מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

אני מקווה שאף אחד לא יגלה להם שכל ישראלי כמעט הוא חייל לשעבר, כולל נשים, ורצח אלפי פלסטינים כולל משפחות שלמות, שתה את דמם, גנב איברים וזיין את החמור של השכנים.
חוץ מאלי אוחנה שהוא פורטוגזי.

מה עוד אתה מרגיש? כי הרגשות שלך יוצרים מציאות (רשפורד ואנגליה).

פשוט מחר פולין ארגנטינה ואני קצת בלחץ…

אני מרגיש לחץ בחזה

מנצ’סטר יונייטד בליגה האנגלית: ווסטהאם בהרבה כסף
מנצ’סטר יונייטד במונדיאל: ברזיל 70’

איף

לא קצת עניין של איכות היריבות?

אנחנו מפסידים 4-0 לברנטפורד אז קשה לי להאמין. קאסמירו וברונו לא שיחקו נגד הנבחרות הגדולות ביותר אבל כן מול נבחרות עם סגנון משחק מקשה מאוד.

אפילו עשו בשביל דמות בCALL OF DUY

שיהיו בריאים רוב מאמני הנבחרות במונדיאל הזה ואני באמת לא מנסה להיות שלילי. לא מובן איך פיל פודן, שהוא סיפור המשחק אתמול הרבה יותר ממרקוס ראשפורד כובש הצמד - לא שותף בכלל במשחק הקודם. מהיר, טכני, מסכן את השער, הוא הראשון מבין הקשרים ההתקפיים שהייתי שם ב-11. המחמאות שרציתי לתת לגארת’ סאות’גייט על שילובו - “מתקזזות” עם הכנסתו של ג’ורדן הנדרסון. כי הקפטן של ליברפול רוצה ונלחם והכל בסדר אבל בניגוד לאדריאן ראביו למשל הוא לא מהווה איום על השער (ראביו עם משחק ראש טוב, בנייחים ולא רק, ומצטרף קדימה). ג’וד בלינגהאם יכול לקבל חופש התקפי גם בלי נוכחות של עוד ‘נגר’ בהרכב, יש את דקלן רייס שעושה סדר. הארי קיין לא מגיע בעצמו למצבים, הניח כדור על מגש במחצית הראשונה. אנגליה נהנתה אתמול ממפגש עם נבחרת בפנסיה, גארת’ בייל אמר שהוא ממשיך אבל הוא גם לא באמת רוצה לדעתי וגם אם כן הוא לא מסוגל. קשה לי להמר שאנגליה תגיע למשהו. היא תבדר לפרקים קטנים מדי.

פעם היה דיון מעניין על “חשיבות המשחק השלישי”, והאם זה מה שהפריע להולנד למשל לעבור את רוסיה של חוס הידינק. אחרי שתי הצגות מול איטליה וצרפת, מרקו ואן באסטן העדיף הרכב מחליפים שאמנם ניצח 0:2 את רומניה אבל אולי זה לא עזר, רק אולי. היום צרפת פוגשת את טוניסיה, קיליאן אמבפה ספג איזו מכה קלה ולמרות שהוא בטח רוצה לשחק, הסכנה היא גדולה, דידייה דשאן לדעתי יחליט בצדק לפתוח עם הרכב משני. יהיה מעניין לראות את אנטואן גריזמן דווקא משחק בעמדה קדמית הפעם. אורליאן טשואמני גם כן ינוח. כל שחקן שיעלה בהרכב מבין המחליפים יהיה בטירוף להוכיח את עצמו ואחרי שהלחץ נעלם אולי יהיה אחלה משחק למרות שצרפת דווקא כן הרשימה עד עכשיו. חבל לי ממש על קמאבינגה כמגן שמאלי אבל זה מה שייקרה.

מי שרוצה, לקינוח: גרף של מסי נגד לבנדובסקי, הכותרת של ארגנטינה-פולין

מסי הולך לעלות בטירוף למשחק הזה, אני משוכנע שהוא לא יאכזב את האוהדים שלו, כן רואה אותו מבקיע את שער הניצחון ממצב אחד בלבד. הייתי רוצה לראות איכשהו חילופי מקומות בארגנטינה. שמסי לא תמיד יהיה בעמדה אחורית, יש אינטרס ברור לדחוף אותו קדימה ליד הרחבה כפי שהיה בשער שלו. מבחינתי שאנחל די מאריה יזוז מהכנף לעתים לאמצע ויעזור לנהל משחק מעבר לאנסו פרננדס שכולם מדברים עליו וישחק. מספיק שמסי פתאום רץ ללחוץ את הבלם או אפילו יורד לגליץ’ או עושה תנועות ידיים של ואמוס וזה משפיע על כולם, מעבר לכדורגל הקסום שלו כמובן. ארגנטינה צריכה להיות אגרסיבית כמו נגד מקסיקו בחצי השעה האחרונה. יכול להיות שזה משחק שיוכרע עם השפיץ של הנעל כפי ששליימה היה אומר. לדעתי פולין פחות טובה. ליסנדרו אולי זה שיכול להתמודד יותר טוב עם לבנדובסקי מצד הארגנטינאים.

דנרמק הודחה ואוסטרליה עלתה, פאקינג שיט מי היה מאמין?
אבל כל זה רק ההקדמה להפתעה העצומה(?) של הערב, הדחה של ארגנטינה וערב הסעודית עולה שלב(?).

איזו החלטה בושה וביזיונית של כאן. המשחק בין מקסיקו לערב הסעודית משודר בכאן (וכאן 4K) ואילו המשחק של פולין ארגנטינה נמכר לערוץ 13 שמשדר באיכות שהיא אפילו לא full hd.

נמאס לי מגופי שידור ישראליים.

בבקשה כפרה

https://wp.strikeout.cc/poland-vs-argentina-stream-1

:heart:

מניח שלכאן לא היתה ברירה

ערוץ 13 לא היה קונה סעודיה מקסיקו

אופ"אנטינה.

עריכה: הצדק נעשה.

בחיים לא היה פנדל.
חבל שמסי עשה צדק.

רק שלא יכניס אותו למרה שחורה.

לא יודע לאן זה יכניס אותם, אבל קודם שאקוניה יוציא מסירה אחת מדוייקת. אחת.

ארגנטינה עוד תצטער על המחצית המאופסת הזו.

אחרי מחצית כזאת, אם ארגנטינה לא עולה מהמקום הראשון היא ההגדרה החדשה לפראיירית במילון.

מה החוקה אומרת לגבי מגע על שחקן אחרי שהוא בעט/נגח ?

נראה לי שכל עוד הכדור בגבולות המגרש זו עבירה לכל דבר. חוק דבילי לדעתי.

יאללה עוד גול אצל מקסיקו ופולין מודחת ולבה יקבל את החופשה שמגיעה לו.

אני אגואיסט

יהיה לו 3 משחקים לנוח בליגה.

מקווה שמקסיקו תעזור למנוחה של קונדה ודמבלה.