מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

פיספסתי את הפעיל טעות שלי. אז כן, מולר.

כל פעם אני מופתע שפורום כזה קיים בעידן של פייסבוק.
תן להנות קצת מה קרה :slight_smile:

בינתיים כמעט כל הבתים משוגעים לגמרי. ארגנטינה וגרמניה עלולות לעוף, מרוקו וערב הסעודית עשויות לעלות (מרוקו אפילו מהמקום הראשון בבית עם קרואטיה ובלגיה). כיף גדול בינתיים.

שלוש שנים בידיוק מאז המשחק האחרון בו אדן הזאר נראה באמת כמו אדן הזאר. בנבחרת הוא רוצה קצת יותר אבל זה לא זה. כמו שאמרתי, עיקר האכזבה היא מקווין דה בריינה - לא מצפה שירוץ מגרש שלם אבל כן שיעבור שחקנים באחוזי הצלחה גבוהים יותר וייראה יותר טוב פיזית. טיבו קורטואה “החזיר” לצערי על הפנדל שהדף בצורה נפלאה במשחק הפתיחה, הוא לא טוב כמו בשנה שעברה. בלגיה נבחרת סתמית מאוד כמו ארגנטינה, יכול להיות שתמשיך הלאה - מינוס מסי הגדול וגם בלי מוטיבצייה או תשוקה, היא נראית גם שבעה משום מה הרי היא לא זכתה בכלום ותמיד הייתה רק ליד. משחקת כדורגל הרבה יותר גרוע מהיורו האחרון שגם לא היה מזהיר. במחזור הסיום “דו קרב אדיר” נגד נבחרת קרואטיה ולוקה מודריץ’.

מתחבר בדיוק לאותו משפט של קווין דה בריינה שנראה סובל ואמר לפני המשחק: “אין לנו סיכוי לזכות במונדיאל” או משהו כזה. אסור לשחקן במעמדו להגיד דבר כזה - גם אם זה נכון. זה יכול להשפיע בצורה רעה מאוד. לא חסרות קלישאות כמו זו של צ’ולו סימאונה - Partido A Partido, “קודם שנגיע לשמינית הגמר”, “לא חושב שאנחנו בין הפייבוריטיות” ואפילו “הנבחרת של 2018 הייתה טובה יותר כנראה”.
אגב מסתמן שבלגיה הייתה הייפ בעיקר סביב המקום השלישי היפה במונדיאל 2018 והניצחון על ברזיל ברבע הגמר. לגיטימי אבל שחשבו שהיא מסוגלת או ‘צריכה’ לזכות בתואר אם איטליה עשתה את זה ב-2020 אחרי מה שעבר עליה או פורטוגל ב-2016 בגרסה מאוד אפורה.

אני שאלתי את השאלה המקורית כי הופתעתי שיש לו יותר שערים ממסי, כריסטיאנו, סוארז, ניימאר, וכו’.
מי שלא ידע, תודו שהופתעתם גם.
הערב מול ספרד אולי יוסיף עוד.

מולר באופן כללי שחקן הזוי. אני זוכר את הסיפור ש-EA הכניסו לפיפא את כל הנתונים שלו לפי דעתם, והציון הכללי יצא 70 ומשהו. על פניו נראה שהוא באמת לא טוב בכלום - לא מהיר, לא חזק, בעיטה לא מיוחדת, לא נוגח, לא אתלט, לא מוסר בחסד, אפילו לא שועל כמו אינזאגי. אבל הוא תמיד שם איכשהו. עומד ברחבה, מגיע לכדור שאפילו לא נמסר אליו, בועט שטוח לפינה, מניף ידיים לצדדים וצורח כשהכדור ברשת.

אכן. ואגב קלאוזה בכלל נולד בפולין. אם היה לי אנרגיה וזמן להשקיע כמו @Raulito-7 (שאפו) כנראה שהייתי יודע יותר פרטים וסטטיסטיקות. אבל קלאוזה זה בהחלט חתיכת נתון מדהים שאולי רק אמפבה יצליח לשבור - כרגע.

לא הופתעתי, מה יש בכדורגל נבחרות? זה לא מדד לכלום. עזוב בכלל את הרמת משחק שהיא נמוכה רוב הזמן, זה כדורגל מקרי ולא באמת מעיד על הרבה. שים את גרמניה 2018 בגמר מונדיאל באותה שנה והיא באמת יכולה לנצח את צרפת/קרואטיה. צרפת יכלה בקלות לנצח בגמר יורו האחרון אם הייתה עולה. זה סתם, מקריות ומזל. אין בהכרח שקיפות למי הנבחרת היותר טובה בהרבה טורנירים.

הוא כנראה חכם במיוחד, יודע לקרוא את המשחק, עירני למיקום של החברים והיריבים ורואה כמה מהלכים קדימה.
אז גם עם 70 (אבל עם trigger teammate 99) תהיה בסדר אם המוח 20000.
זה אולי הסוד. דוגמה:

@Ganjo אתה רואה ספרד - גרמניה?

מעניין אותי מה אתה אומר על רבע השעה הראשונה.

רואה למה?

כי ספרד במחצית הזאת מוכיחה שאפשר לשחק עם פדרי וגאבי בקישור במסירות קצרות ולא רק גאבי רודף אחרי יריב כמו פיטבול רעב וזה קצת תעודת עניות לצ’אבי

אני לא מבין מה אתם רוצים מפראן טורס, הבחור הוא מלך שערי הגארבג’ טיים.
אם ספרד תדרוס 6-0 את גרמניה טורס יכבוש שלושער[בדיוק כמו פעם קודמת].
גול ניצחון?גול שיוביל ליתרון?
בשביל זה צריך את פרננדו טורס, לא את פראן טורס.

לא בטוח שההשוואה הוגנת… אני גם לא ממש מתלהב מאיך שספרד משחקת… לקח לגרמניה קצת זמן לצאת מהבלאק אאוט וספרד נראית קצת יותר כמו קבוצה מרוב הנבחרות אבל אני לא באמת מתלהב מזה. מה שכן אני ממש רוצה שספרד תנצח וניפרד מגרמניה.

חלום שלי שפראן יידע לבעוט בנגיעה. תוך 2-3 משחקי הוא יהיה מלך שערי המונדיאל בכל הזמנים.

לגביי מה שכתבתי לך, @Ganjo - ברבע השעה הראשונה תפסתי את הראש ולא הבנתי איך לצ’אבי יש שנה עם הקישור הזה, והוא משחק כמו לוצ’ו בברצלונה, וללוצ’ו יש שבועיים איתם, והוא משחק כמו שרצינו שצ’אבי ישחק בברצלונה.

גאבי רק בן 18, אבל בספרד נותנים לו גם ליצור, ולא רק להרוס ליריבה, וזה מורגש. שלא לדבר על פדרי.

עדיין לא נפרדים מהם גם בהפסד

בגול הזה של גרמניה היה כזה חור בהגנה הספרדית, שחשבתי שפיקה ואריק בהרכב.

נ.ב. אין…צ’אבי לא מפסיק למחוק את פאטי.

מה בדיוק הוא יצר?

קטטה המונית בחוף צמח

איל העולם מכור לקיטש והוא מנסה למצוא בכוח סנסציות. גאבי הוא לא סנסציה. הדבר הסנסציוני היחיד בו זה הגיל. עוד משחק בו הוא יקבל מחמאות ובו הקבוצה בה הוא משחק לא מצליחה.

טוב הוא יצא במצב של 1-0… ראיתי רק את העשר דקות אחרונות במשחק הזה וזה בגלל כפייה של מקום העבודה :slight_smile: