראשונה. האירופאים לאט לאט, אבל מתחילים להבין שלוקחים להם את המדינה.
המלחמה שלנו רק עוזרת להם, וההפגנות של 100 אלף או חצי מיליון פרו פלסטינים רק מראים להם כמה מהגרים הם כבר הכניסו.
אני כבר מחכה שמארין לה פן תנצח בצרפת וזאת תהיה מהפכה של ממש. היא לא הייתה רחוקה ב 2022.

אם היא תנצח זה מקרב את סופו של איחוד האירופי.

לא הבנתי מה הקטע עם החות’ים.
תוקפים ספינה שאין עליה אף ישראלי , אין סחורות מישראל, דגל של מדינת שקר כלשהו, והקשר היחיד לישראל שאייל עופר מחזיק בבעלות כלשהי. בעלות של אחוזים בודדים.
אתם יודעים מה? קניתי תעודות סל שמחזיקות במניות של אפל, נטפליקס, גוגל, IBM, מייקרוסופט, אנוידיה, טסלה, אמאזון, אליבאבא, פייסבוק, זום, איביי, וכל חברת הייטק נחשבת. בנוסף יש לי תעודת סל שמחזיקה במניות של כל חברות הנפט המובילות בעולם. אני מחזיק בבעלות של מיליונית אחוז בכל החברות האלה.
מה תעשו עכשיו יא חות’ים?

לי זה נראה שהם פשוט מקנאים שכל העולם מדבר על הפלסטינים ולאף אחד לא אכפת שהם רוצחים את התימנים כבר תקופה אז הם מנסים לדחוף את עצמם בכח לסיפור.