מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

דוגמה שחוקה מאד, אבל לפי החוקה היבשה בכל קרן יש 17 פנדלים. אם אתם לא רואים את זה שהפנדל מאתמול הוא מאותה קטגוריה, אתם פשוט משוחדים, צר לי. מה גם שזה יותר אפור ממה שאתה מתאר, כי לשוער תמיד יש פריבלגיות ברחבת החמש, ברמה דברים שנחשבים לעבירה שלו מחוץ אליה נחשבים לעבירה עליו בתוך תחומיה בהרבה מאד מקרים. לא חושב שזה המקרה אתמול למען הסר ספק, אבל גם פנדל לא היה.

נכון.

לא נכון.

פרט נמק והסבר

בדיוק.
הבעיה בחוקה, לא בשופט.
יש מספיק פנדלים הזוים על נגיעות יד שאי אפשר למנוע.

אני משווה אותה יחסית לדרך האחרת שהיא יכולה לקבל אם הייתה מסיימת מקום שני, מפגש מול צרפת בשמינית ואח"כ אם עוברים את צרפת[משהו שקשה לי להאמין שארגנטינה יכולה לעשות]הם פוגשים את אנגליה ברבע ואז אם הם עוברים אותם זה מפגש מול ברזיל/ספרד.
מובן שמפגש שמינית גמר מול דנמרק הוא הרבה יותר קשוח מאשר אוסטרליה, אבל זה עדיין לא משנה את העובדה שאם היו מסיימים מקום שני הדרך לגמר הייתה כולה גיהנום עלי אדמות.
ארגנטינה בזכות מזל ודנמרק פשוט מזעזעת הצליחו להגיע לדרך המלך[עד הרבע] ולא בזכות שום שופט או שחיתות.

אם אתה מעוניין אני יכול להראות את שאר הדרכים לחצי הגמר של שאר הקבוצות מהצד השני של ההגרלה על מנת להראות שההגרלה של ארגנטינה היא יחסית לשאר הקבוצות נורא קלה.

אבל זה כל הקטע בהצלבות לא? יש לך אינטרס לצאת מהמקום הראשון במטרה לקבל משחק שמינית נוח יותר. זה נכון גם בבתים באלופות ברוב המקרים. אז ארגנטינה לקחה מקום ראשון כי פולין ומכסיקו שיחקו לא טוב וארגנטינה הצליחה לפרוץ בונקר, וסעודיה ירדו לקרקע אחרי אחת הסנסציות של הטורניר (אגב, בינתיים הערביות, למרות היכולת המפתיע לא הצליחו לעלות לשמינית עד כה. אולי מרוקו תפתיע).

זה כבר נשמע אחרת לעומת:

לגבי החלק האחרון:

זה נגיד יגרור אותנו לוואטאבאוטיזם מתמשך. יש מי שיזכה בהגרלות קלות ויהיה מי שיזכה בהגרלות קשות. קטע שאף אחד לא חושד בהולנד כבעלת עסקי צד בקטאר. היא קיבלה את הקבוצה הכי רעה בטורניר (קטאר), את הנבחרת הכי חלשה מהעולות בדרא"מ על הנייר (אקוודור) ואת ארה"ב בשמינית, ועוד אולי תקבל את ארגנטינה ברבע כשהיא לא מראה עדיין סימנים של נבחרת על כמו צרפת, ברזיל או פורטוגל. הדרך של הולנד הייתה פשוט סלולה מול הפנים שלנו.

שוב, מין הסתם שיש שחיתות במונדיאל הזה. לא יודע אם פה זו דוגמא חד משמעית לזה.

אני לא בא לטעון שההגרלה הייתה מושחתת והיו כדורים חמים ודברים בסגנון הזה, אחרת הערביות או לפחות קאטר היו מקבלות בתים יותר עבירים.
אבל אני כן בא לטעון שיש פה שחיתות[או לפחות השערה]שנוגעת במסי וברונאלדו שורקים להם פנדלים שלאחרים לא היו נשרקים.

מובן שזה נשמע אחרת, כיוון שזה 2 טיעונים שונים לגמרי. פיפ"א תעזור למסי וארגנטינה[גם לרונאלדו ופורטוגל-הפנדל ההזוי שנשרק לטובתם מול ארגוואי]לעלות לשלב הבא.
בטענה השנייה אני טוען שאפילו שיש המון שחיתות בטורניר הזה, אבל בהגרלה היא לא הייתה קיימת.

אפשר להגיד שכל דבר יכול לגרור לו לוואטאבאוטיזם בלתי נגמר[כמו שכמה משתמשים הגיבו להודעה הראשונה שלי בנוגע למשחק אתמול]. אבל להראות את הדרך תגרום בעיקר לויכוחים של מי קבוצה חזקה יותר ובלה בלה בלה.
ויכוח דעת בלתי נגמר.

לפי דעתי אקוודר היא הרבה יותר טוב מארגוואי במונדיאל הזה, ארגוואי פשוט מזעזעים. אני לא אופתע אם הם יפסידו לגאנה ויסיימו במקום האחרון בבית.

מילה בנוגע למשחקי היום בשעה 5:
מרוקו עם סיכוי טוב לעלות מהמקום השני בבית, אבל אני מאמין שקנדה אחרי שהבקיע שער מול קרואטיה תבוא להתפוצץ ותנצח את מרוקו בהפרש של 2 שערים.
קרואטיה-בלגיה
בלגיה נראית כמו חרא יותר רע מדנמרק אפילו, עם השילוב של הסיכסוכים שיש להם בתוך המחנה אני לא אופתע אם הם יחטפו פה 3 או אפילו 4.

שמח לעדכן אותך שכרמל מעודה נכנסה לכלא :slight_smile:

1. עדיין לא ראיתי שום מקור רציני לטענה שמדדו מהשחקן הלא נכון. בטח שלא משהו רשמי.
  2. בשניה ששולפים סרגלים מילימטריים, ועדיין מתקשים להגיע להסכמה, זה לא הגיוני לקרוא לזה ״טעות שיפוט״.

תקן אותי אם אני טועה - אבל אתה תוהה מדוע הגוף המושחת שקרוי פיפא לא הוציא הצהרה שהם מודים שטעו עם הטכנולוגיה החדשה שהם כ"כ מתפארים בה? אני מבין נכון?

יצא לי לראות את המהלך במקרה, אני לא מבין מה אתה רוצה מהשריקה הזאת.
הייתה יד ברורה שמנעה מהשחקן להגיע פנוי מול שוער. יד לא חייבת להיות מכוונת בשביל להיות עבירה.

אם לא הייתה נגיעת יד של הבלם כנראה שהיה גול לפורטוגל וזאת המטרה העיקרית של פנדלים.

“כנראה” אם לא הייתה יד, אז לא היה גול.
השחקן נפל והיד הייתה מונחת בצורה טבעית, או שבעצם הטענה שלך שכאשר שחקנים נופלים הם צריכים להצמיד ידיים לגוף וליפול מטה כמו גופה…?

לא, אני תוהה איך זה שאף גוף תקשורת ספורט רציני לא טוען באופן כל כך גורף את מה שאתם טוענים. תביאו כאלה ואחזור בי בשמחה, בינתיים כל מה שאני רואה זה ערוצי יוטיוב ודיילי סטאר למיניהם.

לא הבנתי את המשפט הזה או מה אתה מנסה להגיד איתו.

הטענה שלי היא ששחקנים צריכים לשחק כדורגל ואם הם מונעים ממני גול (או מצב רציני לגול) עם היד אז צריך להיות פנדל. אין יותר פשוט מזה.

לא יודע… בארגנטינה (שהם היחידים שזה אמור לעניין אותם באופן מיוחד) כל האתרים, רציניים כקיקיוניים טענו את זה. לא מוצא שום עניין לגוף תקשורת גרמני למשל לעסוק בסוגיה.

מה זאת אומרת? פורום נישתי בישראל יעסוק בזה, אבל הגרדיאן עסוקים מדי כדי לתת על זה כותרת? האתלטיק? איזשהו מקור רציני בטוויטר? אני רואה אך ורק זבלונים אנגליים וצייצנים ארגנטינאים, כולם מבוססים על אותו סקרינשוט שכביכול מוכיח משהו (אבל לי זה נראה שבחרו בפינצטה מתי ללחוץ על הפאוז ואיפה נגמרת הכתף של לאוטרו). ובאמת שאני מחפש.

בכל מקרה ובלי קשר, זה מנטליות של הפועל תל אביב במקרה הטוב להתעסק בשטויות כאלה אחרי הפסד לפאקינג סעודיה.

ההפך ממה שאתה מנסה להגיד פה.

סבבה, אתה מוזמן להציע למי שמחליט על החוקים בכדורגל את ההצעות שלך ולקוות שהן יתקבלו.

הנבדל מאוד גבולי, אבל AI של פיפ"א באמת בחר בשחקן הלא נכון.
התמונה עם הקווים לא רלוונטית כי לא רואים את הכדור.
פרסמתי פה את התמונה הרלוונטית, כל אחד יכול לנתח אותה עם סרגל.

אז במשחק בין קרואטיה לבלגיה מבטלים פנדל לא בגלל הצגה של קראמיץ׳ אלא בגלל נבדל. לא הצלחתי לראות אם הנבדל של לוברן השפיע על המהלך, אבל הוואר לא אמור לקרוא לשופט בגלל נבדלים — זה או כן או לא. אז לא ברור למה קראו לטיילר למסך. ושוב, בכלל לא בדקו אם באמת הייתה עבירה או לא :man_shrugging:t2:

השפיע על המהלך, היה בנבדל של מילימטר בערך והוא הלך לכדור ולכן נבדל.
קראו לשופט כדי שיקבע אם השחקן השפיע על המהלך.

מהי ההוכחה לכך שה-AI בחר את השחקן הלא נכון? על מה זה מבוסס? בכל מקרה, נראה לי שאנחנו מסכימים על הנבדל עצמו.

אגב, סרגלים לא עובדים בתמונות אלכסוניות.