מונדיאל 2022- הדיון המלא, כל העיניים לקטאר

הנקודה שלך היא שברונו יכל להחמיץ גם אם הכדור היה עובר?
זה לא משנה את העובדה שהוא היה במצב טוב להבקיע
על אותו משקל הוא יכל גם להחמיץ את הפנדל.

אין לי צורך לשלוח את הרעיונות שלי לאף אחד. הפנדל היה מתואם 100 אחוז עם החוקים הקיימים כרגע. היד של הבלם הגדילה את נפח הגוף שלו ומנעה מהכדור לעבור אותו.

על העיניים שלי. די ברור שהשחקן מולו צריך לבדוק הוא מספר 13.

בתמונה עם הקוים זה גם אלכסוני. כל ארגנטינה וחצי פורום פה משוכנע שזה עובד.

נכון, מחפשים את נקודת המפגש של קווי הרוחב, שנמצאת מחוץ לתמונה - וככה ניתן להעביר קו המקביל לקווי הרוחב. ככה:

ואז מקבלים את הקווים שאתה מכיר מהטכנולוגיה הישנה, שבפועל תמשיך איתנו עוד כמה שנים:

כל עוד הטכנולוגיה לא הוכיחה שיש נבדל לעומת מס’ 13 - חובת ההוכחה עליהם.

הנקודה שלי שלא היה פנדל ואם הכדור היה עובר השוער היה תופס אותו. לא, זה לא על אותו משקל שהוא היה מחמיץ את הפנדל מהמון סיבות שאין צורך להסביר.

בטוח שלא?תנסה, אולי תגרום לשינוי.
אוקי, תמשיך להאמין בזה שלא היה פנדל מה שיגרום לך לישון טוב בלילה. אנחנו סתם טוחנים פה מים.

Dont do the crime if you cant do the time.
כששחקן גולש הוא לוקח סיכון. המיקום של היד אולי טבעי, אך אם הוא יגרור עצירה לא חוקית של מהלך אז בעיה של השחקן הגולש.

בכדורסל ובפוטבול יש כלל שאם הלכו לעשות Review על עבירה x וגילו עבירה y אין אופציה לשנות את ההחלטה. רק על מה שהלכו לבדוק.

@Paco-Pavon
@Shusaku

בעגה המקצועית - נקודת מגוז. כל האלכסונים שבתמונה - בהנחה והם מקבילים - ילכו לאותה הנקודה בגלל העיוות הקבוע בעין שלנו. כדי לראות בלי העיוות המובנה ההגדרה היא Parallel Projection וזה יסחרר לכם את העין לראות תמונה כזו ללא העיוות של האופק.

בשביל לגרום לשינוי אצל המושחתים האלה אני צריך שתהיה לי מדינה, נפט ומלא טרוריסטים בפיי רול :slight_smile:

אתה לא חייב לא נפט ולא מלא טרוריסטים. דרא"פ מדינה לא פאקינג נפט ובלי תמיכה באירגון טרור[מוזמנים לתקן אותי אם אני טועה].
אבל לצורך העניין, מספיק שתהיה לך מדינה ותהיה חלק מהתאחדות שאינה באירופה-דרא"מ, צפון אמריקה ואפריקה אשר קיבלו כח עצום בזכות תמיכה בפיפ"א.

לא ממש. את התמונה שהבאתם כבר ראיתי, השאלה היא מתי רגע המסירה וכל שבריר שניה חשוב פה. בתמונה שהבאת נראה שהכדור מטושטש. זה יכול להיות בגלל התנועה שלו לפני הנגיעה ויכול להיות שלא.
אחר כך איפה בדיוק עובר הקו - מה הנקודה האחורית ביותר של השחקן שאתה טוען שהוא האחרון ושה-var טוען שהוא אחרון.

לא משכנע, בקיצור. כשאין עדויות לכאן או לכאן, חובת ההוכחה באמירה נחרצת היא על הצד שמשתמש בעיניים שלו ובגרפיקה.

מי היה מאמין.

סיום מביך ודי אופייני לדור הזהב הבלגי, שכמה שהבטיח - ככה גם אכזב בענק, לכל אורך תקופת קיומו.

ותכלס - מגיע להם. נזכרו לשחק כדורגל רק בחצי שעה האחרונה מבין 3 משחקיהם במונדיאל.
הייתי שמח אם גם פולין הייתה נענשת אתמול בצורה דומה.

כן, רק שזה לא עובד ככה. אתה טוען שיש נבדל, לכן אתה צריך להראות לי ששחקן ההתקפה באמת נמצא ביתרון על שחקני ההגנה. כשאתה (ופיפא) מביא לי את התמונה הזאת:

אני מפקפק ב"הוכחה" וטוען שאין תמונה שמראה נבדל אל מול מס’ 13. אמרתי את זה בזמן השידור, כי יש לי עיניים וכי זה היה מאוד בולט שהמערכת החצי אוטומטית בפועל מתעלמת אוטומטית מחצי הגנה. עוד הגדלתי והבאתי תמונות שמחזקות את הספק שלי. תמונות שאנשים השקיעו עליהן והראו את מה שכל מי שיש לו זוג עיניים רואה.

אבל אז אתה בא בלי שום הוכחה שיש נבדל אל מול 13 (שלא לדבר על זה שבספק נבדל aka קו אחד צריך ללכת עם ההתקפה) ושולל את הכל.

לוקאקו יכל סיים עם שלושער קל אם הייתה לו עשירית מהחדות. חלוד ברמות.

לפחות הזאר יוכל לנוח לקראת המשך העונה :wink:

אם כבר מירמור על ההגרלה - איזה מדכא זה להיות אוהד מרוקו שרואה את נבחרתו עושה פלאים ולוקחת ראשות בית, רק כדי לקבל את גרמניה בשמינית.

עם איך שגרמניה נראו עד עכשיו, לא משוכנע שמרוקו לא יעלו לרבע. ולא בהכרח אחרי מפגש מול גרמניה.

ספרד-קרוטאיה, הא?
טוב נו, מודריץ’ יוכל לנוח להמשך העונה ולחזור למיד פריסיזן בשביל לבוא רענן להמשך העונה.

אני בטוח שאם הייתי מקבל 4 הזדמנויות שלוקאקו קיבל, הייתי שם לפחות 2 מהן.
אפילו סבתא שלי הייתה שמה אחת ומעלה את בלגיה לשמינית.

גברדיול הזה הולך להיות ואן דייק הבא.

הם עשו חצי גמר מונדיאל ב-2018, כשהם מפסידים 1-0 לאלופה הנכנסת, וזה אחרי שהדיחו את הפייבוריטית הנצחית ברזיל ברבע הגמר. זה כמובן הישג השיא בהיסטוריה של בלגיה, וכזה שרוב מדינות העולם יכולות רק לחלום עליו. אני באמת לא חושב שזה הישג עד כדי כך ראוי לזלזול. לא כל מי שלא זוכה בטורניר רולטה בינלאומי הוא אכזבת ענק.

אם זה אכן יקרה זה יהיה בדיוק כמו בפעם האחרונה שמרוקו עלתה לשמינית ב-86, גם אז היא פגשה את גרמניה.
גם אז מרוקו סיימה ראשונה בבית שלה וגרמניה שנייה…

חצי גמר אחד מתוך כ-6 טורנירים גדולים לאורך תקופת הדור, זה לא ממש הישג להתפאר בו. בייחוד מנבחרת שהיה לה שחקן וורלד-קלאס כמעט על כל עמדה. וגם ב’הישג’ שהצגת - על-אף הסופרלטיב שהדבקת לה, ברזיל מודל 2018 לא הייתה כזאת נבחרת חזקה, וזה אחרי שהם התקשו מאוד בשמינית הגמר באותו טורניר, מול יפן האימתנית.
לשם השוואה, דור הזהב הנוכחי של צרפת כבר הספיק לקחת מונדיאל אחד ועוד גמר יורו (למרות שנכשל בגדול באותו גמר ביתי), והוא רק באמצע הדרך.

אבל עזוב רגע את התוצאות אפילו. אני מדבר על רמת הכדורגל. כמעט בשום שלב בעשור פלוס הזה של הנבחרת הבלגית, לא ראיתי ממנה כדורגל חיובי וסוחף, או לכל הפחות כדורגל דומיננטי. אפשר להיכשל, אפשר גם להפסיד ב’רולטת הנבחרות’ כמו שקראת לה - אבל לא ככה. בכל נבחרת גדולה שיצא לי לראות, יש לפחות שחקן אחד שמתעלה ברגעי האמת - שמראה יכולות יותר גבוהות ברמת הנבחרת, ממה שהוא מראה ברמת הקבוצה אפילו. גריזמן, דוד וייה כאלה. בבלגיה באופן שיטתי זה היה הפוך - כל אחד ואחד מהשחקנים שלה, הראו באופן עקבי יכולות גרועה יותר במדי הנבחרת, ממה שהראו לאורך עונות שלמות במדי הקבוצות. המונדיאל הנוכחי הוא בעיניי רק הדובדבן שבקצפת של הדבר הזה.