גיאופוליטיקה :: על הנעשה בעולם

העובדה שפרטנר באחת הקרנות הגדולות בעולם שיושבת בממלכת הדייברסיטי והאינקלוסיבנס משתף את הדברים שלו היא לא טריויאלית.
https://twitter.com/i/status/1722874251848692206

בקיצור מי טוב ליהודים?

מניח שההממשלה הנוכחית עוינת את ישראל, הלאומנים אוהדים אותנו?

איזה שאלות של אדם מקולקל מוסרית, בחיי. צריכה לעלות השאלה באיזה שלב ההיתממות הפרוגרסיבית המבחילה הזאת הופכת לרוע מסוכן שצריך לטפל.

המראיין דווקא די בעד ישראל. מנסה לשמור על אובייקטיביות עיתונאית

image

בואו נקבל עוד עצות מצרפת על איך לנצח מלחמות

הגישה של מקרון מזכירה לי גישה של מדינה כלשהי ב-1938. זוכרים את השם של המדינה?

לא צריך ללכת רחוק. מספיק לזכור איך התייחסו לישראל בימי האינתיפאדה. בכלל, המפה די דומה בהקשר הזה.

image

אתם יודעם מה הצרפתים יודעים לעשות הכי טוב בעולם?
נכון, להיכנע לגרמנים.

בזמנים כאלו אני מתגעגע לאל באנדי…

מקרון קישקש משהו נגד הרג ילדים בעזה והייתה אתמול הפגנה פרו פלסטינית ונגד המלחמה.
למחרת קישקש משהו נגד אנטישמיות והייתה היום הפגנה גדולה פרו ישראלית ונגד האנטישמיות. 100,000 איש, בהחלט מרשים.

אני חושב שלצרפתים לא אכפת, העיקר להפגין. אין כמו לשבור חלונות בשאנז אליזה ולהתעמת עם המשטרה.

אני פונה למי שחזק ברשתות החברתיות - בואו נמציא מדינה, נגיד Khirbunia, ונקרא לצרפתים להפגין למען ילדי חירבוניה שמתים מרעב בגלל האקלים.

הם ישאלו אותך אם יש ישראלים או יהודים מעורבים וברגע שתגיד להם לא. יגידו לך לא ישראל לא מעניין

תגיד להם שהם אפרו-יהודים.
שיהיה מעניין

תצחק תצחק, אבל -

https://www.thereference-paris.com/709

שאלה מעניינת,

איך זה שאשכרה שתי המדינות עם התמיכה הציבורית ולא רק הממשלתית הכי גדולות לצד ישראל הם גרמניה ויפן? אשכרה שתי המדינות שהיו בראש אחד נגד כל יהודי אירופה (יפן כשותפה, פחות כמוציאה לפועל).

ההגירה בגרמניה זה לא תירוץ בעיניי, יש הגירה בכל אירופה המערבית, פריס ולונדון מזמן ברוב מוסלמי ועדיין אין אנטי לברבריות וחוסר האנושיות המוסלמי. גם ביפן אין שום הגירה, אין בכלל כניסה למוסלמי שם.

הגרמנים עשו תהליך אמיתי של ניקוי האנטישמיות מתוכם, בעקבות הנאציזם, ולעומתם בשאר העולם עדיין יש כמות מטורפת של אנטישמיות?

ווקיסטים ציניים יענו לך שמדובר בסה"כ ברגשות אשם, ושאך טבעי זה שאומות עם נטייה ‘מולדת’ לפשיזם ימהרו שוב ‘לדכא’ את הקורבן החלש החדש.

אני אענה לך שאומות שאיבדו כל-כך הרבה במאה האחרונה בגלל רעיונות מסוכנים והרסניים שצמחו בתוכן, יהיו הראשונות לזהות ולטפל בסרטן כזה, כשהוא שב להרים את ראשו ולהתפשט.

אין שום אנטישמיות יוצאת דופן או חריגה אצל הנוצרים היום, אם לא היתה הגירה מוסלמית כל כך כבדה. האנטשימיות היתה בשולים של הימין והשמאל הקיצוני. דוגאלס מרי אומר את זה פעם אחר פעם.

היו הפגנות וכל שאר הבולשיט, אבל זה היה זניח לעומת היום. האנטישמיות אצל מדינות האיסלם זה מגן ילדים. לא שמעתי על אף גן ילדים נוצרי שהמיין קאמף של היטלר היה ספר חובה קריאה אצלו. בעזה למשל מצאו את זה בספרים של גן ילדים.

יש לך אסמכתא לזה? מחקר כלשהו?
קצת קשה לי להאמין שבגרמניה הציבור שונה משאר אירופה. ביפן כל מה שאני רואה בטלויזיה זה הפגנות של כמה עשרות אנשים.

אני חושב שזה טיפה הגזמה לגבי גרמניה אבל בכל מדינה אירופאית אחרת עם היו מנסים לעשות דקת דומיה באצדיונים לזכר הקורבנות של חמאס היו משתוללים (כולנו יודעים למי אני מתכון?) בגרמניה גם היה את הכתבה בעיתון , הם נראה לי התעוררו טיפה מה שאי אפשר להגיד על האנגלים.

אין לי מושג לגבי יפאן , אבל אני מניח ששוב בגלל שאין הגירה מוסלמית ליפאן אז העוינות תהיה מינימלית לישראל.

אני מניח ש “בכל מדינה אירופאית” אתה מתכוון למערב אירופה בלבד.
אנחנו פה בארץ לא יודעים מה בדיוק הולך שם בהפגנות. מראים לנו הפגנה כלשהי ולך תדע כמה עוד הפגנות פרו או נגד היו בנוסף.
המנהיגים של גרמניה בהחלט לקחו עמדה הכי פרו ישראלית בכל מערב אירופה. אבל זה לא אומר שום דבר לגבי הציבור הרחב.
אני רוצה לראות מתי יתחילו לגרש תומכי טרור כמו שהבטיחו, ובאילו כמויות. עד אז הכל דיבורים.